O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KONSPIRAČNÍ TEORIE - JEDNA Z MNOHÝCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 listopad 2016
Výsledek obrázku pro MH370 MALAYSIAUplynuly už víc jak dva roky od "zmizení" Boeingu 777 letu MH 370 Malajsijských aerolinií. Letadlo odstartovalo 8. března 2014 z malajského Kuala Lumpuru a při cestě do Pekingu se ztratilo nad Indickým oceánem i se všemi 239 lidmi na palubě. Dodnes o něm není ani vidu, ani slechu - a protože média mlčí, zapomíná zvolna i veřejnost...
 
NENÍ ŠÁTEK JAKO ŠÁTEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2016
V Česku začal soudní spor, ve kterém se somálská studentka soudí se Střední zdravotnickou školou v Praze 10 kvůli zákazu nošení hidžábu. Podle cizinky, která je muslimského vyznání, tím škola porušila zásadu rovného zacházení. Dívka se domáhá omluvy a 60 tisíc korun jako odškodné za diskriminaci. K soudu ale nedorazila. Jednání bude pokračovat 18. ledna.
 
CO DOBRÉHO NÁS ČEKÁ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 listopad 2016
V poslední době se hodně zamýšlím na současným vývojem ve světě. Nad znameními blížícího se pádu civilizace - ne, teď nemám na mysli ten šílený experiment ještě šílenějších sociálních inženýrů s importem miliónů lidí s agresivní a vůči nám nesmiřitelně nepřátelskou životní ideologií do Evropy. Evropy svázané a dušené totalitními praktikami bruselských inženýrů, kterým spousta hloupých ovcí tleská a zalyká se štěstím nad vlastní humanitou a ušlechtilostí.
 
REAKCE NA VAŠE REAKCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2016
Rozhodla jsem se napsat ještě jeden, druhý a současně i poslední dopis do vaší redakce. Měla jsem několik dnů práci mimo bydliště a mobilem se mi nedobře píše. Ale četla jsem denně pozorně poznámky vašich čtenářů pod mým článkem. To je také i důvod, proč již další své názory u vás zveřejňovat nechci.
 
PEKLO V ANTIKVARIÁTU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2016
profilová fotka uživatele JIří HermanNásledující povídání jsem dostala párkrát e-mailem.  A protože se mi moc líbilo a nerada dávám něco, co napsal někdo jiný a nevědět či nenapsat pod to jeho podpis, všechno jsem si - stejně jako vždy - vyhledala. Je to sice už dva roky staré, ale kouzelné a bohužel, převelice pravdivé...
 
DĚTI NEBO CÍRKEV? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 říjen 2016
Ahoj Danielo a kudlanky, velmi by mě zajímal názor druhých - ted váš -  na následující problematiku. Vzhledem k reformám ODS se budou snižovat a redukovat sociální výdaje, údajně tvoří velký díl v rozpočtu. Důchodcům se prý zastaví valorizace důchodů, maminkám se odstupňuje mateřská dovolená.
 
NĚKOLIK SLOV DO VAŠICH ŘAD PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 říjen 2016
Dobrý den vám do redakce. Píši to takhle neosobně, protože s personálním složením vaší redakce a s její hierarchií nejsem seznámena. Ke čtení několika vašich článků a následných výlevů některých čtenářů i čtenářek jsem se dostala teprve na radu mé přítelkyně, která vás již dlouho čte.
 
BEZ MOBILU ANI RÁNU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 říjen 2016
Výsledek obrázku pro děti s mobilemOd nového školního roku platí na základní škole ve Stonavě na Karvinsku zákaz používání mobilů, a to nejen ve vyučování, ale také o přestávkách. Žáci si telefon vypínají při příchodu do školy, a znovu jej pak zapínají až ve chvíli, kdy odcházejí domů. Zástupci školy říkají, že tak chtějí udržet děti během výuky koncentrované.
 
ACH TI MODERÁTOŘI - TI MUDRLANTI ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016

Výsledek obrázku pro zlá učitelkaDen mi, coby nespavci, začíná tak kolem 4.30 ráno. Hodím sprchu, vařím hrnec kafe, pokuřuju a poslouchám Radiožurnál. A dozvídám se věci neuvěřitelný:

 

         
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 696
[CNW:Counter]