O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

MONITOROVANÉ DĚTI PDF Tisk E-mail
Středa, 31 srpen 2016
Image result for T mobile "školák"Ti, co vědí "vocogo", se nejspíš dělí na dvě vyhraněné části - jedni jsou pro, druzí zas vehementně proti. Pochopitelně, že je pár těch, kterým je to zcela putna, ale to jsou ti, co mají děti už z domu, nebo naopak ještě v kočárku. Pokud tedy přesně nevíte, o čem píšu,  tak je to o mobilové službě, která vám monitoruje pohyb dítěte. Služba "ŠKOLÁK" dává za pár korun měsíčně následující možnosti: 
 
KDE BYDLET A KDY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Městská ženská, majitelka malého dítěte či dětí, si občas povzdechne, jaké by to bylo báječné, bydlet někde na venkově, mít vlastní trávník, zahrádku okrasnou i lahodnou. Sem tam nějaký ten ovocný strom. Ono to bydlení v domečku, posezení na anglickém trávníku s večerní kávičkou a skotačícími dítkami kolem - vypadá na fotkách úchvatně.
 
DOVOLENÁ PEDOFILIE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Image result for girl bathingZnáte to - kliknete sem, kliknete tam - a lítáte takhle světem internetu po všech možných jeho zákrutách. Takhle jsem se dostala na stránky českých pedofilů. Stránky, které se honosí tím, že ony jsou vlastně záležitost výchovná, bohulibá a především nesmírně nevinná.  A že není absolutně nic, co by se jim dalo vytknout.
 
VŠETEČNICE – STARÉ DOBRÉ ČASY PDF Tisk E-mail
Středa, 24 srpen 2016

Image resultNejsem stará. Ale taky ..už mi lásko není dvacet let… bohužel. Jenže se čím dál tím častěji přistihnu při použití fráze „ to za mě nebývalo“. V poslední době mám například pocit, že se svět skládá téměř ze samých blbců. Že převládá taková určitá mentální jednoduchost.

 
POMERANČOVÝ DŽUS - VŠE O NĚM PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2016
Někteří jej považují za součást dokonalé snídaně, jiní ho popíjejí v průběhu dne v rámci pitného režimu. Jak kvalitní džusy jsou a co nabízejí české obchody? Odvíjí se cena od kvality? Odpovědi na tyto otázky přinesly laboratorní analýzy, ke kterým jsme odeslali 22 džusů z koncentrátu. Výsledky přinesly dobré zprávy.
 
CO NENÍ PŮVODEM OD NÁS, MUSÍ PRYČ PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 srpen 2016
EU rozhodla - co není původem z Evropy, co se sem dostalo ze vzdálených konců světa - je nutno regulovat, respektive zamezit dalšímu "přísunu" a rozmnožování. Neboť se tak mj. ohrožují naše původní druhy - berou jim životní prostor a možnosti, "přistěhovalci či návštěvníci odjinud" k nám přinášejí nemoci, vůči kterým jsou sami rezistentní. A tak nezbývá, než jim zakázat vstup i populaci.
 
ZBRAŇ - BAROMETR SVOBODY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 červenec 2016
Mému otci sebrali zbraně celkem třikrát. Poprvé 18. března 1939, to se braly jenom krátké a odnesl to jen Browning vz. 1906. Lovecké zbraně mu zatím zůstaly. O ty přišel až za heydrichiády, kdy pozbyl troják Sauer & Sohn, malorážku waltrovku a brokovou kozlici od Machače. V euforii osvobození si v létě pětačtyřicátého roku u tišnovského puškaře Brejla pořídil novou sedmičku Zetku a šperk, belgickou brokovnici se zámky Holland & Holland. Ty mu za pět let nato sebrali komunisti, když šel jako prvorepublikový advokát fárat do uranových dolů.
 
" MÓDA" VRAŽD A SEBEVRAŽD PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2016
Dost možná, že jste kdysi, jako studenti, četli Utrpení mladého Werthera (německy Die Leiden des jungen Werthers) - milostný román Johanna Wolfganga von Goethe z roku 1774. Patřilo to do výuky literatury – konkrétně té světové. Tahle knížka slavného autora měla dost smutný a především tragický osud – po jejím vydání totiž ve světě následovala velká vlna sebevražd…
 
BIO VERSUS NEBIO PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2016
Definice: biopotraviny jsou potraviny rostlinného či živočišného původu vyrobené z bioproduktů vypěstovaných na ekologicky hospodařících farmách. Zemědělec, který chce na trh dodávat bioprodukty, musí svou farmu zaregistrovat do systému evidence a kontroly; v současné době jsou takových zemědělců v celé naší republice necelé čtyři tisíce.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 679
[CNW:Counter]