O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

SLOVA DRUHÉ MANŽELKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 březen 2017
Image result for hate woman with childrenJe neuvěřitelné, co všechno se na těchto stránkách člověk dozví. Hlavně to, že špetka slušnosti a soudnosti je v dnešní době vzácný jev. Máme zákony na dvě věci a to ví každý, ale že i lidi se chovají tím nejhorším způsobem, to už je fakt něco. Né vždy je chlap ten, co rozvedl manželství. Matky vždy dostanou děti do péče, a pokud se jim to nelíbí, ať je nechají chlapovi a ony platí alimenty.
 
VŠETEČNICE - KONFORMITA - ANO, ČI NE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 březen 2017
Image result„Když všechny kapky v moři dělají příliv, já dělám odliv.“  „Hřebík, který vyčnívá, dostane první kladivem.“  Co myslíte, že je lepší? Splynout se společností a naučit se umění být neviditelný, nebo naopak dělat to, co si přejeme, či dokonce dělat naschvál něco jiného?
 
KDYŽ NEJDE O ŽIVOT... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 únor 2017
Určitě to přísloví znáte - jak dál pokračuje, to víte, ne?  Lidi, kamarádky, kamarádi, prosím vás všechny, neblbněte... Je to přeci jen zábava... Jste tu většinou všichni pod nějakým tím svým nickem, navzájem se vás zná jen málo - tedy, myslím osobně, a to, co o sobě víte přes internet, je mnohdy opravdu mírně řečeno pomýlené. Měla jsem tu čest - a to myslím vážně - dost z vás poznat v reálném životě, a nemůžu říct, že bych mohla o někom říct něco vyloženě špatného. Převážně naopak!
 
JAK MOC SMÍ REKLAMA LHÁT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 únor 2017
Image result for reklamaUž mě to víc než štve. A tak přemýšlím: existuje něco – nějaký nadřízený orgán, který je možno kontaktovat, pokud je jasně vidět, že způsob prodeje (reklamy) jednoznačně využívá neinformovanosti zákazníků, případně jejich důvěřivosti? Nafukovat a přehánět se prý v reklamě může, aspoň do jisté míry. Ale co když vyloženě lže? Nadsázka, příkrasy, přehánění – s tím se v reklamě počítá. Lhát a klamat ale prý nesmí. Kde je však hranice?
 
POMŮŽE PARNÍ ČISTIČ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017
Image result for hands pngAno, přiznávám, jsem čuně. Ale chci to už konečně dát do pořádku. Nechával jsem to dost dlouho, ne snad z lenosti, ale především proto, že ještě před dvěma lety jsem často k úklidu používal Savo s chlórem, jako chlap samozřejmě bez rukavic.
 
TRUMPA NA VÁS, HOLOTO! PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 únor 2017
Po nástupu Trumpa se o půlminuty přiblížil konec světa, vědci to spočítali. Zemi postihnou apokalyptičtí démony a nejspíš i dojde i k pádu asteroidu, který zaviní hromadnou zkázu. A může za to Trump! Nejdřív je dobře si uvědomit: Nežijeme v USA, my jsme dilema mezi Trumpem a Clintonovou řešit nemuseli a nemohli, a hlavně nám k tomu chybí dostatek informací. Vycházím-li z těch, které jsem posbíral, iluze pryč, bylo to dilema mezi dvěma špatnými kandidáty. Nicméně...
 
TĚHOTNÝ HOMO SAPIENS PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 únor 2017
Image result for úderniceSoučasná novinka, o které informuje server britského denníku Th Telegraph: "Zaměstnanci Britské lékařské asociace (BMA) by napříště neměli nazývat těhotné matky „těhotnými matkami“, protože tím mohou poškodit transsexuály. Lepší prý bude, když pracovníci zdravotní služby použijí termín těhotný člověk. „Je pravda, že velkou většinu lidí, kteří jsou těhotní nebo v minulosti porodili, můžeme identifikovat jako ženy,“ přiznává v interním dokumentu BMA.
 
WELCOME! PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 leden 2017
Image result for welcome refugees!Vážená redakce, řeknu vám to naplno, tak, jak to v momentálním rozpoložení cítím. Před časem jsem vám napsala několik svých názorů na uprchlickou problematiku a nutnost pomoci všemi silami. Vesměs jsem zde sklidila posměch. Tehdy jsem se rozhodla již do tohoto webu nepsat, ale nyní cítím, že musím. Dáváte příliš volný prostor škodlivým názorům, kterými jsou ovlivňováni čtenáři, kteří se sami nedokáží orientovat v záplavě dezinformací.
 
BÍDA PROIMIGRAČNÍCH ARGUMENTŮ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
Image result for MIGRANTIDnes si imigranti respekt nemusí získat, mají na něj nárok. Stojí za nimi divize vládních, polovládních a nevládních organizací, které úzkostlivě střeží jejich kulturní identitu před xenofobií původního obyvatelstva a spíše než o povinnostech je dokola poučují o jejich právech. Společnosti je tím fakticky bráněno, aby na imigranty přirozeně vykonávala tlak k integraci (nebo aby alespoň deportovala ilegální imigranty).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 722
[CNW:Counter]