O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ÚŽASNÁ MICHAELA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 září 2021

Litoměřická rodačka MICHAELA FIALOVÁ je dopisovatelkou loveckých magazínů Girls, Guns and Rods Magazine, Chicks Smashing Grunters či Lovu zdar!. Před dvěma lety se stala v americkém Orlandu kickboxerskou mistryní světa v rámci asociace ISKA. Živí se jako profesionální lovkyně v Africe. Ale je tam nebezpečno - v JAR bují rasismus proti bílým, kteří si v zemi nemůžou být jisti bezpečím. V ohrožení jsou především farmáři bílé pleti.

 
A JAKO KAŽDOROČNĚ: BUDE ZAS ZMĚNA ČASU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2021
Výsledek pro obrázky z Yawning. Velikost: 283 x 160. Zdroj: medimetry.comČas je jen jeden.  Poledne je, když je Slunce na obloze nejvýš... Sekundy, minuty a hodiny jsou samozřejmě lidským výmyslem, ale jako přirozený stav bereme zimní čas. Proto poté, co jsme na jaře přetočili hodiny dopředu, na podzim děláme opak – ve 3:00 se vracíme zpátky na 2:00. Změna nastane v roce 2021 v neděli 31. října. Střídání zimního a letního času bude pokračovat určitě do roku 2025. 
 
CESTOVAT ANO – ČI NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 08 září 2021
Nedávno jsme měli sraz se známými, sešlo se nás pěkných pár lidiček, skoro všichni „kolegové“, jen jedna kamarádka, Majka, čerstvá důchodkyně, nedorazila. Další kamarádka věděla, proč její místo zůstalo prázdné. A taky nám to zčerstva vysypala a následně se rozproudila docela vášnivá debata, která nás rozdělila na dva tábory. A to doslova.
 
JÁ BYCH SE VDÁVALA, JÁ BYCH SE VDÁVALA .... PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 srpen 2021
Současný ženský svět tvrdí: chlapi nejsou, došli. Ve vnímání mnoha dam je ideální manžel čistě pohádkovou bytostí. Potvrzují to prý i statistiky - vždyť se u nás rozvádí polovina manželství! Ideální manžel (IM) je kategorie značně individuální. Zatímco v historii figurovaly pojmy jako blonďák, vysoký, sportovec, tanečník, případně jména slavných předobrazů, postupem času většina žen netrvá ani na tom, že by měl mít vítaný exemplář vůbec nějaké vlasy, natož pak smysl pro rytmus.
 
AFGHANISTAN - ANEB MY TAM BYLI TAKY PDF Tisk E-mail
Středa, 11 srpen 2021
Nejsem politik, politika mne moc nezajímá a jejím tajnosnubným procesům jsem nikdy nerozuměla a ani rozumět nechtěla. Přesto, jako řadovou ženskou, dospělou a svéprávnou, by mne zajímalo, proč jsme tam byli, případně museli být, a hlavně, proč je tenhle divný a nevzdělaný kousek světa tak důležitý pro tolik zemí. Vždyť chudých a necivilizovaných zemiček je na světě hodně - tak proč zrovna tahle?
 
RASISMUS VE VŠEM A VŠUDE PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 srpen 2021
File:Fist.svg - Wikimedia CommonsVe městě Madison ve Wisconsinu je univerzita. OK. Jenže – donedávna tam byl i balvan, na němž byla připevněna cedulka na paměť významného amerického geologa a rektora školy jménem Thomas Chamberlin. Mj. jsou po něm např. pojmenovány krátery na Měsíci a Marsu, a hora v Kalifornii. Ale stalo se, že „někdo objevil“ ve starých novinách z r. 1925 článek, kde se o balvanu psalo jako o „negrově hlavě“...
 
VÁLKA GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červenec 2021
Vlastimil Vondruška | Moba KnihyČasto nevěřím, když čtu nebo poslouchám „myšlenky“ některých politiků, komentátorů, novinářů, umělců či studentů, kteří agresívním způsobem kritizují ty, kteří nestojí s nimi v jednom šiku a nechtějí převrátit svět naruby. Nebudu tu vypisovat, o jaké postoje vlastně jde, protože každý dneska ví, že jsme tu „my“, mlčící většina, která chce žít v přehledném světě tradičních hodnot a chce se věnovat čistým radostem obyčejného života, a proti nám „oni“, tedy řvoucí menšina, která chce za každou cenu prosadit své nereálné vize o přeměně lidského světa v mraveniště rovnoprávných, bezpohlavních, nemajetných a nemyslících bytostí. Kdybych chtěl volit tvrdá slova, řekl bych, že i za cenu, že půjdou přes mrtvoly.
 
(DIVNÁ) OLYMPIÁDA 2021 ZAČÍNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červenec 2021
S ročním zpožděním začínají olympijské hry v Tokiu. Bez diváků, bez podpory japonské veřejnosti, a navíc i bez některých nominovaných sportovců včetně těch českých. Oficiální zahájení her proběhne dnes, v pátek 23. 7., ve 13 hodin českého času. Pořadatelé program zahájení do poslední chvíle tajili, přesto se prý pokusí na olympijském stadionu ohromit svět prostřednictvím televizních kamer.
 
ČESKÁ OŽRALÁ REPUBLIKA PDF Tisk E-mail
Středa, 14 červenec 2021
Drunked | Meme GeneratorKamkoli přijdete do společnosti nebo na návštěvu, pivo, víno, whisky či slivovice jsou naprostou samozřejmostí. Nejen to, za samozřejmost se bere i to, že každý musí pít. Když alkohol odmítnete, nastane divení a mrzení ("co se děje", "jsi nemocný", "bereš antibiotika", "jsi tu autem"), dále přemlouvání ("jen si s námi ťukneš", "jedno pivo před jízdou nevadí", "nekaž zábavu", "mě by to mrzelo"). Zároveň se okamžitě řadíte do kategorie "on je ňákej divnej" či "něco s ním fakt není v pořádku".
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1040
[CNW:Counter]