O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

S KŘÍŽKEM PO FUNUSE? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020

V těchto dnech krasobruslařským sportem ve Francii otřásá sexuální skandál. Úřady vyšetřují bývalého trenéra Gillese Beyera, kterého jeho bývalá svěřenkyně Sarah Abitbolová (nyní čtyřiačtyřicetiletá) ve své právě vydané knize obvinila ze zneužívání. Policie se teď snaží najít možné další oběti. Nařčení čelí i další dva bývalí trenéři. Tenér ji údajně znásilňoval od patnácti let, prý se o tom ale dodnes bála promluvit.

 
TYKAT – ČI VYKAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020
Občas se zatoulám i na jiné servery. Krom technických, zabrousím i na jeden politický, do kterého přispívají známí, bývalí i současní opoziční politici, novináři a ostatní sympatizanti. Ne, nemám v úmyslu mu zde dělat reklamu a tím i případný odliv příznivců Kudlanky. Navíc - s mnohými názory převážné většiny tamních, pečených vařených, stejně nesouhlasím.
 
HACKATON – ANEB KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 leden 2020

Vše vzniklo vyhlášením absurdní státní zakázky na informační systém a e-shop pro elektronické dálniční známky - za 401 milionů. Takových peněz! Testovací e-shop elektronických dálničních známek, který o víkendu naprogramovala skupina dobrovolníků, navštívilo za prvních 22 hodin 176 tisíc uživatelů a na tomto webu - fairznamka.cz - provedli 13 971 transakcí.

 
EUTANAZIE JE PŘIROZENÉ CIVILIZAČNÍ PRÁVO PDF Tisk E-mail
Středa, 22 leden 2020
Eva HauserováDoufám, že už brzy bude v ČR uzákoněna eutanazie. Hned by se mi žilo lehčeji, kdybych věděla, že tuhle možnost budu v případě potřeby mít. Cítím potřebu se vložit do téhle debaty hlavně proto, že se nemohu vyrovnat s tím, proč odpůrci eutanazie tuhle možnost pořád blokují. Jim samotným přece nikdo eutanazii nevnucuje, ani je nenutí ji vykonávat! Jde jenom o možnost volby, svobodu za určitých pro nás už nesnesitelných okolností takhle jednat, a o tu jsme my, zájemci o možnost eutanazie, jejími odpůrci svévolně připravováni.
 
ZÁKAZY HAZARD NEVYŘEŠÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2020

Výsledek obrázku pro hrací automat pngJeden z několika článků, které pan senátor Kubera poslal přímo na Kudlanku. Poprvé vyšel 18. 5. 2008. Uvádím ho jako vzpomínku... Přečtěte si, jak viděl situaci s boomem omezujících vyhlášek vůči hracím automatům  coby tehdejší teplický primátor:  „Hazard, automaty, ani pití - tohle žádné vyhlášky a zákazy nevyřeší."

 
KORUPCE ABSOLUTNÍ MOCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 leden 2020
Image result for oběti sexuálního zneužívání"Poslední kroky českých biskupů, kteří zřejmě odsouhlasili podávání trestních oznámení na oběti sexuálního zneužívání, zvedly zájem široké veřejnosti o toto téma, ale také vlnu solidarity. Snad právě toho se představitelé církve zalekli a neváhali přeformulovat způsob podání trestních oznámení “na neznámé pachatele”. Výsledek je ale stejný, ublíží obětem.
 
UNIVERZALISMUS - PROČ? - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2020
V končícím roce jsme byli v celé západní civilizaci svědky událostí, jejichž většina má v pozadí pokračující zásadní spor této doby mezi aktivistickým univerzalismem a konzervativní opozicí. Poslední britské volby ukázaly, že Britové zvolili lokalismus a z EU opravdu odejdou. Tím více jsme v hledáčku univerzalistů nyní my a vidíme jejich sílící tlak, protože my jsme nástupiště proti Polsku.
 
SUPER NÁPAD - IGLÚ PRO BEZDOMOVCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 leden 2020
Podle některých zdrojů je v České republice 68,5 tisíce lidí bez domova, dalších 120 tisíc je ztrátou střechy nad hlavou bezprostředně ohroženo. Nejhorším obdobím jsou zimy, kdy jim hrozí smrt umrznutím. Ne všichni přitom mohou využívat nocleháren nebo služeb azylových domů.Mezi nejběžnější důvody patří zdravotní potíže, vlastnění psa nebo sociální fobie. Kvůli těmto aspektům jsou lidé bez přístřeší odříznutí od pomocných institucí nejčastěji.
 
NECHTĚŇÁTKA Z BABYBOXŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 leden 2020
Výsledek obrázku pro mojžíš v košíku
Před patnácti lety začal Ludvík Hess uskutečňovat nápad, jak zachránit nechtěňátka, Od roku 2005 je v Česku už sedmdesát šest babyboxů. V sobotu večer se v této schráně v Blansku objevilo už dvousté odložené dítě. Malý Jan, jak Hess dítě pojmenoval, je zároveň první letošní odložené dítě. Posledním loňským byl zhruba devítiměsíční chlapeček v České Lípě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 951
[CNW:Counter]