O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

HODINKA NENÁVISTI? DEMAGOGIE??? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
Image result for levné uzeninyTak jsem se rozhodla svou odpověď - komentář pod tímto článkem - vložit jako samostatný článek. Protože si myslím, že je potřeba lidi informovat. A pochopitelně i se všemi adekvátními odkazy. Nu, a pokud vy, kterým se to nelíbí, máte jiný názor, napište ho - ale také s konkrétními fakty... :-)))
 
MY MÁME OHŇOSTROJ - Ó, MY SE MÁME! PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 leden 2017
Related imageTak jsem si, pro zajímavost, projel loňské ohňostroje – tedy jejich ceny. Letos, na oslavu 2017, jistě budou četnější a bombastičtější. Celková cena v naší malé zemičce mi vychází něco kolem 30 mil. Kč za 10 minut té "úžasné podívané s úžasným kraválem".


 
DOBRÁ MYŠLENKA PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2016
Image result for Witold Waszczykowski„Vytvořme z uprchlíků armádu, která si osvobodí Sýrii“, navrhl polský ministr. Do Evropy přišlo v poslední době několik stovek tisíc mladých Syřanů, ze kterých by bylo možné vytvořit armádu bojující za osvobození jejich vlasti a dát jim tak najevo, že to za ně nikdo jiný neudělá. V rozhovoru pro polskou televizi TVP to uvedl polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski.
 
A TAK SE ZVOLNA ZLIKVIDUJEME? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2016
Image result for svazek klíčů pngKdyž v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i falešné tóny, tak by ho dav ušlapal. V roce  1918 měla Československá republika svou modlu T. G. Masarykam v roce 1989 byl naší ikonou Václav Havel. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co nepravda…
 
POTĚMKIN BY BLEDNUL ZÁVISTÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2016
Český národ má od soboty světový unikát, kterým se nemohou pochlubit ani ty nejvyspělejší státy: dálnici o jednom jízdním pruhu. Dosavadní třicetiletá varování týmů stovek odborníků jsou však nicotná v porovnání s moudrostí premiérovou a jeho hlubokými stavařskými a geologickými znalostmi, s nimiž v pondělí rozhodl o dalším osudu dálnice.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 prosinec 2016
Image result for santa pngNejspíš má Jižní Město u meteorologů trochu protekci, protože i když všude prorokují zimu a náledí, k nám tohle počasí ještě nedorazilo. Ale jo, zima tu je, ale tak nejvíc na nule, jinak přes den vyleze podstatě výš. A také to tu neklouže. Pokud ovšem nemusíte z domova odcházet nějak moc brzy, kdy ještě je namrzlo. I to sluníčko přes den zasvítí... Tak chodím sepesem na procházky a pochopitelně jsem zabrousila i na zdejší Vánoční - dříve Farmářské trhy.
 
MÓDOU I K INVALIDITĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
Image result for destroyed jeans in winter weatherMyslím, že byste určitě dovedli během chvilky připomenout pár módních směrů, které nám, či našim předchozím generacím tak trochu poničily zdraví. A že to je od samého začátku světa, je jasné i z všech pozůstatků... Ale vraťme se jen tak pár desítek let zpátky - co takové rock´nrollky? Střevíčky, které neměly žádný podpatek, zcela plochou podrážku, díky jimž mělo poté mnoho dívek na nohou velmi, velmi bolestivé ostruhy... 
 
HUBNOUCÍ DŽÍNY A SEBEVĚDOMÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2016
Výsledek obrázku pro SAD FAT LADY  PNGTak co, co ty džíny, co máte v rohu skříně, už je zapnete? No, přece ty, jak vám ještě nedávno tak pěkně padly. Že už to bude pěkných pár měsíců? Nevadí, od pondělí nasadíme dietu, a oblíbené, hubnoucí džíny nám po pár týdnech hladovění a deprese určitě zas budou… Nepřipomíná vám to nic?
 
SENIOŘI A OSAMĚLOST PDF Tisk E-mail
Středa, 16 listopad 2016
Výsledek obrázku pro sad grandmaNěkteří odborníci mluví o tom, že mezi seniory už „zuří epidemie“ osamělosti. Starší lidé se v dnešním rychlém životním tempu ztrácejí, jejich dospělé děti na ně nemají čas, a i když se třeba snaží stýkat jak jen to jde, je to málo. Podle nedávné studie, kterou zveřejnil britský deník Daily Mail, totiž senioři potřebují své příbuzné a blízké přátele vidět minimálně třikrát týdně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 707
[CNW:Counter]