O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

SPRAVEDLNOST SLEPÁ, HLUCHÁ, NĚMÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Před Základní školou Buzulucká v Teplicích se objevily desítky zapálených svíček, plyšových hraček a ručně psaných vzkazů. Žáci tak uctili svou teprve patnáctiletou kamarádku, kterou v sobotu zavraždil jejich čtrnáctiletý spolužák, žák osmé třídy. Bližší podrobnosti o vrahovi policie nesdělí, protože je nezletilý a není tedy trestně odpovědný. Což je také důvod, proč se vyšetřování odloží... Neuvěřitelné...
 
DVĚ SLEPICE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Na začátku roku 2013 se vydaly dvě mladé ženy, Hana Humpálová a Antonie Chrástecká na cestu do Indie. A protože to byly holky odvážné, zvolily pozemní cestu. Legendární Hippie Trail sice už dnes není ani tak populární, ani tak bezpečný jako v době své slávy v sedmdesátých letech, ale přesto ho každý rok absolvují tisíce většinou mladých a nezávislých turistů, známých jako backpackers, česky baťůžkáři.
 
JIHLAVSKÝ PŘEMALOVANÝ KRAVÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2016
V televizi Prima byla uvedena reportáž o jedné z rodin, které byly po příletu do ČR ubytovány v penzionu nedaleko Jihlavy, kde čekají na vyřízení formalit a přestěhování do nově upravených bytů v krajském městě. Rodina Battových, která před válkou nepatřila v Iráku rozhodně mezi chudinu, si ale chce podle svých slov zachovat svůj životní standard.
 
TOTÁLNĚ IDEÁLNÍ - JSTE TAKOVÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 únor 2016

Považuji se za člověka trochu labilnějšího a neustále se peroucího s okolnostmi v životě. Každá výrazná změna mnou otřese. Dokážu se ovšem velmi brzy postavit zase na své dvě a používat zdravý rozum. Ovšem - po nějakou dobu to moc neklape... Pokud jste na tom stejně, mrkněte na seznam, co prý lidé psychicky silní opravdu nedělají.  Prosím, ale berte to s rezervou.

 
SLEPICE V NOUZI - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 únor 2016
Máte zlý sen. Zdá se vám, že jste v telefonní budce. V budce bez oken, s minimálním osvětlením, zato maximálním smradem. Prostor sdílíte s dalšími deseti lidmi. Jste tam téměř od narození, už skoro dva roky, nemůžete odejít. Stojíte na drátěné kleci, bolí vás nohy a celé tělo, nemáte možnost se ani protáhnout.
 
UMRAVŇOVAT VÁS? - ALE PENDREK! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2016

To už jsem dávno vzdala, a taky proč?  Když jsem to teď četla, ty "kontroverzní" slovíčka, tak jsem sice občas uznala, že jsou občas víc než přes míru - ALE: když ono to má svůj důvod... A bohužel, setsakra pádný. Myslím, že to psala "mamča" - že např. Lenka1 to bere pochopitelně jinak, než my, kterým už nehrozí, že bychom ještě měli mít v náručí vlastní miminko... Ano, jsme už delší dobu dospělí, ale i nám vadí ten strach, co máme usazen někde hluboko v duši... A který tam je, a nejde ničím přehlušit.

 

 
MUSLIMSKÉ DŽIHÁDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2016
Islám má nástroje k šíření a rozvoji, které stávající evropská civilizace postrádá, protože svých původních se vzdala a v zápase o existenci nemůže zvítězit. Islámský tradiční řád uspěl v minulosti v soutěži s jinými řády a je životaschopnější a proti degradovanému evropskému řádu má obrovskou šanci pouze postupovat. Pokud měli Evropané ještě svoje náboženství a etiku, mohli vzdorovat. Dnes nemohou.
 
NECHYBÍ VÁM HOŘČÍK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2016
Konec roku a všechno to napětí s tím spojené je definitivně za námi a my si pomalu zvykáme na nový rok 2016. Vše začíná nanovo… Není nikterak neobvyklé, že se právě touto dobou často cítíme vyčerpaní a bez energie. Přestože jsme během svátečních dnů ve většině případů odpočívali a trávili svůj čas s rodinou, můžeme mít nyní pocit, že se na nás všechno valí a doléhá na nás stres.
 
KDY BUDE V NĚMECKU STANNÉ PRÁVO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 leden 2016
Před 25 lety jeden jménem zapomenutý východoněmecký soudruh omylem vyhlásil konec NDR. Když řekl novinářům, že se hranice se západním Německem otevírá ihned. A bylo po „táboře míru a socialismu“. Tak se mi zdá, že věta kancléřky Merkel „Wir schaffen das“ položila Unii. Když na otázku, co tedy bude dělat Německo s tím přílivem islámských uprchlíků do Německa, pravila: „My to dokážeme!“ Neřekla ovšem co.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 640
[CNW:Counter]