O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

SOUSEDKA MI NEPODRŽELA PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 červenec 2017
Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval. Udělal jsem si to tedy sám. Ale není to prostě to vono, jako kdyby podržela. Teda - mám radši, když mi podrží Pepan, na oplátku zase já podržim jemu a taky mu nemusim pokaždý vysvětlovat, jak nejlíp podržet. Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval.
 
KDO SEJE NENÁVIST A ZLO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 červenec 2017
Před cca třemi měsíci jsme dostali další "perlu z Bruselu". Sjednocení sociálních dávek pro migranty v celé EU z důvodu zvýšení atraktivity zemí, které se brání přijetí kvót. EK se už dočista zbláznila a vůbec nemá ponětí, co tím způsobí v tzv. postkomunistických zemích. Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9.500,- Kč důchodu a někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic.
 
LEGRACE NA PLACE - JÁ TO PLATIT NEBUDU, NEBUDU PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červenec 2017
Jak jistě všichni víte, někdejší předseda JZD Slušovice a současný senátor nedochází do Senátu kvůli zdravotním problémům od loňského srpna. (O tom se na Kudlance ostatně nedávno také psalo.)Po veřejné kritice se chtěl svého platu vzdát, což není možné. Rozhodl se jej nakonec převádět na dobročinné účely.
 
VLEZLA MI ROVNOU DO POSTELE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červenec 2017
Ne, že bychom se neznali. Jde totiž o kamarádku mé dcery. Znám ji úplně odmalička. Jmenuje se Anežka, vždycky se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by k tomu mohlo dojít. Seběhlo se to tak, že měla svýho času byt s mojí dcerou. Leč, jak šlo pár let, moje dcera měla jiné plány než Anežka, jiné úmysly, a tak najednou se musely rozejít.
 
VÍTEJTE V ITÁLII! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červenec 2017

3. 7. 2017 - TOSKÁNSKO, PRATO -  Středisko Santa Caterina (spravovaného neziskovkami Coop 22 a Fondazione Santa Rita) Několik desítek migrantů protestovalo proti vyloučení některých uprchlíků. Důvod jejich vyloučení? Nedodržují základní pravidla! Zásadně nedodržují časy vycházek, stále se potulují ulicemi Prata, provádějí drobnou trestnou činnost, chovají se násilně vůči provozovatelům ubytovacího zařízení atd., atd..


 
PÁR SLOV O INKLUZI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 červenec 2017
Výsledek obrázku pro škola inkluzePraxe společného vzdělávání odhalila v průběhu prvního roku řadu problémů, které původní úmysl zpomalují nebo dokonce mohou obrátit v neprospěch učitelů, žáků i rodičů. Poradny ohlašují zavalení administrativou, školy si stěžují na nedostatek prostředků, mezi významnou částí učitelů převládá odpor ke změně a nevstřícný postoj převládá i ve společnosti.
 
ČESKÝ JAZYK: "VTUTOCHVÍLOVÉ" PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2017
Člověk si občas něčeho všimne, něco přečte nebo zaslechne a ono se mu to uhnízdí v hlavě a už se toho nesmírně obtížně, dlouho zbavuje. Někdy je to stupidní písnička - jako se mi nedávno vynořil z hlubin paměti nesmírně hloupý popěvek "ladylí ladylou, trpaslíci trávou jdou". Opakovalo se mi to v hlavě celý den a já pořád přemýšlel, odkud to znám.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PLNO NÁPADŮ, ŽÁDNÝ LIDI PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červen 2017
Výsledek obrázku pro pinterest logo png TOHLE POČASÍ MI DÁVÁ SETSAKRA ZABRAT... Moje "přestavba" proto ještě stále není hotová. Tedy, už si neskutečně užívám nabytých prostor, ale jednak jsem "furt a furt" zahlcena věcmi, které tu nepotřebuju, druhak mám plno práce s drobnými úpravami. Znáte to: nejhůř se uklízejí ty malé drobné prkotinky. Každá přijde jinam ... A taky je plno maličkostí, které si plánuju udělat. Například:
 
STARÝ S MLADOU, STARÁ S MLADÝM? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červen 2017
Dávám v plen téma - proč je to tak přijatelné, když si "starej kohout nabrnkne kuřátko", kdežto "stará slepice" má naději jen na pekáč? Hodně se totiž všude možně rozjela polemika, proč má Macron o tolik starší partnerku (o 24 let) a jak to, že jim to podle všeho docela funguje? Ostatně i u nás jsou podobné páry – z „celebrit“ to jsou např. Lucie Bílá  s partnerem mladším o 18 let a šedesátnice Hana Gregorová přiznala vztah s třicátníkem. (Že by to bylo vždy?)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 752
[CNW:Counter]