O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VOLEBNÍ HRÁTKY PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 únor 2008

Rád sleduju americké detektivky, hlavně Kriminálku Las Vegas, Miami, New York. Je to krátké, zajímavé, absolutně odlišné od mých běžných starostí, takže to perfektně vyčistí hlavu. Občas si je nahraju na HDD a když si chci udělat pauzu, tak si kousek pustím... Většinou o víkendu. Na tenhle víkend jsem si jich tedy pár našetřil, ale:   

 
POSLOUCHÁTE RADIOŽURNÁL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2008

Jak už asi každý ví, ředitel Českého rozhlasu odvolal z funkce Barboru Tachecí. Nová šéfka Radiožurnálu měnila od ledna styl nejposlouchanější veřejnoprávní stanice, což vyvolalo dost naštvaný postoj části posluchačů. Důvod odvolání - "rostoucí nesoulady ve vnitřní komunikaci". Určitá modernizace, hlavně v  hudební skladbě, by jistě nebyla na škodu. To beze sporu. Ovšem způsob, jak na to šla ona, byl špatným krokem.

 
BEZOHLEDNOST BOTANICKÉ ZAHRADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2008

Rozjeli jsme se, taková menší skupinka, do pražské Botanické zahrady. Den předem jsme si pořádně prohlédli jejich webové stránky, naplánovali si, kudy a jak půjdeme, připravili všechno potřebné na „výlet", nažhavili fotoaparáty. Podle stránek jsme už dopředu očekávali, co rozkvetlého nás ve skleníku Fata Morgana čeká... A říkali si, jaká to bude překrásná neděle. Na webovkách se sice upozorňovalo, že:

 

 
MOBIL - PRŮŠVIH DO KAPSY PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2008

Říká se, že je to jediná "věc" o kterou se pánové sázejí a vyhrává ten, "kdo ho má menšího". Nu - ale od průšvihů je to nezachrání, naopak. Masové rozšíření mobilů citelně ovlivnilo rodinný život. Pokušení, nahlédnout do soukromí toho druhého je silnější než všechny zábrany. Nevěra patří mezi pět hlavních příčin rozvodů - a mobil na tom má lví podíl...

 
ZPÁTKY DO LESŮ II. PDF Tisk E-mail
Středa, 16 leden 2008

Přátelé, dovoluji si vám nabídnout zajímavé srovnání: Romy s Vietnamci. Vietnamská menšina k nám přišla před pár desetiletími. Naučili se česky. Neškemrali na sociálce, ale sami se o sebe starali (neznám Vietnamce na podpoře). Stejně jako Cikáni si se zákonem moc nelámou hlavu (celní a daňové úniky, porušování autorských práv), ale pracují, živí svoje rodiny, starají se.

 
ZPÁTKY DO LESŮ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 leden 2008

Proč nějak nenacházím davy Čechů, kteří by lkali po návratu k radlicím, kolovratům, k dřevěným  chaloupkám (pochopitelně nemluvím o zájmové zálibě v udržování tradic)? Proč žádný běžný člověk nezdůvodňuje na úřadech svůj případný neúspěch tím, že byl „vykořeněn",     

 
PROTI ZDRAVÉMU ROZUMU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 leden 2008

Slova staré písničky „My Prahu nedáme, radši jí zbouráme..." připomíná nedávná akce na Hradčanském náměstí. Lyžaři běhali po jeho malém obvodu, aby se mohla zviditelnit jedna velká firma a několik tzv. celebrit. Až ze Šumavy bylo třeba navozit několik tisíc tun umělého sněhu za cca 15 milionů korun. To provedly obří kamiony vhodné pro dopravu v povrchových dolech, ale nevhodné do srdce Prahy.

 
MÁTE DOMA ŠÍLENOU KRÁVU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 prosinec 2007

Nu nezáviděla bych vám ji, stejně jako pokud jste zjistili, že jste „funglnovým majitelem syfilidy". Opravdu si myslím, že zas není oč stát... Ale, jak už to tak bývá, lidská „vtipnost" nezná mezí a vždy se najdou ti, kteří ... Kteří například dopřejí svým dětem „dětskou obrnu" - aby byli IN a aby se majitelům firmy, která tyhle zrůdnosti prodává, zdály kouzelné letošní vánoce ještě kouzelnější :- ))).

 
ČTENÁŘI VERSUS RYCHLÍCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 prosinec 2007

Ne, nechci psát o zájmové činnosti ve vašem volném čase (i když k tomu to nemá zas až tak daleko), ani o případném zvyšování vaší inteligence. Stejně tak se nehodlám pouštět do debat ohledně našich drah a jejich vybavení rychlovlaky, či dokonce čehokoliv kolem mašinek vůbec. Ale - to byste asi neuhodli...

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 1028 - 1040 z 1096
[CNW:Counter]