O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JO, ONO JE TO FŠUDE STEJNÝ (TA POLITIKA) PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 říjen 2021
Jedno pekné ráno si takto kráčajú Edo, Boris, Veronika a Richard po ulici, keď tu zrazu sa potknú a spadnú. Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla „Zdravie nie je biznis“ nemala blízka nemocnica dostatok personálu, tak všetci zomreli. Onedlho stáli pred nebeskou bránou a Svätý Peter ich privítal: „Vitajte na nebesiach Edo, Boris, Richard aj ty Veronika, no skôr, než sa tu usadíte, tak sa zdá, že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slovenských politikov a tak si nie sme tak úplne istí, čo s vami.“
 
PAN PREZIDENT UŽ NEBUDE PREZIDENTOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 říjen 2021
Všichni mu drží palce, aby se co nejdříve uzdravil - i ti, co ho posílali pěkně dlouho bůhvíkam a přáli mu i to nejošklivější bůhvíco. Alespoň tím všechny proslovy (snad každý náš chytrolín musel několikrát denně být slyšen) začínají. Kdyby to nebylo myšleno vážně, kdyby se to neustále neomílalo, tak si myslím, že je to jen absurdní divadlo; konkrétně, že sleduji kocourkovské městské radní, kde není jen jeden příšerný Nácíček, ale kde jich je víc než přehršel.
Vivat náš český Kocourkov!
 
NECHCI SLEVU ZADARMO PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 říjen 2021
Ta věta od Š plus G mě teď napadla, když došlo k prudkýmu zdražení energií a ke krachu dodavatelů pro víc, než milion domácností. Vévodí Bohemia Energy, ale je jich daleko víc. Tak si vybavuju, jak se sem do baráku drze dobejvali a někteří se i dostali, takoví hošíci se smlouvama na přechod dodávek energií právě jedině k jejich podniku. Takoví podomní šmíráčci, jen místo hrnců a vysavačů vnucovali nesmírně výhodný smlouvy na nesmírně lacinou elektriku i plyn.
 
VČEREJŠÍ GLOSY VIDITELNÉHO MACKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 říjen 2021
Bartoš označil distribuci roušek seniorům za nesmysl a pětitisícový  příspěvek za volební dárek | Domov | Lidovky.czNezapomeňte na to, že volby, které nejvíce ovlivní náš budoucí život, již proběhly, a to v Německu. Ty naše jen způsobí, že se budeme jen o něco rychleji ubírat do rudozelené německé (pardon, oficiálně bruselské) pr.ele. Takže hlavním vítězem voleb je Green Deal. Nejhorší jsou zklamané naděje. A nyní už jen drobné postřehy:
 
VOLEBNÍ ZEMĚTŘESENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 říjen 2021
Kamarádi-vztahy-chováníNebudu se vás ptát, jak jste volili, komu jste to hodili a případně, zda jste kroužkovali. Já taky, jako vždy, byla volit, a ten svůj hlásek jsem také předala. A pak už jsem jen s nesmírným zájmem, jako ostatně všechny předešlé dny, sledovala to volební hemžení. Určitě jste se někdy zadívali na mravence u mraveniště - všichni někam běží; ten tam, druhý opačně, ale kupodivu, mraveniště roste  a prosperuje. Asi to bude tím, že všichni jsou jednoho druhu a "jedou" podle předem určeného plánu... Tak teď uvidíme, jak to u nás půjde - když se spojilo pět odlišných stran...
 
POŠTOVNÍ STÁVKA DNES A DENNĚ PO CELEJ ROK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 říjen 2021
(pozn. red.: Tak teď se kaju, neb tento článek mi přišel včas, to jen já ho včas nenašla.) 

Tak jsem včera a dnes z rádia vyslechl, že zrovna dneska proběhne stávka zaměstnanců pošt za vyšší odměny. Nejsem člověk nepřející, prachy přeju každýmu, kdo si je vydělá. Ale žeby zrovna měli stávkovat  pošťáci, kteří, aspoň podle mých zkušeností, už stávkujou dlouhý roky s frekvencí 365 dnů v roce?

 
ŽUCHLO TO, CO BUDEM TEDY DĚLAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 říjen 2021
Nalezený obrázek pro Despair ArtworkPokud se vám nedaří přihlásit k některým službám společnosti Facebook, pak opravdu není chyba na vaší straně. Uživatelé od Severní Ameriky přes Evropu až po Asii hlásí problémy. Ty první se začaly objevovat kolem páté hodiny večer našeho času. A zatím to vypadá, že je to jeden z nejmasivnějších výpadků. Kromě Facebooku jsou potíže také s Instagramem, Messengerem či WhatsAppem. Hrůza!
 
ÚŽASNÁ MICHAELA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 září 2021

Litoměřická rodačka MICHAELA FIALOVÁ je dopisovatelkou loveckých magazínů Girls, Guns and Rods Magazine, Chicks Smashing Grunters či Lovu zdar!. Před dvěma lety se stala v americkém Orlandu kickboxerskou mistryní světa v rámci asociace ISKA. Živí se jako profesionální lovkyně v Africe. Ale je tam nebezpečno - v JAR bují rasismus proti bílým, kteří si v zemi nemůžou být jisti bezpečím. V ohrožení jsou především farmáři bílé pleti.

 
A JAKO KAŽDOROČNĚ: BUDE ZAS ZMĚNA ČASU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2021
Výsledek pro obrázky z Yawning. Velikost: 283 x 160. Zdroj: medimetry.comČas je jen jeden.  Poledne je, když je Slunce na obloze nejvýš... Sekundy, minuty a hodiny jsou samozřejmě lidským výmyslem, ale jako přirozený stav bereme zimní čas. Proto poté, co jsme na jaře přetočili hodiny dopředu, na podzim děláme opak – ve 3:00 se vracíme zpátky na 2:00. Změna nastane v roce 2021 v neděli 31. října. Střídání zimního a letního času bude pokračovat určitě do roku 2025. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 943
[CNW:Counter]