O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LÁSKA NA PSÍ KNÍŽKU PDF Tisk E-mail
Středa, 11 září 2019
ONA se chce vdávat. Tvrdí, že děti se mají narodit do úplné rodiny, kde se všichni jmenují stejně a není v tom zmatek. Taky snadněji získají hypotéku; po svatbě vztah berou oba vážněji a víc se snaží, protože je mnohem těžší odejít. Kdežto ON je přesvědčen, že je manželství přežitek a všechno se jen zhorší. Svatba že je množství zbytečně vyhozených peněz, všechno kvůli papíru a nádherným šatům, a taky se pak musí měnit všechny doklady …
 
NEUVĚŘITELNĚ VĚČNÁ VÍČKOMÁNIE PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 září 2019
Češi hojně sbírají plastová víčka i přesto, že jejich výkupní cena klesá. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávySedm pytlů plných víček od PET lahví nedávno předali letci 24. základny dopravního letectva Praha-Kbely zástupcům Městského úřadu ve Kbelích. Víčka, respektive peníze za ně získané, darovali rodině s nemocnou dcerkou Kačenkou. Peníze za ně prý pomůžou rodičům postiženého dítěte zaplatit například rehabilitaci nebo zakoupit rehabilitační pomůcky, uvedlo ministerstvo obrany u příspěvku na jejich facebooku. 
 
HONG KONG - ANEB JAK TOHLE DOPADNE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2019
Vlajka Hong KonguMinule jsem vám představila krásnou a nesmírně milou věc - "flash mob", neboli neočekávanou produkci na veřejném prostranství. Je jich, těch úžasných videí, na youtube plno. Jedno hezčí než druhé. Překvapení lidé se zastavují, jejich životaběh má najednou příjemnou pauzu, jako kdyby všichni kolem dostali milý dárek. Někdy je tak snadné se navzájem potěšit...  Bohužel, opačných situací - tedy těch zlých a nepříjemných, je o hodně víc...
 
TAKY MÁTE OBČAS KŘEČE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 srpen 2019
Výsledek obrázku pro tired woman funnyNedostatkem hořčíku může trpět prakticky kdokoli. Od malých dětí po seniory. Jsou ale určité skupiny lidí, které mohou být ohroženy mnohem víc. A CO VY? Cítíte se unaveně a podrážděně? Trpíte někdy nepříjemnými křečemi, nebo rychlým prochladnutím končetin? Občas zapomínáte? A uvědomujete si, že za tím vším může být nedostatek hořčíku ve vašem těle? Jak prosté - tedy, jak prosté by bylo, správně reagovat...
 
POVÍDÁM POVÍDÁM POHÁDKU, JAK ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 srpen 2019

Výsledek obrázku pro crying girl juniorPevně doufám, že po přečtení následujícího článku nebudete psát nepublikovatelné komentáře. I naštvání a vztek se dá ventilovat slušně. Takže – moc prosím… Hodně jsem přemýšlela, jestli  to mám na kudlu dát, ale nechci psát jen „o vyšívání a kytičkách“, když se kolem nás dějou podobné věci.

 
PROTESTY A PETICE PROTI CHEMII PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 srpen 2019
Související obrázekChemie by už brzy mohla zmizet ze seznamu povinných předmětů základních škol. Alespoň se o to tedy snaží Sdružení českomoravských biomatek, které kvůli odstranění chemie ze škol plánuje hned několik petic a protestů.
 
NENÍ MOST, JAKO MOST PDF Tisk E-mail
Středa, 14 srpen 2019
Včera, ve středu 14. 8., bylo první výročí pádu mostu (viaduktu) v Janově. Délka mostu přes 1 km, šířka 4 jízdní pruhy (zřítilo se cca 200 m, zbytek byl zbourán, včetně pilířů). Ohromná tragédie, 43 mrtvých a stovky evakuovaných lidí. Zjara 2020, tedy asi rok a půl po tragédii, bude uveden do provozu most zcela nový. Tolik pár faktů.
 
POZOR - NEMUSÍTE SE PŘIHLAŠOVAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 srpen 2019
Vážení, protože mi hodně z vás napsalo, řeklo, případně kouřovými signály dalo najevo, že přidávat komentáře je poslední dobou víc než těžké, tak jsme registraci a přihlašování zrušili. Co bude následovat, to moc netuším... Jestli to bude znamenat příšernou haldu spamů, nebo naopak zjednodušení komunikace, to uvidíme. Tak to musíme zkusit :-))) 
 
ODPOVĚDI NA ZÁLUDNÉ OTÁZKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 srpen 2019
Výsledek obrázku pro dude png
Napadlo mne se poptat CHLAPA, zda si myslí, že i pánové si občas podrbou o druhých, a zda si také navzájem svěřují tajnosti. V čem se oni, naše mužné, pevné, obdivované a nepostradatelné polovičky, tak báječní coby životní opory i poskytovatelé rozkoší – cítí v tomto odlišní od nás, ženských?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 805
[CNW:Counter]