O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JSEM HOLKA MLSNÁ I ŠETRNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 září 2023
Jsem hodně moc zvědavá na vaši reakci... Asi před rokem jsem tu u nás na Jižním Městě objevila "na pavlači" malý krámek, kde je od okamžiku otevření do zavření frmol. Myslím, že i se skladem bude mít tak třicet čtverečních metrů celkem. Čím je zajímavej? Mají tam za levno to, co v ostatních obchodech je za draho. Potraviny všehomožného druhu, i drogerii atd. Sortiment se průběžně obměňuje, neustále doplňuje a velmi rychle se vše prodává.
 
KOLIK PLATÍTE ZA OBJEDNÁNÍ K LÉKAŘI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 září 2023
Dnes jsem se chtěla objednat na jedno potřebné vyšetření. Nejprve jsem na netu hledala adresu a něco bližšího, a když jsem se dopídila na tu správnou ordinaci, byl tam i formulář, kde se můžete k paní doktorce objednat. OK, klikla jsem na první volný termín. 18. října. Dobře, co se dá dělat, žádné bolesti nemám, potřebuju jen pořádné vyšetření. Mám doporučení od praktické lékařky. Ale to, co pak následovalo, po onom kliknutí, mne absolutně uzemnilo. TO SNAD NENÍ MOŽNÉ!
 
MŮŽE ZA TO PANDEMIE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 září 2023
Milá Kudlanko, nedávno jsem byla na návštěvě u sestry. Byla dost přepadlá, a když jsem se zeptala, o co běží, tak mi při kafi prozradila, že bude babičkou. Babičkou ve dvaačtyřiceti! Její "téměř" sedmnáctiletá holčička, která stále ještě vypadá, že neoblomně věří na čápa, je teď už v pátém měsíci. Sestra se o tom nadělení dozvěděla vlastně náhodou, když před měsícem uviděla u ní na monitoru rozepsaný dopis pro její třídní:
 
DANĚ BYLY, JSOU A BUDOU. ZA VŠECHNO MOŽNÉ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 září 2023
Šéfové královské nebo státní kasy někdy přímo překypují kreativitou, pokud se jedná o různorodost daní, kterými zatížit milé obyvatelstvo svých lidí. Když země nemá prostředky, jako obvykle se nejdřív uvažuje nad tím, co ještě lze zdanit. Minulost ukázala, že v tomto ohledu se vždy najde možností opravdu spousta. O přítomnosti ani nemluvě … Ale teď sáhneme trochu do dob dávnějších. Například, když se car Petr I. Velký vrátil koncem 17. století z velké poznávací cesty po Evropě, zavedl ve své zemi několik novinek.
 
KDYŽ NEPŘIJDOU SHORA PŘÍKAZY PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2023
No, když nepřijdou shora příkazy, je nutný řídit se vlastní hlavou. Což jest pro naše význačné politiky a další veřejně činný osoby problém. Ne, že by byl neřešitelnej, to oni si zase poraděj, jsou to přeci VIP (very impotent persons), hlavně teda mentálně very impotent. Takže, nemajíce pokynů shůry, řeší problémy tak, jak předpokládají, že by jim asi mohlo bejt shůry nařízeno, kdyby bylo nařízeno. Vznikají tak situace až srandovní, kdyby nebyly tak strašně, strašně ubohý. Stejně ubohý je pak i zdůvodňování rozhodnutí v různejch rozhovorech.
 
MLUVČÍ HLAVY STÁTU PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2023
Samotnou mě už po prvním kole prezidentských voleb překvapila velmi vysmátá a nepříliš rétoricky zdatná slečna, která se ujala slova na pódiu ve volebním štábu Petra Pavla. Byla přesným opakem nově zvoleného prezidenta. Nevyzařoval z ní řád ani klid. Její rétorika ani intonace hlasu není podle mého názoru hodna prezidentské mluvčí, stejně tak jako komentování situací nebo neschopnost ovládat vlastní emoce.
 
KE KOMU SE PŘIKLONIT? KOHO MILUJEM VÍC? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 srpen 2023
Příslušníci dvou protežovaných menšin se nám pustili do sebe a politikum tim vzniklo velký dilema - koho z nich se zastat. Ať tak či tak, druhá protežovaná menšina se naštve. A kdyby jen příslušníci, i třeba EU by mohla vydat pokárání. Co teď? Bábo raď! Všichni vědí, jak to skončilo. Toho bylo v médiích napsaný dost. Chudák Tomio  musel zapřít sám sebe a postavit se za příslušníka tý protěžovaný menšiny, proti který dlouhodobě mluví. Aktuálně ovšem usoudil za výhodnější, postavit se proti druhý protěžovaný menšině.
 
ĆÁRY MÁRY FUK - A MÁM PENICILIN! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2023
Náš pan ministr zdravotnictví Vlastimil Válek minulý týden oficiálně slíbil, že do tuzemských lékáren dorazí do začátku října 130 tisíc balení penicilinu s tím, že to bude dostatečná rezerva. Jenže - takové dodávky ve slíbeném termínu jsou – podle těch, kteří to skutečně zajišťují (výrobci, distributoři), velmi málo pravděpodobné. Zhruba sto tisíc krabiček by museli obstarat výrobci, kteří nahlásili až do září přerušení dodávek…
 
SVĚT Z POZICE MILENKY ŽENATÉHO MUŽE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2023
Vážení, nevím, proč běžně nadáváte na milenky. Můj tatínek byl ženatý a měl dvě děti, které miluje dodnes a ony jeho. Jen žil se ženou, která se mu "pelešila", a nedokázala pochopit, že z platu mladé rodiny si nemohou pořídit hned vše.Tatínek tenkrát tu jejich krizi řešil častými útěky do hospod a pitím. Dětem se ale (co vím z vyprávění i od nich) vždy věnoval a zahrnoval je láskou. Pak přišla na scénu moje maminka…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1096
[CNW:Counter]