O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

OBČAS SE I ZÁZRAKY DĚJÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 srpen 2007

Kolačkov/Stará Ľubovňa 23. augusta (TASR) - Tri dni nezvestný dvojročný chlapček z Kolačkova v okrese Stará Ľubovňa, ktorého našli v stredu neskoro večer hubári asi 800 m od osady, je v nemocničnej opatere. Malý Jaroslav Pecha odišiel z domu v pondelok 20. augusta podvečer a už sa nevrátil. Oblečené mal iba biele slipy a obuté červené papučky.

 
PAUL POTTS, DEALER OPERNÍCH ÁRIÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 srpen 2007

Naše Superstar je jen jednou z mnoha variant talentové soutěže, která je úspěšná v mnoha zemích světa. (Podobná byla kdysi i u nás, tehdy se jmenovala „Hledáme nové talenty".) Díky těmto soutěžím  se během krátké doby v celém světě vyrojila záplava dobrých zpěváků, z nichž někteří mají šanci udělat „díru do světa".

 
TRIATLON - ZÁVOD PRO VŠECHNY PDF Tisk E-mail
Sobota, 11 srpen 2007

Co to je triatlon asi všichni víte. Když ne přesnou definici, tak alespoň zčásti - že se jedná o trojdílný závod: v jízdě na kole, v plavání a v běhu. Že to chce nejen patřičnou tělesnou zdatnost, ale především osobní odvahu, je jednoznačné. Nu, kdo z vás něco podobného už někdy zkusil?

 
DOPISY - "SÁM SI VAŘÍM, SÁM SI PERU" PDF Tisk E-mail
Sobota, 11 srpen 2007

Chápu, že bruslím na tenkém ledě, no, jestli se o ledu v tomhle počasí vůbec může beztrestně mluvit, když se mi horkem pomalu roztejká skleněná deska na stole...  Ale rozhodně si koleduju. I když - vzhledem k tomu, že velikonoce jsou dávno fuč? Nu, abych to moc "neokecávala", tahle rubrička, kterou jsem si nedávno vymyslela, je dvojsečná.

 
DOPISY - DCERA A MATKA PDF Tisk E-mail
Středa, 01 srpen 2007

Jako holka jsem ráda četla knížky z konce devatenáctého a začátků dvacátého století. Tahle báječná doba se mi nesmírně líbila. Dokonce jsem chodila do univerzitní knihovny a půjčovala si tehdejší časopisy. Jak odlišné to bylo v porovnání se současným bujícím socialismem, který sliboval, že se všichni už zítra budeme mít báječně a stejně.... 

 
O DVOU HOSPODÁCH A JEDNOM PRASETI PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 červenec 2007

Někde jsem se zmiňoval o nově otevřené hospodě v Předlicích, našem malém, milém a útulném ústeckém cikánském ghettu. Říkal jsem si, že se tam vypravím, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Ale velice zajímavé zprávy už mám. Hospodu vlastní nějakej Cikán z oblasti Teplic, chlap jako hora a žádný mejdlo. Má perfektní přehled: pár hostu tmavší pleti (jiná sorta tam samozřejmě nechodí, kde by se tam taky vzali) se pokusilo zdrhnout bez placení.

 
CO NOVÉHO V KRYSAŘÍKOVĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červenec 2007

Všichni si jistě pamatujete na Krysaříka, respektive na kouzelné povídánky o tomhle velkém malém pejskovi. Pak se v životě jeho autora stal velký zlom - nu zlom - do poměrně spokojeného a klidného života mladé rodinky vstoupil dravec... Všechno najednou bylo jinak. Ostatně i Krysařík už není Krysařík, ale Krysaříková.

 
THE FIRST CONTACT PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 červenec 2007

Tak o tomhle se mi ani nesnilo…. Večer si takhle vysedávám u počítače, popíjím lahváče, kecám na ICQ se sestřičkou, který se na klín dere tříletej synovec. Kolika z vás se ve třech letech zdálo možný sednout si k počítači a psát si se strejdou?
Dnešní děti jsou vážně někde ú
plně jinde…    A jaká byla ta jeho první zpráva?

 
KUDLANKY "NADIVOKO" PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 červenec 2007

 Na včerejší setkání s Kudlankami se mnou šla (v mém duchu) i pedantická maminka: "Zase jsi nechala všechno na poslední chvíli. A kolikrát ti mám říkat, abys si nemyla hlavu, když někam jdeš, podívej se na sebe, jsi jako lev v ulicích..." A tak nějak podobně. I ze svého obláčku mě sekýruje... Já se té mámy asi nezbavím :-).

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 989 - 1001 z 1033
[CNW:Counter]