O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

CESTA ZA ROZTOPENÝM SÝREM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 únor 2008

Právě uplynulá neděle byla překrásná, jak z katalogu o dovolených; však jste to možná také zaznamenali. Malovali jsme si krásný den. Kdo? My tři, Daniela, já a můj syn. Domluvili jsme se totiž na „Výlet do ZOO".  Začátek dobrodružství jsme si určili na jedenáctou dopoledne,  na konečné metra Nádraží Holešovice.

 
JO, ORIENTACE, TO JE MOJE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2008

Ráno jsem otevřela stránky zdravotnického zařízení Medicentrum, Kloknerova ul., prostudovala návod „kudy a jak tam" a vydala se na pouť. Dvě stanice metrem, jednu autobusem č. 136.  OK, to jsem zvládla. Vysoukala jsem se z metra - a - svým vnitřním zrakem uviděla důležité doporučující písmo (poukaz na vyšetření), jak si hoví na stole u PC...

 
MOHU POČKAT NA MANŽELA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 únor 2008

Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle. Proto bez milosti vyhodím  každého, kdo si bagančata v chodbě nevyzuje. Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla.

 
ŽIŽKOVSKÁ HOSPŮDKA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 únor 2008

Sem si zrovna v sobotu vzpomněl na článek a Kudlí diškusi o zákazu kouření v hospodách. Můj názor je naprosto jasný a neměnný. Ať si každý majitel svou hospodu uzpůsobí podle svého přesvědčení a podnikatelského záměru. A hosté tam buď přijdou nebo nepřijdou.

 
"MIMINKOVÉ" NAKLADATELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 leden 2008

Tituly, které nakladatelství Smart Press produkuje, mají vysokou úroveň - jak obsahovou, tak vizuální. Však už první z vás, kteří se zúčastnili soutěžního klání o „Kuchařku pro dceru" (a měli to štěstí, že vyhráli), mají možnost se o této kvalitě přesvědčit na vlastní oči. Tak se snažte, kudlanky a kudlánci, ta další kuchařka opravdu stojí za to!

 

    

 
FAKT TO UŽ NEMÁ CENU. ROZCHOD! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2008

Tak tohle mi teda po třech letech říkat (dělat) neměla! Tím mě už opravdu definitivně naštvala!  Doteď jsem měl k ní ohledy, ale konečně si nemusím brát servítky. Nakonec - řekla si o to sama! Teď už jen balím všechna ta malovátka, trička, kalhotky, srágorky, narvu to do tašky a odvážím k ní domů.

 
ČIČI ČÍ - JE TO ZLATO KOČIČÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2008

Žila byla kdesi na Teplicku poblíže Krupky jedna romská rodinka. No a oni si někdy na něco půjčili penízky. Ale tak nějak se to sešlo a přihodilo, že jim nevybyly peníze, takže neplatili splátky. No a jak to tak v této české kotlině už poslední dobou chodí, v době a čase přiměřeném k nim dorazil sám Velký Exekutor.

 
ZMĚNA V CESTOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2007

Jeli jsme tenkrát  - přibližně touhle dobou - na čtyřdenní zájezd, na závody do Londýna. Naše sportovní škola se tam měla utkat v evropské soutěži a měli jsme docela dobré šance. Autobus, ve kterém byli reprezentanti z celé ČR, byl plný do posledního místečka. Teprve po několika hodinách jízdy se nám všem podařilo jakž takž se uklidnit.

 
ABSURDNÍ PŘÍHODA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2007

Tahle událost je skutečná - i když to tak nevypadá. Stala se během jednoho Štědrého dne. V době, kdy se většina lidí připravovala na příjemný rodinný zážitek, všude už pohoda, klid ... Ale ne každý měl důvod být veselý. Tak už to ale bývá... V jedné rodině ten den ráno umřel pejsek, jezevčík. Byl velmi starý a velmi milovaný.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 989 - 1001 z 1069
[CNW:Counter]