O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KDYŽ NĚCO DĚLÁM, TAK POŘÁDNĚ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2007

Nerad kutím. Nemám na to nářadí, neumím to a nebaví mě to. Stiva to o mně ví a v zájmu domácí pohody snáší mnohé nedodělky, vylévá kbelíky vody, místo aby mě dokopala k opravě odpadu, případně ukutí sama co zvládne. Tu a tam se však zdravě nakrknu a za neustálého úpěnlivého kverulování se do něčeho přece jen pustím.

 
ASI JSEM ZLOČINEC... PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

Je to se mnou opravdu zlé, kamarádi - alespoň podle nejčerstvějších zážitků, které vám tu vypíšu. Začínám mít dokonce dojem, že jsem zralá na žalář a že by se se mnou slušní lidé možná raděj ani neměli bavit, protože toho kontaktu je na můj vkus už skutečně moc. Poslední týdny jsem dokonce neustále v kontaktu v policií.

 
KDYŽ SI SPOLUŽAČKY NEBEROU SPOLUŽÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

Co jsem si vždycky přála: vystudovat vysokou školu, potkat milého, přitažlivého, věrného manžela, mít dvě až tři děti, zajímavou práci. Sice to není až tak vše prosvícené úspěchem, ale více méně - až na pár škrábanců na kráse - tohle vše mám. Tedy mám: vystudovanou školu, dvě děti, práci a manžela.

 
KOLENO SEM, KOLÍNKO TAM... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Jo, NČ, "něžný čumáček" a jeho kolínka... Následující text, který mi poslal, se sice týká kolen také, tentokráte však jeho,  těch mužských, obyčejných a kostnatých. A protože je  (jako každý chlap) - i pořádný hypochondr, není divu, že čerstvě prožitá a mimořádná událost ho setsakra vyvedla z rovnováhy:

 
HISTORKY NEJEN EXEKUTORSKÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 říjen 2007

Směnka na viděnou, vystavená v prospěch zrovna tohodlenc dlužníka jakousi firmou a na částku několikanásobně přesahující dluh.Jedna klasická exekutorská historka, odehrála se ve vedlejším okresu. Vcelku nevelká částka - televizor asi za 15k, s poplatky to ovšem vylezlo holt na 35k.

 
CHOĎ PŘESNĚ, NE DŘÍV... PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 říjen 2007

Ve středu posledního týdne měsíce září jsem byl v Mostě na sídlišti Sedmistovka v jedné docela zajímavé firmičce. Tak trochu drbeme u kafe, čekám, než pojede můj rychlovlak a jak jinak, samozřejmě o ženských. A jeden týpek dal k dobrému jednu velmi zajímavou příhodu svého známého, pražského policajta.

 
VSTUP PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2007

Než jsem se jel s ženou Pavlou léčit do Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné, přečetl jsem si v bulváru, že tato valašská obec je českým Beverly Hills. A skutečně. Centrem je hřbitov, kostel, exkluzivní hotel Prosper a pak pár zhruba pěti až desetimilionových apartmánů a haciend,

 
LIDÉ, ZVANÍ MIMÓZNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2007

Já bývám někdy úplně mimo, zvláště když poslouchám rozhovor mého bratra programátora s jiným programátorem. To je samé NEWSLETTER - UPGRADE - FIREWALL - GROUPWARE - a mně to připadá stejné, jak když spolu hovoří dva ufoni. Dost dlouho jsem také nechápala, když tito dva ve vzájemné komunikaci používali sloveso „pípni".

 
JO, KOMPJŮTR, TO JE MOJE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2007

Chodím do práce moc ráda, protože dělat s chlapama znamená vždy prima zážitky -  obzvláště s těma na mém pracovišti. Jak stále pracuji na počítači - nebo by to taky mohlo být už sešlostí věkem, tak jsem začala loni hůře vidět, až jsem se svému mladšímu potomkovi několikrát zlehka zmínila, že ty písmenka v novinách jsou čím dál tím menší, snad aby se jim toho tam více vešlo.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 976 - 988 z 1040
[CNW:Counter]