O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NAKUPOVÁNÍ - JO, TO NENÍ MOJE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 květen 2007

 Možná se to nebude každýmu líbit, možná, že s tím ti, co mě znají, nebudou souhlasit, ale je to prostě tak, tak proč to neříct. Jsem celkem šikovnej, rozumnej a je toho ještě mnohem víc, vo čem se u mě dá bez nadsázky a nejmenšího uzardění říct, že v tom mám hodně blízko k všeobecně uznanému označení významu slova ideál.

 
TĚŽKÝ ŽIVOT NA SÍDLIŠTI + OZNÁMENÍ KUDLANKÁM PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 květen 2007

 Je teď kolem nás plno nutných „vylepšení“, která jsou sice nezbytná, ale jejich samotná instalace je někdy převelice nepříjemná. (Mluvím o nás, lidu panelákovitém.) Není to tak dávno, co se - podle vládního nařízení - prováděla regulace otopné soustavy, osazování termoregulačních hlavic – nu, prostě tu pár dnů pracovala (bouchala, vrtala, vodu zavírala i pouštěla) početná parta montérů.

 
JAK SI MĚ UŽILI V AUTOSERVISU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 květen 2007

 Dneska ráno jsme byly s kolegyní v servisu, protože jí praskla v autě žárovka.  Mimo jiné, nevím, jestli jsem byla vždycky taková, nebo jestli jsem se tak časem vypracovala, ale ať ráno vstávám v kolik chci, probouzím se (stejně jako kdysi pan Horníček)  v deset. Takže v podstatě do deseti hodin mám IQ 7, stejně jako žížaly, které reagujou jen na světlo.

 

 

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR - X. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, ráda čtu v poslední době seriál o prima táborech, a tak mi nedá nepodělit se o zážitek. Sice ne vlastní, posílal mi jej kdysi dávno kamarád mailem, ale myslím, že stojí za to. Jak se v jednom pokračováni psalo o různých nočních hrách a strašidelných pochodech, tak jsem si na něj vzpomněla. So, here's the story:

 
CESTY ZA HRANICE VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Já vám děsně nerada jezdím nakupovat - tady do obchoďáků, natož do ciziny - ale pokud už někam do jiné země vyrazím, tak se kochám přírodou, cizí kulturou, architekturou, jejich jídlem a pitím.  Ale „cest za hranice“ jsem si užila habaděj, jen v trochu jiném duchu... Můj exmanžel je totiž milovníkem techniky (asi jako každej chlap), motorek a hlavně aut, už od dob, co jsem ho poznala - a to mu bylo tehdy 17 let.

 
NČ - SLÍBENÉ FOTKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 květen 2007

Když jste před časem vyprovokovaly našeho žižkovského Pepíka k neuváženému slibu "zdokumentování současného stavu jeho kolen", nevěřila jsem, že se k něčemu podobnému odhodlá. Ovšem to, že přidá i přímo reklamní fotku produktu svého úhlavního dodavatele... (pozor, NČ je v zachyceném okamžiku s tímto produktem v nejužším spojení!!!!) Nu, je to na vaše vlastní nebezpečí, pokud budete přiložené fotografie zkoumat detailně... Hamba padniž na hlavu pachatele!

 
TAKOVÝ JEDEN VÍKEND... PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2007

 Páteční odpoledne a večer jsem strávila se svou bývalou láskou Foxem, přičemž jsem vesele zkonstatovala, že vypadá fakt hodně dobře, tetování na paži mu vysloveně sluší a jeho vysedlý lícní kosti mne v některejch momentech, obzvláště po dvou litráncích červeného, jo - ty mě dokážou dostat do stavu uchváceného vytržení, projevujícího se přiblblým úsměvem a fatálním otupením mého jinak dosti ostrého jazyka.

 
STRAŠIDELNÁ UDÁLOST PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2007

 Bojím se bouřky. Moc se bojím bouřky a stejně jako psa, také Zuzi bys nevyhnal do té sloty. Nepamatuji se, že bych někdy courala deštěm a tančila jako on a užívala si – byť! vzdálené bouřky. Ne, na mou duši že ne.      Přijdou ale chvíle, kdy musíš … musíš sebrat odvahu a udělat i to, na co sis myslela, že nemáš! Stalo se to loni 31.3.  na Noci s Andersenem. Znáte?

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR! - IX. PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 duben 2007

 Z nakupování i z tábora, respektive dětské rekreace, bych měla jeden kumulovaný zážitek. Tady je, přátelé: Parta nadšenců plus maličkost můj manžel pořádají každoročně pod patronací  Sokola zimní rekreaci. Mají rok dopředu rezervovaný nejmenovaný penzion v Nové Vsi u Jablonce n.Nisou. Děti se tam každý rok těší, protože je Sokolové umějí pobavit. 

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 Následující > Konec >>

Výsledky 976 - 988 z 999
[CNW:Counter]