O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

"MIMINKOVÉ" NAKLADATELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 leden 2008

Tituly, které nakladatelství Smart Press produkuje, mají vysokou úroveň - jak obsahovou, tak vizuální. Však už první z vás, kteří se zúčastnili soutěžního klání o „Kuchařku pro dceru" (a měli to štěstí, že vyhráli), mají možnost se o této kvalitě přesvědčit na vlastní oči. Tak se snažte, kudlanky a kudlánci, ta další kuchařka opravdu stojí za to!

 

    

 
FAKT TO UŽ NEMÁ CENU. ROZCHOD! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2008

Tak tohle mi teda po třech letech říkat (dělat) neměla! Tím mě už opravdu definitivně naštvala!  Doteď jsem měl k ní ohledy, ale konečně si nemusím brát servítky. Nakonec - řekla si o to sama! Teď už jen balím všechna ta malovátka, trička, kalhotky, srágorky, narvu to do tašky a odvážím k ní domů.

 
ČIČI ČÍ - JE TO ZLATO KOČIČÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2008

Žila byla kdesi na Teplicku poblíže Krupky jedna romská rodinka. No a oni si někdy na něco půjčili penízky. Ale tak nějak se to sešlo a přihodilo, že jim nevybyly peníze, takže neplatili splátky. No a jak to tak v této české kotlině už poslední dobou chodí, v době a čase přiměřeném k nim dorazil sám Velký Exekutor.

 
ZMĚNA V CESTOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2007

Jeli jsme tenkrát  - přibližně touhle dobou - na čtyřdenní zájezd, na závody do Londýna. Naše sportovní škola se tam měla utkat v evropské soutěži a měli jsme docela dobré šance. Autobus, ve kterém byli reprezentanti z celé ČR, byl plný do posledního místečka. Teprve po několika hodinách jízdy se nám všem podařilo jakž takž se uklidnit.

 
ABSURDNÍ PŘÍHODA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2007

Tahle událost je skutečná - i když to tak nevypadá. Stala se během jednoho Štědrého dne. V době, kdy se většina lidí připravovala na příjemný rodinný zážitek, všude už pohoda, klid ... Ale ne každý měl důvod být veselý. Tak už to ale bývá... V jedné rodině ten den ráno umřel pejsek, jezevčík. Byl velmi starý a velmi milovaný.

 
EXEKUCE JAK VYŠITÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

Tak zase jedna historka exekutorská : Tak v neděli velice výjimečně koukal chvilku na televizi a taky o exekutorovi a majetku třetích osob. Není to ostatně tak dávno, když jsem zažil něco podobného. S panem exekutorem a policajtem návštěva jednoho malého baráčku tam kdesi na předměstí jednoho podkrušnohorského městečka.

 
OD KUDLANKY (A OD JEŽÍŠKA) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2007

 Dneska mám zas jeden z mála dnů "D". Podařilo se mi získat respektive umluvit jednoho zedníka, který mi přišel něco domů opravit. Konečně jsem se dočkala... A tak jsem na dnešek moc nespala, neb jsem polovinu bytu "zaigelitovávala", abych zamezila největším škodám a všudypřítomnému prachu trochu ztížila přístupovou cestu...

 
HAPPY THANKSGIVING DAY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Amerika si hraje svou každoroční hru - škatule, škatule, hejbejte se - všichni poctivě jedou či letí (tam se pěšky moc nechodí, pouze vystupuje z auta či letadla), aby zvládli potěšit své blízké či známé. Však to znáte z většiny seriálů či filmů: udatný rozvedený detektiv se ranním rozjímáním svěřuje nad zastaralým včerejším kafem své sexy spolupracovnici:

 
POTÍŽE SE SLAVNOU PACIENTKOU PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2007

Je to už velmi, velmi dávno, co do ordinace jednoho známého pražského specialisty docházela pacientka v letech. Byla to slavná zpěvačka, ale osoba značně nevyrovnaná. K lékaři chodila hlavně pro revmatické potíže, ale často ho obtěžovala zcela zbytečně, bohužel někdy i uprostřed noci, naštěstí ji zpravidla stačilo uklidnit několika slovy a spokojeně odcházela. 

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 963 - 975 z 1039
[CNW:Counter]