O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

AGÁTA MÁ VĚTŠÍ! ANEB KUDLANKY ŠLY DO SVĚTA PDF Tisk E-mail
Středa, 23 duben 2008

Konečně tu byl pátek. Byl sudý víkend, což znamená, že má ratolest tráví víkend u svého tatínka. A - nastalo dilema: Co s načatým večerem? Zvažuji každotýdenní rituál, spočívající v tom, že po celém týdnu padnu do postele jak podťatá a i Krausovo „Uvolněte se, prosím“, prospím. Nakonec ale tentokrát vítězí návštěva u jedné z Kudlanek...

 
TROCHA ZNALOSTÍ NIKOHO NEZABIJE PDF Tisk E-mail
Středa, 23 duben 2008

Po svém prvním příjezdu do New Yorku a poměrně drsném nárazu na „američtinu", jsem začala chodit do školy pro cizince. 7. Ave, 33. Street, Hotel Pennsylvania. Tamější kantoři jsou vskutku obdivuhodní, škoda, že podobní nepřijedou učit i k nám. Vyučuje se jakýmsi přehráváním situací.

 
O ZDRAVÍ, VZTEKU A BUDOUCNOSTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 duben 2008

Syn mi pořídil krokoměr, jelikož je vychovaný a má starost, abych dodržoval procházkový limit pět kilásků denně. Tak mi to přikázal můj neurolog. Chůze je teď mým hobby od chvíle, kdy mě v porubské fakultce zachránili, abych nemusel na obláček za svojí novinářskou kolegyní a super cérkou Šárkou. Ne že bych se s ní nechtěl setkat, třeba bychom si spolu zase záfárali do nebeských dolů.

 
ZTLUM TOOOOO!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Taky vám už děti stárnou? A stejně jako já si nepřipouštíte, že ty roky nabíhají i vám? Aspoň ty moje rostou a stárnou, zatímco já zraju a krásním... Je to už pár let zpět, kdy byla nejoblíbenější skupinou mé prvorozené Linkin Park a nejčastěji pouštěným albem Hybrid Theory, a mým nejčastěji používaným slovním spojením při komunikaci s ní byla věta: Ztlum toooooo!!!

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - VI. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 duben 2008

VĚCI, TI MLČENLIVÍ SOUDRUZI... mají tendenci se sami od sebe přemísťovat. Vždycky je něco popadne, a už se úprkem přesouvají na nějaké úplně absurdní místo. Tam se pečlivě schovají a pak už se jen baví, když vidí človíčka, zoufale pobíhajícího po bytě, kterému se z hrdla lidnou výkřiky beznaděje typu: "Peněženku, neviděli jste někde moji peněženku?" (obdoba: "Klíče, neviděli jste někde moje klíče?)

 
ČESKÁ POLICIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 duben 2008

Napíšu vám, proč nenadávám na českou policii - byť si o ní lidé všeobecně nemyslejí vůbec nic dobrého. Je tak nějak všeobecným trendem nadávat na policisty. Netvrdím, že mezi nimi nejsou lidé úplatní, brutální, líní, hloupí...prostě takoví, jací jsou všude a v každém povolání. Ale za sebe můžu říct, že policistům věřím a mám k tomu své důvody.

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - V. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 březen 2008

Vždycky, když přijedeme k našim, tak si přestanu připadat jako dospělá osoba - dýchne na mne kus mého dětství a mládí... např. včera jsem jela v metru na eskalátorech a najednou jsem zahlédla JEHO - idola mých gymnazijních let... Tenkrát se samozřejmě jednalo o lásku čistě platonickou, protože "drobný" věkový rozdíl z nás nevytvořil dvojici muž - žena, nýbrž muž - tele, což mi nedávalo moc šancí uspět.

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 březen 2008

"Mohli bychom si pořídit nějakou domácí milenku," navrhnul Medvěd po obědě, když si prohlížel haldu špinavého nádobí. "Nejdřív by nám tady umyla to nádobí a pak by mi udělala radost," rozvíjel nadšeně svou představu. "No jo," říkám já, "to by bylo prima, jenže kde chceš takovou sehnat?

 
CHCETE-LI FOTIT CELEBRITU... PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 březen 2008

Vždycky jsem byl zvyklý, že když někoho vyfotím, on mi za to zaplatí. V Jihoafrické republice jsem zaznamenal obrácený postup. Chceš vyfotit celebritu - zaplať! Do Johannesburgu jsem odlétal vždy koncem listopadu ze dvou důvodů - letěl jsem do tamního léta, navíc každoročně doplněného golfovým turnajem v Sun City.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 950 - 962 z 1039
[CNW:Counter]