O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

OD KUDLANKY (A OD JEŽÍŠKA) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2007

 Dneska mám zas jeden z mála dnů "D". Podařilo se mi získat respektive umluvit jednoho zedníka, který mi přišel něco domů opravit. Konečně jsem se dočkala... A tak jsem na dnešek moc nespala, neb jsem polovinu bytu "zaigelitovávala", abych zamezila největším škodám a všudypřítomnému prachu trochu ztížila přístupovou cestu...

 
HAPPY THANKSGIVING DAY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Amerika si hraje svou každoroční hru - škatule, škatule, hejbejte se - všichni poctivě jedou či letí (tam se pěšky moc nechodí, pouze vystupuje z auta či letadla), aby zvládli potěšit své blízké či známé. Však to znáte z většiny seriálů či filmů: udatný rozvedený detektiv se ranním rozjímáním svěřuje nad zastaralým včerejším kafem své sexy spolupracovnici:

 
POTÍŽE SE SLAVNOU PACIENTKOU PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2007

Je to už velmi, velmi dávno, co do ordinace jednoho známého pražského specialisty docházela pacientka v letech. Byla to slavná zpěvačka, ale osoba značně nevyrovnaná. K lékaři chodila hlavně pro revmatické potíže, ale často ho obtěžovala zcela zbytečně, bohužel někdy i uprostřed noci, naštěstí ji zpravidla stačilo uklidnit několika slovy a spokojeně odcházela. 

 
KDYŽ BOUCHNE, TAK TO STOJÍ ZA TO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

Potkám známého, statný to pětapadesátník a jaksi rozladěn. Mu říkám, co je? Měl jsem fakt bejt ticho, vrhnul se na mě a vrba dědek musela poslouchat. Před lety se rozvedl, to se stává, vychovali děti a nic. S bejvalou manželkou udržuje velmi solidní vztahy, kupka vnoučat jednou u ní a po druhé u něj, občas oba zaskočí na kafíčko si pokecat, dokonce i společná dovolená.

 
POMSTA MILENČINA PDF Tisk E-mail
Sobota, 10 listopad 2007

Ženský jsou fakticky skvělá věc, ovšem když se na tebe nasrdínkuje ta tvoje, no jak to stvoření jenom slušně nazvat, tak to nejni vopravdu, ale vopravdu žádná sranda. V poslední týden krásného a opravdu teplého září dorazil jeden maník z vedlejšího okresu, vysoce vzdělaný a erudovaný, m.j. také politik krajského formátu a ukuli jsme oba spolu jakýsi malinký obchod.

 
HUUN-HUUR-TU - HLAS ASIJSKÝCH ŠAMANŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 říjen 2007

Skupina HUUN-HUUR-TU, což znamená v tuvštině Sluneční vrtule, jsou čtyři mladí muži, pocházející z daleké Sibiře. Od svého založení v roce 1993 zažila skupina raketový vzestup a proslavila svoji domovinu po celém světě. Pravidelně byli nominováni na cenu World music awards a v roce 2004 byli ve stejné soutěži i oceněni.  

 

 

 
KDYŽ NĚCO DĚLÁM, TAK POŘÁDNĚ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2007

Nerad kutím. Nemám na to nářadí, neumím to a nebaví mě to. Stiva to o mně ví a v zájmu domácí pohody snáší mnohé nedodělky, vylévá kbelíky vody, místo aby mě dokopala k opravě odpadu, případně ukutí sama co zvládne. Tu a tam se však zdravě nakrknu a za neustálého úpěnlivého kverulování se do něčeho přece jen pustím.

 
ASI JSEM ZLOČINEC... PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

Je to se mnou opravdu zlé, kamarádi - alespoň podle nejčerstvějších zážitků, které vám tu vypíšu. Začínám mít dokonce dojem, že jsem zralá na žalář a že by se se mnou slušní lidé možná raděj ani neměli bavit, protože toho kontaktu je na můj vkus už skutečně moc. Poslední týdny jsem dokonce neustále v kontaktu v policií.

 
KDYŽ SI SPOLUŽAČKY NEBEROU SPOLUŽÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

Co jsem si vždycky přála: vystudovat vysokou školu, potkat milého, přitažlivého, věrného manžela, mít dvě až tři děti, zajímavou práci. Sice to není až tak vše prosvícené úspěchem, ale více méně - až na pár škrábanců na kráse - tohle vše mám. Tedy mám: vystudovanou školu, dvě děti, práci a manžela.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Následující > Konec >>

Výsledky 950 - 962 z 1020
[CNW:Counter]