O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ŽIVOT S MEDVĚDEM - V. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 březen 2008

Vždycky, když přijedeme k našim, tak si přestanu připadat jako dospělá osoba - dýchne na mne kus mého dětství a mládí... např. včera jsem jela v metru na eskalátorech a najednou jsem zahlédla JEHO - idola mých gymnazijních let... Tenkrát se samozřejmě jednalo o lásku čistě platonickou, protože "drobný" věkový rozdíl z nás nevytvořil dvojici muž - žena, nýbrž muž - tele, což mi nedávalo moc šancí uspět.

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 březen 2008

"Mohli bychom si pořídit nějakou domácí milenku," navrhnul Medvěd po obědě, když si prohlížel haldu špinavého nádobí. "Nejdřív by nám tady umyla to nádobí a pak by mi udělala radost," rozvíjel nadšeně svou představu. "No jo," říkám já, "to by bylo prima, jenže kde chceš takovou sehnat?

 
CHCETE-LI FOTIT CELEBRITU... PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 březen 2008

Vždycky jsem byl zvyklý, že když někoho vyfotím, on mi za to zaplatí. V Jihoafrické republice jsem zaznamenal obrácený postup. Chceš vyfotit celebritu - zaplať! Do Johannesburgu jsem odlétal vždy koncem listopadu ze dvou důvodů - letěl jsem do tamního léta, navíc každoročně doplněného golfovým turnajem v Sun City.

 
CESTA ZA ROZTOPENÝM SÝREM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 únor 2008

Právě uplynulá neděle byla překrásná, jak z katalogu o dovolených; však jste to možná také zaznamenali. Malovali jsme si krásný den. Kdo? My tři, Daniela, já a můj syn. Domluvili jsme se totiž na „Výlet do ZOO".  Začátek dobrodružství jsme si určili na jedenáctou dopoledne,  na konečné metra Nádraží Holešovice.

 
JO, ORIENTACE, TO JE MOJE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2008

Ráno jsem otevřela stránky zdravotnického zařízení Medicentrum, Kloknerova ul., prostudovala návod „kudy a jak tam" a vydala se na pouť. Dvě stanice metrem, jednu autobusem č. 136.  OK, to jsem zvládla. Vysoukala jsem se z metra - a - svým vnitřním zrakem uviděla důležité doporučující písmo (poukaz na vyšetření), jak si hoví na stole u PC...

 
MOHU POČKAT NA MANŽELA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 únor 2008

Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle. Proto bez milosti vyhodím  každého, kdo si bagančata v chodbě nevyzuje. Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla.

 
ŽIŽKOVSKÁ HOSPŮDKA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 únor 2008

Sem si zrovna v sobotu vzpomněl na článek a Kudlí diškusi o zákazu kouření v hospodách. Můj názor je naprosto jasný a neměnný. Ať si každý majitel svou hospodu uzpůsobí podle svého přesvědčení a podnikatelského záměru. A hosté tam buď přijdou nebo nepřijdou.

 
"MIMINKOVÉ" NAKLADATELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 leden 2008

Tituly, které nakladatelství Smart Press produkuje, mají vysokou úroveň - jak obsahovou, tak vizuální. Však už první z vás, kteří se zúčastnili soutěžního klání o „Kuchařku pro dceru" (a měli to štěstí, že vyhráli), mají možnost se o této kvalitě přesvědčit na vlastní oči. Tak se snažte, kudlanky a kudlánci, ta další kuchařka opravdu stojí za to!

 

    

 
FAKT TO UŽ NEMÁ CENU. ROZCHOD! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2008

Tak tohle mi teda po třech letech říkat (dělat) neměla! Tím mě už opravdu definitivně naštvala!  Doteď jsem měl k ní ohledy, ale konečně si nemusím brát servítky. Nakonec - řekla si o to sama! Teď už jen balím všechna ta malovátka, trička, kalhotky, srágorky, narvu to do tašky a odvážím k ní domů.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Následující > Konec >>

Výsledky 937 - 949 z 1020
[CNW:Counter]