O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

FOTŘÍK - 109 PDF Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2016

Víkend je dobrý. Víkend je super. O víkendu si totiž mladýho rozeberou babičky a pak se doma dějí velké věci. S Natašou na sebe hodíme něco hezkého, koupíme plato kondomů a pak do večera uklízíme celý byt a jdeme brzo spát. Plato kondomů končí ve skříni u dalších nerozbalených plat kondomů.

 
BEZVA VÍKEND SE ČTYŘMI DĚTMI PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2016
A měli jsme opět víkend. Protože venku nebylo zrovna nejlépe a obě děti si domů pozvaly na celý den kamarády, rozhodla jsem se, že z bezpečnostních důvodů (vůči domu a mě) děti vyvezu do blízkého sportovního centra, jehož jsme všichni členy. Napřed nějaký sport, pak můžou všichni hupsnout do bazénu. To by je mohlo dostatečně unavit… A já pak nebudu mít výčitky svědomí, že další dvě hodiny prosedí u televize.
 
TAK ON BYL NA EROTICKÉ MASÁŽI?!? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 březen 2016
Jednou takhle v pátek zde měl manžel pracovně několik lidí ze zahraničí a po pracovní době s nimi musel vyrazit na prohlídku večerní a noční Prahy. Měli rezervovaná místa na večeři v Kampa Parku - krásně umístěné restauraci na břehu Vltavy s výhledem na řeku, Karlův most a noční projíždějící parníky s turisty. Večer se náramně vydařil a manžel dorazil v před čtvrtou ráno v podroušeném stavu domů. Padl do postele a spal jako špalek.
 
ROZMARNÉ HRY DOSPÍVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 březen 2016

Je to už docela pěkná řádka let. (Takže se snad na mne má dcera drahá prvorozená nebude zlobit :-))). Jednou takhle odpoledne se  ocitla v rozpoložení, že by bylo vhodné se konečně osamostatnit a být definitivně plně svéprávná (tzn. uklízet, jíst, odcházet i přicházet – všechno tak, jak a kdy jen ona chce. Prostě nemuset respektovat žádná trapná rodinná pravidla). 

 
MÁM RÁDA SVOJE AUTO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Nemá ode mne jméno. Když do něj vstupuju, nepřezouvám se, nemá háčkovaný přehoz na volantě a dokonce mu nedávám ani pravidelnou hygienu, ale mám ho ráda. Je totiž velmi užitečné, zejména proto, že mě (třebas i pomalu) doveze tam, kam bych mohla jít (třeba i rychle).
 
PRO KRISTOVY DRAHÉ ROKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 březen 2016
Bylo mi trošku přes třicet, byla jsem ošklivá, tlustá a cítila jsem se na umření. Každé ráno cestou do práce jsem byla připravena vrhnout se pod první rozjetý vlak. Jediným problémem na této skutečnosti bylo jen to, že v širokém okolí se nenašly jediné vlakové koleje.
 
BENDŽÍ, KSAKRU, BENDŽÍÍÍÍÍÍÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2016
Bylo kolem půl šesté odpoledne, když mne oslovil můj chlupatec s prosbou, abychom "šli ven". Umí to velmi přesvědčivě. Tak jsem nandala šatičky jemu, vzala si džíny, bundu, čepici a boty, připla si ho na vodítko a už jsme zahájili kropící procházku. Na dlouhé štrece vedoucí Centrálním jihoměstským parkem jsme potkali paničku s roztomilým šedivým pejskem Kayovy velikosti i stáří.
 
KAJÍNEK JE VENKU! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 březen 2016
Jsem venku, je tma, je nechutně časné ráno, je úplně prázdná ulice. Přede mnou, kousek od vchodu, je halda ulámaných a uřezaných březových větví, tak, jak je tam naházeli pánové s motorovou pilou. Už jsou haldy sněhu pryč, jen semo tamo je pozůstalá hromádka - sněhu, aby nebyla mýlka - která připomíná tu předchozí bílou nádheru. Ano, nikde nikdo, ani jeden opuštěný živáček.
 
TELEFONÁT PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2016

Dnes jsem se snažila objednat k lékaři. Specialistovi, velice dobrému a známému, který ordinuje dokonce na několika místech (má soukromou ordinaci a pracuje i v nemocnici). Následující rozhovor mě ovšem málem odradil:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 875
[CNW:Counter]