O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

DO HÁJE, KAM SE TO PODĚLO??? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 březen 2018
Související obrázekMáte nějaký návod na hledání? Speciální postup? Když někam založíte brýle, klíče, mobil... Myslím, že neexistuje člověk, který občas něco nehledá. Někdo výjimečně, jiný „každou chvíli“. Protože jsem mezi těmi „častými hledači“, našla jsem jakýs takýs návod. Třeba se vám bude hodit. Nebo vy máte jiný, lepší? Sem s ním!
 
NA VYSOKÉ NOZE… PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 březen 2018
„…bych si chtěla žít, a lehkou, pružnou chůzí světem klidně jít….“ Dnes sice začínám poeticky, ale o to tragičtější bude konec. Dojde totiž na nejhorší. Ano. Dojde až na krev. S jarem mě vždycky chytne taková zvláštní, až zvrhlá touha omládnout, zeštíhlet, zelegantnět, zkrátka demostrovat své ženství celému světu. A protože jsem se sice narodila 4. 4. ve 4:40 (ale tím to u mě se čtyřkama končí), projektuji svoje naděje nikoli do výstřihu, nýbrž k nožce.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 8. - ŠVESTKY A DORT PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018
Už jednou jsem vám tu psala, že jsem s rodiči bydlela kousek od Třebíče, a že můj otec tam byl velitelem kasáren, které byly ve stejné vesničce. Tehdy se tam rodiče přistěhovali ze Slovenska, já do té doby vyrůstala u babičky. Takže jsem byla naštvaná a smutná, protože na rozdíl od mé babičky, která byla velice hodná, laskavá a milá, tak výchovné metody rodičů byly kruté a pro mě nezapomenutelné. Ale musela jsem to překousnout, nedalo se nic dělat.
 
BABA Z LEDU PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 březen 2018

Související obrázekNedívali jste se v neděli večer na premiéru nového českého filmu "BÁBA Z LEDU"? Zas jeden "obyčejný milý film", který se nejspíš bude občas opakovat, stejně jako některé jiné naše filmy ze života. Bylo to hezké, neskončilo to nějakým trapným happyendem, ale tak, jak to v životě většinou dopadá. Myslím, že tento film vyhrál právem.

 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 7. - BÁJEČNÁ DOVOLENÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 únor 2018
Jak už jsem psala, mám dva kluky. Když byli malí, jezdili jsme každý rok na dovolenou na Vysočinu. Otec mých dětí pracoval na jednom úřadě, který vlastnil čtyři rodinné chaty. A ty byly krásně zařízené, kousek od nich byl přímo luxusní rybník a nádherný les. Takový malý ráj. Tam rostly nejen houby, ale byly tam i maliny a spousta borůvek.
 
MOJE MINI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 únor 2018
Fascinují mne rozdíly mezi muži a ženami. Jsme TAK odlišní a přesto spolu (někteří) můžeme žít. Řekla bych, že je to intergalaktická rarita. Marťani, jakožto vyspělá intelignece, mají podle mě na beton oddělené ložnice. Dnes – po dvaceti letech každodenního dojíždění vlakem, jsem si všimla, že i v tak banální otázce jako je cestovaní do práce a z práce vlakem, se dá vypozorovat typické chování pro muže a ženu.
 
KVÍTEČKO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 únor 2018
Na uplynulé Vánoce to byly už dva roky, co mně opustil můj milovaný patnáctiletý bígl. Protože mám ještě jednoho psa, kterému už táhne letos na šestnáctý rok, tak jsem se zařekla, že zatím už dalšího nechci, nového si pořídím, až Pirx odejde za Burákem do psího nebe. Inspirována články od Johna Kixxe na Kudlance, jsem prohlásila, že si potom pořídím něco mrňavého, kapesního, ale s velkým duchem, tedy pražského krysaříka.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 6. - CUKROVÍ A TÁTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 únor 2018
Když jsem byla mladá holka, musela jsem mamince v kuchyni hodně pomáhat. Vzpomínám na jedny Vánoce. To zas byla mamka ve svém živlu. Milovala pečení a každý rok přidávala další a další recepty, které si vyměňovala se sousedkami. Byla také dámská krejčová, takže čas od času i šila pro důstojnické paničky.
 
NEPOVEDENÝ LÉKAŘSKÝ VÝKON PDF Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018
Výsledek obrázku pro Michal Málek KUDLANKAInternet je nejen studnice všeho moudra, ale i úžasné zábavy. Plno si toho můžete vyhledat, plno vám toho pošlou kamarádi. To, co teď budete číst, je z té druhé hromádky. Tohle poslal hodnej kámoš Michal. A předem upozorňuju, že byste to neměli číst, pokud je poblíž váš šéf. Asi by se divil, co se to stalo, proč že se v práci tak řehocete :-)))
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1032
[CNW:Counter]