O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KDYBYSTE NAŠLI TEN KLOBOUK... PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2016
...lehce zapěla dáma a nasadila poněkud nakřivo klobouk svému partnerovi na hlavu. Načež pán plynule pokračoval v písni: “... tak to bych byl rád...“ a před šatnou divadla soukal ruku do rukávu kabátu. Neb venku bylo frišno a už se šlo domů. Načež další dáma, onen pár evidentně doprovázející, dozpívala: „... tu dívenku však, si můžete ponechat.“
 
STARÉ ALE SUPER PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 srpen 2016
Existuje moře vtipů a vtipných textů, které zrají jak víno. Vtipy, které se hodily za jakéhokoliv prezidenta, stačilo jen vhodně změnit staré jméno za současné. Stejně tak i u delších textů, které jsou - kupodivu - neuvěřitelně současné za jakéhokoliv režimu, za jakékoliv současné vládnoucí sešlosti... Tak například tohle:
 
CHTĚLA JSEM MÍT SEXY KLÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2016
Otevřu dveře do čekárny a můj pohled spočine na prázdné židli. Dobelhám se k ní, ale pak si to rozmyslím. Raději budu stát. Z představy, že si sednu na něco tvrdého, a to doslova, se mi postaví všechny chlupy na těle. Cože? Řekla jsem chlupy? „Pojďte se posadit,“ poklepává rukou na prázdnou židli nějaká paní, která nemůže odtrhnout pohled od mé namodralé nateklé nohy. „Děkuji moc, ale já prostě nemůžu,“ pousměju se a opravdu - má noha je to poslední, co mě trápí.
 
ROSTOU? ROSTOU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 červenec 2016

Venku je teplo a vlhko, a ač nám se to všem zas moc nemusí líbit, houby si přímo chrochtají blahem - a rostou. Všude. Na mykologických stránkách dokonce najdete i přesné mapy, kam na ně jít. Takže jednoho slunného odpoledne jsme vyrazili do lesa i my. Ano, čtete správně - odpoledne :-))).

 
SEZNAMKA – MŮJ ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016
A zase mladík, tentokrát zklamaný a naštvaný, naštvaný na celé ženské pokolení. Před pár lety přišel o byt a pár melounů.  Jo, holt za hloupost se platí. Ale dokud je cena jenom materiální, tak to jde. Horší by bylo přijít o část sebe,  zdraví,  nebo o život. Těm, co něco podobného nezažili, se to povídá, já bych takového chytrého poradce přiškrtila a hodila do vody :-))).
 
NAPIŠ, PROSIMTĚ, PÁR SLOV O SOBĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016
Občas se stane, že vás někdo požádá, abyste řekli nebo napsali „pár slov o sobě“. Každá třetiřadá celebrita to má snadné: najde si o sobě něco na internetu a normálně dá Ctrl+C Ctrl+V, ale co my, zástupci sprostého lidu, o nichž internet zarytě mlčí? My na sebe musíme všechnu tu chválu nakydat sami.
 
PROČ SE LIDI NEMAJ RÁDI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2016

My - tedy hlavně my ženské, se nemáme rády. Nemyslím ani tak mezi sebou, i když ženský kolektiv není zrovna to pravé ořechové, ale jde o to, že nemáme rády samy sebe. Málokterá je se sebou spokojená... Když jsem byla puberťačka, napsala jsem si dokonce seznam, co všechno se mi na sobě nelíbí. Našla ho máma a pak mi řekla, že kdyby nevěděla, že se má jednat o mně, považovala by to za popis jakési příšerné zrůdy.
 
ZÁŽITKY S PLATEBNÍ KARTOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2016
Image result for platební karta bezdotykováVyjely jsme si – stařešinové rodu – po několika letech na společnou dovolenou do Bulharska. Jsme už jen tři sestry a vzaly jsme sebou dvě nejstarší dcery z rodu (jinak jsou nejstarší kluci). Nechci popisovat pobyt, přírodu a moře. To znáte každý a je to v podstatě stejné, jen oči, které se dívají, bývají jiné.
 
TRÁPENÍ S JEDNÍM MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2016
Funny Walmart Woman?Spotřebitelské chování je důležitým aspektem o který by se měla zajímat každá firma, která nabízí a prodává služby. Záleží opravdu na každém detailu a maličkosti. Bohužel, spotřebitelé se chovají různě a proto je potřeba dokonale znát své zákazníky, jejich zvyky, jejich možnosti, jejich problémy a mnoho dalších věcí. V některých případech ovšem je každá rada drahá...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 905
[CNW:Counter]