O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ČÍM VŠÍM SE DÁ ZHUBNOUT PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 únor 2020
Image result for milenciRychlé diety mohou být nebezpečné a ve většině případů se nevyhnou jojo efektu. Proto je tak důležité nic neuspěchat a kromě změny jídelníčku je zapotřebí do dietního lánu zařadit i správný pohyb. Jedním ze způsobů, jak lze zhubnout, je činnost erotická... Nu, a pro získání nejlepšího efektu je nutno se tomuto druhu pohybu věnovat 30 až 60 minut třikrát týdně.
 
METEOSLOUPEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2020
Soubor:Plzen small CoA.pngPlzeň se mi nikdy moc nelíbila. Hodně doplatila na bombardování v 45. roce a nové stavby v prolukách se nedokázaly začlenit nenápadně do vzhledu starého města. Plzeň proto nepůsobí jako celistvý urbanistický celek, i když se tam pořád najde hodně skvělých historických staveb. Byla jsem tam o vánočních svátcích a teď znovu. Během prosince, o adventu a na svátky, měla Plzeň na náměstí Republiky pěknou výzdobu.
 
KOMUNIKACE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2020
Image result for radiotelegrafistV mládí jsem vážně snil o tom, že ač suchozemec, budu radiotelegrafistou na některé naší námořní lodi. K nevoli rodičů jsem chtěl žít bohémským způsobem, poznávat cizí kraje a mít v každém přístavu milenku. Tehdy to byl sen. Později jsem svůj záměr přehodnotil, ale po rozchodu s mojí první opravdovou láskou, jsem se ve svém záměru ještě více utvrdil.
 
ORKÁNOVÉ PERLIČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2020

Image result for many booksV pátek jsem odjela na Rokycansko, napadlo tam tochu sněhu a já si chtěla užít krapet zimy. V sobotu bylo nádherně, ale sníh už roztával, neděle ta už byla vypečená; celý den jsme vyklízeli zahradu, v očekávání toho nejhoršího.Vítr se přiřítil kolem desáté a burácel pak celou noc.

 
HRŮZOSTRAŠNÉ VIDEO Z PŘEJEZDU PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 únor 2020
Video, které tak vzrušilo snad každého, kdo měl možnost to sledovat, případně i proslov pana tamějšího starosty, už bylo konečně vysvětleno. A - mj. se také na sto procent potvrdilo, že je nebezpečné vynášet soudy bez přesné znalosti všeho, jak to skutečně bylo. Takže tedy:
 
LIDSKÁ BLBOST NEZNÁ MEZÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020
Za devatero horami, za devatero řekami žil - byl jeden chlápek. Nebyl to ani extra pán, ani šéf, ani extra podnikatel, prostě jen obyčejný, postarší chlápek. A ten se, milé kamarádky a milí kamarádi, jednoho dne logicky rozhodl, že že nebude podporovat státní rozpočet jednoho Absurdistánu, že si začne vážit svého zdraví a přestane kouřit, prostě s tím sekne. Jak řekl, tak učinil.
 
KYTIČKA SNĚŽENEK PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020
Bylo to dávno, v minulém století, když jsem nosívala mamince malou kytičku sněženek. Kupovala jsem ji na rohu před Dětským domem, kam jsem téměř denně jezdila do čítárny v prvním patře. Později, sotva o desítku let, jsem je dostávala já. Kupodivu, obě ty kytičky byly většinou ve stejném stavu: tedy pomačkané, povadlé. Já je měla po dlouhou cestu domů v kapse (pamatuju se, že stály celé dvě koruny), mí nápadníci  mi je většinou věnovali až před domem, když jsme se loučili poslední pusou. 
 
JAK JSEM SE PODÍLELA NA ZLOČINU PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2020
Zhruba před půl rokem nám v ložnici bouchla televize. Byl to takový malý, celkem nevinný „puf“ zvuk, a umřela. Měla toho docela dost za sebou, však taky ještě patřila do rodiny CRT. Mě to naplnilo nezměrným optimismem, že konečně se o víkendech nebudu budit do kreslených pohádek. Ono totiž jejich sledování Honzu - od dětských let našich dětí - ještě nepřešlo a komu by se chtělo vstávat a chodit dolů do obýváku, že.
 
TAKY VIRÓZUJETE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2020
Ne, nic extra se neděje, jen jsem se kamarádsky připojila k davu těch, co kašlou, kejchají, teče jim z nosu a vůbec jsou právě teď totálně k ničemu.  Mj. už je to o něco lepší, už jsem schopná i házet Kajoukovi doma balónek a za jeho okamžité doručení je odměňovat kousíčkem suchého masa. A konečně přemýšlím i o nějakém tom jídle pro sebe. Celé dva dny jsem se tu zatím jen povalovala jak opuštěný kus něčeho někde v trávě :- )))
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1259
[CNW:Counter]