O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SVOBODU SI NÁŠ NÁROD ZNOVU VZÍT NEDÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 listopad 2019
Vzpomínka na dny před 30 lety, kdy český národ získal znovu svobodu a zároveň demonstrace proti zlu, které se naši krásnou zemi opět snaží ovládnout, se u nás v Dawson City zdařila. Připojili jsme se k 63 městům ve 30 zemích světa, kde naši krajané tuhle snahu podpořili. Navázali jsme tím na obrovskou demonstraci Letná 2, kde se šlo 300 tisíc lidí.
 
KRLIŠ A ERŠ PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 listopad 2019
Vrchní Kudlanka vyslovila v pátek přání, abychom se s ní i čtenáři podělili o svoje víkendové zážitky. Tak, co já to teda dělala? V pátek jsem z Berouna obšlápla Koněprusy, Tetín, (byla jsem tam v jednu, tak jsem si poslechla zvonkohru "Nad Berounkou pod Tetínem" cinkající z místního muzea), prošla NPR Koda, sešla dolů na vlak do Srbska, a jela domů. (O tom víc napíšu ještě příště.) V sobotu jsem vyrazila hned ráno na jeden z nejvyšších bodů v mém okolí, vrch Erš u obce Tursko, na místo, kudy kráčely dějiny. Na jeden z cípů mysteriózní „Řípské hvězdy“.
 
KDYŽ JIM TO VYHOVUJE A FUNGUJE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 listopad 2019
Když jednoho dne osmnáctiletá Samantha představila svou lásku rodině, nastalo peklo. Rodičům věkový rozdíl vadil natolik, že když jejich dcera od svého milence neupustila, tak se od nich musela odstěhovat. Vlastně kvůli jejich nesouhlasu začali s „JR“ žít, a loni v lednu se dokonce vzali. „JR je skvělý. Chová se ke mně jako ke královně. Není nic, co bych na něm nebo na našem vztahu změnila,“ básní neustále Samantha. A je už to téměř tři roky, co jsou spolu.
 
TELEFONOVÁNÍ PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 listopad 2019

Související obrázek

Že má nejznámější sociální síť vlastní aplikaci Facebook Messenger pro psaní a volání mimo samotnou sociální síť, není nic nového. Facebook Messenger je určen těm, kteří chtějí jednoduše komunikovat s uživateli sociální sítě. Mnozí z vás také znají rovněž velice rozšířený messenger Skype. A co WhatsApp? Nebo Hangouts Google? Ono jich je podstatně víc... A díky jim se ušetří hodně peněz. Například já vlastně ani jinak už moc netelefonuju. Protože jak jinak bych si mohla např. telefonovat každý den s dcerou, která je ode mne vzdálena přes osm tisíc kilometrů... 

 
NĚKDO TO MÁ RÁD VEŘEJNĚ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2019

Výsledek obrázku pro big love png

Vyznání lásky je záležitost úžasná, a pevně věřím, že ji každá/každý z nás zažil. Někdy se odehraje v naprostém soukromí jen oněch dvou zúčastněných, jindy je u toho (plánovaně či neplánovaně) přítomno lidí víc, a dokonce jsou případy, že to ten "vyznavač" přímo vykřičí do celého světa, pokud možno před největším možným davem... Pokud mají tu možnost, tak třeba i v přímém televizním vysílání. Vyznání zaznělo i na fotbalovém stadiónu před hrou...
 
DOMY S PAUZOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 listopad 2019
Související obrázekJeden by tomu nevěřil, ale je jich na světě docela kvanta, jo, fakt. Domů, kterým chybí někde mezi patry jedno celé patro... Představte si dům, který má dejme tomu šestnáct sedmnáct pater, a nahoře jedno chybí… Prostě nic, nic – a pak zas to pokračuje výš. Přitom, když se na dům podíváte, tak vypadá normálně, jen tam jedno oficiálně není. (Ale současně je.) Ne, fakt jsem nic nepila, jen se směju tomu, jak jsou Amíci neskutečně pověrčiví… A taky ochotní vyhovět - tedy vyhovět pověrčivým. Bázlivým. No, kdyby zas nevyhověli, asi by byl menší kšeft :-)))
 
PILZPOLIZEI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 listopad 2019
Houbařská sezona je už zas v nenávratnu, ale tento příběh si nemohu nechat pro sebe. Více to řekne těm, co pamatují povídání o mé emigraci do NDR. Ale teď k tomu poslednímu zážitku, protože tohle jsem fakt nečekal… Sotva za mnou tehdy zaklaply dveře bytu (vrátil jsem se zrovna z chalupy), volá mi zeťák: „Karle, je to fakt, všude rostou! Hub je jak nastláno, ale nastláno je také houbařů. Marodil jsem, a proto nemáme nic nasušeno, a neměli jsme na talíři ani smaženici. Jedu zítra ráno. Pojedeš se mnou? Navštívíme lesy našich saských sousedů.“
 
ONA JE PROSTĚ ÚÚÚÚÚŽASNÁ :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 listopad 2019
Mám problém s úklidem. Jakože mám strašně ráda pořádek. Miluju naklizeno. Miluju šuplíčky, kde jsou věci srovnaný podle barev - nebo velikosti - nebo důležitosti - nebo podle jakéhokoli řádu. Miluju řád. Když se zapřu, jsem schopna ho i stvořit. Čeho ale nejsem schopná, je ho udržet dýl jak tejden. V bordelu se cítím strašně. Ale lenost je u mě naprosto dominující vlastnost. Žiju v neustálým napětí mezi tím, co bych chtěla, a tím co mám. Pořádek - bordel = diskrepance - napětí - frustrace.
 
BÁBOVKA - KTEROU ASI NEZNÁTE PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 listopad 2019
Související obrázek

Hned bych si nějakou dala do snídaně, banánovou, mramorovanou, nebo pomerančovou, třeba tu s tvarohem a ani kynutá plněná mákem by nebyla k zahození. Tady ta byla pod skleněným poklopem, pěkně vypečená z betonu a k jídlu nebyla. Ale hezky popořádku. Před pár lety jsem vypadla z Prahy, protože to tam už k bydlení nebylo. Trvalo to jenom šest let, a jenom pár kilometrů vzdálená Praha se začala stěhovat za mnou. Začalo se tady v okolí všude stavět. Vyrostly tu nové vily, bytové domy i paneláky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1218
[CNW:Counter]