O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

O MYČCE NAŠÍ MILOVANÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
Související obrázekTéměř bych krk dala na to, že tohle nevíte: Dne 28. prosince v roce 1886 dala Američanka Josephine Cochranová patentovat první automatickou myčku na nádobí. Bohatá panička z Illinois vlastně neměla důvod k tomu, aby něco jako myčku vynalézala. O nádobí se jí staralo služebnictvo, takže netrpěla nedostatkem času jako většina dnešních žen. Měla ale jiný problém…
 
PARSLEY - NAŠE STRAŠIDLO PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2018
Včera jsme vzali pejska na procházku. Na pětikilometrovou procházku. Procházku v písku a vodě. Procházku s ostatním pejsky, ptáky a ještěrkami. Náš pejsek se vrátil domů tak děsně vyčerpaný, že dostal zcela výjimečně druhou večeři a zbytek dne strávil spokojeným spánkem ze spravedlivě vykonané práce.
 
LEGRACE NA PLACE - "HEZKÉ CHVILKY" SE ZASTUPITELKOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
Zajímavá novinka – tedy pro ty z nás, co nesjíždějí stránky s pornem. V těchto volbách totiž byla zvolena zastupitelkou na magistrátu v Praze i pornoherečka. A tak po Jakubu Jandovi z Evropských hodnot přichází do politiky i přítelkyně Jakuba Michálka, předsedy poslaneckého klubu Pirátů ve sněmovně, Michaela Krausová. Jak vidět, u nás se žádnému způsobu prezentace meze nekladou.
 
NOVODOBÍ IKAROVÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 říjen 2018
Výsledek obrázku pro Wingsuit flyingMám se ráda a nikdy bych nesoutěžila o Darwinovu cenu a proto ani v mládí jsem neprovozovala žádný extrémní sport. Když bych musela, tak bych třeba si i skočila nějaký ten bungee jumping, to u mne není o odvaze, ale já ten adrenalin k životu tak nějak nepotřebuji. Někteří jedinci to ale mají nastaveno jinak a rozvoj technologií jim umožňuje přizabít se, nebo rovnou zabít různým způsobem.
 
PIZZA, PIZZA, PIZZA!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro pizza margheritaLegenda mezi jídly v sítích rychlého občerstvení, obyčejného posezení ve všední den i součást noblesnějších pizzeria-ristorante… znáte někoho, kdo by neměl svoji oblíbenou pizzu? Pizza patří mezi nejuniverzálnější jídlo současnosti. Pizzu milují všechny věkové generace a spousta lidí si dnes bez ní neumí představit život. Připravit ji lze ve stovkách variant se stovkami přísad, takže si v podstatě každý na světě může vybrat tu svou. Moderní pizzu s rajčatovým základem, kterou známe dnes, jíme už od 17. století a každou vteřinu se jí na světě sní cca 350 kousků.
 
SEZNAMKA – DNES Z DRUHÉ STRANY PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro dating for 50 and overDovolím si vám vypsat svoje zkušenosti se seznamkou. Tedy pohled z druhé strany – ze strany nás žen - když už si tu chlapi posteskli... Nejprve důvod, proč jsem po 30 letém manželství začala znovu randit: odešla jsem od manžela kvůli jeho milence, kterou neskrýval - před nikým - přede mnou, před dětmi ani dalšími příbuznými či známými. Původně jsem si myslela, že jsem jako potencionální partnerka v 55 letech odepsaná, leda se stát hospodyní někde jinde.
 
DESATERO PRO LÍNOU DÁMU PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro LENOSTPojednání o záležitosti až neřestně příjemné: o lenosti. Lenost je pocit, kdy nechceme dělat nic určitého. Prostě jenom být. Pak by ale na lenosti nemělo být nic špatného. Je hrozně dobře, když člověk umí na chvilku vypnout a užít si jen chvíli bytí. Vlastní existence. Lenost ovládá člověka odjakživa, každý se s ní narodí, ať chce nebo nechce. Líné jsou děti, líní jsou muži, mimochodem muži mají lenost dokonale vyvinutou, a líné jsou i ženy. Většina žen s touto poznámkou nebude souhlasit, ale bohužel pravda je krutá věc…
 
DEJVICKÉ ZÁHADY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2018
Blíží se Dušičky. To je čas, kdy jdu upravit hrob v Bubenči, alespoň tak, že ostříhám rozrostlý břečťan, který se touto dobou už chodí brankou dívat na ulici. Pak už jenom před Vánoci. Tentokrát jsem si řekla, že se proběhnu po Dejvicích, od trhu na Kulaťáku až dolů k Podbabě. Na první záhadu jsem narazila hned nahoře, vlastní umělecký objekt, prý s přidanou hodnotou posezení, sám o sobě nijak záhadný není. Rudý sud, se stejně zbarveným skákacím prknem, zná každý.
 
MOJE SEZNAMKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2018
Výsledek obrázku pro dating mature people
Jsem starší osamělý vdovec a hledám partnerku. Jenže - je opravdu obtížné navazovat kontakt s ženou, kterou bych si vybral. Nejde vlastně ani tak o vlastní seznámení, ale o případný výběr podle poskytnutých informací a přiložených fotografií. Při vstupu založím svůj účet, kde jsou mi předkládány jednoduché dotazníkové otázky pro zodpovězení náznaků mé povahy a zájmů, což podle mě vůbec nevystihuje rysy mé skromné osobnosti. A připojím pár fotografií. Aktuálních fotek mé vizáže (nejlépe horní polovinu těla s příjemným výrazem ve tváři a pak celou postavu, aby bylo zřejmé, že mi nechybí např. levá noha).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1094
[CNW:Counter]