O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NEZIŠTNÁ POMOC? PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 září 2020
Znáte takovej ten pocit, když na ulici někdo zapíská, vy se otočíte a zjistíte, že to nebylo na vás, ale na o 20 let mladší a 20 kilo lehčí děvčátko? Tomu se u nás doma říká blamáž. Ma to výhodu. Většinou si toho nikdo nevšimne a jako blbec se cejtíte jen sama před sebou. Mně se dneska stalo něco podobnýho, ale jak už je mým dobrým zvykem, ráda se cítím jako blbec veřejně a tak vám to budu vyprávět.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 20. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 září 2020
"Kam teď jedem?" zeptala jsem se, když se mi podařilo urovnat aspoň trochu myšlenky. "Do Matmaty. Už jsi o ní slyšela?" "Ne. Měla bych?" "Viděla jsi Star wars? Ty tam byly filmovány. Viděl jsem je na jaře v kině." "Ne, neviděla," odpověděla jsem. "Škoda, bylo by to pro tebe zajímavější. Co je s tebou dneska mon su?" (Panebože, ti Francouzi... Jak bych si přála, aby mi neříkal: "moje zelí"!! Ale vždycky mi to spravilo náladu, ta představa hlávky zelí, sedící vedle něj v autě!)
 
VERONIČČINO "A" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2020
Již je to bezmála 10 let, co žiji ve Švýcarsku, které je všeobecně známo tím, že má přenádhernou přírodu, výbornou integrovanou dopravu, perfektně připravenou armádu a kantonální politiku. Méně známým faktem je, že většina rodinných domů byla postavena s vlastním bunkrem (fakt) a že Švýcaři odjakživa holdovali zakládání rozličných spolků, tzv. “verein“. Ať už se jedná o střelecký, rybářský, šicí, či turistický spolek, každičký Švýcar je členem nějakého.
 
KAMÍNKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 září 2020
S „kamínkováním“ jsem se setkala už na jaře. Jenom jsem dost dobře nevěděla o co jde. Ráno jsem šla dolů do vesnice nakoupit v Coopu na snídani rohlíky. Cesta vede kolem kostelíčka sv.Vavřince a před ním na lavičce seděl malý andělíček, namalovaný na stříbrně nastříkaném oblázku. Tak jsem tak na to koukala, přemýšlela o tom, kde se to tam asi vzalo a proč to tam vlastně je. Oblázek jsem obrátila a na zadní straně bylo nějaké pětimístné číslo a malé tiskací "f".
 
ASI BUDU MUSET VRAŽDIT PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 září 2020
Kompozitní dřevo : Škůdci na kedlubnáchNe, vůbec si nedělám legraci, ale opravdu se chystám k obrovskému vražednému masakru. Vysvětlím. Jak se tak stále plácím doma, tak nejen že přetahuju nejrůznější verky z místa na místo, jiné přebírám a probírám a likviduju či rozdávám, tak se taky - mimo mnohé jiné - věnuju PĚSTOVÁNÍ KYTIČEK. A co se nestalo ...
 
NEJSEM VZTEKLOUN, JSEM NEMOCNEJ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 září 2020
Syndrom ADHD (porucha pozornosti a hyperaktivita) není jen záležitostí dětského věku. Trpí jím i celá řada dospělých, jen o tom ve většině případů nemají ani ponětí. Dost často se stává, že si tuto diagnózu uvědomí až v okamžiku, kdy se stanou rodiči a syndrom ADHD je diagnostikován jejich potomkům.
 
MARIAM - NEUVĚŘITELNÁ MATKA PDF Tisk E-mail
Středa, 09 září 2020
Taková na první pohled běžná žena kolem čtyřicítky. Trochu víc při těle, ale jinak nic nápadného. Jen – nějak to se svým manželem poněkud přehnali v milování. I když, v milování se toho asi moc přehnat nedá, zvláště, když se to oběma zúčastněným líbí. Takže – oni to přehnali v rozmnožování, v dělání dětí...  Je to neuvěřitelné, ale ve věku 39 let je Mariam Nabatanzi matkou -  nyní samoživitelkou -  38 dětí.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 19. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 září 2020
Chápala jsem, že nutně musím Mustafovi nějak odpovědět na jeho velkorysou nabídku. Ale jak? A co? Jak odmítnout? Těžko to pochopí... Snažila jsem se přemýšlet sama o sobě. Co chci já? Určitě nechci navždycky zůstat v Tunisu a ještě k tomu tady na Sahaře. Během dalších ani ne dvou týdnů mám být na kanadské ambasádě… nebo ve Francii? Požádala jsem Alaina, aby začal překládat.
 
MÁME TU KAJÍNKA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
Pes rasy Shiba-Inu vzhledem a barvou srsti připomíná divokou lišku, svou nezávislou a náladovou povahou zase spíše kočku, než psa. Jako všichni šikomoocí psí je shiba-inu k cizím lidem nedůvěřivý a odtažitý. Je to pes, který miluje jenom svoji rodinu, ale i tak to není žádný mazel. Ve své domovině se používal k lovu a přes svou nevelikou figuru si troufl i na jelena nebo medvěda.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1367
[CNW:Counter]