O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VE STÍNU NUMISMATIKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
Sbírání historických mincí patří k ušlechtilým koníčkům, dostupným dnes širokým vrstvám sběratelů. Již v dávných časech patřilo k zálibám společenské smetánky z okruhu šlechty, buržoazie a vzdělanců. I v současnosti je hlavním předpokladem budování sbírky především zájem provázený celoživotním vzděláváním a samozřejmě dostatek finančních prostředků.
 
PROKLETÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 28 září 2016
Image result for friday the 13th pngProč zrovna pátek a zrovna třináctého? První a nejrozšířenější zdůvodnějí je, že na Velký pátek byl ukřižován Ježíš, kterého zradil za třicet stříbrných 13. účastník poslední večeře - Jidáš Iškariotský. Na špatné pověsti pátku 13. se ale podílí celá řada pátečních "katastrof": V pátek nabídla Eva Adamovi jablko ze stromu poznání, v pátek Kain zabil svého bratra Ábela a v pátek prý začala i velká potopa. A aby toho nebylo málo, v pátek došlo ke zmatení jazyků v Babylóně. Svou teorii mají i obyvatelé severských zemí.
 
BYDLETE SPRÁVNĚ I BEZ ČASOPISŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 září 2016
Jestli máte byt nebo dům, ještě to není domov. Aby se z něj stal útulňoučký domůvek , musíte ho nejprve tzv. zabydlet a s tzv. zabydlením vám poradí specializované časopisy jako Můj dům, Pěkné bydlení, Moderní byt, Rodinný dům, Domov nebo Bydlení. Tyto časopisy nečtěte. Jsou plné obrázků, reklam a rad, jak správně bydlet a pochopíte z nich akorát tak tři věci: 1) Vy nikdy správně bydlet nebudete. 2) Ke správnému bydlení potřebujete ze všeho nejvíc zkušeného fotografa a Photoshop. 3) Vy nikdy! Chápete? NIKDY!
 
JÁ SE JEN TAK NEDÁM ... - 2 PDF Tisk E-mail
Sobota, 17 září 2016
Tak jo, v pátek ráno jsem měla nástup na druhou šichtu. Doprava do Teplic na RP (randezvous point - military hantýrka - čili místo vyzvednutí - proběhla na rozdíl od pondělí bez větších zádrhelů, pokud nepočítám fakt, že jsme nabrali 20 minut zpoždění kvůli čekání na přípoj, a  ještě to, že v Teplicích na nádraží mají rozbitej automat na kafe. :-((
 
FOTŘÍK - 114 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2016
Prázdniny jsou za námi, tak se můžeme s úsměvem a písní na rtech poohlédnout na dobu, kdy školy a školky nefungují. Začínalo to ráno, v 6:00: Čeněk: "Taťko, už je ráno, vstávej. Já: "Co si ty za člověka proboha? Spi." Čeněk: "Taťko, venku svítí sluníčko, musíme na výlet." Já: "Je ještě brzo. Výlety mají ještě zavřeno." Čeněk už oblečenej (nevím, kdy to stihnul): "Taťko, musíme jet."
 
JAK JSEM MIMODĚK PŘISPĚL K NEZVOLENÍ HILLLARY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2016
Jako každej jinej den jsem i dneska ráno vyrazil do Tesca pro deset kozlů a pár rohlíků k snídani. Běžná rutina, nic zajímavýho. Ale dneska mě u východu oslovila jakási dáma: "Máte na mě pár minut čas?" Jasně že jsem měl čas. Coby důchodce se někdy nudim i celý dny, i když, na druhou stranu - já se nudím docela rád. Dáma měla v ruce tablet, mluvila česky, ale tak nějak nečesky měkce a začala se vyptávat: "Kolik je vám let?" Řekl jsem, že 68, ona si to beze slova poznačila.
 
JÁ SE JEN TAK NEDÁM ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2016
Lenka1 je mladá žena, která má za sebou dlouhý "pobyt" v armádě. To většina z vás už jistě ví. Bohužel, při jedné akci se zranila, pak se léčila, a i když je teď už napohled zcela v pořádku, pro výkon dosavadní činnosti je "OFF". A protože nechtěla skončit někde v kanceláři, odešla. Nyní mi poslala - pro nás pro všechny - dopis o tom, jak se se změnou vyrovnává...
 
FOTŘÍK - 113 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2016
Asi není třeba připomínat, že v létě se jezdí na dovolené. Věděli jste ale, že i rodiče malých dětí mají právo na to, jet na dovolenou? Ano, je to tak. Akorát ti jezdí s dítětem, což je tak nějak očekáváné. Jak už bylo řečeno, léto je výhní dovolených. Kdo v létě nejede na dovolenou k moři, ten jako by nebyl. Jakmile nesdílíte na facebooku alespoň deset fotek od moře, Mark Zuckerberg zabije koťátko. Nicméně dovolená bezdětných lidí a lidí dětných je diametrálně odlišná.
 
OPRAVOU RÁDIA K LEPŠÍMU POZNÁNÍ ŽEN PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016
Musím se vám pochlubit: opravil jsem si rádio Tesla 427A z roku 1962. Nebylo to nic snadného. V pátek jsem zalezl do sklepa, popadl páječku a pustil se do oprav. Na denní světlo jsem vylezl, až když mě žena zavolala, že mi uvařila večeři. „Co tam vlastně děláš?“ zeptala se mě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 920
[CNW:Counter]