O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

O PEJSCÍCH A LIDECH 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2022
Povídání o čtyřnozích chlupatých "lidech", co s námi žijí, jsou překrásná čtení. Kdybych osudy pejsků a jejich lidí, které tak často vyslechnu při mých "courech sepes" dokázala sepsat, nejspíš by to vydalo na knížku. Pejskaři, to je vám absolutně specifická sorta lidí. Nehrozí, že by se některý rozčiloval, když k němu přiběhne a nebo i přiskočí nějaký čoklík s prosbou o něco na zub. Stejně tak málokdo z nich nemá v kapsách ono něco.  Pejskaři jsou lidé milí, vlídní a povídaví. Tedy - každopádně, jedná-li se o jejich kámoše. Protože ten je přeci "nej".  Dnes si přečtěte vyprávění o dvou fenečkách MILENY.
 
I LOVE YOU, MY WC - ANEB TOALETNÍ POVÍDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 07 prosinec 2022
Old wc Stock Photos, Royalty Free Old wc Images | DepositphotosNo, není to zrovna vzájemná láska nebeská, ale poslední dobou se mi po něm často zasteskne, hlavně, nemám-li ho poblíž. Je to navíc závislost jednostranná, protože nejlepší situace je, když je mi absolutně a doslovně "u ...", tedy on u tý mý. Ten domác mi doposud věrně slouží; rozhodně nedělá to, co občas prováděl jeho předchůdce, který mi mé dary vrátil párkrát zpět, někdy i s haldou fuj vody vůkol. Však toho jsem striktně poslala ke všem čertům, tedy do sběrného dvora, kam se podobní nezvedenci odvážejí.
 
NE KAŽDÉMU SE ZAVDĚČÍŠ PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 prosinec 2022
Každý z vás, kdo pracuje ve službách, mi dá za pravdu, že práce se zákazníky je psychicky velmi náročná. Plnit neuvěřitelná, či nerealizovatelná přání zákazníků je našim denním chlebem a úsměvné příhody na toto téma jsou nevyčerpatelné. Zvláštní kategorii pak činí zákazníci z gastronomie a pohostinství. Tento druh je natolik nápaditý a vynalézavý, že není divu, že většina zaměstnanců z gastronomie končí v protialkoholní léčebně.
 
NEDĚLE ZVANÁ BRONZOVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 prosinec 2022
Je večer, a jak jsem tak poslouchala dnešní zprávy, tak se snad nic moc špatného nestalo. Pochopitelně, že tím myslím nějaké ty větší průšvihy, jinak to, co se děje každodenně, tedy různé bouračky, kriminální průšvihy či čekaná i nečekaná úmrtí, to počítat nemůžeme, protože to všechno patří k běžnému životu. Když to tak píšu, uvědomuju si známý citát: když zemře jeden dva lidé, je to tragédie, když jich zemře několik desítek či stovek, tak je to už statistický údaj. Mj. autorem je německý spisovatel Kurt Tucholsky, také to jednou připisovali Stalinovi.
 
O PEJSCÍCH A LIDECH 8. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 prosinec 2022
Psal se rok 1977, a to jsme byli již čtyři. Pepa, Alenka a dva synci, Marek a Jiří. Starost o střechu nad hlavou nás zavála do malé restaurace kousek od Prahy. Když se nejmladší pustil kočárku a začal chodit, přišel za mnou jeden kamarád Petr s neobvyklou prosbou. "Mohli byste se na nějaký čas postarat o našeho pejska?", a než jsem se stačil nadechnout, vyndal z tašky štěně boxera, a že se jmenuje Roby. Roztomilost sama.
 
NENÍ TO SNAD SUPER NÁPAD? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2022
Seděla jsem zrovna po delší době na obědě v restauraci. Na zahrádce. Trochu otrávená, že květákový placičky, jediný lowcarb jídlo, který se v širokým okolí dalo sehnat, jsou smažený a ne z trouby. Vopruz. K vedlejšímu stolu přisedla čtyřka chlapců. Mezi 20-30. Okamžitě začali komentovat procházející ženy. Byla to zajímavá sonda, takže jsem zůstala déle, než vyžadovala konzumace placiček ve vyjetém oleji. Čím méně oblečená žena byla, čím víc věcí prosvítalo, tím hlasitější komenty byly.
 
MÁTE RÁDI POUTĚ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 listopad 2022
Tyden.cz | Na Olomoucku se zřítil kolotoč. Dvě děti jsou zraněnéStalo se to -  co vám nyní popíšu -  v právě uplynulý pátek, první den adventních trhů v Brně. Obrovské vyhlídkové kolo na Moravském náměstí se totiž sice podle plánů těsně před desátou večerní zastavilo, ale jeho obsluha zapomněla, že má nahoře ještě některé pasažéry; kteří nemohli, jako ti spodní, vystoupit. A bylo… 
 
DVA BRÁCHOVÉ - JEDEN SLAVNĚJŠÍ NEŽ DRUHÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 listopad 2022

Leslie Nielsen Facts You Never Knew: Deafness, Arness ConfusionZa dva roky tomu bude sto let od chvíle, kdy se v kanadské provincii Saskatchewan, ve srubu z hrubě tesaných klád, narodil manželům Nielsenovým synáček Erik. Jeho maminka Mabel byla imigrantka z Walesu, tatínek Ingvard, drsný příslušník Královské kanadské jízdní policie, se do Kanady přistěhoval z Dánska. Díky jeho povolání rodina hodně cestovala a tak malý Erik poznal Yukon, Severozápadní Territoria i Albertu.

 
VYDĚSILO NÁS TO VŠECHNY! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 listopad 2022
Původní informace z úterního podvečera, že na polské území dopadly „ruské rakety“, byla ještě v průběhu noci korigována prohlášením amerického prezidenta Bidena, že rakety „nemusely být vypáleny z Ruska“. Agentura AP dokonce s odvoláním na vysoké zdroje uvedla, že raketu, která v polském příhraničí zmařila dva lidské životy, odpálili Ukrajinci v rámci protiraketové obrany.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1652
[CNW:Counter]