O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ČERT KÁLÍ VŽDY NA JEDNU HROMADU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 prosinec 2017
Vladimír KroupaNevím, v jaké konstelaci byly hvězdy v ten jeden letošní pátek, ale muselo to být něco hodně divného. Povím vám o dvou událostech oné noci. Jedné jsem se stal přímým účastníkem, tu druhou si bohužel „vyžral“ až do dna jeden můj známý... Začnu tou, u které jsem osobně byl. Jeden kamarád se ve svých osmačtyřiceti letech rozhodl, že se (podruhé) ožení. A tak jsem byl ještě s dalšími třemi pozván na jeho rozlučku se svobodou.
 
KOLIK STOJÍ BLECHA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Výsledek obrázku pro POŠTÍPANÁ OD BLECHVAROVÁNÍ: V pruběhu čtení se u vás může vyskytnou nutkavá potřeba se podrbat. Jsem čistotná. Myslím. Alespoň podle obecných měřítek. Sprcha je moje kamarádka. Ovoce a zeleninu drhnu kartáčkem. Syrové vejce bych do úst nevzala. V tramvaji se přidržuji malíčkem, který následně dezinfikuji. Nádobí myji ihned po použití a v tekoucí vodě. (Již brzo v myčce, panebože!) Mám krátkosrstého psa, protože chlupatý se mi zdají tak trošku... schmuzig.
 
ZAJÍMAVOSTI VESMÍRNÉ A NESMÍRNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 listopad 2017
Vesmír je záhada sama o sobě. Bílá hmota, černá hmota, temná energie, trpaslíci a díry, to všechno nás obklopuje a člověk si ani neuvědomuje, co se tam děje a co je všechno možné... Našla jsem pár zajímavých bodů, které by se vám snad mohly líbit. I když každý normální člověk ví o vesmíru hodně, přesto doufám, že najdete něco, co jste ještě nevěděli…
 
ROZVERNÉ SOŠKY PRAŽSKÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 listopad 2017
Ale ale, byla jsem téměř nařčena, že jen myslím na smilstva :-)). Ale kdepak, děvuchy a mládenci, to ti dávní pradávní předkové naši si zalaškovali a nechali nám tu na památku nějakou tu sošku, která by se mohla klidně účastnit v Kámasútře... Je jich plno, opravdu... A - nejen v Praze :-)))
 
VĚC POHLEDU PDF Tisk E-mail
Středa, 08 listopad 2017
Říká se, že hrdinou, který zachraňuje cizí životy, se člověk stává mnohdy jen shodou vnějších okolností. Já pro vás mám příběh o jednom takovém hrdinovi. Vlastně hrdince. Mám kamarádku, která žije v paneláku a nenávidí holuby. Když si tedy jeden z nich začal budovat hnízdo přímo na parapetu jejího okna, měla jasno.
 
VYPRÁVĚNÍ Z CHALUPY PDF Tisk E-mail
Středa, 08 listopad 2017
Je to smutný příběh. Příběh vyprávěný vnučkou mého kamaráda z horské chalupy dole při cestě do městečka. Bylo těsně před Velikonocemi. S manželkou jsme chalupu na vítání Jara s láskou připravovali. Horalé vítají svátek Jara, i když se po kolena brodí ve sněhu. Nebylo tomu jinak ani letos. I když letos byla zima na sníh docela chudá.
 
DŮM SMUTNÝCH PSŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Související obrázekKolem toho domu chodím skoro každé ráno při ranním venčení. Polní cestou, přejdu silnici a začíná vedlejší obec. Ten rohový dům je hned zkraje. Za poslední dva roky, kdy kolem chodím, tam mají už osmého psa. Ještě loni v létě tam měli krásnou mladou borderku, fenu ridgebacka a starou ovčandu.
 
KDYŽ MUZIKA - TAK JEDINĚ ŽIVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Mám krátkej příspěveček k článku Všetečnice, k jejímu Hudebnímu okénku. Víte, ono to  s tou líbivou a nelíbivou muzikou je krapet ošemetný. Jako se všim, co někam patří naprosto samozřejmě, a jinde to samý je přinejmenším nežádoucí.
 
VŠETEČNICE – HUDEBNÍ OKÉNKO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 listopad 2017
Image resultO víkendu jsem měla kupodivu trochu času, a tak jsme se s manželem dostali (v našem případě velice překvapivě) I ke sledování televize. A vrhli jsme se do toho po hlavě, nebudeme zadní troškaři, pustili jsme si rovnou celý, celičký seriál…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 999
[CNW:Counter]