O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NENÍ VÍKEND JAKO VÍKEND PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2008

Tak jsme se o víkendu (bylo to začátkem června) vypravili i s našimi odrostlými dítky do vísky Vysoká Srbská, abychom zde v lůně přírody, pár kroků od polských hranic, užili klidu, zeleně a pohody. To jsme ovšem nevěděli, co nás  čeká a nemine.  Že víkendování proběhne za asistence policie ČR totiž nemohl předvídat ani ten největší vtipálek mezi námi...

 
INKA Z BRETOŇSKÉ AMBASÁDY PDF Tisk E-mail
Středa, 09 červenec 2008

Bydlíme kousínek za Okoří a každou chvíli se tam něco koná, historická bitva o hrad Okoř, rytířské souboje, různá setkání a festivaly keltské muziky. Letos to byla "Okoř se šťávou". Vzhledem k tomu, že tam měl přijet manželův krajan z Bretaně, Alan Stivell, bylo již předem dané, že tam rozhodně scházet nebudeme.

 
STARÉHO PSA NOVÝM KOUSKŮM... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červenec 2008

Jednoho dne přišlo to, co už bylo na spadnutí; vrátil jsem se z nemocnice a léčebny a konstatoval, že už není všechno jako dřív. Cítil jsem se jako loďka bez vesel a posedla mě nostalgie za dávnými časy, kdy všechno bylo jasnější, pohodovější a šťastnější.

 
ŽIVOT JE KRÁSNÁ VĚC! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 červenec 2008

Není to dávno, co vysílala ČT1 pořad „Trapasy", tři celkem povedené povídky, které byly prokládány historkami herců, přítomnými ve studiu. Někdo z nich tam vzpomněl zubaře a návštěvy s ordinací spojené. A to mi připomnělo taky jeden můj "velice osobní" zážitek, spojený se zubařem, o který se s vámi ráda podělím.

 
LÁSKOVÁNÍ V AUTĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 červenec 2008

Nebyla jsem v manželství žádná světice, ale taky jsem hned nebalila kufry, když jsem si někde užila a taky jsem pro stejně postižené měla pochopení. Tehdy jsem pracovala ve výpočetním středisku jako operátorka u sálového počítače. Dělali jsme na tři směny a do práce jsem jezdívala autem. Jednou mě náš podnikový šofér při odpolední směně požádal, jestli bych mu na pár hodin nepůjčila auto, že mi ho vrátí s plnou nádrží...

 
DOVOLENÁ V ŘECKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 červenec 2008

Zrovna jsem se vrátila z "Dovolené s pěti Tibeťany" z řecké Pargy. Na pokoji jsem bydlela s paní Maruškou, čuprholkou o 10 let starší než já a mě je prosím přes šedesát. Poslední den před odletem se nás sluníčku zželelo a tak zalezlo za mračna, která se ne a ne rozfoukat. A tak po snídani, místo k vodě, jsme zůstali doma.  

 
ZNESVĚCENÍ POMNÍKU SOUDRUHA G. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 červen 2008

Hrůzné až hororové situace,  týkající se vyměšování (a zvláště když případná situace byla převelice akutní až zoufalá), zná asi každý z nás. Obeslala jsem pár drahých milovaných několika náměty a hle, co půvabného se mi od vás schází... První z toto téma je "O tom, jak Wendy zneuctila státníka"...

 

 

   

 
BOTIČKY PRO MIMINKY PDF Tisk E-mail
Sobota, 14 červen 2008

Slyšeli či četli jste to? V New Yorku se prodávají střevíčky na podpatcích - ale pro miminky (to není překlep, myslím tím pidiholčičky) do maximálního stáří šesti měsíců... Dvě mladé Američanky daly na trh dokonce několik verzí těchto botiček. Prý je to vhodné pro  nejmenší účastnice párty, svateb, narozeninových akcí atd.

 

 
MÍ DRAZÍ SOUSEDÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červen 2008

Zazvonila u mě poránu sousedka. Prý jí došly vajíčka, jestli by si nemohla pár vypůjčit. V rámci dobrých sousedských vztahů jsem řekla ano - a šla do kurníku čerstvá vajíčka posbírat. Přinesla jsem je domů, omyla, osušila a naskládala do kartónu. Poseděly jsme se sousedkou, popily kafe, trošku podrbaly a já se dozvěděla plno novinek:

 
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Následující > Konec >>

Výsledky 898 - 910 z 999
[CNW:Counter]