O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PRAŽSKÉ CHODNÍKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 srpen 2018
Výsledek obrázku pro stará dlažba na chodníkuVenku je příšerně, tak z domu vyjdeme jenom brzy ráno, chviličku se venčíme odpoledne a pak zase až večer. Bez toho, abychom trajdali venku, je den docela dlouhý. Uklízet je nuda a tak sjíždím už sedmou řadu seriálu „Teorie velkého třesku“. Je to sranda, ale koukat na to nonstop, to se také nedá. A tak občas juknu do Kudlanky na to, co jsme tam psali ještě v těch šťastnějších dobách.
 
PANE UČITELI ... PDF Tisk E-mail
Středa, 15 srpen 2018
Dnes vám předstírám obrázek ze školy. Není to "můj" učitel, ale je to z oné školy. Je to tam fakt super. Vzhledem k tomu, že studenti jsou lidé všech možných barev, ze všech koutů světa, všech možných věkových kategorií - tedy, od osmnácti výš, všeho možného dosaženého vzdělání, tak je to fakt super. V naší třídě se to později vyselektovalo na Jižní Ameriku. Jediní narušitelé jsme byli my tři: Japonec asi kolem 60 let, Ukrajinec asi třicetiletý, a já, ve věku, který se už dávno nesděluje. Jinak to byli mladí - Venezuelec, Bolivijka, Kolumbijka, Uruguajec, Argentinec, Peruánec; pár dnů chodil mládenec z Taiwanu, ale tomu to vůbec nešlo.
 
TĚLO- A JINÉ CVIČENÍ - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 15 srpen 2018
Výsledek obrázku pro chodidla pnghcete-li pohnout svou váhou směrem dolů, stačí vám čtyřikrát do týdne vyrazit na 45 minut rychlé chůze. Místo autobusem pěšky, víc výletů o víkendech a ignorovat výtahy. A než si uvědomíte změnu, budou vám plandat kalhoty. Vždyť chůze je ten nejpřirozenější pohyb, jaký znáte. Nemusíte se to učit, ani si kupovat drahé sportovní vybavení. Je to také nejlepší způsob, jak začít se sportem od nuly.
 
ARCHEOLOGEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 08 srpen 2018
Když mi bylo deset, táta učil na Valašsku matiku, chemii a fyziku a z kabinetu mi půjčil ruský fotoaparát Moskva s vytahovací komorou. Učinil to s výchovných pohnutek, jelikož jsem se v té době už pokoušel sestrojit svoji první cameru obskuru. Po touze stát se popelářem přišla totiž na řadu touha býti archeologem. Přispěl k tomu výlet do Věstonic a okolí Velké Moravy, kde jsem byl fascinovaný tím, jak byli naši slovanští předkové udatní jonáci, samozřejmě i jonačky, viz Věstonická Venuše.
 
TAK DO AFRIKY NEPOJEDU… PDF Tisk E-mail
Středa, 08 srpen 2018

HORKO. Horko je teď skoro všude. A záleží jen na konkrétním místě, kde se kdo nalézá, jak se to dá snášet. Samozřejmě, že někde u vody, a pokud jste zrovna pánem svého času, je to lepší, než ve vařící tůni velkoměsta, kde lidi bez klimatizace zachraňují jen bezcílné toulky přechlazenými obchoďáky. Podle všeho si na podobná léta budeme muset zvyknout, respektive se jim nějak přizpůsobit.

 
POVĚZ MI CO JÍŠ (NEBO RADĚJI NE!) PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 srpen 2018
Jestlipak víte, kolik toho asi tak za život sníte? A protože statistici se věnují lautr všemu, tak je spočítáno, že “naši se rozhodně neupejpají”. Jen za pouhý rok každý Čech spotřebuje okolo 785,6 kg potravin, přičemž celková spotřeba potravin v České republice stále stoupá. A teď, jak je dejme tomu za 60 let života - nebudeme-li to dělit na ženy a na muže, ale na jednoho českého člověka, tak následující seznam působí opravdu bohatýrsky:
 
KEŠKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2018
Výsledek obrázku pro geocaching pngNa kačery jsem narazila už před několika lety. Byla jsem po ránu venčit psy u Vltavy a tam se motala skupinka výrostků a pořád něco hledali. Myslela jsem, že něco ztratili, tak jsem jim nabídla pomoc. Žádnou nepotřebovali, kačeři se s muldy nebaví.
 
NAPÍNAVÝ PŘÍBĚH ALERGIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 červenec 2018
Eva HauserováPotkala mě nečekaná rána, od posledního léta se potýkám s alergií. Na co? To pozvolna zjišťuju a je to pátrání skoro detektivní. Doufala jsem, že alergie patří k záležitostem vyhraženým spíše pro mladé, které moji generaci míjejí, ale není tomu tak. Zřejmě jsem si po desetiletích používání různých očních šminek vypěstovala choulostivé a dráždivé oči – přesněji řečeno kůži na víčkách. Během posledního léta mi zničehonic začaly oči hrozně napuchávat – vypadalo to příšerně a navíc jsem měla pocit, jako by mi do nich někdo nasypal písek.
 
Z DENÍKU SALONNÍ EKOLOŽKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2018
Eva HauserováDost často mi něco nebo někdo připomene, že mám k ekologii a k životu vůbec trochu netypický, mohu říct „studenočumákoidní“ přístup. No a s ním v ekologických kruzích občas narážím... Byl víkend v druhé půlce ledna. Jela jsem slavnostně pocukrovanou krajinou vlakem do Plzně na festival přírodního stavění. Před sedmou ráno si na Hlavním nádraží kupuju vodu a bagetku – ach jo, proč mají jen bagetky s tofu? Tofu mi nechutná. Aha, to je „bio“ prodejna! Co se dá dělat, kupuju.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1059
[CNW:Counter]