O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ĆEŠI A SLOVÁCI VE SVĚTĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2016
Ahoj Dani, o rozdieloch medzi Slovakmi a Cechmi toho moc neviem, nejako ich nevidim a vadia mi tie zovseobecnujuce tvrdenia. Pocula som vselico o Poliakoch, Rusoch, Talianoch atd. Ale aj tak ide vzdy o konkretne vztahy, konkretne ludi. Jazyk je len docasny prostriedok. "To podstatne vidime srdcom", alebo tak nejak to povedal Maly princ.
 
Ó MY SE MÁME, MY SE BÁT NEMUSÍME PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2016
Byl poslední školní den a bylo poledne. Vlastně už spíš docela dost dlouho po poledni, když jsem si to tam šinula spolu s mým milovaným. Psem, aby nebylo mýlek. Kousek před přechodem silnice jsem se zastavila a pozorovala cvrkot. Nebe modré, počasí letní, sem tam se objevil nějaký člověk, který silnici přecházel. A - sem tam z jednoho či druhého směru poměrně zvolna projelo auto.
 
ÚTOK ÚPLNĚ MRŇAVÝCH GÉNIŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
Mám úplně pitomé děti. Dlouho jsem žil v přeludu, že jsou to úplně normální, zdravé, obyčejné děti, ale pak jsem se začal na Facebooku dovídat, co už umějí děti mých kamarádů a známých, a zjistil, že mé děti jsou přinejmenším mohutně zaostalé.
 
PSÍ BABYSITTING PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
„Julka je milá a hodná holka, pravda, občas trochu zmatlík, ale psa jí klidně můžu svěřit. Během víkendu se snad tak moc nestane, odjíždím v sobotu a vracím se v neděli. V podstatě jde o jednu noc. Navíc, vždyť už to párkrát zvládla, sice jenom přes noc, ale zvládla. A Amy ji zbožňuje,“ uklidňuji sama sebe.
 
KORPORÁTNÍ MLUVA - ZNÁTE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2016

V následujícím krátkém článečku vám chci nabídnout představu, jak se dnes běžně mluví ve firmách. Je to moje zkušenost. Pravá a nefalšovaná. Šla jsem na pracovní interview do jedné velké nejmenované firmy, která prodává kosmetiku. Snad všechny značky. 

 
MOBILEM ZE ZÁHROBÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 červen 2016
... nebyla to jen elektrika, kterou jsem slíbil dát do pořádku. Musel jsem ten kvartýr vzít zgruntu: Výměna WC, výměna sprcháře, osazení nové kuchyně, opravy stěn, podlah, nová malba, vydláždění balkonu. A čas začal tlačit, takže o natření asi dvanácti dveří s futry jsem se rozhodl požádat kamaráda Petra - lakýrníka, zatímco já se konečně budu věnovat té elektrice, kvůli které jediné jsem vlastně tuhle práci vzal.
 
PACIENTI JSOU TAKY LIDI PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 červen 2016
To by jeden nevěřil, jaká jsou někteří doktoři prasata; aneb jakým strašlivým trapasem může skončit jedno vyšetření. Oč se jedná? Když kolega Eda minulý týden musel absolvovat vyšetření konečníku, jal se mi hned druhý den v práci vyprávět, jakéže to bylo. „Člověče, oni mají novou ordinaci a já byl úplně první pacient. Ještě jsem musel čekat, než jim tam připojí počítač,“ pravil Eda.
 
POTKALA JSEM CASANOVU ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2016
S humorem každému připomínám, že jsem se dostala do poslední třetiny svého života, v sedmdesáti je to neoddiskutovatelný fakt, i když mnozí mě nabádají, že je to trochu morbidní. Není. Vím, ale oni nevědí. A tak se zabývám různými činnostmi, které mě napadají a tělo dovolí; protože co si budeme povídat, duch zůstává zaseknutý někde v postpubertálním věku, ale tělo zrazuje (jak u koho, že).
 
BYL PRVNÍ MÁJ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2016
Ahoj Kudlanky i jejich potencionální potravo! Hned po návratu z chaty a pln dojmů z prvomájové oslavy jsem chtěl tu srandu a kousek radosti zprostředkovat ostatním, ale vzhledem k použitým rekvizitám, které byly při oslavách použity, jsem si to tak trochu rozmyslel. Neměl jsem v té pohodě náladu na pindy, které ty kulisy vyvolají.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 883
[CNW:Counter]