O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

BYL PRVNÍ MÁJ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2016
Ahoj Kudlanky i jejich potencionální potravo! Hned po návratu z chaty a pln dojmů z prvomájové oslavy jsem chtěl tu srandu a kousek radosti zprostředkovat ostatním, ale vzhledem k použitým rekvizitám, které byly při oslavách použity, jsem si to tak trochu rozmyslel. Neměl jsem v té pohodě náladu na pindy, které ty kulisy vyvolají.
 
TO BYLA TAKY JEDNA DRAŽBA... PDF Tisk E-mail
Středa, 25 květen 2016
Někdy na počátku devadesátých let minulého století jsem dělal pomocníka likvidátora Restaurací a jídelen Česká Lípa se sídlem v Doksech. Lidi, na pár tehdejších dražeb fakt nezapomenu; v Jestřebí například prohlásil hospodskej, že na to, aby hospodu koupil, nemá; tak se mu na ten penízek složila celá vesnice. Jinak, jestli si někdo dneska myslí, že hospodští na privatizaci nějak zbohatli, tak ať na to zapomene.
 
ZÁBAVA AŽ DO VYČERPÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 květen 2016
Jsem vesměs introvertní bytost s nesmělým úsměvem, která si, když ji někdo náhodou osloví, vylije leknutím víno do výstřihu a při pokusu odpovědět se udusí jednohubkou. Vůbec nejsem ten typ, co si hledá kamarády snadno. Nedokážu vejít do neznámé společnosti, být přirozená, vtipná a okouzlující a získat si v mžiku srdce všech přítomných tak, aby mě pozvali na dalších osm párty.
 
FRANTOVY ORLICKÉ ZKAZKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2016
Tak jsem taky coural po Českém Středohoří, ale z té litoměřické strany. Koukám v jedné vesničce na značně zpustošený baráček, a tak mě napadlo, že jsem tady asi někdy před lety dvaceti pěti byl u jednoho známého, na jistém večírku. Ženil syna, měl tam s sebou i svoji docela pěknou slečinku, štíhlá útloboká blondýnka z těch lepších pražských kruhů.
 
SLÍBENÝ CESTOPIS - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 květen 2016
Ze Solidarity na Gutovku a zpět. Už si nepamatuju skoro nic z Hýty a Batula, je to strašně dávno, co jsem to četl, vracet se k tomu nebudu, ale s hlubokou úctou se skláním před autorem i překladatelem. Už jen to překladatelovo "Hýta a Batul" (což v mluvě drobečků znamená Vojta a Bratr) bylo, aspoň podle mě, zcela geniální.
 
TAŠKAŘINY OBCHODNÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2016
Je sobota, hladové dítko, má vnučka Kateřina, spinká o víkendu skoro do poledne, tak já dopoledne si došel zúšlechtit svůj zbylý vlas. Mimo jiné – za pouhé ostříhání vlasů a zástřih vousů bez jakéhokoliv použití kosmetiky, jsem poplatil přesně tři návštěvy u lékaře. Tak nevím, co teď s tím budu dělat, zarostlý chodit nemůžu a takovejch strašnejch peněz pro důchodce...
 
PSI JSOU TAKY LIDI PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 květen 2016
Varování – tohle prosím nečtěte nikdo, kdo jste normální, tohle je jen pro lidi, co jsou „postiženi psem“. A ještě jen pro některé z nich. Ostatně - znáte mne - já nemám psa, já mam chlupatýho kámoše... Čím dál tím víc se totiž projevuje velmi „lidsky“.
 
FOTŘÍK - 111 PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 květen 2016
Jelikož a protože Čeněk již nějakou tu dobu mluví, tak se mi podařilo nastřádat několik jeho zajímavých postřehů, které by neměly deníčku chybět. Začneme tedy něčím dojemným. Ráno, když šla Nataša do práce, se Čeněk zatvářil smutně:
 
BĚHÁM, BĚHÁŠ, BĚHÁME PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 květen 2016
Někdo běhá rád, někdo si musí lásku k běhání vytvořit. A někdo si jen tak střihne maratón, aniž by si to vlastně uvědomil. Přesně to se stalo Meredith Fitzmaurice z Belle River v Ontariu. Meredith se přihlásila na poloviční maratón. Jenže v průběhu závodu špatně odbočila, a místo aby doběhla do cíle, přidala se k pokračující skupině závodníků na celou 42 kilometrovou vzdálenost.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 875
[CNW:Counter]