O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2022
K holiči jsem, coby děcko, chodil s tátou strašně nerad. Hrozný bylo to čekání, aspoň pět pánů před námi, všichni s novinama v rákosovejch rámech, který tam visely na věšácích, až konečně: "A další prosím". Pak deset minut utrpení, v zrcadle se místo mě pitvořil slušnej hoch, neboli volízanej vdolek. Styděl jsem se vylézt na ulici a první, co jsem rukama udělal, bylo totální rozcuchání mokrýho zbytku. Aspoň nějakej vzdor, i když plat prtnej.
 
ŽENSKÉ NA PŘECHODU? PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 květen 2022
Dneska taková drobnůstka. Seděla jsem během oběda u okna a pozorovala jsem přechod. Jakoby ne ten svůj, na ten se tvářím, že ho nevidím, ale ten namalovanej na silnici. O tom by se tyjo snad taky dala napsat kniha. Jak lidi přechází silnici. Myslím, že psycholog by z toho mohl udělat slušnej rozbor osobnosti. Někdo se rozhlíží, někdo to má na háku - však mě vidí, neeee?
 
Z NOVÉHO ŽIVOTA STARÉHO STARCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 duben 2022

Došlo k situaci, že jsem musel opustit žižkovskej byt s pávlačí. Byt 4. kategorie, bez koupelny, záchodu, pronajatej na dobu neurčitou, kterej jsem si před 25 lety sám vlastníma rukama a nákladama zvelebil na tehdejší 1. kategorii s koupelnou s wc, kuchyní, prostě se vším, co k tomu patří. No nic, čo bolo, to bolo, teď holt došlo k situaci…

 
STRAŠNÝ SNĚHULÁKŮV KONEC ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 duben 2022

Takže ahoj, zdravím vás všechny - po nějakém tom čase - z kanadského Yukonu. Daniela mě vyzvala, abych napsal něco o běžném dni zde na severu, ale asi začnu od počátku. Epidemii covidu jsme zde přečkali celkem v jednom kuse a v pohodě, ze dvou důvodů: když žijete na kraji lesa, můžete bez omezení vyrazit ven, kdy se vám zachce. A nám ten les začíná přímo na pozemku.

 
VELE-LET ZTŘEŠTĚNÉ VERONIKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2022

 

Se mi zdá, že jsem Štěstěnu nějak naštvala, ale Smolena se mě drží zuby nehty. Poslední dny, týdny, ba i měsíce se mi všechno sype na hlavu, ale já stále vytrvale všemu odolávám. Dnes jsem se na sebe usmála do zrcadla, oblékla šedou "tutu" sukýnku, růžovoučké tenisky a vyrazila do práce. Kvůli výluce je nahrazen vlak z Küssnacht do Luzernu autobusy, které mají málokdy zpoždění. Ovšem - dnes to zpoždění měli.

 
DVA VE VLAKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 duben 2022
Já se vlastně nedivím, že chlapi s ženskejma nemůžou bejt. Sednu do vlaku, přisedne pani s pánem, řekla bych tak po zlatý svatbě. A pani celou cestu jede. A pořád něco... „Kolik je hodin? Ježiš. Kdyby ses tak necoural. Seš pomalej. Ty nemáš kapesník? Jak to, že nemáš kapesník? Já se ti nemůžu vo všechno starat. Řídit ti celej život. To nejde.”
 
VIDĚT SERJE NEBO UMŘÍT! PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2022
Možná vás překvapí, že ta něžná a křehká květinka XXXL, která nosí perly nebo velmi decentní a střízlivé oděvy, byla dříve rockerka. Těžko se tomu věří, viďte? Ani já tomu už moc nevěřím. Už je tomu mnoho let, kdy jsem brázdila kluby ostravské undergroundové scény, které dnes už ani neexistují. Později se k tomu přidaly „fesťáky,“ kdy jsem se brodila po kolena ve směsi bahna, zvratků a čůránků.
 
KDYŽ JE MUŽSKÝ NEMOCNÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2022
Pokud jediná možnost, jak zdravotní stav našeho táty upravit, zlepšit, je změna životního stylu a důsledná dieta, tak – podle něj - v případě nemožnosti tohoto nastupuje ještě volba další, a to je amputace. Jo, tohle píšu s plným vědomím, protože náš táta je absolutně nemožný kňučák, který žádné rady neposlechne. On byl celý život ten "king", který všechno zařizoval, on všem pomáhal - a najednou se cítí absolutně na nic. Jen mu zůstala ta "královská nemoc".
 
KONEČNĚ - MÁM HOTOVOU KUCHYŇ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 duben 2022

JUPÍÍÍÍÍ - Tak jsem se zařadila mezi lid jásající, potěšený novou kuchyní. V mém případě tedy novou kuchyňkou, neb ta moje v součtu vršku i spodku čítá šest subtilních skřínek. Dřív jsem měla vedle sebe nahoře skřínky zasklené, takže byly vidět všechny tam uložené jídelní potřeby. Tedy hrnky, hrnečky, skleničky, talíře, talířky, misky, mističky a i pár mís se tam vešlo. Teď mám vrchní skřínky vyšší a spodní hlubší. Snad jakousi nevýhodou je, že abych přehledně viděla, co tam v nich „nahoře“ mám, musím poodejít tak čtyři metry, a pak vidím.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1575
[CNW:Counter]