O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SETKÁNÍ S VRAHEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017
Přijel jsem do cizího města a první, koho jsem v něm potkal, byl dvojnásobný vrah. Legitimoval se mi a já mu na oplátku dal třicet korun. Prošedivělý hubený muž s dlouhými mastnými vlasy, nepěstěným plnovousem a alkoholem v každém výdechu se podle svých slov vracel z klubu, kde ho okradli o bundu, v níž měl 170 korun. Přestože jsem se ho na nic neptal, po vložení mincí do dlaně spustil jako rozbitý automat a za chvíli jsem o něm věděl všechno.
 
KOMU SE NELENÍ, TEN BRZO ZDECHNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017
Půlku svého života jsem se trápila, že nejsem dost dobrá a dokonalá, že mám takových nectností, že bych s nimi mohla vytapetovat katedrálu Svatého Víta. Druhou půlku života jsem se s nimi učila sžívat. Říkala jsem jim: „Dobrý den a jak se jmenuješ a proč se ti u mě tak líbí a víš, že díky tobě mám v kanceláři největší bordel z celé firmy a moje práce s šanonem je opravdu prachbídná?“
 
JE TO LIDSKÉ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for nahý topolánek u berlusconihoMimomanželské vztahy zkomplikovaly život mnoha vysoce postaveným politikům. Takoví Bill Clinton,či  hlava rakouského státu Thomas Klestil, italský expremiér Silvio Berlusconi... ti by mohli vyprávět...
 
POMOHL MI ERBEN PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaJaro již pootevřelo dveře. Horní louku opět pokryl nový sníh. Je to fakt na palici.. Koukám z okna. Z komína chalupy stoupá kouř. V krbu praská oheň. Chalupu prostupuje teploučko a vůně dřeva. Sedím v křesle, usrkávám zlatavý mok. Lojzovi z chalupy u lesa se medovina povedla. Nemá to chybu. V hlavě se mi honí myšlenky jako vítr v komíně. Ne, není to meluzína, ale jen vítr. Je mi dobře na těle i na duši a vzpomínám...
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Slíbila jsem minule, že se vrátím ke znamením zvěrokruhu, hlavně znamení Štíra. Tak tady je to, co jsem našla: V současné době je mnoho lidí, kteří se zajímají o astrologii. Po přečtení charakteristiky štíra, jací jsou štíři zrádné znamení, si na ně lidé dávají větší pozor.
 
MNOŽÍRNY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Image result for malý kníračPřed časem jsem četla alarmující článek o jednom z nejstrašnějších byznysů, jaký si lze vymyslet. Článek o množírně koček a psů. Tehdy se mi při čtení udělalo zle z nás „lidí“ a příště jsem prostě nebyla schopná takové články číst.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Někdy ve třetí třídě ZŠ jsme jeli na týdenní školní výlet. Jako dozor náš třídní učitel s přezdívkou Kalous a češtinářka, které nikdo neřekl jinak, než Luzna. Což byla zkratka její přesné charakteristiky „Luzná Buzna“. Ti se na výletě natolik sblížili, že se Kalous později rozvedl a pojal za manželku svou atraktivní kolegyni.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 4. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
Na mysl mi přišla doba před více jak desíti léty, kdy jsem jako čerstvě rozvedená, s dvěma malýma cácorkama, pomáhala v nově založeném oddílu. Bylo to velice prima, sešla se tam tlupa dětiček přibližně ve věku starší dcerky – okolo 10 let. Tenhle oddíl založil jeden ztřeštěný nadšenec s manželkou.
 
KDYŽ SE NĚCO PO... - TŘEBA MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017
Related imageMně se to stalo už před lety a byla jsem pěkně zničená, vlastně jsem byla dost dlouho paní Rozcupovaná, než mi tak nějak došlo, že život je krátký a škoda bycha honiti a nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem a další podobná rčení a přísloví mi chodila do cesty. Vdávala jsem se těsně po dvacítce z lásky jako hrom.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 936
[CNW:Counter]