O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

CO VŠECHNO POTKÁTE CESTOU ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 duben 2021
Každý den jezdím na kole po cestě, která je lemována maličkou loukou, oddělující čtyřproudovou silnici od obytné čtvrti. Jelikož ráno ještě napůl za řídítky spím, moc si vzdálenějšího okolí nevšímám. Stejně tak odpoledne, to už zase přemýšlím nad tím, co musím udělat do té doby, než půjdu spát; navíc na mě pokřikuje mé dítě uložené ve vozíku za kolem a dožaduje se rychlejší jízdy... prostě moc času na obdivování krajiny kolem mne není...
 
MÁTE RÁDI COUNTRY? JÁ JO... PDF Tisk E-mail
Středa, 07 duben 2021
WILLIE NELSON je malý drobný, osmaosmdesátiletý pán, stále čiperný a akční. A člověk s neskutečným životem. Co on všechno stihnul… Bohém, co se vždy plavil proti proudu, vždy revoltující proti všemu, milovník tvrdého alkoholu a marihuany, zpěvák, textař, herec, veliký filantrop, vlastenec, který svým osobitým stylem rodnou zemi nezapře. Texasan.Po Johnnym Cashovi, který zemřel 12. září 2003, se tato poslední živoucí legenda country (možná s Krisem Kristoffersonem) 29. dubna aktivně dožívá osmaosmdesáti let…
 
JAK ZJARA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 duben 2021
To, že přišlo jaro – nejen to oficiální astronomické, ale i takové to neoficiální, slunce, ptáci a tak – jsem poznal podle toho, že můj Facebook doslova explodoval fotkami kytiček a sluníček a včeliček. Sluneční světlo má zřejmě vliv na tvorbu hormonu, který lidi nutí sdílet s ostatními fotografie jarních kýčů. (U nás fejetonistů má slunce zase vliv na žlázy, zodpovědné za produkci fejetonů o jaru.)
 
NEUVĚŘITELNÉ OSUDY - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 duben 2021
POHNUTÉ OSUDY: František Filip podal nohu prezidentovi USA | Lidé |  Lidovky.cz
Když se malý Frantík Filip roku 1904 narodil, zdálo se, že jako mrzáček bez vyvinutých rukou bude doživotně odsouzen k žebrání a slitování. Už od malička ale udivoval své okolí elánem a zarputilostí, s jakou se snažil vyrovnat ostatním dětem. Aby mezi vesnickými kluky nebyl za otloukánka, naučil se nohama obstojně prát i házet kameny. A se stejným úspěchem prošel také prvními ročníky školy. Pan učitel mu vyrobil speciální lavici a Frantík zakrátko zvládnul nohama krasopis.
 
JAK U BLBEJCH NA DVOREČKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 duben 2021
Byly dvě odpoledne, a já se právě vrátila domů. Metrem, kterým jsem z Florence přifrčela, jsem naposled jela před rokem. Byla jsem na druhém očkování. Teď si na rameni hýčkám malou červenou ďubičku, která mi připomíná, že už se nebudu muset tak bát. Tedy – sama o sebe, o to, jak to dopadne s námi všemi, se bojím čím dál tím víc. Po návratu jsem totiž vzala Kajouka a šli jsme do parku.
 
KOMU NENÍ SHŮRY DÁNO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 březen 2021
Skoro všechny psychologické příručky radí budoucím nekuřákům, aby se za každý měsíc nekouření odměnili. Jakožto dvouměsíční a ryze praktická čerstvá nekuřačka jsem se odměnila a zakoupila jsem si nový vysavač. Moje rozhodnutí bylo praktické už jen z toho důvodu, že ten můj starý vysavač už dlouho nefungoval, a tak jen tiše postával v koutku a prášilo se na něj. Ovšem přišel jeho čas a musela jsem se s ním rozloučit.
 
JEN PRSTEM PO MAPĚ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 březen 2021
Masarykova obálka, která se nesmí otevřít. Výstava na Hradě ukáže slavné  listiny - Pražský deníkCestovat můžeme leda tak prstem po mapě. Už loňské Velikonoce za moc nestály, ale to jsem alespoň byla u holky na Rokycansku a za barákem jsem měla les. Kdyby nezačala už tehdy hysterie s pandemií, tak bych se došla podívat na rychlené cibuloviny na Pražský hrad. Výstava „Předjaří na Pražském hradě“ bývala vždy začátkem března v Empírovém skleníku v Královské zahradě. Ale v březnu už byl hrad uzavřen, stejně tak jako letos.
 
KOUSEK PRCHAVÉHO ŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 březen 2021
Asi tomu osud chtěl, abych v tom deštivém dni (a jak jinak, než v teplákách) šla pěšky do tříděného odpadu, kde jsem zodpovědně nechala recyklovat hliník a barevné sklo. Jako už tolikrát, šla jsem kolem statku, kde vesele skotačila čerstvě narozená telata, a jako vždycky jsem se rozplývala nad jejich čirou radostí, která má trvání pouze do té doby, než někdo za ně rozhodne, že je čas jít k řezníkovi. Jako vždycky jsem pokynula rukou sousedovi, kterého už dlouho znám pouze přes plot.
 
SBRATŘENÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 březen 2021
Zobrazit zdrojový obrázekLeželi v posteli a upíjeli víno. Ve vzduchu visel příslib sexu. Pohladil její napjaté tělo. Zachvěla se. Zasmál se. Položil skleničku na noční stolek. Zrak mu padl na zavírací nůž, který ležel na zemi u postele. Natáhl se, aby ho zvedl. "Co je? Já jsem tady," zeptala se a z hlasu jí čišelo zklamání. Očekávala něco jiného. "Taková malá kudlička," uchechtl se a otevřel nožík. Přejel prstem po ostří nože. Lesklá ocel se mu zařízla do kůže. Z ranky vytryskla kapka krve. Překvapeně se na prst zadíval.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1445
[CNW:Counter]