O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? TAKŇÁK ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 listopad 2021
Nevím, jestli se dá mluvit o ránu, když bylo maximálně půl hodiny po druhé ranní. To tichounké mňoukání Kajouka mne ale stejně probudilo. Stál v posteli nade mnou, díval se na mne a tiše pokníkával. Ach jo, ach jo, on, na rozdíl ode mne, nemůže tady, ale musí jedině venku… Takže jsem na noční košili nasadila takové dlouhé zimní šaty, co mám na doma (neb tu mám jen o něco tepleji než venku) na ně ještě bundu do deště, pantofle, on dostal „pršák“ a šlo se.
 
VŠETEČNICE A PŘÍPRAVA NA VÁNOCE PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2021
Určitě si už říkáte, jak je to šílený, jak ty dny letí, a že už je pomalu konec listopadu, Za pár dní Mikuláš a Vánoce. Jo, mám pocit, že čím jsem starší, tím se čas zrychluje. Zase na druhou stranu si to - někteří - z nás uvědomují, a snaží se využít každý den do maxima. A tak se chci zeptat na takovou (hahaha) nečekanou otázku: kdy zdobíte vánoční stromeček? Pokud vím, hodně lidí se diví, že někteří mají stromeček postavený už na první adventní neděli (což je letos už v listopadu) či kolem Mikuláše, což je obojí absolutně neuvěřitelně brzy.
 
POMAZÁNKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 listopad 2021
Dneska jsem připravoval večeři pro celou rodinu. Netvrdím, že jsem kdovíjaký kuchař, ale když už se pustím do vaření, snažím se vařit zdravě, chutně, rychle, s minimem surovin a za použití co nejmenšího počtu kusů nádobí, a to v přesně obráceném pořadí. Takže jsem koupil v akci dvě mražené pizzy a hodil je do trouby a zatímco se na ně děti chodily koukat přes okýnko, žena prohlásila, že k té večeři ještě udělá pomazánku.
 
TODLE JE HÁDANKA - KTEROU SNAD NĚKDO DÁ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 10 listopad 2021
Bylo nebylo, tahle kudlankovská banda se tu schází už hříšných dvacet let - jo, holky a pánové, ještě že se máme všechny a všichni v paměti, jaké jsme to byly krasotinky a bujní divoši... Železné jádro je už tedy trošku rezavé, sem tam někdo odpadl, ale díky tomu, že na tomhle prehistorickém webu funguje počítadlo návštěv a další špionážní aktivity, tak můžu sledovat, jak se Kudlanka stále drží na poměrně velmi důstojném místě. On každý, kdo čte, nepíše, ale "čárku" tu zanechá... A ta hádanka - copak vám napoví následující text?
 
MOJE BOJE - ANEB: TAK JSEM RADŠI RÁDA ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 listopad 2021

Myslím, že jsem se už párkrát zminovala o tom milém vtípku, který si znovu a znovu připomínám, když prožívám nějaké ty průšvihy, případně až průsery. A že ono jich i v běžném životě je, no, však sami víte. Včera jsem měla docela fajn den. Vlastně už posledních pár dnů, kdy jsem si plánovala návštěvu. Tedy, ne že bych já někam šla, ale naopak, že do mého "jezeveckého doupěte" někdo přijde!

 
VŠETEČNICE: NOVÁ VERZE HALLOWEENU PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 listopad 2021
Určitě všichni víte, co Halloween je. Pro někoho to je další úžasná možnost výzdoby, dekorace, domácích výtvorů, převlíkání se do kostýmů, oslav, srazů, party a návštěv. Pro jiného je to příšerný a přemrštěně zveličováný svátek potrhlých samolibých Američanů, který se bohužel rozmohl i do Čech a pobláznění mladí lidé, rodiny, a děti se účastní pitomých oslav, aniž by vlastně věděli proč.
 
VŠETEČNICE A LEMRA LÍNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 listopad 2021
Mám synka. Je mu devatenáct let. Od jeho narození byl velice převelice sportovně aktivní: fotbal, basket, tenis, triatlony, plavání, wrestling atd. Tenis mu zůstal. Posledních deset let synek trávil na kurtech přibližně 4 - 6 hodin denně. K tomu posilovna, extra kardio, běhání. Jeho den se prakticky skládal z tenisu, školy, tenisu, domácích úkolů, spát. A samozřejmě hysterických záchvatů před vikendovými turnaji, a pár minut bezmezného štěstí v neděli po vítězství. A v pondělí vše nanovo. Posledních deset let.
 
A ZASE BUDOU ZÁVODY PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 říjen 2021
Když jsem byl malý, fascinovaly mne kolotoče - tedy kolotoče jako instituce, ty stěhovavé, co jezdily od města k městu a od dědiny k dědině. Bydleli jsme tehdy v Mlýnské ulici, Mlýnská se to jmenovalo proto, že na konci byl Roháčkův mlýn, pak mu to znárodnili a dnes prý to znovu vlastní Roháčkův vnuk. A Mlýnská ulice ústila na tržiště. Byl to dobytčí trh, nebylo to dlážděné, to až v pozdějších letech a čas od času se tam dělaly ty dobytčí trhy. Veliká atrakce. Dobytčí trhy.
 
NAKONEC TO BYLO MOC FAJN PDF Tisk E-mail
Středa, 27 říjen 2021
Co s chryzantémou až odkvete? Poradíme, jak se o ni dále starat…Tak všem obrovský díky. Ale jako obvykle, nemůžu mít absolutně nic normálního... Když toho šestadvacátého přišel synek na večeři, tak už předem avizoval, že přijde bez kytky, protože měli jen bílé. Chryzantémy. Ty já totiž už léta zbožňuju  (a taky dostávám) a nyní je jejich doba. Jo, běžně se jim říká hřbitovní kvítí, ale mně svou krásou přímo fascinují. Taky bych mohla po tolika létech prozradit jedno docela něžné tajemství - kdysi, to jsem byla zrovna s dětmi sama, jsem se odstěhovala do Černošic. Byli jsme tam celé čtyři roky. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1518
[CNW:Counter]