O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

Z DOBRÉHO SRDCE PDF Tisk E-mail
Středa, 17 srpen 2016
Posaďte se, dejte si kávičku, přestaňte chvíli myslet na všechno, co vás trápí, a poslechněte si následující příběh. Každý si zaslouží pauzu a tohle je příběh, který potěší a pobaví. Od mládí jsem rád hrál na dudy. Téměř o každém víkendu jsem někde hrál. Měl jsem za sebou mnoho koncertů, svateb, podnikových oslav a podobných představení.
 
FOTŘÍK - 112 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 srpen 2016
Jelikož jsem vášnivý rybář, rozhodl jsem se, že budu mít syna. Bylo to poměrně logické rozhodnutí. Optikou zažitých genderových stereotypů jsou totiž synové náchylnější k podobným aktivitám, jako je rybolov nebo myslivost. Malí mužové totiž v sobě mají zakódované lovecké pudy a proto se u nich lépe rozvíjí láska k rybolovu. Naproti tomu dcery nejsou pro rybolov vhodný materiál. Ty raději, než by šly s taťkou na ryby, vyžehlí, vyperou a nebo otěhotní.
 
ŠTUPOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 srpen 2016
Tak tohle slovo jsem už dávno neslyšela... Nejmladší generace nejspíš vůbec netuší "vocogou", ta prostřední snad mátožně a jen babuchy si vzpomenou na doby rozpíchaných prstů a několikahodinové práce nad zašíváním roztrhaných ponožek. Jo, některé věci člověku ale vůůůbec nechyběj. 
 
HESLO PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2016
Žijeme v zaheslované době. Všude a na všechno aby si chudák člověk pamatoval nějaké heslo, nějaký PIN. Kolikrát jsem to zvorala... Přiznám se, že se snažím, abych jich neměla moc; a pokud by si na mne zasedl nějaký hacker, byla bych pro něj vyloženě chuťovka, protože by mi lážo plážo vybral všechno. No, ale naštěstí nic moc nemám.  Jedno z mých prvních hesel, vlastně to úplně první, bylo "KOZÍ NOHA".
 
KDYBYSTE NAŠLI TEN KLOBOUK... PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2016
...lehce zapěla dáma a nasadila poněkud nakřivo klobouk svému partnerovi na hlavu. Načež pán plynule pokračoval v písni: “... tak to bych byl rád...“ a před šatnou divadla soukal ruku do rukávu kabátu. Neb venku bylo frišno a už se šlo domů. Načež další dáma, onen pár evidentně doprovázející, dozpívala: „... tu dívenku však, si můžete ponechat.“
 
STARÉ ALE SUPER PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 srpen 2016
Existuje moře vtipů a vtipných textů, které zrají jak víno. Vtipy, které se hodily za jakéhokoliv prezidenta, stačilo jen vhodně změnit staré jméno za současné. Stejně tak i u delších textů, které jsou - kupodivu - neuvěřitelně současné za jakéhokoliv režimu, za jakékoliv současné vládnoucí sešlosti... Tak například tohle:
 
CHTĚLA JSEM MÍT SEXY KLÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2016
Otevřu dveře do čekárny a můj pohled spočine na prázdné židli. Dobelhám se k ní, ale pak si to rozmyslím. Raději budu stát. Z představy, že si sednu na něco tvrdého, a to doslova, se mi postaví všechny chlupy na těle. Cože? Řekla jsem chlupy? „Pojďte se posadit,“ poklepává rukou na prázdnou židli nějaká paní, která nemůže odtrhnout pohled od mé namodralé nateklé nohy. „Děkuji moc, ale já prostě nemůžu,“ pousměju se a opravdu - má noha je to poslední, co mě trápí.
 
ROSTOU? ROSTOU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 červenec 2016

Venku je teplo a vlhko, a ač nám se to všem zas moc nemusí líbit, houby si přímo chrochtají blahem - a rostou. Všude. Na mykologických stránkách dokonce najdete i přesné mapy, kam na ně jít. Takže jednoho slunného odpoledne jsme vyrazili do lesa i my. Ano, čtete správně - odpoledne :-))).

 
SEZNAMKA – MŮJ ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016
A zase mladík, tentokrát zklamaný a naštvaný, naštvaný na celé ženské pokolení. Před pár lety přišel o byt a pár melounů.  Jo, holt za hloupost se platí. Ale dokud je cena jenom materiální, tak to jde. Horší by bylo přijít o část sebe,  zdraví,  nebo o život. Těm, co něco podobného nezažili, se to povídá, já bych takového chytrého poradce přiškrtila a hodila do vody :-))).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 883
[CNW:Counter]