O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

TEN NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 březen 2019
Související obrázekMoje nejvíc nejlepší kamarádka, v podstatě spíš jediná, kterou mám, vždycky říká o každém novém chlapovi, že je ten nejlepší na světě. Vzhledem k tomu, že jí táhne na 40 a je pořád svobodná, asi zatím nebyl žádný opravdu nejvíc nejlepší. Já už přes 20 let stereotypně tvrdím, že nejvíc nejlepšího chlapa mám doma, takže se mnou na tomto poli není taková zábava jako s Káťou, ale zas jsem docela ochotná posluchačka. Kdybych měla říct, kdo byl v mém životě nejvíc nejlepší, tak by tedy z chlapů nebylo dost dobře možné vybírat, protože mi tak nějak chybí srovnání.
 
BUNGEEEEE!!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 březen 2019
Související obrázekPodle jedné legendy z ostrova Pentecost v Jižním Pacifiku žila žena, která se rozhodla uniknout před svým zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, uvázala si kolem kotníků liánu a těsně před tím, než ji manžel polapil, skočila dolů. Její muž skočil za ní, ale neuvědomil si, že on žádnou liánu nemá, a zabil se. Můžeme se jen domýšlet, jestli byl tak hloupý, nebo byly tamní domorodkyně feministky. Každopádně se díky této legendě vyvinula tradice, jíž se pak už účastnili výhradně muži, ať už aby se pojistili, že podruhé je žena neoklame, nebo v obdivu k její odvaze.
 
CHUTNÁ MI, NEBEZPEČNĚ MI CHUTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2019
Ráno mi bylo blbě. Tak blbě, že jsem si mezi jednotlivými záchvaty paralyzující bolesti v podžebří, během kterých jsem používala porodní dýchání co znám z filmů, sbalila taštičku do nemocnice. Za hodinu to přešlo, jako obvykle, a já se zamyslela nad svým vztahem k jídlu a nad kvalitou mého trávicího systému. Kvalita systému totiž již od dětství dost výrazně pokulhává. Chutná mi bohužel ale kromě pendreku, snad úplně všechno.
 
I LOVE YOU, MY WC PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2019
No, není to zrovna láska nebeská, ale poslední dobou se mi po něm dost často zasteskne, a to fest, hlavně není-li poblíž. Je to navíc závislost jednostranná, protože je mi absolutně a doslovně "u ...", tedy on, u tý mý. Naštěstí mi věrně slouží, rozhodně nedělá to, co občas prováděl jeho předchůdce, který mi mé dary vrátil párkrát zpět, někdy i s haldou fuj vody vůkol. Však toho jsem striktně poslala ke všem čertům, tedy do sběrného dvora, kam se podobní nezvedenci odvážejí.
 
BACHA NA PŘÁNÍ VAŠICH DĚTÍ – MOHLO BY SE VYPLNIT! PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 březen 2019
Související obrázekTo si takhle synátor přál kolo, a protože se nám sešly nějaké penízky a byli jsme rádi, že se chce hýbat, tak jsme mu ho tedy koupili. Jako dítě jezdil dost, ale co přišel do puberty, tak to bylo neuvěřitelně líné stvoření. Měl radost a opravdu ve volném čase začal jezdit. Bydlíme na vsi, cyklostezek je tu dost, dá se vyjet do všech směrů, helmu bral jako samozřejmost, tak proč ne.
 
MOST SKONČIL, SPĚTE SLADCE PDF Tisk E-mail
Středa, 27 únor 2019
Related imageA můžeme lehce hodnotit. Bylo to fajn a bylo toho tak akorát... Dáša-Pavel, představitelka transgender, v seriálu nechodila polonahá s duhovým transparentem a trumpetou po Mostě, a nepřesvědčovala halasně všechny kolem (ať o to oni stojí, nebo ne), jak je “normální” - ona se normálně chovala. Takže, milí LGBT, chovejte se stejně, a stejně dobře budete i přijímáni, není-liž pravda? A Romové? Seriál měl ukázat, že jsou to fajn lidi. Ano, někteří určitě.
 
MAŠKARY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 únor 2019
Výsledek obrázku pro masopust 2019 v RoztokáchMěsíc únor je krátký překlenovací most mezi končící zimou a jarem. Paradoxně je země nejblíž slunci 3. ledna a pak se od slunce vzdaluje, ale díky nakloněné ose zeměkoule, se my, na severní polokouli, pomalu suneme do letního období, zatímco protinožci to mají úplně naopak.
 
NÁVŠTĚVOU V PRAZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2019
Praha je město mého srdce. Toto město krásných věží a tiše šumící řeky mám rád již od mládí. Na „Karláku“, a na to nelze zapomenout, mne co by kloučka operovali a následně léčili. Do divadel pražských jsem se zas chodil dívat na brášku. Ano, to on mi vtisknul lásku k úžasnému městu, naučil mne milovat Prahu zalitou sluncem, v dešti, i zasněženou.
 
NOSTALGIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 únor 2019
Related imageJana jede na kole, pomalu šlape do pedálů, nikam nespěchá. Je krásný květnový den a má čas. Každý rok v tuto dobu se snaží vypadnout z každodennosti, opustit svůj panelákový byt na Jižním Městě a zajet si do míst svého dětství, mezi vilky a zahrádky – na Dobešku… Tady do dřevěných pavilonů chodila kdysi do základní školy, tady si hrála v lesíku na schovávanou, tady lezla nahoru na Branickou skálu, tady prožívala první dětské lásky, tady také vznikala první dětská přátelství.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1105
[CNW:Counter]