O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

INTERNETOVÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 květen 2017
Výsledek obrázku pro svatba pngNěkdo je zatracuje (já někdy taky), jiný vychvaluje. Tenhle příběh by nebyl, kdyby nefungoval Facebook. Zhruba před třiceti lety byl v Karlových Varech na vojně chlapec, říkejme mu Mirek. Tam potkal dívku, do které se zakoukal, tu nazvěme Dana. Jejich láska nezůstala dlouho bez následků a tak se schylovalo ke svatbě. Obě rodiny se dohodly, všechno bylo v pořádku, a jak se patří. Jenže - těsně před svatbou - si to milá Dana rozmyslela, vdávat že se nebude, raději zůstane svobodnou matkou.
 
PROČ JSEM SE NESTALA TANEČNICÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 květen 2017
Výsledek obrázku pro učební obor prodavačPodle vzoru – vzdělání je důležité, začala moje cesta za vzděláním po základce učebním oborem „prodavač smíšeného zboží“ tehdy rozšířené JEDNOTY (na ekonomku mě nevzali, nějak se jim nelíbil můj prospěch).
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DOCELA FAJN! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 květen 2017

Moje předělávání bytečku pokračuje. Jde to sice tempem "krok-sun-krok", ale i tímhle způsobem se člověk časem dohrabe k cíli :-). Znáte ten pocit, kdy se po vyčerpávajícím dni konečně blížíte k domovu, nesete těžkou tašku/y - a těch posledních několik desítek metrů vám připadá už nekonečných, nezdolatelných...  Tak přesně tak se cítím dnes,  kdy mi zbývá jen poslední hromádka knih. Už to odhaduju tak na sotva dvě stovky knížek.
 
WATCHMAN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Už dlouho jsme tu neměli nějaké psaní o zajímavostech ze světa, nějaký cestopis - a tak jsem s povděkem přijala velmi zajímavé a úsměvné povídání našeho "toulavého", který poslal vzpomínku na jednu ze svých mnoha toulek. Když se tak na tamější krajinu koukám, říkám si: "Je to tam hezké, barevné, ale nejspíš tam bylo setsakramentské horko!"
 
KYTICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 květen 2017
Výsledek obrázku pro mother day pngVzpomínám, že jsem velmi ráda mamince kupovávala květiny. Téměř každý týden jsem jí přinesla kytici. Nebyla veliká, nebyla drahá. Vzpomínám, že jsem dostávala kytice darem od svých "ctitelů". Taky často. Téměř na každé rande. Jen jsem se pak  vrátila dát je domů do vázy. Nedávala jsem si schůzku nikde daleko, maximálně za rohem....
 
VYSPAT SE A UZDRAVIT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Ano, tak přesně tohle mi poslední dobou nesmírně chybělo. Určitě jste si všimli občasných výpadků, zaviněných právě těmito nedostatky v mém „vývinu“. Po dlouhé době cestování mezi nejrůznějšími ordinacemi jsem zakontvila u báječného pana docenta Čápa, imunologa v Nemocnici na Homolce. Už ta moje tělesná schránka fakt volala o pomoc…To víte, ono se to uzdravuje jinak v deseti, třiceti …. A jinak, když člověk pamatuje doby, kdy černé uhlí teprve začínalo kvést. (Musím si z toho všeho dělat legraci, protože skuhrání s žádnou léčbou nejde dohromady.)
 
ROZVODOVÉ DĚTI - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 duben 2017
Image result for střídavá péče pngJindra byl od mládí náruživým rybářem, muškoval pstruhy na horských říčkách a i proto se usadil v americkém státě Oregon, Právě ten oplývá úchvatnými rybářskými příležitostmi. Skoro veškerý volný čas trávil s rybářským prutem a cestováním po severozápadním cípu Spojených států.
 
ARCHIV - MOHU POČKAT NA VAŠEHO MANŽELA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 březen 2017
Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle. Proto bez milosti vyhodím  každého, kdo si bagančata v chodbě nevyzuje. Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla. Ráno mi manžel oznámil, že přijde z práce dřív, protože se u nás po poledni zastaví jeho šéf. ŠÉF??? Nastala mela.
 
ROZVODOVÉ DĚTI - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 29 březen 2017
Image result for střídavá péče pngJiřina a Kiki. Jiřina, sotva dospělá, odešla z Čech s manželem na Floridu v osmdesátých letech a tam se jim také brzy narodil jediný syn Frantisek, zvaný Frank. Život pokračoval jak má, ale když bylo Frankovi 18 let, Jiřina se rozhodla, že se rozvede. Více než muži ji totiž lákaly ženy…Nechtěla způsobit nepříjemnosti manželovi ani synovi a vyčkala tedy do Frankovy plnoletosti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 936
[CNW:Counter]