O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

MARIAM - NEUVĚŘITELNÁ MATKA PDF Tisk E-mail
Středa, 09 září 2020
Taková na první pohled běžná žena kolem čtyřicítky. Trochu víc při těle, ale jinak nic nápadného. Jen – nějak to se svým manželem poněkud přehnali v milování. I když, v milování se toho asi moc přehnat nedá, zvláště, když se to oběma zúčastněným líbí. Takže – oni to přehnali v rozmnožování, v dělání dětí...  Je to neuvěřitelné, ale ve věku 39 let je Mariam Nabatanzi matkou -  nyní samoživitelkou -  38 dětí.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 19. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 září 2020
Chápala jsem, že nutně musím Mustafovi nějak odpovědět na jeho velkorysou nabídku. Ale jak? A co? Jak odmítnout? Těžko to pochopí... Snažila jsem se přemýšlet sama o sobě. Co chci já? Určitě nechci navždycky zůstat v Tunisu a ještě k tomu tady na Sahaře. Během dalších ani ne dvou týdnů mám být na kanadské ambasádě… nebo ve Francii? Požádala jsem Alaina, aby začal překládat.
 
MÁME TU KAJÍNKA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
Pes rasy Shiba-Inu vzhledem a barvou srsti připomíná divokou lišku, svou nezávislou a náladovou povahou zase spíše kočku, než psa. Jako všichni šikomoocí psí je shiba-inu k cizím lidem nedůvěřivý a odtažitý. Je to pes, který miluje jenom svoji rodinu, ale i tak to není žádný mazel. Ve své domovině se používal k lovu a přes svou nevelikou figuru si troufl i na jelena nebo medvěda.
 
VÍTE, CO JE SWAPOVÁNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
Asi málokomu se doma průběžně nehromadí věci, které už nepotřebuje, ale někomu by ještě posloužit mohly. Může jít třeba o oblečení, knihy, sportovní nebo domácí potřeby a podobně. Takové věci pak můžete buď vyhodit, někomu darovat, či prodat. Čtvrtou a pro mnohé zajímavou možností je nepotřebné předměty vyměnit za jiné neboli „swapnout“.
 
KAŽDEJ MÁ NĚJAKEJ HANDICAP PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Přátelé, kamarádi. Dneska mám zase takovej nejistej večer. Hlavu mám plnou ... no jak to říct slušně. Tamtoho na spláchnutí. Chodím doma od jedný vymalovaný zdi ke druhý a trpím stihomamem. Schíza. Rovnováha v prdeli. Ale já ji zas získám zpátky, jen co najdu nějaký vhodný bidlo. Když jsem dneska s tátou sama přestěhovala klavír, došlo mi, v jak hlubokým průseru jsem. Ženská, která má sílu jako chlap, nepatří do slušný společnosti a vůbec se nedivím, že mě nikdo nechce. Muži chtějí mít doma cukřenku. Ne Fibingerovou.
 
KDYŽ SE YOUTUBER OŽENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Jirka Král hraje v Alza.cz | Alza.czTo jsem se pokoukala a početla si, jak náš nejslavnější youtuber spolu se svou nastávající a houfem přátelů se loučil ve wellness na Slovensku se svobodou, což zakončili výletem na horu Chopok v Nízkých Tatrách. Poté youtuber "veleslavně pojal choť", a veselka byla laděná do něžných pastelových barev.  Oběma to prý velice slušelo a jeden z posledních srpnových dní že byl jejich dnem ze všech nejkrásnějších. I koronavirus se zabarvil do pastelova...
 
 
PÁR PRAŽSKÝCH "NEJ" - 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 srpen 2020
Bezejmenná pražská ulička, vedoucí z ulice U Lužického semináře na zahrádku restaurace Čertovka, leží v samém srdci Prahy na Malé straně, poblíž Karlova mostu. Je tak úzká, že jí zprvu vůbec nevidíte. Je to vlastně jen uzounký průchod mezi domy čp. 22 a čp. 24. Na to, že se blížíte k pražské turistické atrakci, vás upozorní až skupinka turistů na chodníku.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 18. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Muslimové se modlí pětkrát denně. Ráno, večer a třikrát během dne. Já bych určitě pořád zapomínala, jak se znám. Pravidelnost je mi bohužel neznámým pojmem... Kde je mešita, tam je k modlitbě vyzývá muezzin, ale tady v poušti jsem se divila, když oba beduíni dělali na modlení pravidelné zastávky. Jejich víra musela být opravdu pevná Když si to uvědomíte – kolik to je modliteb do roka...
 
VERONIČČIN CHUDINKA CHLUPATEJ PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 srpen 2020
Ahojte kočky, tak si vám musím postěžovat, co ta moje panička na mě ušila. Včera dopoledne nachystala přepravku, a protože nejsem nějaký hloupý kocour, věděl jsem, že se jede na veterinu. Na mě si ale nepřijde! Pro jistotu jsem celou noc nešel domů. Ráno jsem přišel, jakoby nic, čekala na mě výborná rybí konzerva, a protože jsem byl tedy po noční, tak jsem usnul jako kotě. Mamka mě ve spánku drapla a zavřela do té přepravky! Prostě - zase mě podvedla.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1335
[CNW:Counter]