O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAK SE VE MNĚ PRAL VODÁK S CYKLISTOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 červen 2019
Související obrázekLetos v květnu se konal už 9. ročník květnové výzvy „Do práce na kole“. Zapojilo se téměř 20 tisíc lidí z různých měst po celé ČR, rok od roku účast stoupá. I podniků, které se připojují je víc a víc. U nás v práci, pokud se nemýlím, se dalo přihlásit tento rok podruhé. V jednom svém povídání jsem se zmínila, že loni se Honza hecnul a zapojil se taky. Letos jsem se hecla i já. Nešlo mi o kilometry, ale o pravidelnost jízd, o tu totiž v této akci jde především. Prostě nechat auto doma a dopravit se do práce a domů bez zbytečného vytváření oxidu uhličitého.
 
S DÍTĚTEM NA KOUPALIŠTĚ? S JEDNÍM KLIDNĚ. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 červen 2019
S narůstajícím počtem vlastních dětí roste i míra vašeho sebevědomí. To, co vám jako prvorodičce přišlo náročné, považujete jako matka od vícero dětí za naprostou banalitu. Řekla bych skoro, že vám to přijde pod vaši úroveň. Narodila jsem se ve znamení lva. Hvězdy mi tím do vínku nadělily potřebu letních teplot a můj organismus tomu po celý život dává za pravdu. Vyzbrojil mě na to speciálně mizernou mikrocirkulací, to proto, abych si snad nedovolila usínat bez teplých ponožek, a to i během vlahých letních nocí.
 
STARCOVO VELMI, VELMI POZDNÍ ODPOLEDNE PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2019
Holt jsem na starý kolena nemohl odmítnout pomoc synovi. Když už se konečně nastěhovali do funklnovýho baráku, vzpomněli si, že po tý vší dřině a stěhování si sjedou oddychnout někam na ostrov do Itálie. Ani si nepamatuju, kam přesně, ale to je fuk. Jenže vznikl nečekanej potíž. Dali očkovat psa, jenže to začne platit až tři týdny po vopíchání, což už časově nevycházelo a tak hrozilo, že by jim psa na ten ostrov trajektem nepustili.
 
JSEM KRÁSNÁ, BUDU KRÁSNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2019
Jsem krásná. O tom vůbec nebudeme pochybovat. I když se mě v průběhu života snažilo mnoho lidí přesvědčit o tom, že nejsem, nepovedlo se jim to. Měla jsem pár těžších období, které mi obvykle způsobili moji přenádherní muži, ale to je pryč. Od té doby co jsem sama, jsem krásná. Mám krásný nohy, ruce, obličej. Zadek mám nádhernej! Prsa... to ani nebudu popisovat, abych vám neudělala nějaký mindráky.
 
PRAŽSKÝ SEMMERING PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 květen 2019
Železniční trať mezi pražským Smíchovem a Řepy je právem považována za nejkrásnější na území hlavního města. Vlaky po ní jezdí od roku 1872 a kvůli svému profilu a okolním přírodním scenériím si železnice záhy vysloužila označení Pražský Semmering - podle rakouské horské železnice zapsané na seznamu UNESCO. Ten náš Semmering je zase chráněný jako kulturní památka.
 
BOURAČKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2019
Včera jsem nebyla vůbec schopná udělat Kudlanku. Protože jsem zažila velmi smutnou událost... Šla jsem v podvečer ještě něco nakoupit a když jsem vyšla z obchodu a zastavila se na přechodu, slyšela jsem najednou ránu a nářek... "Au, au, to bolí, to bolí, pomoooc..." Ve výhledu jsem měla přijíždějící autobus, ale ani pak jsem nic neviděla. Až když jsem přešla na druhou stranu, viděla jsem lidi, kteří se také zastavovali a otáčeli tím směrem.
 
JE TAK NEOHROŽENÁ, TAHLE ŽENIČKA ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 květen 2019
Vydala jsem se včera na premiéru do Brna a zásadní chybu jsem udělala už na začátku, když jsem zvolila vlak EC Keleti. Že je to maďarský vlak mi došlo, až když jsem vkročila do vagonu, jehož podlaha byla pokryta útržky toaletního papíru a strop naopak kobercem. Teplota přesahovala 30 stupňů a puch by se byl býval dal krájet. Až do Pardubic jsem byla statečná. V Pardubicích si ke mně přisedl lesní muž a bylo po ptákách.
 
ZAJÍMAVÝ FENOMEN "V NAŠÍ HLAVĚ" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 květen 2019
Představte si, že se ocitnete někde vysoko - na mostě, na věži, terase vysokého mrakodrapu, či jiném vysoko umístěném místě. Z lidí se v té výši stanou mravenci, a člověk má jakýsi pocit nadřazenosti nad světem. Vědci si však myslí, že postávání na podobných místech je doprovázeno i fenoménem vyvýšeného místa. Tento fenomén se týká toho, že pokud se ocitneme na nějakém vysoko položeném místě, v jistém momentu z něj až zatoužíme seskočit...
 
JAK JSEM SE NAUČILA MILOVAT MATEMATIKU - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 22 květen 2019
Související obrázek
Jízda na kole má pro mě jednu velkou výhodu. Jelikož jsem zastánce jízdy mimo silnici kdekoliv je to jen trochu možné, nemusím se tolik soustředit na auta okolo a hlavou si mohu nechat kroužit spoustu útržků vzpomínek. Dneska ráno cestou z noční jsem stále musela přemýšlet nad článkem, co poslala Yveta, o facce panu učiteli. Do komentáře jsem vypsala první dvě věci, co mě ve spojitosti s tím napadly.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1130
[CNW:Counter]