O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PROFESIONÁLNÍ VENČIČ LIDÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2018
Chuck McCarthy, jeden z mnoha lidí v kalifornském Hollywoodu, kteří se snaží uspět jako herci, chtěl najít způsob, jak trochu doplnit svůj zatím nevelký příjem – byl to v podstatě nezaměstnaný herec. A tak, když jeho matka prodělala mozkovou mrtvici, a měla pak poněkud potíže s jistotou při chůzi, a bála se chodit ven sama, začal s ní pravidelně chodit na procházky, a později bral s nimi i její kamarádky.
 
JSEM NAŠTVANÁ! A STRAŠNĚ!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2018

Výsledek obrázku pro televize pngTaké jste se už připravili na nové terestriální vysílání? Já jo, a nejraději bych si nafackovala... Dokud jsem bydlela v Praze a přešlo se na DBVT, tak jsem si koupila set-top-box s vestavěným diskem. Stará TV, staré video a nový STB se skvělým ovládáním. Pomocí skartů jsem mohla natáčet programy na kazety u videa, na vestavěný disk a něco dalšího sledovat v TV. To všechno na dva fousy pokojové antény, za povinnou úlitbu 135,- Kč veřejné TV.

 
VYPNĚTE NA PÁR MINUT ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 listopad 2018
Výsledek obrázku pro smiley womanA ZACVIČTE SI... Jen trochu, jen na pár minut se zkuste ze všeho "vysvobodit" a uvolnit si tělo, chvilku dýchat tak, jak se správně má. Při práci na počítači mají lidé tendenci vysunovat bradu dopředu a tím deformují přirozené zakřivení krční páteře. Tím svaly v okolí krční páteře i šíjové svaly tuhnou a mohou pak způsobovat bolesti hlavy.. Kdykoliv během dne stačí pár úklonů do strany k ramenům, pak přitáhnout bradu šikmo k rameni a nakonec s rovnými zády pomocí rukou přiblížit bradu k hrudníku.
 
DÍKY TI, MÉ MILÉ PSO :-))) PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2018
"Je to cca tři roky, co ses narodil a posléze díky inzerátu někde na internetu se "vloudil" i do mého života. A hlavně do mého srdce. V životě bych neřekla, že budu mít tak ráda nějaké chlupaté stvoření, ale jsem ti nesmírně vděčná za moc..."  Tenkrát jsem měla všelijaká trápení a nějak jsem to všechno téměř vzdala, takže jsem si užívala příjemné chvilky jen při jídle sladkostí. Já na sladké byla celý život, ale ...
 
KOLOBĚŽKA LIME PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 listopad 2018
Výsledek obrázku pro LIME KOLOBĚŽKA PNGJízda na koloběžce Lime nevyžaduje řidičský průkaz, dle pravidel si je však může půjčit pouze osoba starší 18 let. A dle zákona se na koloběžku pohlíží jako na jízdní kolo, což znamená mimo jiné zákaz jízdy po chodníku nebo v jednosměrce. Porušení může městská policie řešit napomenutím, ale také pokutou až 2 000 Kč.
 
DLOUHÉ BABÍ LÉTO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2018
Výsledek obrázku pro witch pngLéto se nám moc nepovedlo. Alespoň já měla takový pocit, protože funguji do 25°C. Vedro bylo, že by jeden padnul a tak jsem ven s chlupáči chodila brzy ráno a pak až v podvečer. Nakonec jsem se dočkala a měli jsme nezvykle dlouhé tereziánské léto. Ještě v sobotu jsem byla v Brdech a a z Jince si vyšlápla na Brdský Olymp. Turistů bylo jako na Václaváku a někteří se nahoře povalovali na podzimním sluníčku. Co mne štvalo, že někteří „turisté“, si autem najížděli pomalu až k vrcholu.
 
DUŠIČKOVÉ POVÍDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Venku je hnusně a změna času mně rozhodila spaní. Večer nemohu usnout a ráno civím do tmy, ačkoliv bych si mohla přispat. Nemohu spát a chci vyvenčit psy, vyženu je z pelechů, ti nevěřícně civí skrze domovní dveře do ranního šírání s hustou mlhou, a zírají na mne s nechápavým výrazem: „To snad nemyslíš vážně?“
 
LEHNĚTE A NOHY ZVEDNĚTE! PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Ano, dejte na čtvrt hodiny své nožky vzhůru, a uvidíte, jak obrovské výhody dokáže mít tato jednoduchá statická poloha na vaše zdraví a aktuální stav. Například v obýváku u televize – během nějakého „hovorového“ programu… Kromě toho, že ulevíte svému srdci a oběhové soustavě, jde o nejsilnější zbraň proti křečovým žilám. A to ani zdaleka není vše!
 
O MYČCE NAŠÍ MILOVANÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
Související obrázekTéměř bych krk dala na to, že tohle nevíte: Dne 28. prosince v roce 1886 dala Američanka Josephine Cochranová patentovat první automatickou myčku na nádobí. Bohatá panička z Illinois vlastně neměla důvod k tomu, aby něco jako myčku vynalézala. O nádobí se jí staralo služebnictvo, takže netrpěla nedostatkem času jako většina dnešních žen. Měla ale jiný problém…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1076
[CNW:Counter]