O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SEZNAMKA – MŮJ ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016
A zase mladík, tentokrát zklamaný a naštvaný, naštvaný na celé ženské pokolení. Před pár lety přišel o byt a pár melounů.  Jo, holt za hloupost se platí. Ale dokud je cena jenom materiální, tak to jde. Horší by bylo přijít o část sebe,  zdraví,  nebo o život. Těm, co něco podobného nezažili, se to povídá, já bych takového chytrého poradce přiškrtila a hodila do vody :-))).
 
NAPIŠ, PROSIMTĚ, PÁR SLOV O SOBĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016
Občas se stane, že vás někdo požádá, abyste řekli nebo napsali „pár slov o sobě“. Každá třetiřadá celebrita to má snadné: najde si o sobě něco na internetu a normálně dá Ctrl+C Ctrl+V, ale co my, zástupci sprostého lidu, o nichž internet zarytě mlčí? My na sebe musíme všechnu tu chválu nakydat sami.
 
PROČ SE LIDI NEMAJ RÁDI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2016

My - tedy hlavně my ženské, se nemáme rády. Nemyslím ani tak mezi sebou, i když ženský kolektiv není zrovna to pravé ořechové, ale jde o to, že nemáme rády samy sebe. Málokterá je se sebou spokojená... Když jsem byla puberťačka, napsala jsem si dokonce seznam, co všechno se mi na sobě nelíbí. Našla ho máma a pak mi řekla, že kdyby nevěděla, že se má jednat o mně, považovala by to za popis jakési příšerné zrůdy.
 
ZÁŽITKY S PLATEBNÍ KARTOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2016
Image result for platební karta bezdotykováVyjely jsme si – stařešinové rodu – po několika letech na společnou dovolenou do Bulharska. Jsme už jen tři sestry a vzaly jsme sebou dvě nejstarší dcery z rodu (jinak jsou nejstarší kluci). Nechci popisovat pobyt, přírodu a moře. To znáte každý a je to v podstatě stejné, jen oči, které se dívají, bývají jiné.
 
TRÁPENÍ S JEDNÍM MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2016
Funny Walmart Woman?Spotřebitelské chování je důležitým aspektem o který by se měla zajímat každá firma, která nabízí a prodává služby. Záleží opravdu na každém detailu a maličkosti. Bohužel, spotřebitelé se chovají různě a proto je potřeba dokonale znát své zákazníky, jejich zvyky, jejich možnosti, jejich problémy a mnoho dalších věcí. V některých případech ovšem je každá rada drahá...
 
ĆEŠI A SLOVÁCI VE SVĚTĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2016
Ahoj Dani, o rozdieloch medzi Slovakmi a Cechmi toho moc neviem, nejako ich nevidim a vadia mi tie zovseobecnujuce tvrdenia. Pocula som vselico o Poliakoch, Rusoch, Talianoch atd. Ale aj tak ide vzdy o konkretne vztahy, konkretne ludi. Jazyk je len docasny prostriedok. "To podstatne vidime srdcom", alebo tak nejak to povedal Maly princ.
 
Ó MY SE MÁME, MY SE BÁT NEMUSÍME PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2016
Byl poslední školní den a bylo poledne. Vlastně už spíš docela dost dlouho po poledni, když jsem si to tam šinula spolu s mým milovaným. Psem, aby nebylo mýlek. Kousek před přechodem silnice jsem se zastavila a pozorovala cvrkot. Nebe modré, počasí letní, sem tam se objevil nějaký člověk, který silnici přecházel. A - sem tam z jednoho či druhého směru poměrně zvolna projelo auto.
 
ÚTOK ÚPLNĚ MRŇAVÝCH GÉNIŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
Mám úplně pitomé děti. Dlouho jsem žil v přeludu, že jsou to úplně normální, zdravé, obyčejné děti, ale pak jsem se začal na Facebooku dovídat, co už umějí děti mých kamarádů a známých, a zjistil, že mé děti jsou přinejmenším mohutně zaostalé.
 
PSÍ BABYSITTING PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
„Julka je milá a hodná holka, pravda, občas trochu zmatlík, ale psa jí klidně můžu svěřit. Během víkendu se snad tak moc nestane, odjíždím v sobotu a vracím se v neděli. V podstatě jde o jednu noc. Navíc, vždyť už to párkrát zvládla, sice jenom přes noc, ale zvládla. A Amy ji zbožňuje,“ uklidňuji sama sebe.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 875
[CNW:Counter]