O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JO, MÁME NOVÉ TÉMA ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 květen 2021
Chtěl bych být - jak muška malá - na tom úterním jednání u pánů poslanců. "Diskuze" prý trvala asi hodinu a půl. Pozvaní ředitelé zpravodajských služeb, nejvyšší státní zástupce a policejní prezident se však ke slovu vůbec nedostali. Někteří poslanci uváděli, že debata přerostla ve "vzájemné osočování". Muselo to být fakt výživné... Tohle bude ještě velmi zajímavá kauza, jež určitě neskončí před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny.
 
VERONIČČINO EROTICKÉ LAŠKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 květen 2021
Je to už pár let, kdy jsem byla velmi zamilovaná a žila v pohádkovém vztahu s princem v modrém Volkswagenu. Jak už to u partnerských vztahů bývá, podnikli jsme spolu jednu z mnoha společných dovolených. Ačkoliv byl výběr většinou na něm, tentokrát jsem vybrala destinaci já a rozhodla jsem se pro ostrov Elba. Jak známo, Elba je italský ostrov ve Středozemním moři, kde žil Napoleon Bonaparte v exilu. A řeknu vám, že takový exil bych si také nechala líbit.
 
BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM A BANKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 květen 2021

SnappyGoat.com - Free Public Domain Images - SnappyGoat.com-  man-face-traugikeit-despair-93951.jpg"Dobrý den, byla byste tak laskavá a dala mi všechny peníze, co tam máte?" - No, takhle to asi ten pán, co se nedobrovolně nechal vyfotit kamerou v jedné smíchovské bance, takhle to asi neřekl. Ale každopádně, peníze dostal a určitě si říkal, jak je to super, že teď všichni musí nosit respirátory. Jen se divím, že s kamerou nepočítal, protože podle všeho si ty prašule asi dlouho neužije ...

 
CUKR KÁVA, ČOKOLÁDA, ČAJ, RUM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 květen 2021
Ne, to není seznam, co bych neměla zapomenout nakoupit. Vzpomínáte si taky na naše hry dětských let? Třeba Honzo, vstávej! Kolik je hodin? Pět medvědích, tři čapí, dva slepičí a čtyři mravenčí. (Fantazii se meze nekladly.) Na slepou bábu, Zlatá brána, otevřená, kdo do ní vejde, tomu hlava sejde, ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem ...
 
JAK SE VERONIKA STALA VEGETARIÁNKOU PDF Tisk E-mail
Středa, 28 duben 2021
Na začátku tohoto příběhu bych chtěla apelovat na to, že to není propaganda, ani agitační trik, jak přinutit své okolí, aby se také stali vegetariány. Je to každého svobodné rozhodnutí, ke kterému člověk sám dojde díky morálním, zdravotním, či jiným pohnutkám. Důvod, proč jsem se rozhodla já, byl především morální. Nejen, že musím denně přihlížet, jak si řezník odváží ještě kojená telata z nedaleké Bio farmy, aby z nich udělal medailonky, či parmazán, ale i ta nešťastná událost s uvězněnými telaty na moři, jakožto uhynulých 200 tisíc ovcí na moři, to vše mě nenechalo chladnou a sekla jsem s masem definitivně.
 
NAPŠED KAFE, PAK POSTEL? PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 duben 2021
"Dobí den," přistoupí ke mně snědý muž, který před pár vteřinami vyskočil z obrovského landroveru v ulici, kde venčím. "Máte cigarrreta?" Žádostivě pokukuje po mé bensonce, kterou žhavím v puse. "Jasně," přitakávám, vyklepnu z krabičky cigáro, připálím mu a chci odejít. Muž (odhadem tak o 20 let mladší a o 20 cm menší) si odkašle a zapíchne se mi do očí: "Já muvim trrrochu česki....a mně se líbí cholky....ty mladý cholky ne..."
 
PRAŠTĚNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 duben 2021
Tohle se opravdu může stát každému. Někomu i vícekrát. Mě naposledy ve čtvrtek odpoledne… A to jsem se tenkrát, minulý rok, když jsem si šla pro balíček na poštu a vrátila se s rukou na věšáku, zapřisáhla, že už nikdy, nikdy se mi to nestane, neb si budu dávat pozor, kudy jdu, kam šlapu a co je přede mnou. Jo, tenkrát bylo taky nádherně, nade mnou prozpěvoval nějaký pták a já ho „musela“ vidět. Tak jsem viděla ptáčka-zpěváčka a neviděla schod…
 
TAKOVÝ VĚCI SE MUSÍ STÁT PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 duben 2021
František koukne na hodinky. Čas vyrazit. Típne cigáro, nastoupí do trolejbusu, pošteluje si sedačku řidiče a pomalu vyrejduje z točny. Dal by si kafe, tady to nejde, tak snad za půl hodinky na konečné. Zatahuje se. Obloha jak ocelový poklop, pod který někdo posvítil baterkou. Škvírka nízkého ostrého slunce. František nemá tohle světlo rád. Silnice se leskne. Vjíždí do nástupní zastávky. Nikdo tu nečeká. Zapíná rádio, kabinu okamžitě zaplní rozjásaný taneční pop. Mladší kolega, co jel před ním, tohle poslouchá, on teda ne, přepíná stanici. Hezké české rádio, Maruška Rottrová, tu má rád.
 
SMRTONOSNÁ JAZYKOVÁ PAST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 duben 2021

Jeden známý citát hlásá, že: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.“ Něco na tom bude. A věřím, že spousta z vás, kteří vyrazili dál, než za humna, se o této staré pravdě nejednou přesvědčili. Stejného mínění byli i naši profesoři střední školy, jež nás (jakožto mnohojazyčnou třídu) vyvezli ještě dál, než za humna, abychom se zdokonalili v jazykových dovednostech. Cílem našeho výletu bylo holandské městečko Meppel v Nizozemsku, kde jsme měli navázat přátelské vztahy s výměnnými studenty.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1445
[CNW:Counter]