O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Tak jsem se definitivně rozhodl, že už s tím starým haj*zlem po dvaceti letech nechci mít nic společnýho! Zase začal protékat napouštěcí ventil, už asi po třetí měněnej, taky se přidal i vypouštěcí ventil ... a vůbec! Konec! V OBI jsem si z vystavenejch vybral krásnej, lesklej, chytrej, voňavej, jak Donaldovy rakety (to bude posezeníčko, mňam.
 
VENI VIDI VICI – ZEJTRA VÍC! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 duben 2018
Ano, stejně jako řekl Caesar v roce 47 před naším letopočtem, když velmi rychle vyhrál bitvu proti králi Farnakovi, tak i já jsem přišla, viděla, zvítězila. No, zas tak úplně stejný to není, já přiletěla, přišla a podepsala.
 
ZTRACENÝ SPIS PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 duben 2018
Čau, Kudlí. Po tom, co´s nevotiskla mý předchozí, zcela úžasný, pojednání o slově "reforma", posílám ještě jeden postřeh ze života. Naposledy! Slibuju, na mou duši, na psí uši, že to je naposled, co se se svejma blábolama pokouším vtírat do zdejších, neuvěřitelně vzrušenejch úvah o množství cukru do beránka, nebo o postupu štupování fuseklí.
 
OSUD KOCOURKA PANTHERA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
Kočky, jak všichni víme, jsou tvoří velice speciální. Samostatné, samolibé, a vždy a za každých okolností si dělají, pouze to, co chtějí ony. A někdy se i samostatně vydají za dobrodružstvím. Nguhi Muturi z Dallasu ve státě Texas, dostala malého černého kocourka když jí bylo pouhých devět let. Nguhi ho pojmenovala Panther, a jejich společný život byl dlouhou dobu krásný a šťastný.
 
MĚŘÍM, ŘEŽU, MĚŘÍM, ŘEŽU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
A občas u toho sakruju, ale to asi by dělal každej. Přiřezávám si totiž poličky do kuchyňskýho "ostrůvku". Kdysi jsem si ho nechala udělat, ale šikovní "pat-a-matové" to zprasili tak, že každý otvor má jiný rozměr. Tedy - cca plus minus půl centimetru až centimetrů pět. Byly v tom police, na nich nádobí a bylo to super. Jenže - čas nazrál a já, nemaje co jinýho co na práci (prosím, nesmějte se), rozhodla jsem se ostrůvek zkrášlit obkladem.
 
KAYO ŠTĚKÁ FISTULKOU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 březen 2018
Po nedávné hrůze, kdy se můj pesan nemohl vzpamatovat z běsnění po vůkol hárajících kámoškách, jsem se rozhodla ho nechat zbavit jeho ozdobiček. Pánům, kteří to nelibě nesli – i jen slabou zmínku o tom – jsem vysvětlila, jak by asi bylo jim, kdyby se celej život museli procházet mezi krásnejma nahejma ženskejma, a ani jednou si nevrzli. Já nevím, jaký to je, ale rozhodně nic příjemnýho. A jelikož mému pesánkovi podobná budoucnost hrozila, rozhodla jsem se k akci.
 
DO HÁJE, KAM SE TO PODĚLO??? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 březen 2018
Související obrázekMáte nějaký návod na hledání? Speciální postup? Když někam založíte brýle, klíče, mobil... Myslím, že neexistuje člověk, který občas něco nehledá. Někdo výjimečně, jiný „každou chvíli“. Protože jsem mezi těmi „častými hledači“, našla jsem jakýs takýs návod. Třeba se vám bude hodit. Nebo vy máte jiný, lepší? Sem s ním!
 
NA VYSOKÉ NOZE… PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 březen 2018
„…bych si chtěla žít, a lehkou, pružnou chůzí světem klidně jít….“ Dnes sice začínám poeticky, ale o to tragičtější bude konec. Dojde totiž na nejhorší. Ano. Dojde až na krev. S jarem mě vždycky chytne taková zvláštní, až zvrhlá touha omládnout, zeštíhlet, zelegantnět, zkrátka demostrovat své ženství celému světu. A protože jsem se sice narodila 4. 4. ve 4:40 (ale tím to u mě se čtyřkama končí), projektuji svoje naděje nikoli do výstřihu, nýbrž k nožce.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 8. - ŠVESTKY A DORT PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018
Už jednou jsem vám tu psala, že jsem s rodiči bydlela kousek od Třebíče, a že můj otec tam byl velitelem kasáren, které byly ve stejné vesničce. Tehdy se tam rodiče přistěhovali ze Slovenska, já do té doby vyrůstala u babičky. Takže jsem byla naštvaná a smutná, protože na rozdíl od mé babičky, která byla velice hodná, laskavá a milá, tak výchovné metody rodičů byly kruté a pro mě nezapomenutelné. Ale musela jsem to překousnout, nedalo se nic dělat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 999
[CNW:Counter]