O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 duben 2020
Když se za mnou zavřely vrata kasáren, bylo mi dvacet jedna let. K mé velké radosti tím končila i má první etapa života, v které o tom, co smím a nesmím, rozhodovali jiní. Rodiče, vychovatelé v internátech a armádní šarže. Vystoupil jsem tenkrát v malém městečku na úpatí Krkonoš. Koleje již dál nevedly. Konečná stanice se symbolickým názvem Svoboda. Již druhý den jsem se oháněl v lese sekerou. Veškeré politické dění zaválo do horské vísky jen jako slabá ozvěna. Vedl jsem veselý život a to až do dne, kdy mi má milovaná oznámila radostnou novinu, že čekáme potomka.
 
VERONIKA - MŮJ DRAHÝ A JEDINÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 duben 2020
Je vědecky dokázáno, že majitelům koček se vyhýbají kardiovaskulární choroby, protože kočky dokáží eliminovat stres. Zdá se však, že já mám doma nějaký kočičí zmetek. Ale abych mu nekřivdila. Díky mému chlupatému audio teroristovi se mi značně rozšířily obzory v oblasti herpetologie, ornitologie a zoologie obecně.
 
MIROSLAVA ČASAROVÁ - RUSALKA DO NEPOHODY PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 duben 2020
Následující video je opravdu dobře udělané: samozřejmě zpěv, ale i text (kromě vtipu oceňuji i ta místa, kde se nový a originální text prolínají), vtipné jsou i výkony a hlasy komparsu a k tomu výborná kamera a dokonalý zvuk. Pokud jednou vznikne nějaký filmový dokument o pandemii, tak toto by tam nemělo chybět. Pohotová, bezprostřední, přátelská sopranistka Miroslava Časarová zpívá v muzikálu, opeře, rockové opeře a také koncertuje. KOUKNĚTE, SLYŠTE A OBDIVUJTE!
 
NEJHLOUPĚJŠÍ VYHRÁVÁ? PDF Tisk E-mail
Sobota, 11 duben 2020
Asi ano... A je mi z toho setsakra smutno. Mám opravdu někdy pocit, že plno lidí v naší malé zemi uprostřed Evropy má IQ nula nula škyt. Protože - jinak by se nedělo to, co se děje neustále... Ptáte se, proč se tak rozčiluju? No, představte si: Někde by bylo plných lahviček s nějakým pitím, a nad nimi cedule: O 80 % levnější! A pod tím menším písmem: pozor, velmi jedovaté... Věřím tomu, že by to plno lidí koupilo a pak i vypilo...
 
VERONIKA – NORD WALKING PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2020
Když člověk bydlí na horách, notabene v Alpách, je skoro nutností občas pokořit nějaký ten kopec. Pokud se nechystáte vylézt na pětitisícovku, je sport nord walking velmi dobrou volbou. Člověk u toho sice vypadá, jako roztržitý lyžař, kterému na zatravněném kopci ujely lyže, ale vězte, že vaše kyčle a kolena vám budou neskonale vděčné. Oprášila jsem tedy svoje stařičké hůlky, které ještě pamatují objev penicilínu, a začala jsem se drápat na nejbližší kopec.
 
VERONIKA - BĚHEM PRO KRÁSU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2020
Zas uběhl týden. Už čtvrtý, co jsem doma, a jen pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán.
 
CHUDINKA ZOUFALÁ - 5 PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 duben 2020
Související obrázekProbudila jsem se v půl dvanácté s vlkodavem v posteli a v hlavě mi řádila ostrá bolest. Žaludek na vodě, boty a šaty po celém bytě. V hlavě mi kromě bolesti vrtal intenzivní pocit, že toho člověka musím nutně alespoň jednou vidět a zároveň stejně intenzivní přesvědčení, že se mi bude vyhýbat.
 
VERONIKA - TEN PRAVÝ SPORT PRO MNE PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2020
Protože už třetí týden dřepím doma, rozhodla jsem se udělat něco prospěšného pro sebe a přihlásila jsem se na online kurzy Zoomby. Znáte to, jak ty sexy kočky perfektně vypadají a hážou vlasy a kroutí zadky… Program trvá 20 minut.
 
PRVNÍ OPRAVDOVÝ BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2020
Chtěla bych vás trochu rozptýlit, psát o něčem jiném, než o tom všudypřítomném strachu. Dnes ráno, když jsem z procházky sepesem mířila domů na kafe, jsem se zastavila na dvoumetrovej pokec. Kousek před domem, s jednou sousedkou. Na trávníku hned před okny je na pařezu po košaté jeřabině postaven zatím prázdný velký květináč. A vzpomněla jsem si, proč ten nádhernej strom uhynul.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1242
[CNW:Counter]