O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Slíbila jsem minule, že se vrátím ke znamením zvěrokruhu, hlavně znamení Štíra. Tak tady je to, co jsem našla: V současné době je mnoho lidí, kteří se zajímají o astrologii. Po přečtení charakteristiky štíra, jací jsou štíři zrádné znamení, si na ně lidé dávají větší pozor.
 
MNOŽÍRNY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Image result for malý kníračPřed časem jsem četla alarmující článek o jednom z nejstrašnějších byznysů, jaký si lze vymyslet. Článek o množírně koček a psů. Tehdy se mi při čtení udělalo zle z nás „lidí“ a příště jsem prostě nebyla schopná takové články číst.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Někdy ve třetí třídě ZŠ jsme jeli na týdenní školní výlet. Jako dozor náš třídní učitel s přezdívkou Kalous a češtinářka, které nikdo neřekl jinak, než Luzna. Což byla zkratka její přesné charakteristiky „Luzná Buzna“. Ti se na výletě natolik sblížili, že se Kalous později rozvedl a pojal za manželku svou atraktivní kolegyni.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 4. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
Na mysl mi přišla doba před více jak desíti léty, kdy jsem jako čerstvě rozvedená, s dvěma malýma cácorkama, pomáhala v nově založeném oddílu. Bylo to velice prima, sešla se tam tlupa dětiček přibližně ve věku starší dcerky – okolo 10 let. Tenhle oddíl založil jeden ztřeštěný nadšenec s manželkou.
 
KDYŽ SE NĚCO PO... - TŘEBA MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017
Related imageMně se to stalo už před lety a byla jsem pěkně zničená, vlastně jsem byla dost dlouho paní Rozcupovaná, než mi tak nějak došlo, že život je krátký a škoda bycha honiti a nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem a další podobná rčení a přísloví mi chodila do cesty. Vdávala jsem se těsně po dvacítce z lásky jako hrom.
 
QUEER BALL BRNO - PRAHA PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017

Ples pro gaye, lesby, queer lidi a jejich přátele, Queer Ball, se bude konat 10. března tr.  v Brně už po páté. Nyní se tato událost, určená LGBT minoritě, dostává také do Prahy. Její konání zde podpořila svou záštitou primátorka metropole Adriana Krnáčová. Přáním organizátorů je, aby si ples vybudoval v Praze svou tradici a stal se jednou z hlavních společenských událostí v hlavním městě.

 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 4.. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 únor 2017
Tohle povídání vezmu jako nějakou předběžnou rekapitulaci toho, co se událo nebo ještě připravuje udát, a trochu hodnocení podle znamení zvěrokruhu. Pepa je narozen ve znamení „Štíra“ s ascendentem ve Vahách. Já jsem „Panna“ s ascendentem ve Střelci (nedovedu posoudit, co to znamená, ale to bylo první, co mi sdělil, takže pro něj to zřejmě nějaký význam mělo.
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 3.. PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017

Na netu jsem objevila sentenci: „Žena má být v kuchyni! Má tam v poklidu upíjet víno a sledovat, jak jde manželovi vaření“. Musíte uznat, že to nemá chybu. Pepa je zručný nejen tanečník, ale i kuchyně je jeho doménou a nemá rád, když se mu tam někdo cizí hrabe a nedává věci zpět na své místo. Takže, ač výborná kuchařka, k vaření u něj v kuchyni se nedostanu a ani nehrnu.

 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 únor 2017
Když jsem byla malá, rodiče neměli tolik dovolené, co já prázdnin, a tak jsem musela na pionýráky odmala jezdit pravidelně; vzpomínám, že na ten první jsem jela dost nerada. Maminka pracovala celý život na letišti a její kolegové pořádali tábor;  tak jí to vylíčili v růžových barvách: jak to bude hezké, dobrodružné a že na mě dají pozor. Já moc nadšená nebyla, ale nebylo zbytí a tak maminka sbalila kufr po dědečkovi, nalepila dovnitř na víko soupis, kolik tam mám spoďárů a kolik ponožek, a šoupli mě do autobusu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 906
[CNW:Counter]