O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VŠETEČNICE – VÁNOCE SE BLÍŽÍ! PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 prosinec 2017
Image resultMám moc ráda Vánoce. Tedy spíš vánoční atmosféru. Vůni cukroví, svíček, čerstvého jehličí. Vánoční písničky, vánoční pohádky, vánoční výzdobu. Každý rok se snažím tu pravou vánoční atmosféru napodobit, I když si myslím, že takový ten pocit očekávání, napětí a vzrušení končí kolem deseti, dvanácti let našeho stáří.
 
ČERT KÁLÍ VŽDY NA JEDNU HROMADU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 prosinec 2017
Vladimír KroupaNevím, v jaké konstelaci byly hvězdy v ten jeden letošní pátek, ale muselo to být něco hodně divného. Povím vám o dvou událostech oné noci. Jedné jsem se stal přímým účastníkem, tu druhou si bohužel „vyžral“ až do dna jeden můj známý... Začnu tou, u které jsem osobně byl. Jeden kamarád se ve svých osmačtyřiceti letech rozhodl, že se (podruhé) ožení. A tak jsem byl ještě s dalšími třemi pozván na jeho rozlučku se svobodou.
 
KOLIK STOJÍ BLECHA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Výsledek obrázku pro POŠTÍPANÁ OD BLECHVAROVÁNÍ: V pruběhu čtení se u vás může vyskytnou nutkavá potřeba se podrbat. Jsem čistotná. Myslím. Alespoň podle obecných měřítek. Sprcha je moje kamarádka. Ovoce a zeleninu drhnu kartáčkem. Syrové vejce bych do úst nevzala. V tramvaji se přidržuji malíčkem, který následně dezinfikuji. Nádobí myji ihned po použití a v tekoucí vodě. (Již brzo v myčce, panebože!) Mám krátkosrstého psa, protože chlupatý se mi zdají tak trošku... schmuzig.
 
ZAJÍMAVOSTI VESMÍRNÉ A NESMÍRNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 listopad 2017
Vesmír je záhada sama o sobě. Bílá hmota, černá hmota, temná energie, trpaslíci a díry, to všechno nás obklopuje a člověk si ani neuvědomuje, co se tam děje a co je všechno možné... Našla jsem pár zajímavých bodů, které by se vám snad mohly líbit. I když každý normální člověk ví o vesmíru hodně, přesto doufám, že najdete něco, co jste ještě nevěděli…
 
ROZVERNÉ SOŠKY PRAŽSKÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 listopad 2017
Ale ale, byla jsem téměř nařčena, že jen myslím na smilstva :-)). Ale kdepak, děvuchy a mládenci, to ti dávní pradávní předkové naši si zalaškovali a nechali nám tu na památku nějakou tu sošku, která by se mohla klidně účastnit v Kámasútře... Je jich plno, opravdu... A - nejen v Praze :-)))
 
VĚC POHLEDU PDF Tisk E-mail
Středa, 08 listopad 2017
Říká se, že hrdinou, který zachraňuje cizí životy, se člověk stává mnohdy jen shodou vnějších okolností. Já pro vás mám příběh o jednom takovém hrdinovi. Vlastně hrdince. Mám kamarádku, která žije v paneláku a nenávidí holuby. Když si tedy jeden z nich začal budovat hnízdo přímo na parapetu jejího okna, měla jasno.
 
VYPRÁVĚNÍ Z CHALUPY PDF Tisk E-mail
Středa, 08 listopad 2017
Je to smutný příběh. Příběh vyprávěný vnučkou mého kamaráda z horské chalupy dole při cestě do městečka. Bylo těsně před Velikonocemi. S manželkou jsme chalupu na vítání Jara s láskou připravovali. Horalé vítají svátek Jara, i když se po kolena brodí ve sněhu. Nebylo tomu jinak ani letos. I když letos byla zima na sníh docela chudá.
 
DŮM SMUTNÝCH PSŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Související obrázekKolem toho domu chodím skoro každé ráno při ranním venčení. Polní cestou, přejdu silnici a začíná vedlejší obec. Ten rohový dům je hned zkraje. Za poslední dva roky, kdy kolem chodím, tam mají už osmého psa. Ještě loni v létě tam měli krásnou mladou borderku, fenu ridgebacka a starou ovčandu.
 
KDYŽ MUZIKA - TAK JEDINĚ ŽIVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Mám krátkej příspěveček k článku Všetečnice, k jejímu Hudebnímu okénku. Víte, ono to  s tou líbivou a nelíbivou muzikou je krapet ošemetný. Jako se všim, co někam patří naprosto samozřejmě, a jinde to samý je přinejmenším nežádoucí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 961
[CNW:Counter]