O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KOLOBĚŽKA LIME PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 listopad 2018
Výsledek obrázku pro LIME KOLOBĚŽKA PNGJízda na koloběžce Lime nevyžaduje řidičský průkaz, dle pravidel si je však může půjčit pouze osoba starší 18 let. A dle zákona se na koloběžku pohlíží jako na jízdní kolo, což znamená mimo jiné zákaz jízdy po chodníku nebo v jednosměrce. Porušení může městská policie řešit napomenutím, ale také pokutou až 2 000 Kč.
 
DLOUHÉ BABÍ LÉTO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2018
Výsledek obrázku pro witch pngLéto se nám moc nepovedlo. Alespoň já měla takový pocit, protože funguji do 25°C. Vedro bylo, že by jeden padnul a tak jsem ven s chlupáči chodila brzy ráno a pak až v podvečer. Nakonec jsem se dočkala a měli jsme nezvykle dlouhé tereziánské léto. Ještě v sobotu jsem byla v Brdech a a z Jince si vyšlápla na Brdský Olymp. Turistů bylo jako na Václaváku a někteří se nahoře povalovali na podzimním sluníčku. Co mne štvalo, že někteří „turisté“, si autem najížděli pomalu až k vrcholu.
 
DUŠIČKOVÉ POVÍDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Venku je hnusně a změna času mně rozhodila spaní. Večer nemohu usnout a ráno civím do tmy, ačkoliv bych si mohla přispat. Nemohu spát a chci vyvenčit psy, vyženu je z pelechů, ti nevěřícně civí skrze domovní dveře do ranního šírání s hustou mlhou, a zírají na mne s nechápavým výrazem: „To snad nemyslíš vážně?“
 
LEHNĚTE A NOHY ZVEDNĚTE! PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Ano, dejte na čtvrt hodiny své nožky vzhůru, a uvidíte, jak obrovské výhody dokáže mít tato jednoduchá statická poloha na vaše zdraví a aktuální stav. Například v obýváku u televize – během nějakého „hovorového“ programu… Kromě toho, že ulevíte svému srdci a oběhové soustavě, jde o nejsilnější zbraň proti křečovým žilám. A to ani zdaleka není vše!
 
O MYČCE NAŠÍ MILOVANÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
Související obrázekTéměř bych krk dala na to, že tohle nevíte: Dne 28. prosince v roce 1886 dala Američanka Josephine Cochranová patentovat první automatickou myčku na nádobí. Bohatá panička z Illinois vlastně neměla důvod k tomu, aby něco jako myčku vynalézala. O nádobí se jí staralo služebnictvo, takže netrpěla nedostatkem času jako většina dnešních žen. Měla ale jiný problém…
 
PARSLEY - NAŠE STRAŠIDLO PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2018
Včera jsme vzali pejska na procházku. Na pětikilometrovou procházku. Procházku v písku a vodě. Procházku s ostatním pejsky, ptáky a ještěrkami. Náš pejsek se vrátil domů tak děsně vyčerpaný, že dostal zcela výjimečně druhou večeři a zbytek dne strávil spokojeným spánkem ze spravedlivě vykonané práce.
 
LEGRACE NA PLACE - "HEZKÉ CHVILKY" SE ZASTUPITELKOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
Zajímavá novinka – tedy pro ty z nás, co nesjíždějí stránky s pornem. V těchto volbách totiž byla zvolena zastupitelkou na magistrátu v Praze i pornoherečka. A tak po Jakubu Jandovi z Evropských hodnot přichází do politiky i přítelkyně Jakuba Michálka, předsedy poslaneckého klubu Pirátů ve sněmovně, Michaela Krausová. Jak vidět, u nás se žádnému způsobu prezentace meze nekladou.
 
NOVODOBÍ IKAROVÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 říjen 2018
Výsledek obrázku pro Wingsuit flyingMám se ráda a nikdy bych nesoutěžila o Darwinovu cenu a proto ani v mládí jsem neprovozovala žádný extrémní sport. Když bych musela, tak bych třeba si i skočila nějaký ten bungee jumping, to u mne není o odvaze, ale já ten adrenalin k životu tak nějak nepotřebuji. Někteří jedinci to ale mají nastaveno jinak a rozvoj technologií jim umožňuje přizabít se, nebo rovnou zabít různým způsobem.
 
PIZZA, PIZZA, PIZZA!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro pizza margheritaLegenda mezi jídly v sítích rychlého občerstvení, obyčejného posezení ve všední den i součást noblesnějších pizzeria-ristorante… znáte někoho, kdo by neměl svoji oblíbenou pizzu? Pizza patří mezi nejuniverzálnější jídlo současnosti. Pizzu milují všechny věkové generace a spousta lidí si dnes bez ní neumí představit život. Připravit ji lze ve stovkách variant se stovkami přísad, takže si v podstatě každý na světě může vybrat tu svou. Moderní pizzu s rajčatovým základem, kterou známe dnes, jíme už od 17. století a každou vteřinu se jí na světě sní cca 350 kousků.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1059
[CNW:Counter]