O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

BUDE V ANGLII NOVÁ KRÁLOVNA?!? MATILDA! PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 září 2017
I když nejsme Angličané, přesto věřím, že následující legendu téměř všichni znáte - O mocném válečníku Artušovi a jeho kouzelném meči. Tedy legendu, podle níž dostal král Artuš kouzelný meč od Paní Jezera. Poté, co byl pak smrtelně zraněn, nařídil, aby byl meč navrácen zpět. Meč byl proto vhozen do jezera, načež se uprostřed vod zjevila ruka, co ho zachytila, a následně vše ve vlnách zmizelo.
 
SPANÍ... SPANÍČKO PDF Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2017
Léto je doba "článků okurkové sezóny". Vzhledem k tomu, že přes den se měním v rozbřídlou žoužel, tak vyhledávám i já články, které budou poněkud oddychové - jak pro mne (jako jejich pachatele), tak pro vás - čtenářky a čtenáře. Tenhle následující test - no, nevím, nevím, podle toho, co vyšlo mně, bych byla přímo superúžasná. Tak se podívejte, jak jste na tom přes noc, ve své postýlce, v moci snů a mámení, vy?
 
PŘÍBĚH ČLOVĚKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 srpen 2017
Tenhle příběh mi vyprávěl člověk, který považoval svůj život za marný, zpackaný a zavrženíhodný. Nebudu soudit, ale vyprávět to, co svěřil člověk člověku. V sedmdesátých a osmdesátých létech naslouchající člověk působil v redakci regionálního tisku. Byl součástí redakce a zažil nespočet rozhovorů a nepřeberných příběhů. Příběh sudetského kluka z česko-německé rodiny v období rozvracející se republiky ho zaujal nejvíce.
 
AŤ-NO-ŮŮŮŮ!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 srpen 2017
Dávno, dávno tomu. O to veseleji se vzpomíná. Však to znáte: "čím větší průšvih teď, tím veselejší historka je z toho za pár let". To jsem byla tenkrát ještě jednodětná, měla jsem malou, nesmírně živou holčičku a moje maminka milená mne občas od ní na pár dnů osvobodila.  Tehdy s ní jela na týden do hor. (Jo, a nezapomeňme, nebyly mobily...) Lence byly necelé dva, a fakt neuvěřitelné éro.
 
LOĎ GENERACE IDENTITY SMĚREM K LIBYI PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 srpen 2017

Přetiskuji podstatnou část rozhovoru, který  v pátek 14. 7. 17 Monika Pilloni  měla v televizi s italským mluvčím hnutí Generace Identity - Lorenzo Fiatou. Ten na její otázky odpovídal o plánovaném projektu DEFEND EUROPE a především o lodi C-Star a plánech, které s ní mají.  Nu, počkáme si na výsledek. Pokud dokáže posádka jedné statečné lodičky více než diplomacie EU, tak smeknu. (Bylo to však nakonec všechno jinak... - bohužel). Ale zpět k onomu prvotnímu lánu:
 
NENÍ NAD STRUČNOST, LAKONIČNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2017
Macek v botáchJe to pár dnů a  jak to tak vidím, mimo několika těch nejbližších na to všichni co nevidět zapomenou... "Der Tod eines Menschen: das ist eine Katastrophe. Hunderttausend Tote: das ist eine Statistik! (Kurt Tucholsky). Tenhle citát je prý připisován Stalinovi, ale nejsou na to důkazy. Tak ještě překlad: Smrt jednoho člověka je katastrofa, sto tisíc mrtvých je statistika...  Hnusné, ale jak pravdivé.
 
VÍTE, CO JE PUKRLE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Související obrázekPodle internetu (sama bych na něco takového nepřišla) to znamená "hrb" a vzniklo to z německého slova Buckel. V podstatě je pukrle mírný úklon, prováděný současně s pokrčením kolen - a slouží jako výraz pozdravu. Provádí je zejména dívky a mladé ženy jako výraz úcty nebo díků, dříve šlo o pravidelnou součást evropské dvorní etikety.
 
ZÁŽITEK PRACOVNĚ POHOVOROVÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2017
Výsledek obrázku pro práce pngMám chlapy ráda, fakt jo. Tenhle byl navíc o hlavu větší, ramenatej, tmavý vlasy, tmavý voči, no prostě senzace. Poslali nám ho z pracáku. Koukám na doporučenku, hm, 75 ročník, to je správně uleželej, prolítne mi hlavou a znova ho zhodnotím. Pohled na něj je pěknej.
 
BLAŽENÁ KAČENKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2017
Aktuálně NEJNOVĚJŠÍ zprávy o Kačence, o níž jste četli před pár dny. Předminulou neděli k nám přijela s ošklivě zlomenou nožkou. Ještě týž večer ji přijel pan doktor z domova operovat a druhý den podstoupila kontrolní rentgeny a převaz. Čekali jsme, že se Kačenka u nás zdrží docela dlouho a až po zahojení bude moct odejít domů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 936
[CNW:Counter]