O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JÁ SE JEN TAK NEDÁM ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2016
Lenka1 je mladá žena, která má za sebou dlouhý "pobyt" v armádě. To většina z vás už jistě ví. Bohužel, při jedné akci se zranila, pak se léčila, a i když je teď už napohled zcela v pořádku, pro výkon dosavadní činnosti je "OFF". A protože nechtěla skončit někde v kanceláři, odešla. Nyní mi poslala - pro nás pro všechny - dopis o tom, jak se se změnou vyrovnává...
 
FOTŘÍK - 113 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2016
Asi není třeba připomínat, že v létě se jezdí na dovolené. Věděli jste ale, že i rodiče malých dětí mají právo na to, jet na dovolenou? Ano, je to tak. Akorát ti jezdí s dítětem, což je tak nějak očekáváné. Jak už bylo řečeno, léto je výhní dovolených. Kdo v létě nejede na dovolenou k moři, ten jako by nebyl. Jakmile nesdílíte na facebooku alespoň deset fotek od moře, Mark Zuckerberg zabije koťátko. Nicméně dovolená bezdětných lidí a lidí dětných je diametrálně odlišná.
 
OPRAVOU RÁDIA K LEPŠÍMU POZNÁNÍ ŽEN PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016
Musím se vám pochlubit: opravil jsem si rádio Tesla 427A z roku 1962. Nebylo to nic snadného. V pátek jsem zalezl do sklepa, popadl páječku a pustil se do oprav. Na denní světlo jsem vylezl, až když mě žena zavolala, že mi uvařila večeři. „Co tam vlastně děláš?“ zeptala se mě.
 
KUTILOVÉ - OHROŽENÝ DRUH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016
Nevyčerpatelnou studnicí kutilských historek jsou lékaři. Koneckonců jsou to oni, u kterých většina příběhů, jejichž hrdinou je kutil a cirkulárka, vrtačka, šroubovák či motorová pila nebo hoblovka, končí. Zvláště bohatou sbírku mají lékaři z rekreačních oblastí, protože chata či chalupa jsou pro kutila nejčastějšími polygony pro experimentování v duchu hesla udělej si sám.
 
MASOCHISTKOU SNADNO A RYCHLE PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 srpen 2016
Existuje kategorie lidí (a obvykle jsou to ženy), které s gustem obětují své životy. Nemluvím o válečných hrdinkách ani bojovnicích za svobodu, bručících v totalitních lágrech, ale o běžných ženách každodenní reality. Taková obětavka, aniž by jí o to kdokoliv žádal, vstává ve čtyři hodiny, aby upekla kachnu a domácí houstičky, složila ručníky do tvaru labutí, vynesla kočičí záchod, a bobky v kompostéru srovnala podle velikosti.
 
Z DOBRÉHO SRDCE PDF Tisk E-mail
Středa, 17 srpen 2016
Posaďte se, dejte si kávičku, přestaňte chvíli myslet na všechno, co vás trápí, a poslechněte si následující příběh. Každý si zaslouží pauzu a tohle je příběh, který potěší a pobaví. Od mládí jsem rád hrál na dudy. Téměř o každém víkendu jsem někde hrál. Měl jsem za sebou mnoho koncertů, svateb, podnikových oslav a podobných představení.
 
FOTŘÍK - 112 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 srpen 2016
Jelikož jsem vášnivý rybář, rozhodl jsem se, že budu mít syna. Bylo to poměrně logické rozhodnutí. Optikou zažitých genderových stereotypů jsou totiž synové náchylnější k podobným aktivitám, jako je rybolov nebo myslivost. Malí mužové totiž v sobě mají zakódované lovecké pudy a proto se u nich lépe rozvíjí láska k rybolovu. Naproti tomu dcery nejsou pro rybolov vhodný materiál. Ty raději, než by šly s taťkou na ryby, vyžehlí, vyperou a nebo otěhotní.
 
ŠTUPOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 srpen 2016
Tak tohle slovo jsem už dávno neslyšela... Nejmladší generace nejspíš vůbec netuší "vocogou", ta prostřední snad mátožně a jen babuchy si vzpomenou na doby rozpíchaných prstů a několikahodinové práce nad zašíváním roztrhaných ponožek. Jo, některé věci člověku ale vůůůbec nechyběj. 
 
HESLO PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2016
Žijeme v zaheslované době. Všude a na všechno aby si chudák člověk pamatoval nějaké heslo, nějaký PIN. Kolikrát jsem to zvorala... Přiznám se, že se snažím, abych jich neměla moc; a pokud by si na mne zasedl nějaký hacker, byla bych pro něj vyloženě chuťovka, protože by mi lážo plážo vybral všechno. No, ale naštěstí nic moc nemám.  Jedno z mých prvních hesel, vlastně to úplně první, bylo "KOZÍ NOHA".
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 875
[CNW:Counter]