O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JSEM ŠTAMGAST PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 leden 2017
Vždycky jsem v různých hospodách záviděla, když tam stálí zákazníci mají svůj stůl, znají je číšníci, někteří tam dokonce mají i vlastní půllitr,a aniž by si objednali, sednou mezi štamgasty (protože i oni jsou štamgasti) a před ně číšník, s dotazem „Tak jak je?“ postaví ten jejich oblíbený půllitr.
 
FOTŘÍK - 115 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2016
Abych to tak nějak uvedl, tak dneska spí Čeněk u babičky. Co to znamená? To znamená, že večer není doma. A dál? No a dál to znamená, že ve vzduchu visí sex. Pokaždé, když dítě není přes noc doma, je zde varianta sexu (samozřejmě podmíněna přítomností Nataši).
 
MILOVANÉ I PROKLÍNANÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2016
Image result for Christmas sweets pngJsem na sladké. Moc... Je to vlastně životní pech, protože být štíhlá s touhle chutí je o život. Jo, v dětství jsem  byla chmelová tyčka, do patnácti mne maminka navlíkala do všeho možného, aby nebyly tak vidět moje koncentráčnické klouby.
 
ADVENTNÍ SVÍČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2016
Image result for CANDLE FLAME GIFAhoj přátelé, dostala jsem e-mailem hezkou rozsvícenou svíčku s přáním, abych si hezky užila adventní čas. Trochu jsem se zamyslela do minulosti a musím přiznat, že jako dítě jsem vůbec nevěděla, co to je advent. Moji rodiče mne a moji sestru vychovávali v tom, že Bůh existuje, že všechno slyší, všechno vidí a je všudepřítomný.
 
VÁNOČNÍ DÁREK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2016
Image result for VÁNOČNÍ DÁREK PNGUž před léty jsem zavedla, že nebudu dávat k Vánocům žádné hlouposti. Dokud byla vnučka malá, tak hračky to jo, ale od pěti let už dostávala pobyty u moře se mnou, a tak jsme si spolu docela prima užívaly. Ta naše holka je bystrá a vnímavá. A tak jsem postupem času rozdávala wellness pobyty v lázních, víkendové pobyty na chatách na horách, případně zimní pobyty delší.
 
MILUJTE SE A MNOŽTE SE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2016
"Množej se jak veverky," prohlásili známí na adresu kamarádky čekající čtvrté dítě. Zřejmě tím chtěli vyjádřit, že čtyři děti si dnes může pořídit jen někdo, kdo se domnívá, že kondom je jednotka měny na Pobřeží Slonoviny. Mít více než obecně přijatelné dva kusy dětí je často považováno za divné, snad až nezodpovědné. A to i přesto, že se jedná o nové daňové poplatníky.
 
STÁŘÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 říjen 2016
Výsledek obrázku pro twins pngOnyndo mi přišel takový žertovný mail, vám možná taky. Dva kojenci leží na lehátku a povídají si: "Tak za 80 let tu budeme ležet zas, opět bez zubů a bez vlasů,  a s plínkou pod zadkem!"  Doteď jsem nic neřešila, skoro všechny zuby svoje, vlasy taky ještě mám a inkontinenci neřeším.  Zatím.
 
VE STÍNU NUMISMATIKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
Sbírání historických mincí patří k ušlechtilým koníčkům, dostupným dnes širokým vrstvám sběratelů. Již v dávných časech patřilo k zálibám společenské smetánky z okruhu šlechty, buržoazie a vzdělanců. I v současnosti je hlavním předpokladem budování sbírky především zájem provázený celoživotním vzděláváním a samozřejmě dostatek finančních prostředků.
 
PROKLETÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 28 září 2016
Image result for friday the 13th pngProč zrovna pátek a zrovna třináctého? První a nejrozšířenější zdůvodnějí je, že na Velký pátek byl ukřižován Ježíš, kterého zradil za třicet stříbrných 13. účastník poslední večeře - Jidáš Iškariotský. Na špatné pověsti pátku 13. se ale podílí celá řada pátečních "katastrof": V pátek nabídla Eva Adamovi jablko ze stromu poznání, v pátek Kain zabil svého bratra Ábela a v pátek prý začala i velká potopa. A aby toho nebylo málo, v pátek došlo ke zmatení jazyků v Babylóně. Svou teorii mají i obyvatelé severských zemí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 875
[CNW:Counter]