O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

OLIVIA NEWTON JOHN PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2022
Poprvé jsem ji zaregistroval v Pomádě. Hned první písnička „Sandy“ mě uzemnila (Hopelessly Devoted To You). Nádherná Sandy, náhernej hlas, melodie, nečekaný harmonický obraty. Fakt povedený. Jinak mi ovšem už film přišel celkem nanicovatej. Pak se mi do ruky dostalo její elpíčko s countryovkama, a to už jsem si ji zapamatoval a navždycky se zamiloval do jejího hlasu a fotky.
 
SUPER DĚDA RINGO PDF Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2022
Poslouchala jsem starší záznam rozhovoru jednoho našeho známého, velmi známého pána, úžasného muzikanta, spisovatele a kumštýře. A v současné době velmi uznávaný malíře.  Nesmírně ráda jsem si ho zase poslechla, tohoto obstarožního sympaťáka, autora jedné z nejsledovanějších her, která má přes dva tisíce repriz. Ale nejspíš asi už víte, kdo by to měl být ... No, četla jsem si ve wikipedii jeho curicullum vitae, a přestože sám o sobě říká, že je starý nevrlý stařec, tak stále hraje - a velmi rád - ve svém milovaném divadle.
 
JAK SE VERONIKA SNAŽILA ZAMĚSTNAT PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2022
Na rozehřátí jsem si pro vás připravila seznam nejvtipnějších zamítavých odpovědí při hledání práce ve Švýcarsku. Abych vás uvedla do obrazu: Při posílání životopisu je běžné, že firma vás písemně zpraví o tom, že váš životopis obdržela, popřípadě vás rovnou písemně odmítne. Pro vypisování volných pracovních míst existují psaná i nepsaná pravidla. Krom toho po ukončení zaměstnání dostanete ze zákona tzv. pracovní vysvědčení, které popisuje odkdy - dokdy jsem tam a tam pracovali, co jste vykonávali, jaké byly vaše úkoly, kompetence a hlavně JAK jste to zaměstnání vykonávali.
 
BĚHÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY - VÍTE, JAK NA TO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2022
Léto je zde a mnoho z vás chce začít běhat. Jak ale na to, abyste z běhání měli radost a ne starosti? Mám pro vás základní tipy, které vám pomohou u běhu zůstat a mít příjemné zážitky. Nejprve si povězme o nezbytných položkách. Jediné, co opravdu potřebujete, jsou dobré běžecké tenisky – něco pohodlného na běhání – a pro ženy dobrá sportovní podprsenka. To je vše. Všechno ostatní je omáčka.
 
ZPOVĚĎ OBYČEJNÉ ŽENY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Když se Lenka rozhodla pořídit si dítě bez vztahu a starat se o něj v roli samoživitelky, brala jsem to jako vlastní selhání. Kladla jsem si za vinu, že jsem pro ni nedokázala zajistit úplnou rodinu tak dlouho, jak bylo potřeba. Což o to, v Lenčině dětství to bylo dobré, s Martinem jsme se o ni starali, jak nejlépe jsme dovedli a snažili se jí vytvořit ideální rodinné zázemí.
 
VZPOMÍNKA - NA MILANA CHLADILA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Moje dávná kamarádka a zdatná světoběžnice Jana, se kdysi dávno zabydlela v tehdejším Experimentálu. Bylo to takové zvláštní nájemné bydlení. Byt byl kompletně zařízen, chodily tam uklízet uklízečky a v přízemí byla rozsáhlá restaurace. Jana i se svým malým synkem bydlela v malém 1 plus 1, a za sousedy měla dva vskutku zajímavé chlápky. Oba to byli tehdejší pěvecké celebrity – Walda Matuška a Milan Chladil.
 
HODINOVÝ MANŽEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2022
„Tak si zavolej hodinovýho manžela, Miluš,“ řekla mi moje kamarádka Květa poté, když jsem si jí postěžovala a vyjmenovala, co všechno mi doma nefunguje a co bych potřebovala opravit. „Ale já nepotřebuju, aby mě někdo vojel a ještě si za to nechal zaplatit,“ vytřeštila jsem na ni oči. „Víš přece, že co mi před léty umřel Pepík a ti další za nic nestáli, už žádnýho chlapa nechci. Já jenom potřebuju, aby mi to doma někdo porychtoval, vždyť Pepa byl poslední, kdo na tom dokázal pořádně máknout.“
 
DÁT SE DO FIGURY - 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červen 2022

Hele, nechci v žádnym případě konkurovat nějakým těm dietním poradcům, natož těm opravdu fundovaným, který nabízejí jídelníčky, po kterých "stoprocentně zhubnete". Já rozhodně nejsem tvor, který by měl alespoň trochu disciplinu, potřebnou na tohle sebetejrání. Mj. nikdo mi nevymluví, že dieta je svým  způsobem něco nedobrovolného, co člověk musí dodržovat, čemu se musí přizpůsobit, a hlavně nejíst to, na co máte chuť, natož v době, kdy byste si to nejraději dali... Já se snažím sama sebe nějak přesvědčit, že to, co jsem v minulém roce na sebe "naplácala sádla",  zvládnu zase odhodit v dál.

 

 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červen 2022
Tím, že jsem opustil slavnou jeskyní Tham Luang, jsem na dva dny opustil také hory a ocitl se v typické placaté thajské krajině mezi rýžovými políčky i většími lány kukuřice či cukrové třtiny. Díky satelitní navigaci jsem se mohl držet na malých silničkách a projet spoustou hezkých, čistých vesnic. Co mě zaujalo, byla nová označení okolí škol s výstražnými signály, varovnými nápisy a různobarevnými pruhy na vozovkách. Thajci se o své děti starají dobře...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1557
[CNW:Counter]