O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAK JSEM NEZAČALA PĚSTOVAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 červen 2020
Když mi bylo 11, můj báječný praděda umřel. V září 89, škoda. Moc bych bývala chtěla vědět, co by říkal na Samet. Zůstaly po něm staré housle, krásný starý poctivý nábytek a užívací právo k zahradě. Nábytek si zrenovovala moje sestra a dodnes ho doma má, ona je na tohle moc šikovná. Housle putovaly na skříň a časem k jednomu chlapci. Zahradu si moje máti rozhodla ponechat.
 
VERONIKA VE ŽHAVÉM VÍRU PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červen 2020
Před nedávnem proběhla u nás na Zürichsee poslední „Salsa-plavba po jezeře“. Představte si loď plnou tanečníků, tanečnic, dobrého jídla, pití, a v rytmu salsy se pohupujete na vlnách jezera… To se musí zažít. Já salsu miluju! Sice to neumím, ale strašně mě to baví. Ne tak má společnice, se kterou jsme tam vyrazily. Ta salsu osm let tančila a těšila se, jak to všem natře.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 14. PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 červen 2020
Ten dopis, co mi ženuška podávala, zněl: „Sdělujeme vám, že na základě vašeho dopisu ze dne 22.1.1985 ke generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ a prezidentu ČSSR, byla záležitost znovu posouzen a bylo rozhodnuto ministrem vnitra vystěhování dětí do Kanady výjimečně povolit. Podají-li rodiče u čsl. zastupitelského úřadu v Kanadě novou žádost.“
 
JAK ŠEL ŽIVOT ... PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červen 2020
Jako holka křtěná Vltavou jsem snášela mnohá příkoří od staršího bratra, vychovaného na venkově. On, pod dohledem babičky novodvorské, se směl plavit s koňmi v rybníku Kovářáku, trhal ovoce ze stromů v babiččině i v panské zahradě, jezdil na traktoru a jednou i na praseti, zatímco já, vymydlená, v těsných bílých punčocháčích, pevně třímaná za ruku babičkou pražskou, cupkala v parku po cestičkách, kde se na trávu nesmělo ani šlápnout, a z dohledu zmizet nepřicházelo v úvahu. Jak jsem mu záviděla!
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 13. PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červen 2020
Tak dneska vyprávění, jak jsme o veškeré úspory přišli. Všude na světě jsou lidé, kteří mají bezohlednou metodu, jak toho druhého o peníze obrat. Je jim jedno, zdali o stovku či o milion. Čím více, tím lépe. Bylo to takhle… Jako obvykle, jsem před půlnocí jel pro ženušku, kde pracovala. Cestou domů mě informovala o návrhu majitele restaurace, že za určité odstupné nám restauraci dá do vlastního managementu.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2020
Vyjeli jsme dál na sever, a nedaleko za Whistlerem jsme zahlédli kaskády, kdy voda říčky po nich poskakovala jako po schodech do hlubokého úzkého kaňonu a mohutný vír naháněl hrůzu. Uvelebili jsme se na velkém plochém kameni a užívali si hřejivých paprsků slunce. “Co asi naši kluci dělají”, ozvala se po chvíli Alenka. “Co by dělali, v Čechách je sedm večer, tak koukají na večerníček, ale kdyby zde byli s námi, dobře by bylo”. Odpověděl jsem s povzdechem.
 
POMOC, HILFE, HELP… PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
To sem to zase vyvedla… Tedy nic neběžného. Prostě jsem dala vařit 4 kuřecí kejty na polévku, a šla vyhodit smetí. No, a venku jsem se „malinko“ zakecala, a když jsem se vrátila domů, bylo tam téměř neviditelno, z lodžie stoupal kouř k nebesům a vzduch uvnitř k nedýchání… Škoda, já vím, jenže – ten puch…
 
LEGRACE NA PLACE - ANEB NĚKDO TO HOLT UMÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
JO, ONO SE STÁLE NĚCO DĚJE... To vám bylo jedno nešťastné prase, a to bylo zavražděno v Osvětimanech na Uherskohradišťsku spojenými silami cca šesti lidí. Důvodem k jeho smrti byl prý fakt, že se mu udělalo hůře než volno. Policie sice tento mord vyhodnotila jako podezření z přestupku spočívajícího v porušení zákazu shromažďování povoleného počtu lidí ve stavu nouze, ale majitel kolabujícího pašíka uvedl, že dodržel všechny předpisy platné v této době.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 květen 2020
Před odjezdem z Toronta do Vancouveru, jsem nechal provést u auta výměnu oleje a celkovou prohlídku. Čekala nás 4380 kilometrová trasa a asi 45 hodin jízdy. Přiznám se, že jsem byl trochu vyděšen, protože v Čechách jsme s naším starým vysloužilcem nikdy bez nějakého problému nedojeli z Krkonoš do Prahy, a to je pouhých 200 km. No, po prohlídce farmy a rozloučení s panem Hutkou jsme v poledne vyjeli.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1259
[CNW:Counter]