O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

AŤ-NO-ŮŮŮŮ!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 srpen 2017
Dávno, dávno tomu. O to veseleji se vzpomíná. Však to znáte: "čím větší průšvih teď, tím veselejší historka je z toho za pár let". To jsem byla tenkrát ještě jednodětná, měla jsem malou, nesmírně živou holčičku a moje maminka milená mne občas od ní na pár dnů osvobodila.  Tehdy s ní jela na týden do hor. (Jo, a nezapomeňme, nebyly mobily...) Lence byly necelé dva, a fakt neuvěřitelné éro.
 
LOĎ GENERACE IDENTITY SMĚREM K LIBYI PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 srpen 2017

Přetiskuji podstatnou část rozhovoru, který  v pátek 14. 7. 17 Monika Pilloni  měla v televizi s italským mluvčím hnutí Generace Identity - Lorenzo Fiatou. Ten na její otázky odpovídal o plánovaném projektu DEFEND EUROPE a především o lodi C-Star a plánech, které s ní mají.  Nu, počkáme si na výsledek. Pokud dokáže posádka jedné statečné lodičky více než diplomacie EU, tak smeknu. (Bylo to však nakonec všechno jinak... - bohužel). Ale zpět k onomu prvotnímu lánu:
 
NENÍ NAD STRUČNOST, LAKONIČNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2017
Macek v botáchJe to pár dnů a  jak to tak vidím, mimo několika těch nejbližších na to všichni co nevidět zapomenou... "Der Tod eines Menschen: das ist eine Katastrophe. Hunderttausend Tote: das ist eine Statistik! (Kurt Tucholsky). Tenhle citát je prý připisován Stalinovi, ale nejsou na to důkazy. Tak ještě překlad: Smrt jednoho člověka je katastrofa, sto tisíc mrtvých je statistika...  Hnusné, ale jak pravdivé.
 
VÍTE, CO JE PUKRLE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Související obrázekPodle internetu (sama bych na něco takového nepřišla) to znamená "hrb" a vzniklo to z německého slova Buckel. V podstatě je pukrle mírný úklon, prováděný současně s pokrčením kolen - a slouží jako výraz pozdravu. Provádí je zejména dívky a mladé ženy jako výraz úcty nebo díků, dříve šlo o pravidelnou součást evropské dvorní etikety.
 
ZÁŽITEK PRACOVNĚ POHOVOROVÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2017
Výsledek obrázku pro práce pngMám chlapy ráda, fakt jo. Tenhle byl navíc o hlavu větší, ramenatej, tmavý vlasy, tmavý voči, no prostě senzace. Poslali nám ho z pracáku. Koukám na doporučenku, hm, 75 ročník, to je správně uleželej, prolítne mi hlavou a znova ho zhodnotím. Pohled na něj je pěknej.
 
BLAŽENÁ KAČENKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2017
Aktuálně NEJNOVĚJŠÍ zprávy o Kačence, o níž jste četli před pár dny. Předminulou neděli k nám přijela s ošklivě zlomenou nožkou. Ještě týž večer ji přijel pan doktor z domova operovat a druhý den podstoupila kontrolní rentgeny a převaz. Čekali jsme, že se Kačenka u nás zdrží docela dlouho a až po zahojení bude moct odejít domů.
 
VÝHODY VYŠŠÍHO VĚKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červen 2017
(aneb něco úvah na téma, jak se vyrovnat se šedesátými narozkami). Nebudu se tvářit rozjuchaně a tvrdit, že pokročilejší věk má samé výhody. To bohužel nemá – člověk tráví pořád víc času obcházením lékařů, při ranním joggingu píchá v koleni, kopání krumpáčem vás unaví znatelně dřív... a taky knížka, obraz nebo hudba, mě už nadchnou zřídkakdy, protože jsem tak nějak už všechno v té či oné podobě viděla, slyšela a někdy v životě vnímala.
 
SLIBY SE MAJÍ PLNIT - JENŽE ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 květen 2017
Už s tím bojuju hodně dlouho... Říká se tomu sociální fobie a je to fakt nepříjemná věc. Pro mne i pro ty, kterých se to občas týká. Slíbím, že někam půjdu, že budu ráda,  když ke mně někdo přijde - ale, když přijde na věc, tak mám vždy ty nejlepší a nejjakostnější výmluvy... A jsem zas hluboce zavrtaná ve svém kutlochu. Ale letos jsem se rozhodla to nějak zlomit. Pokusit se dostat dál než jen do nejbližšího obchodu.
 
NA RANDE S RUKAVICÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 květen 2017
Jsou věci, na kterých se shodne celé lidstvo (tedy až na jistou minoritu). A protože hluboké moudrosti jsou většinou uschovány v humoru, existuje jeden starý vtip: „Dotaz: Jsou dámské kalhotky tou nejdůležitější věcí na světě? Odpověď: Nejsou, ale mají k ní zatraceně blízko!“ V tom se shodnou skoro všichni. Muži i ženy.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 920
[CNW:Counter]