O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

CÍTÍM, TEDY JSEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 duben 2019
V kavárně naproti mně sedí dvě dámy a evidentně rozebírají vážný psychologický problém. Padají fráze jako - uvolni se, jdi do sebe, dovol si to, nech to plynout, pošli si přání, ale hlavní mantra, kolem které se celý rozhovor točí je - POCIT. Jak to cítíš, já to necítím, cítím, že potřebuji změnu, pociťuji napětí....nemohu se do něj vcítit. (Takže asi půjde opět o chlapa. Z jakého jiného důvodu by se taky ženy ráno setkávaly? Kvůli vaření?! No nenechte se vysmát :-)))
 
CHUDINKY ČARODĚJNICE PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 duben 2019
Related imageČarodějnice se stávají pomalu ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí. Je to velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Začátek magické Filipojakubské noci ale není jen zapálení ohně, na kterém je pak upálena čarodějnice. Noc je kouzelná a slibuje nevídané... A dost možná, že čarodějnice v pohodě přežijí - protože zatím platí zákaz veškerých ohníčků i ohňů. 
 
UTRPENÍ MLADÉHO FERIHO V BORŠICÍCH PDF Tisk E-mail
Středa, 24 duben 2019
Image result for knife and blood pngOpravdu se to mohlo stát komukoliv. Ale ne každý by z toho dokázal udělat tak velkou mediální kauzu. Za napadením není ani politika, ani rasismus. Za napadením je pouze alkohol. Každý, kdo se podobné akce zúčastnil, tak ví, jak to na těchto koštech vypadá. Prostě se z normální potyčky před hospodou dělá politický útok. Napřed však slyšeli přímo od pana Feriho, že „asi někdo poblíž rasisticky nadával“, ale to on přímo neslyšel.
 
ŽIVOT NENÍ PEŘÍČKO... 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 duben 2019
Jistě znáte krátké příběhy, které jsou zakončené určitým morálním ponaučením. Můžou to být bajky o zvířatech, obyčejné staré příběhy, či legendy, které se na nás snaží zapůsobit, poradit nám, či jen kritizovat běžné společenské problémy. Je velice zajímavé, kolik takových známých příběhů se zapíše do každodenního života, s kolika se člověk setkává a vidí v běžné realitě. Předložím vám nyní sérii příběhů, ve kterých účinkují skutečné postavy v jejich skutečných životech.
 
O VELVARSKÝCH TVRDOVAJEČNÍCÍCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 duben 2019
Related imageO Velikonocích se psalo všude možně, chtěla bych se proto zmínit o „TVRDOVAJEČNÍCÍCH“. Pokud nevíte, o koho se jedná, nehledejte ve slově žádný jiný než doslovný význam. Protože jde o jeden pradávný „moudrý“ nápad obyvatel Velvar, hezkého českého města. Jedná se o pověst, která pochází z doby, kdy se stavěl Karlův most. Na jeho stavbu se totiž vozila vajíčka, která se prý přidávala do malty, a to ze všech obcí, které byly někde poblíž.
 
TO SE SNÍST OPRAVDU NEDALO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 duben 2019
Související obrázekZnáte to krásné české přísloví: „Co se doma uvaří, má se doma i sníst“? Určitě ano, v některých firmách a profesích se ke smlouvě dokonce podepisuje doložka o nevynášení informací. Jsem toho názoru, že praní špinavého prádla na veřejnost opravdu nepatří, ovšem někdy se to, co se doma uvaří, opravdu sníst nedá. Můj Honza byl přímo ukázkový strávník, už jsem to tu někdy psala, že byl pažravý a nikdy se nad ničím neofrňoval, jediné, co mi zakázal vařit, byla kapusta v jakékoliv podobě.
 
JE TU NĚJAKÝ PAMĚTNÍK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro president kubitschek brazilUž ani nevím, jak se ten pořad jmenoval. Rozhodně tehdy byly jen dva televizní programy a vysílalo se pár hodin denně. A „naživo“. Byl to myslím pořad o slavných Češích ve světě. Vzpomínám, že se právě z Brasílie, právě dokončeného brazilského hlavního města, vrátilo pár Čechů. Jestli tam pracovali, to už nevím, snad. Ale utkvěla mi v hlavě jedna střelhbitá odpověď zpovídaného muže:
 
UČENÍ - MUČENÍ - I PRO KANTORY PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 duben 2019
Výsledek obrázku pro retro školaJak se tak toulám Facebookem, narazila jsem na stránky, kde si vylévají své srdce učitelé. Ne, budete se divit, nepíše se tam o malých platech, ale o těžkostech s učením. Následující příspěvek tam napsal třicetiletý učitel přírodovědných předmětů. S elánem se vydal do školy, ale se smutkem to nakonec vzdal… Vysvětluje to jistou frustraci a naštvanost učitelů, kteří chtějí učit moderně a nemůžou. Ono se totiž zdá, že "učit dobře" pořád ještě na řadě škol s konzervativní tradicí není vůbec normální.
 
JAK JSME BUFETILI PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 duben 2019
Související obrázekPodíváme-li se na tetu Wiki, co znamená slovo bufetit, dočteme se, že bufetit = vybírat vyhozené věci z košů a popelnic za účelem jejich dalšího použití. Za tohle krásné slovo mohou v podstatě Francouzi a jejich vynález buffetu, čili místa, kde se dá rychle najíst. Patrně někdy v 70. letech minulého století vzniklo i ono krásně české bufeťák a bufetit, protože i za první republiky sice existovala kouzelná „bufátka“, ale zcela jistě tam jejich majitelé nenechávali válet nedojedené talíře. Ti se naopak snažili, aby měli v podniku čisto a útulno, maximálně rozdávali přebytky zadním vchodem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1076
[CNW:Counter]