O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NÁVŠTĚVOU V PRAZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2019
Praha je město mého srdce. Toto město krásných věží a tiše šumící řeky mám rád již od mládí. Na „Karláku“, a na to nelze zapomenout, mne co by kloučka operovali a následně léčili. Do divadel pražských jsem se zas chodil dívat na brášku. Ano, to on mi vtisknul lásku k úžasnému městu, naučil mne milovat Prahu zalitou sluncem, v dešti, i zasněženou.
 
NOSTALGIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 únor 2019
Related imageJana jede na kole, pomalu šlape do pedálů, nikam nespěchá. Je krásný květnový den a má čas. Každý rok v tuto dobu se snaží vypadnout z každodennosti, opustit svůj panelákový byt na Jižním Městě a zajet si do míst svého dětství, mezi vilky a zahrádky – na Dobešku… Tady do dřevěných pavilonů chodila kdysi do základní školy, tady si hrála v lesíku na schovávanou, tady lezla nahoru na Branickou skálu, tady prožívala první dětské lásky, tady také vznikala první dětská přátelství.
 
KAŽDÉ PONDĚLÍ MOST!!! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 únor 2019

Related image

Není nejspíš v tuzemsku člověka, který by neslyšel o nejnovějším televizním hitu, o seriálu Most!. Jeho postavy se setkávají v hospodě s názvem Severka, kde hlásají: „Dycky Most!“. Původně jsem si říkala, že na tento seriál se dívat nebudu. Nemám moc ráda drsnější humor. Ale minulé pondělí, ze zvědavosti, co na tom Mostu mají, jsem si ho pustila…
 
Z TEPLA DO ZIMY - 1. PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 leden 2019
Respektive z výletu zas doma. Ano, včera jsem zas žuchla na Havla. V letadle jsem se ověsila všemi svými "příručními" zavazadly, bafla psa, vyzvedla kufřík, a konečně vylezla do pražských minus sedmi.... Z neuvěřitelně příjemného lednového počasí tam někde na Floridě, kde jsem byla týden u vnoučat, dcery a zetě, šup zpátky do jihoměstské reality.
 
MASÁÁÁÁŽ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 leden 2019
Já nevím jak vy, ale já si chodím na masáž pro něhu. Chci pohladit. Chci, aby se ke mně někdo choval láskyplnně. Masážní salon je pro mě místo, kde se dá koupit láska a člověk si přesto nepřipadá jako děvka, nemusí se bát, že něco chytne a těhotenství je vyloučené. Takže jsem si udělala wellness odpoledne. Pára, sauna, bazén, masáž. Bylo to až neuvěřitelně skvělý. Páru miluju asi nejvíc. V parní lázni vás opustí veškerý stres, vzdor a nastane smíření s okolním světem i se sebou sama. Taková malá smrt. Svaly povolí. Napjaté provazce nervů se prověsí jako dráty vysokého napětí pod tíhou mokrého sněhu.
 
PRAVDA O PSÍCH VÝSTAVÁCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 leden 2019
Na rozdíl od lidí, kteří běžně znají ze svých předků prarodiče, a to ještě “bůhví jestli”, naši milovaní mazlíčci jsou dámy a pánové s rodokmenem, který někdy sahá téměř po “praotce vlka”. A protože je moc fajn, pochlubit se, jak je to které plemeno dokonalé, pořádají se psí výstavy.
 
S VLKY TO BYLO LEPŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2019
V sedmi letech ho adoptovala vlčice a byla mu lepší matkou než jeho macecha. Poprvé v životě pocítil lásku a péči. Když ho po dvanácti letech nalezla v divočině policie a proti jeho vůli jej odvedla do civilizace, byl to pro Marcose Rodrígueze Pantoju nejděsivější moment v životě. Lituje ho dodnes.
 
TOULKY ŠUMAVOU - PUSTINA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 leden 2019
Liduprázdnou krajinou po cestě z Hartmanic do Kašperských Hor uhání stařičká Praga Piccolo. Sedí v ní lékař. V jednom okamžiku se zahledí do zpětného zrcátka a uvidí oblak stoupajícího dýmu. Stačil jeden blesk a hájenka nad Dobrou Vodou u Hartmanic dostává ránu do vazu. Chátrá, zarůstá kopřivami a snad by to tak mělo zůstat navždy.. Vždyť kdo by se v padesátých či šedesátých letech zajímal o nějakou hájenku, která stojí ve vojenském pásmu?
 
JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 leden 2019
Related imagePokud je něco pravdy na pořekadle „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, tak je můj 2019. rok jednoznačně na nedobré cestě. Zdá se, že budu těch budoucích 365 dnů velice, převelice ranní ptáče, a že se budu dost cpát prášky. Probudila jsem se totiž s třeskutou bolestí hlavy. Takže jsem si pro jistotu hned vzala nejen pěknou dávku kofeinu, paracetamolu, ale rovnou přihodila i ibubrufen, neboť když už, tak už, a snad mi to trošku pomůže i od bolestí zad, kyčlí a ramene.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1059
[CNW:Counter]