O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NEPOVEDENÝ LÉKAŘSKÝ VÝKON PDF Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018
Výsledek obrázku pro Michal Málek KUDLANKAInternet je nejen studnice všeho moudra, ale i úžasné zábavy. Plno si toho můžete vyhledat, plno vám toho pošlou kamarádi. To, co teď budete číst, je z té druhé hromádky. Tohle poslal hodnej kámoš Michal. A předem upozorňuju, že byste to neměli číst, pokud je poblíž váš šéf. Asi by se divil, co se to stalo, proč že se v práci tak řehocete :-)))
 
UŽIJTE SI SVÁTEK PDF Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018
Letos jsou datumové shody v kalendáři hodně kontroverzní. Dnes, 14. 2., je (hodně moc dlouho) Popeleční středa, první den postní čtyřicetidenní doby, ale i den svatého Valentýna (ne zas tak dlouho), svátek lásky a hlavně svátek jeden z nejkomerčnějších; kdy se posílají dárky ve formě cukrovinek a květin. Květináři a cukráři všech zemí, spojte se!
 
CO NOVÉHO VE SVĚTĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 únor 2018
Související obrázekNEJEN PRŮŠVIHY, ALE I BÁJEČNÉ OBJEVY - Desítky tisíc dosud neznámých staveb mayské civilizace, včetně pyramid a paláců, objevil mezinárodní tým vědců pomocí nově vyvinuté technologie LIDAR na severu Guatemaly. Použitím laserového paprsku objevují nové a nové struktury, které se nacházejí pod bujnou vegetací.
 
MANIPULACE PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 únor 2018
Tohle slovo si získalo nesmírně fuj přídech. Nebudu se tu snažit o jeho klasifikaci, tu najdete na netu v mnoha a mnoha podáních. Zaměřím se jen na tu pozitivní. Pokud byste mi namítli, že manipulace nemůže být pozitivní - tak co je pak, když záchranář přesvědčuje sebevraha, aby neskákal? Když psychiatr se snaží pacientovi vymluvit černé myšlenky? Nebo jen to nejběžnější: když se snažíme malým dětem zdůvodnit a vymluvit, proč to či ono nemají dělat...
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 5. - JAK TO POKRAČOVALO PDF Tisk E-mail
Sobota, 10 únor 2018
Měla jsem za sebou moc špatné roky v manželství, které jsem prožívala s neuvěřitelným sobcem a despotou. Často jsem sloužila jako fackovací panák, potom následovalo jeho odprošení a žádání o odpuštění, což vydrželo ale jen pár týdnů. Bydleli jsme na vesnici. Neměla jsem tehdy kam odejít; rodiče mi řekli, že mě před ním varovali, a tak ať si žiji jak dokážu...
 
NESTÍHÁM, PŘIJDU ZA PŮL HODINY PDF Tisk E-mail
Sobota, 10 únor 2018
Asi každý podobnou sms, nebo přímo telefonický hovor už obdržel. Ve mě teda tyhle vzkazy vyvolávají přímo odpor a přednaštvání. Schůzku, zejména když má být někde venku na ulici, mám domluvenou po předchozí vzájemné dohodě, kdy snad znám své možnosti.
 
MOJE OSMINOHÁ FOBIE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 únor 2018
Související obrázekVymetala jsem bobky, horní polovinu těla vsunutou do králíkárny. Tak nějak nepatřičně se mi něco houpalo u levého oka. Asi bobek, řekla jsem si a otočila hlavu. Těsně u mého nosu seděl obrovský pavouk. Můj mozek, zaplavený stresovými hormony, vydal příkaz "útěk" (ještěže ne "útok", to by vzhledem k bezprostřední vzdálenosti od objektu znamenalo pavouka překousnout), díky čemuž jsem si rozrazila hlavu o kotec a zadělala si na celoživotní fobii.
 
SUPER BLUE BLOOD MOON PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 únor 2018
Výsledek obrázku pro blood moon pngBlue moon (modrý měsíc), je pokaždé, když v jednom měsíci dojde ke dvěma úplňkům. Blood Moon, čas kdy se měsíc" zalije krví", nastane tehdy, když se Země ocitne mezi Měsícem a Sluncem a sluneční paprsky musí procházet naší atmosférou. Naposledy se tyto dva jevy potkaly 31. března 1866, tedy asi před 150 lety.
 
TAKOVÉ TO NESLUŠNÉ SLOVÍČKO... PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 leden 2018
Neexistuje dítko, které by se nesetkalo s neslušnými výrazy, pro ně nevhodnými. Je ale až kupodivu, jak neskutečný cit některé děti mají, aby poznaly, že "zrovna tohle" je tak trochu ošajslich, že to se fakt neříká, že za to by měla možná být i "pokuta"... Ale abych všem plošně neubližovala - některé děti zas naopak těmto slovům přikládají význam zcela slušný, normální, pochopitelný - zvláště, pokud to říkají jejich rodiče...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 959
[CNW:Counter]