O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

QUEER BALL BRNO - PRAHA PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017

Ples pro gaye, lesby, queer lidi a jejich přátele, Queer Ball, se bude konat 10. března tr.  v Brně už po páté. Nyní se tato událost, určená LGBT minoritě, dostává také do Prahy. Její konání zde podpořila svou záštitou primátorka metropole Adriana Krnáčová. Přáním organizátorů je, aby si ples vybudoval v Praze svou tradici a stal se jednou z hlavních společenských událostí v hlavním městě.

 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 4.. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 únor 2017
Tohle povídání vezmu jako nějakou předběžnou rekapitulaci toho, co se událo nebo ještě připravuje udát, a trochu hodnocení podle znamení zvěrokruhu. Pepa je narozen ve znamení „Štíra“ s ascendentem ve Vahách. Já jsem „Panna“ s ascendentem ve Střelci (nedovedu posoudit, co to znamená, ale to bylo první, co mi sdělil, takže pro něj to zřejmě nějaký význam mělo.
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 3.. PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017

Na netu jsem objevila sentenci: „Žena má být v kuchyni! Má tam v poklidu upíjet víno a sledovat, jak jde manželovi vaření“. Musíte uznat, že to nemá chybu. Pepa je zručný nejen tanečník, ale i kuchyně je jeho doménou a nemá rád, když se mu tam někdo cizí hrabe a nedává věci zpět na své místo. Takže, ač výborná kuchařka, k vaření u něj v kuchyni se nedostanu a ani nehrnu.

 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 únor 2017
Když jsem byla malá, rodiče neměli tolik dovolené, co já prázdnin, a tak jsem musela na pionýráky odmala jezdit pravidelně; vzpomínám, že na ten první jsem jela dost nerada. Maminka pracovala celý život na letišti a její kolegové pořádali tábor;  tak jí to vylíčili v růžových barvách: jak to bude hezké, dobrodružné a že na mě dají pozor. Já moc nadšená nebyla, ale nebylo zbytí a tak maminka sbalila kufr po dědečkovi, nalepila dovnitř na víko soupis, kolik tam mám spoďárů a kolik ponožek, a šoupli mě do autobusu.
 
ŠMARJÁ, SOU TADY LIDI! PDF Tisk E-mail
Středa, 08 únor 2017
Image result for jedlové větveTen les prostě do tramvaje tahat neměl. Kdyby si ho ale hodil na ramena a šel pěšky, nezažilo by pár lidí další z variant vánoční "atmosféry". Když se stanete součástí přepravní kabiny přecpaný vánoční tramvaje a krabice s panenkou vás tlačí do pravého kolene, do rozkroku se vám nasune svým zadkem paní před váma a další spolucestující se rozhodl ve stejné kabině přepravit kolo, opravdu nechcete přijet ke stanici, ve které už z dálky vidíte muže, který podpírá strom...
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 08 únor 2017
Jsem single. Pro ty, co tohle potřebují více rozvést, dodám, že jsem takový byl prakticky vždycky, i když jsem o tom ještě nevěděl, ba ani o tom nepřemýšlel. Kromě více méně dobrovolného společného chození do školy s ostatními dětmi ze vsi, více méně nedobrovolného povinného chození alespoň občas na pionýrské schůzky se spolužáky ze třídy (aby se vlk komunismu nažral a já - koza - měl trochu pokoj a zůstal celý),
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2017
Takže se mi z Jiřího z Poděbrad nakonec vyklubal Pepa, tanečník, znalec vína, výborný kuchař, ajťák, v podstatě chlap k všeobecnému použití, ale … Všechno je úžasné, kdyby tam nebylo to „ale“, které znamená, že je to samorost s neústupnými názory – takový dub = můžete se o něj směle opřít, ale na chuť nic moc.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2017
Před dlouhými deseti léty mi několik čtenářek a čtenářů odpovědělo na zadanou otázku: "Jaké máte vzpomínky na dětské tábory?" A tak jste si tehdy, před těmi léty, mohli číst následující vtipné a milé řádky. Protože by byla škoda je nechat spát v hlubinách internetu, a protože tu i mnoho z vás tehdy nebylo, rozhodla jsem se je znovu publikovat. Takže dnes začínáme první vzpomínkou...
 
ŠKOLA VÁŽNĚ - NE HROU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2017
Image result for Základní a mateřská škola Benešov,  Na Karlově 372Na ZŠ Karlov se učilo jako ve 30. – 40. let 20. století. Všechny děti 2. tříd i my, paní učitelky a asistentky, jsme se vrátily do starých dob a jeden celý týden ... jsme v rámci projektu učily jako za časů našich prababiček. Děti se totiž dnes ve škole už zcela běžně setkávají se skupinovou, individuální, projektovou výukou, a proto jsme se rozhodly ukázat dětem, že to, co je nyní běžné, dříve děti nezažívaly. A jak nejlépe toho dosáhnout, než jim ukázat opak?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 875
[CNW:Counter]