O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 červenec 2008

V příspěvcích k jednomu kudlančímu článku se objevila zajímavá poznámka:  chybí příběhy o bezva mužích, o tom, jak to "přeci jen vyšlo" a nějaká ta kudlanka si našla skvělého partnera. Muži tu dost často figurují jako trýznitelé, notoričtí záletníci nebo přinejmenším bezohlední sobci, kteří chtějí jen svoje pohodlí a servis. To mě přimělo se s vámi podělit o mé cestě za jedním bezva chlapem.

 
PAK ŽE CHLAPI NEJSOU DRBNY... PDF Tisk E-mail
Středa, 16 červenec 2008

 Včera na plážovém volejbalu, v malé pauze mezi jednotlivými sety, jsem vyslechla velmi zajímavý rozhovor čtyř zhruba padesátiletých pánů "z lepší společnosti". Nepočítám se mezi voayery, ale prostě moje uši si dělaly co chtěly... Říkala jsem jim: je to nevychované a hulvátské poslouchat cizí hovory, ale co naplat. 

 
NEVIDÍM, NESLYŠÍM, JÁSÁM... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2008

Zbloudilá moucha právě podnikla sebevražednou cestu na mou hlavu. Netušila ani, do jakého chaosu právě narazila. Ne, že by to nebyl pohledný chaos, má hlava je poměrně pěkně utvářená s výraznými lícnimi kostmi, jemnou pletí, šedozelenýma očima a momentálně lehce nazrzlými vlasy.

 
HOVÍNKOVÁ STORY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2008

Je to už hodně dávno, byli jsme mladí a krásní, teď už jsme jenom krásní. Naše kamarádka a spolupracovnice se vdala a odstěhovala do Brna. Vzala si vedoucího programátora brněnského výstaviště, člověka velmi sportovního, distinguovaného a zcestovalého.  Tradovalo se, že jednou do roka přijeli k nám do západních Čech; kamarádka tady měla vdanou dceru z prvního manželství.

 
NENÍ VÍKEND JAKO VÍKEND PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2008

Tak jsme se o víkendu (bylo to začátkem června) vypravili i s našimi odrostlými dítky do vísky Vysoká Srbská, abychom zde v lůně přírody, pár kroků od polských hranic, užili klidu, zeleně a pohody. To jsme ovšem nevěděli, co nás  čeká a nemine.  Že víkendování proběhne za asistence policie ČR totiž nemohl předvídat ani ten největší vtipálek mezi námi...

 
INKA Z BRETOŇSKÉ AMBASÁDY PDF Tisk E-mail
Středa, 09 červenec 2008

Bydlíme kousínek za Okoří a každou chvíli se tam něco koná, historická bitva o hrad Okoř, rytířské souboje, různá setkání a festivaly keltské muziky. Letos to byla "Okoř se šťávou". Vzhledem k tomu, že tam měl přijet manželův krajan z Bretaně, Alan Stivell, bylo již předem dané, že tam rozhodně scházet nebudeme.

 
STARÉHO PSA NOVÝM KOUSKŮM... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červenec 2008

Jednoho dne přišlo to, co už bylo na spadnutí; vrátil jsem se z nemocnice a léčebny a konstatoval, že už není všechno jako dřív. Cítil jsem se jako loďka bez vesel a posedla mě nostalgie za dávnými časy, kdy všechno bylo jasnější, pohodovější a šťastnější.

 
ŽIVOT JE KRÁSNÁ VĚC! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 červenec 2008

Není to dávno, co vysílala ČT1 pořad „Trapasy", tři celkem povedené povídky, které byly prokládány historkami herců, přítomnými ve studiu. Někdo z nich tam vzpomněl zubaře a návštěvy s ordinací spojené. A to mi připomnělo taky jeden můj "velice osobní" zážitek, spojený se zubařem, o který se s vámi ráda podělím.

 
LÁSKOVÁNÍ V AUTĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 červenec 2008

Nebyla jsem v manželství žádná světice, ale taky jsem hned nebalila kufry, když jsem si někde užila a taky jsem pro stejně postižené měla pochopení. Tehdy jsem pracovala ve výpočetním středisku jako operátorka u sálového počítače. Dělali jsme na tři směny a do práce jsem jezdívala autem. Jednou mě náš podnikový šofér při odpolední směně požádal, jestli bych mu na pár hodin nepůjčila auto, že mi ho vrátí s plnou nádrží...

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1548 - 1560 z 1652
[CNW:Counter]