O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

AUTOŠKOLA PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 září 2008

Můj drahý dvouletý chlapeček miluje auta, traktory, jeřáby, letadla a jiné potvorstvo. Tak jsem se rozhodla koupit auto a naučit se řídit, ať mu udělám radost a můžeme jezdit na výlety, ať nejsme na nejnižším stupni sociálního žebříku. Já ve svých 38 letech sice řidičák mám, ale po jeho získání - tehdy - jsem zjistila, že nejsem „řidič v rytmu zrozený",

 
HEČ, MÁM SVÁTEK :-))) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 září 2008

 Jéje, zase je jeden rok pryč, ach jo... A za pár hodin je Daniely, nojo, díky za připomenutí. A - převeliké díky za všechny ty krásné a milé gratulace, moji drazí a milí. Ovšem jednu si absolutně nemůžu nechat pro sebe - dostala jsem ji od Wendulky a Michala: Milá naše Danielo, posíláme ti po sličných gratulantech srdečné blahopání k svátku. Hlavně zdraví, viď ?

 
NEJKRÁSNĚJŠÍ CHVÍLE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 září 2008

Také máte chvilky, kdy si prostě jen tak vybavíte něco moc příjemného, co jste zažili, okamžiky, které se vám mihnou hlavou a přinesou kromě lehkého pousmání na tváři také pocit štěstí, pohody, spokojenosti a lásky?Já mám těch svých hladivých chvil několik. Každá je jiného druhu, ale zahřejí na dušičce úplně stejně...

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - VI. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2008

Můj budoucí manžel, pro zachování anonymity mu říkejme Darius, se mi ozval přesně podle zdejších učebnic pro nezadané pány, a to třetí den po seznámení. Domluvili sme si schůzku uprostřed týdne. Moc dobře se nám opět povídalo a když byl čas se rozloučit, řekl mi Darius, že by mě rád viděl zas a já na to, ať mně tedy zase zavolá.

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - V. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 srpen 2008

Pro chlapa už by mě do Latinské Ameriky nikdo nedostal ani heverem. Určitě se najdou i výjimky, ale já už bych to neriskovala. Stejně jsem od začátku věděla, že vztah s Ernestem byl absolutně neperspektivní. Tak jsem dále chodila do “šantánu” s Editou, která se střídavě rozcházela a zase dávala

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - IV. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 červenec 2008

Nastala krušná doba. Z Jacka jsem se "léčila" snad rok a půl a nakonec jsem zjistila, že poslední dávku antibiotik jsem dobrala až už jsem začala chodit se svým současným manželem  - o celé dva roky později. Ale to bych předbíhala. Přes spolubydlícího jsem se seznámila s jednou paní, která byla taky z Čech a měla přinejmenším zajímavý přístup k manželství.

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - III. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 červenec 2008

Moje nová rodina ale nebyla ani zdaleka tak příjemná jako ta první. Potřebovali nějakou služku, podržtašku a matka rodiny, která pracovala jen na částečný úvazek, měla pořád pocit, že nejsem dostatečně vytížená a měla by ze mě vydolovat víc. Navíc jsem začala bydlet samostatně a musela jsem si koupit auto. Měla jsem hodně nových výdajů, neodhadla jsem, kolik budu potřebovat peněz a řekla si o příliš nízkou výplatu.

 
SMS ZE ZÁHROBÍ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2008

Dneska ráno mi cinknul mobil - koukám, esemeska - a mně úplně neznámé číslo - tak to otevřu a čtu: "Ahoj, jak se máš? Všechno nejlepší k svátku ti přeje máma".  Přitom moje maminka zemřela před čtyřmi lety. Slabší náturu by tohle možná porazilo, ale ne mě! Já jsem právě díky mámině tvrdém výcviku nabyla odolnosti a hned tak nic mě nesloží.

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 červenec 2008

Daleko za oceánem jsem měla hodně času přemýšlet o svém vztahu s Danem a čím dál tím víc mi docházelo, že se k sobě nehodíme. Dokonce jsem mu své obavy ohledně našich rozdílných představ o bydlení jednou vylíčila v dopise. Nevím, co jsem si od toho slibovala. Možná jsem jen chtěla, aby se nad tím taky zamyslel a až se vrátím, abychom společně hledali nějaké řešení.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1405 - 1417 z 1518
[CNW:Counter]