O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KLUB UMRZLÉHO PALCE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 srpen 2009

Bratři Likenové byli trapeři, občas rýžovali zlato a hlavně pašovali alkohol na Alasku. Měli srub poblíž hranic na řece Šedesátá míle. Psal se rok 1920, byla doba prohibice. Policie je dávno podezírala, ale nikdy se jí nepodařilo je chytit. Oba bratři používali vždy jinou cestu a obvykle počkali až přišel blizard, který skryl stopy dříve,  než se kdokoli odvážil k pronásledování v takovém marastu.

 
BABIČKY SE NEZAPOMÍNAJÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 31 červenec 2009
Daniela mi poslala pár témat na článek; nejvíc mě zaujalo téma návštěv u babičky, ale místo nějaké úvahy nad tímto námětem jsem si vybavila své vlastní vzpomínky a zážitky. Milosrdný čas ohladil všechny hrany a já zjistila, že i takové věci, které jsem od babiček tenkrát nemohla zkousnout a připadaly mi děsně nespravedlivé a přímo strašné, jsou najednou jakoby zamlžené a k pousmání.
 
TY VOLE, NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červenec 2009

Lákají vás adrenalinové sporty? Už máte za sebou bungee jumping, let stíhačkou, potápění mezi žraloky či střemhlavý skok do propasti? Tak zkuste něco opravdu nebezpečného - učit na základní škole! Pokud si myslíte, že učitelem může být každý, kdo 45 minut udrží křídu a moč, jste na omylu. V Anglii dnes verbují do školství důstojníky s výcvikem pro přežití v extrémních podmínkách.

 
MEDVĚDÍ HISTORKY Z TÁBORA - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červenec 2009

O Homolkových jsem psala minule. Z tábora se odmítali hnout a my se podle toho zařídili. Ti, co bydleli v chatkách na protější stráni, se sestěhovali tak, aby nikdo nezůstal sám, a kontakt s Homolkovými jsme omezili na minimum. Tedy s dospělými Homolkovými. Dětem jsme se začali hromadně vyhýbat až poté, co jsme zjistili, že jejich hlavičky jsou již po několik měsíců množírnou potvor vší.

 
MEDVĚDÍ HISTORKY Z TÁBORA - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červenec 2009

"Ještěže jedu domů, tady je to tábor plnej hippiesáků", oddechl si s úlevou Medvěd, když vyložil naše obrovské auto, po střechu naložené věcmi, bez kterých se rozhodně nemůžu týden obejít -  v jednom levném ubytovacím zařízení turistického typu, kousek od B. Sedl do auta a odfrčel vydělávat. Mně hippiesáci nevadí a tak jsem ráda zůstala a nasbírala tak spoustu zážitků, o které se teď s vámi můžu podělit.

 

 
MÁM DĚS Z LETADEL! PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2009

Tak se mi to podařilo. Přibližně za měsíc se se mnou odlepí ze země letadlo a za dvě hodiny, doufejme, přistane v zemi zaslíbené. Říkám si, jak jsem šikovná, že se mi podařilo navázat tak dobré obchodní vztahy, že nás náš partner pozval nejen na další vyjednávání, ale dokonce na svatbu dcery. Těším se a považuji si to.

 
BESKYDE BESKYDE, KDO PO TOBE IDE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2009

Všude dobře, doma nejlépe, tak co si nestřihnout domácí dovolenou? Začátkem léta jsme si s kamarádkou řekly, že léto zde nebývá moc letní, a našly si beskydský hotel větší velikosti, s bazénem s mořskou vodou a dalšími rozličnými vymoženostmi. A dobře jsme udělaly!

 
MEDVĚDI A TORONŤANI PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 červen 2009

V době, co jsme tu byli s Olinem sami, jsme moc na Bear creek nejezdili (tam je náš další srub). Takže jsme ani netušili, že naší kůlnu (špajz) navštívil medvěd. Jsou tam zásoby - 20 kilové pytle mouky, cukru, rýže, krabice špaget, konzervy, atd. prostě suché potraviny, které Kennedy shromažďuje na třetí světovou válku.

 
KRÁSNÁ BUDOUCNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2009

Milá Dani, tak jsme tu měli včera ve vsi svatbu. A nebyla to svatba jen tak ledajaká... Ale pěkně po pořádku. Poslední dobou čtu na Kudlance příběhy žen, které dlouhodobě v manželství snášejí útrapy, ale bojí se odejít od partnera, protože je leká je vidina případné samoty. Vím, je to těžké. Sama si dodnes pamatuji, jak jsem jednou jela do práce s opuchlýma očima od pláče, totálně vyhaslá, nevidící východisko ze své situace.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1392 - 1404 z 1575
[CNW:Counter]