O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2009 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 leden 2009

Šinu si to lehounce vzhůru z metra (na jedoucích schodech), když tu skrz hlahol davu slyším nějaký zvláštní dvojzvuk: "třikralovasbirkáááááá, třikralovasbirkááááááááá, třikralovasbirkáááááááááááá"... Zbystřila jsem zrak, sluch i pozornost co jen to šlo a tu už se přede mnou zjevila dvě korunovaná strašidýlka - po bližším ohledání tak něco mezi 15 - 18 lety.

 
TANEČNÍ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 leden 2009

Úprk černé množiny naproti, klátivě stojící na druhé straně sálu, je odstartován slovy: „Pánové, zadejte se".... Ano, takhle to začíná. Příšerní a nejistí kluci na straně jedné a stydlící se slepičky na hřadě -  mladé dámy - na straně druhé. Taneční mistr poté mávne rukou směrem ke klavíristovi a sálem zazní pokyn: "Tak, prosím! Á dva tři, á dva tři!"

 
ÚČASTNÍCI AUTOBUSOVÉHO ZÁJEZDU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 prosinec 2008

Když se v dnešní době rozhodnete podniknout výlet za poznáním, máte víc než slušný  výběr - luxusně vybavený autobus nebo dokonce letadlo, kterým se do velkých evropských měst dostanete za přijatelné ceny během několika málo hodin. Není tomu ale tak dávno (i když je to už v minulém století), kdy bylo vše "trochu" jinak.

 
TA NAŠE MAMINKA, JO, TA JE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 prosinec 2008

Leta se snažíme s bratrem vnutit naší mamince mobil, ale je to nějaké neprůchodné. Zvlášť po tatínkové smrti, když je sama, tak se jí kolikrát nemůžeme třeba dva dny dovolat, protože naše maminka je taková čundralka plundralka - prostě ráda jezdí na výlety. To pak člověk neví co s ní je a kde vlastně vězí, když zrovna voláme...

 
KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - VII. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 prosinec 2008

Tak nevím, jestli si můj příběh ještě pamatujete. Napsala jsem sem šest dílů a sedmý jsem hodlala dopsat vzápětí. Jenže - pak se naše dceruška rozhodla, že už dál nebude čekat a vydala se na cestu do světa - ale o minimálně dva týdny dřív, než bylo plánováno. Mateřství mě následně docela zaměstnávalo a čas běžel.

 
ŠŇUP A JSI V POHODĚ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 listopad 2008

Tak vám ráno jedeme s kolegy na jednání a hele! Na Knížecí lavičky s reklamou, kterou uvádí tenhle úžasnej slogan! Jeden by očekával, že namísto veselé paní, která drží vítězně u nosu nějaký nosní kapky, tam bude skupinová fotografie šťastnejch lidí s bílym práškem kolem nosních dírek, v pozadí rozsvícenej stromeček v módních barvách černá a bílá, to dá rozum a pod tím něco jako „Unie českých dealerů vám přeje krásné bílé Vánoce!"

 
PRŮŠVIHOVEJ DEN... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 listopad 2008

Mám den, průšvihovej den. Tak tahle písnička od Samsona mi teď v uších zní, jenže já nemám průšvihovej den, ale spíš celý týden, skoro každej den nějaká jobovka. Nejdřív to začalo, že mi začal zlobit hard disk na mém starším notebooku. Tušila jsem zradu, tak jsem se pokoušela zazálovat nejcennější data.... JENŽE -  

 
BUM BUM BOURAČKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 listopad 2008

Moje první a naštěstí zatím poslední dopravní nehoda se mi stala v roce 1990 a málem jsem se kvůli ní rozvedla:-) V Brně se konala po desítkách let světová výstava psů. Holčičku jsme večer u našich vyměnili za škodovku a ráno hurá do Brna. Tam samozřejmě řídil muž, výstavu jsme si užili a zpátky nespěchali, protože malá byla u našich na víkend a my si pro ni jeli až na nedělní oběd.

 
PRO KRISTOVY DRAHÉ ROKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2008

Jsem přesvědčená, že "tohle" ještě na kudlance nebylo. Poctivě jsem hledala (tedy, skoropoctivě). Ale pokud to bylo, věřím, že si tuhle nádherně jarně depresivní skuhránku přečtete i v té dnešní nechutně zimní a depresivně předvánoční době. :-))). (A co teprve autorka, která tím "vstoupí do vody, která utekla už před čtyřmi léty...")

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1392 - 1404 z 1518
[CNW:Counter]