O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SUPER VÁLEČCI - BRITAIN´S GOT TALENT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 duben 2009

Jeden z nejsledovanějších pořadů, Britain's Got Talent, přinesl letos další objev - zpěvačku Susan Boyle. Její klip viděl už kde kdo. Těším se, až snad někdy bude možno slyšet její zpěv bez křiíku fanoušků, vychutnat si ho. No, ale zatím... Zatím vás zvu na shlédnutí jiných soutěžících, tentokrát kouzelné dvojice - dvou velmi svižných válečků...

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - V. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 duben 2009

Nemám žádný takový divotvorný hrneček. Ale mám skleničku... Žil byl krásný růžový džbán se šesti krásnými sklenicemi na nožce. Měly ušlechtilý původ. To byla jedna velice šikovná paní, jménem Marie. Ta se provdala za pana Gregoryho, skláře. Bylo to v druhé polovině 19. století, tenkráte bylo sklářů jako máku,

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 duben 2009

Tak jsem sedím nad domácím úkolem od Daniely na téma „Váš nejzajímavější, nejmilejší, případně nejvzácnější hrneček" a přemýšlím, o kterém z nich napsat. Je to těžké, já nejsem vyhraněná na jeden jediný a od doby, co mám svého medvídka, tak jsem hrníčky přímo zahrnována, kdykoli na nějakém ustrnu v obchodě pohledem delším než 2 nanosekundy.

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 duben 2009

Jsou chvíle v životě lidském, kdy člověk neví jak dál. Je mu úzko a má pocit, že prožívá ty nejhorší chvíle ze všech lidí, kteří na Zemi jsou. A jsou "berličky", která nám pomáhají tyhle chvíle zahnat. Mám ráda hrníčky, nemám je sice už kam dávat, ale z každé dovolené nějaký přivezu. Když ho dostanu jako dárek, mívám obrovskou radost.

 
NEZBEDNÍCI DOMÁCNOSTNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2009

A je to tady, konečně přímo objevný popis!!! Čtěte, co všechno odpozorovala Pavla Vodoměrka: V každé domácnosti žije spousta objevených i neobjevených (zatím spících) skřítků a skřetů. Skřítci a skřeti se rozlišují podle povahy a záludností, které způsobují. Ti méně škodolibí a méně závažní jsou skřítci a ty potvory zákeřné, obludné a nesmlouvavé, jsou skřeti.

 

 
SKLERÓZA NA ÚROVNI PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2009

Říkat, že jsem zapomnětlivá, to nechci, protože to má jakýsi přídech nedbalosti, dokonce nespolehlivosti. Kdežto být sklerotická? To zní jako nemoc a za nemoc většinou člověk nemůže, léčí se to a především - lidi vás, chudáka nemocného - ještě litují... Postupem času se tahle moje "choroba" stala víceméně chronickou, ba co dím, dostala se do dalšího levelu, abych mluvila současným jazykem.

 
JSEM DŮVĚŘIVÁ SLEPICE PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2009

Jsem velmi realisticky založená žena. Ovládám spoustu předpisů a paragrafů. Pracuji v dost vysoké manažerské funkci.  Dodneška jsem si o sobě myslela, jak jsem inteligentní a jaká je Nancy Reaganová slepice, když si nechává za drahé peníze věštit budoucnost. Naprosto jsem v duchu odsuzovala holky, které mi říkaly, že byly u kartářky a platily 300 Kč.

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2009

Milá Danielo, zdravím při úterním ránu a připojuji něco k těm hrnečkům. Mám jich mraky, v servisech i jednotlivě, hlavně proto, že jsem likvidovala nedávno celou domácnost po rodičích. Při tom jsem zjistila,  že hrnečků mám na několik životů dopředu :-)).

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 duben 2009
Mám doma plno nejrůznějších hrnečků. Některé jsem si koupila, jiné jsem během let dostala. Rozhodně se tedy nedá mluvit o servisu... Včera jsem se na jeden z nich, o kterém jsem si myslela, že je to jen reklamní hrneček jistých novin, víc zadívala - tedy detailně se podívala na jeho spodní stranu.
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1379 - 1391 z 1533
[CNW:Counter]