O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KLIKATÁ CESTA ZA BEZVA CHLAPEM - VII. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 prosinec 2008

Tak nevím, jestli si můj příběh ještě pamatujete. Napsala jsem sem šest dílů a sedmý jsem hodlala dopsat vzápětí. Jenže - pak se naše dceruška rozhodla, že už dál nebude čekat a vydala se na cestu do světa - ale o minimálně dva týdny dřív, než bylo plánováno. Mateřství mě následně docela zaměstnávalo a čas běžel.

 
ŠŇUP A JSI V POHODĚ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 listopad 2008

Tak vám ráno jedeme s kolegy na jednání a hele! Na Knížecí lavičky s reklamou, kterou uvádí tenhle úžasnej slogan! Jeden by očekával, že namísto veselé paní, která drží vítězně u nosu nějaký nosní kapky, tam bude skupinová fotografie šťastnejch lidí s bílym práškem kolem nosních dírek, v pozadí rozsvícenej stromeček v módních barvách černá a bílá, to dá rozum a pod tím něco jako „Unie českých dealerů vám přeje krásné bílé Vánoce!"

 
PRŮŠVIHOVEJ DEN... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 listopad 2008

Mám den, průšvihovej den. Tak tahle písnička od Samsona mi teď v uších zní, jenže já nemám průšvihovej den, ale spíš celý týden, skoro každej den nějaká jobovka. Nejdřív to začalo, že mi začal zlobit hard disk na mém starším notebooku. Tušila jsem zradu, tak jsem se pokoušela zazálovat nejcennější data.... JENŽE -  

 
BUM BUM BOURAČKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 listopad 2008

Moje první a naštěstí zatím poslední dopravní nehoda se mi stala v roce 1990 a málem jsem se kvůli ní rozvedla:-) V Brně se konala po desítkách let světová výstava psů. Holčičku jsme večer u našich vyměnili za škodovku a ráno hurá do Brna. Tam samozřejmě řídil muž, výstavu jsme si užili a zpátky nespěchali, protože malá byla u našich na víkend a my si pro ni jeli až na nedělní oběd.

 
PRO KRISTOVY DRAHÉ ROKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2008

Jsem přesvědčená, že "tohle" ještě na kudlance nebylo. Poctivě jsem hledala (tedy, skoropoctivě). Ale pokud to bylo, věřím, že si tuhle nádherně jarně depresivní skuhránku přečtete i v té dnešní nechutně zimní a depresivně předvánoční době. :-))). (A co teprve autorka, která tím "vstoupí do vody, která utekla už před čtyřmi léty...")

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - VII. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 říjen 2008

O víkendu vařil Medvěd. Výsledkem byly špagety s bologskou omáčkou a byly moc dobrý, ale to, co tu chci popisovat, není chuť špaget s bolognskou omáčkou, ale Medvědův vymakaný systém přípravy. Když jsem přišla do kuchyně, na první pohled se zdálo, že na sporáku se vaří nudle a ve dřezu je kopa nádobí. Omáčka nikde...

 
NO JO, PROČ BY TO NEZKUSIL ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 říjen 2008

Vážení, chtěla bych se s vámi podělit o jednu svou historku. V životě jsem potkala již mnoho zadaných, ženatých mužů, takže věty typu: "Moje manželka mi nerozumí.." apod. mě akorát tak dokážou rozesmát. Ale to, co předvedl jeden můj bývalý přítel, tak to mě opravdu pobavilo. Potkali jsme se asi před měsícem, po pár letech. Na chvíli jsme se zapovídali a on prý že už je rozvedený ...

 
POSLEDNÍ RITUÁL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 říjen 2008

"COŽE? Tys rozčtvrtil vlastní matku?!" vykřikla babička. Tedy nevykřikla, ale znělo to tak. Ve skutečnosti vykřikla: "COŽE? Ty si nedáš kafíčko?!", ale tón byl stejný. "Proč si ho nedáš?" vyštěkla. "Ve čtyři hodiny si vždycky dáváš kafe!" Stál jsem proti ní úplně bezbranný. Byla pravda, že jsem si s ní tou dobou dával kafíčko. "Já už měl kafe v práci," vysvětloval jsem provinile.

 
JSEM ŠOFÉÉÉR - A KDO JE VÍC? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 říjen 2008

Ihned „předem svého dopisu" se přiznávám, že svou zeleno-citroenovou žabku mám v servisu, má rozflákaný přední nárazník a jedno přední světlo. Netrefila jsem se totiž do garáže... Po pár jízdách v autoškole jsem požádala otce svého dítěte, aby se mnou jezdil, jelikož nebyl nikdo jiný, kdo by se mnou riskoval život.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1379 - 1391 z 1501
[CNW:Counter]