O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

DUCHOVÉ, DUŠI, DUŠIČKY... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 duben 2010

Jsem osoba veskrze realistická, žádný špiritista ani strašpytel, přesto se mi stalo před pár lety něco, co se vymyká běžnému pojetí výrazu "zlý sen", "noční můra" a podobně. Bydleli jsme v Praze na Vinohradech, v domě z první republiky.

 
CO JE PĚKNÉHO U NÁS DOMA (JEŠTĚ...) - III. PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 duben 2010

Téměř přímo nad nádražím prochází most Inteligence, trať na mostě však nenavazuje na nádraží, ale vede nad nádražím a jezdí po ní nákladní vlaky přes Vltavu. Most se začal se stavět v roce 1949 bez dokončeného projektu, dělníky na náročné stavbě nebyli profesionálové, ale lidé s akademickým vzděláním, kteří byli v 50. letech nuceni nastoupit do dělnických a pomocných profesí.

 
CO JE PĚKNÉHO U NÁS DOMA - JEŠTĚ... II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 duben 2010

A máme tu další příděl krásných domů, které ze svého okolí pro nás Můra přináší. Ale - já píšu krásných a spíš bych měla napsat smutných. Protože na jejich údržbu, opravu a uchování pro příští, jaksi peněz není...

 
CO JE PĚKNÉHO U NÁS DOMA (JEŠTĚ...) - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 14 duben 2010

Dnes, kudlanky a kudlánci, především obrazem. A budu vám psát a ukazovat, jak to vypadá u nás doma. Bydlíme v Praze, v Hodkovičkách. Naše městská čtvrť byla připojena k Praze r. 1922. Má rozlohu 208 ha a žije zde 3,5 tisíce obyvatel. Ale - je o ní povědomost už dávná...

 
CO JE PĚKNÉHO U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 duben 2010

Hodná Můrinka napsala pondělní úvodník o tom, co je nového u nás doma - ale po přečtení jejího textu jsem kategoricky prohlásila, že tohle bude něco ... Napsala a vybavila to všechno fotkama a já si uvědomila, že POKUD SE MI PODAŘÍ na něco podobného umluvit i vás ostatní, bude to něco! Ale už vás přestanu napínat a prozradím, oč že se to jednalo:

 
NEŠLO BY TO UDĚLAT AŽ PŘÍŠTĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 duben 2010

Je duben. Konečně se k nám dostalo jaro. Letos jsem už pomalu začala pochybovat a říkala si, jestli nás nepřepadla doba ledová. Ale ne, nakonec a naštěstí. Vyrašily petrklíče a sněženky, toto jaro snad zaráz. Pomalu se to zelení a krásně, kráááásně to všude voní - čerstvým novým, svěžím.

 
VELIKONOCE NA SNĚHU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 duben 2010

Ahoj Daní a všechny ostatní kudlanky a kudlánkové, dovolila jsem si poslat vám všem jeden pozdrav -  pozdně povelikonočně předvelikonoční. Povelikonočně proto, že jsem to dřív nestihla, a předvelikonoční  proto, že se ta naše výprava za sněhem konala o víkendu před velikonočním pondělím :-))).

 
POMLÁZKA, NÁDIVKA A PŘÁNÍČKO PDF Tisk E-mail
Sobota, 03 duben 2010

Tak tu zas máme Velikonoce.. Všude vlají fábory,  ze všech výloh obchodů na nás čuměj beránci a zajíčci v nejrůznějších provedeních, hospodyňky si vyměňují recepty na nádivky. Já mám taky jeden a hned vám ho sem píšu:

 
PERFEKTNÍ KAREL ŠÍP PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 březen 2010

Tak jsem si v sobotu řekl, že jen tak pro zajímavost si dám pár minut „týtý" a pak si pustím nějaký film... Ale - byl jsem příjemně překvapen - Týtý, v jasném kontrastu vůči nepochopitelnému přenosu Českých lvů, bylo jasným vítězem.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1366 - 1378 z 1603
[CNW:Counter]