O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

MEDVĚDÍ HISTORKY Z TÁBORA - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červenec 2009

O Homolkových jsem psala minule. Z tábora se odmítali hnout a my se podle toho zařídili. Ti, co bydleli v chatkách na protější stráni, se sestěhovali tak, aby nikdo nezůstal sám, a kontakt s Homolkovými jsme omezili na minimum. Tedy s dospělými Homolkovými. Dětem jsme se začali hromadně vyhýbat až poté, co jsme zjistili, že jejich hlavičky jsou již po několik měsíců množírnou potvor vší.

 
MEDVĚDÍ HISTORKY Z TÁBORA - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červenec 2009

"Ještěže jedu domů, tady je to tábor plnej hippiesáků", oddechl si s úlevou Medvěd, když vyložil naše obrovské auto, po střechu naložené věcmi, bez kterých se rozhodně nemůžu týden obejít -  v jednom levném ubytovacím zařízení turistického typu, kousek od B. Sedl do auta a odfrčel vydělávat. Mně hippiesáci nevadí a tak jsem ráda zůstala a nasbírala tak spoustu zážitků, o které se teď s vámi můžu podělit.

 

 
MÁM DĚS Z LETADEL! PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2009

Tak se mi to podařilo. Přibližně za měsíc se se mnou odlepí ze země letadlo a za dvě hodiny, doufejme, přistane v zemi zaslíbené. Říkám si, jak jsem šikovná, že se mi podařilo navázat tak dobré obchodní vztahy, že nás náš partner pozval nejen na další vyjednávání, ale dokonce na svatbu dcery. Těším se a považuji si to.

 
BESKYDE BESKYDE, KDO PO TOBE IDE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2009

Všude dobře, doma nejlépe, tak co si nestřihnout domácí dovolenou? Začátkem léta jsme si s kamarádkou řekly, že léto zde nebývá moc letní, a našly si beskydský hotel větší velikosti, s bazénem s mořskou vodou a dalšími rozličnými vymoženostmi. A dobře jsme udělaly!

 
MEDVĚDI A TORONŤANI PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 červen 2009

V době, co jsme tu byli s Olinem sami, jsme moc na Bear creek nejezdili (tam je náš další srub). Takže jsme ani netušili, že naší kůlnu (špajz) navštívil medvěd. Jsou tam zásoby - 20 kilové pytle mouky, cukru, rýže, krabice špaget, konzervy, atd. prostě suché potraviny, které Kennedy shromažďuje na třetí světovou válku.

 
KRÁSNÁ BUDOUCNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2009

Milá Dani, tak jsme tu měli včera ve vsi svatbu. A nebyla to svatba jen tak ledajaká... Ale pěkně po pořádku. Poslední dobou čtu na Kudlance příběhy žen, které dlouhodobě v manželství snášejí útrapy, ale bojí se odejít od partnera, protože je leká je vidina případné samoty. Vím, je to těžké. Sama si dodnes pamatuji, jak jsem jednou jela do práce s opuchlýma očima od pláče, totálně vyhaslá, nevidící východisko ze své situace.

 
RALLYE CUP 2009 PDF Tisk E-mail
Středa, 17 červen 2009

Vzhledem k tomu, že jedna z Kudlanek je maminkou mládence Michala, který se věnuje poněkud adrenalinovému sportu - jezdí rally, požádala jsem ji a jejím prostřednictvím i samotného závodníka o svolení k publikaci reportáže, kterou o této soutěži -  Rallye Cup 2009 - MaxSport Pneu Erzetka Rallye 2009 - napsal jeho spolujezdec, jinak redaktor časopisu ewrc.cz. 

 
JÁRA CIMRMAN V TANVALDU PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 červen 2009

Jméno našeho všestranného českého génia, spisovatele a pedagoga Járy Cimrmana, kterému jen o fous utekl titul Největší Čech, nese kde co; ovšem pouze Tanvald má už tři roky otevřenou třicetikilometrovou cyklostezku J. Cimrmana, která vede od Navarova od mostu přes Zlatou Olešnici, na Tanvald - Šumburk, Sladkou dírou k Protržené přehradě a mizí na polské hranici Jizerka - Orle.

 
JAK JSEM NAŠLA DOMOV BEZDOMOVCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 červen 2009

Lidi, to snad není možný! Spáchala jsem dobrý skutek zcela proti své vůli... Představte si typický pražský panelák, dvanáct pater, čtyřiadvacet králičích doupat o rozloze 60 m2, v každém jedna rodina, společné schodiště, výtah s nosností pěti panáčků, nástěnka s domovním řádem, na které je puberťáckou rukou dopsáno „domovník řádí" a domovník .

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1353 - 1365 z 1533
[CNW:Counter]