O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SKLERÓZA NA ÚROVNI PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2009

Říkat, že jsem zapomnětlivá, to nechci, protože to má jakýsi přídech nedbalosti, dokonce nespolehlivosti. Kdežto být sklerotická? To zní jako nemoc a za nemoc většinou člověk nemůže, léčí se to a především - lidi vás, chudáka nemocného - ještě litují... Postupem času se tahle moje "choroba" stala víceméně chronickou, ba co dím, dostala se do dalšího levelu, abych mluvila současným jazykem.

 
JSEM DŮVĚŘIVÁ SLEPICE PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2009

Jsem velmi realisticky založená žena. Ovládám spoustu předpisů a paragrafů. Pracuji v dost vysoké manažerské funkci.  Dodneška jsem si o sobě myslela, jak jsem inteligentní a jaká je Nancy Reaganová slepice, když si nechává za drahé peníze věštit budoucnost. Naprosto jsem v duchu odsuzovala holky, které mi říkaly, že byly u kartářky a platily 300 Kč.

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2009

Milá Danielo, zdravím při úterním ránu a připojuji něco k těm hrnečkům. Mám jich mraky, v servisech i jednotlivě, hlavně proto, že jsem likvidovala nedávno celou domácnost po rodičích. Při tom jsem zjistila,  že hrnečků mám na několik životů dopředu :-)).

 
HRNÍČKY, NEJEN NA DUŠIČKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 duben 2009
Mám doma plno nejrůznějších hrnečků. Některé jsem si koupila, jiné jsem během let dostala. Rozhodně se tedy nedá mluvit o servisu... Včera jsem se na jeden z nich, o kterém jsem si myslela, že je to jen reklamní hrneček jistých novin, víc zadívala - tedy detailně se podívala na jeho spodní stranu.
 
TO JSEM TO ZAS VYMŇOUKLA... PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2009

 Ani nevím, jestli bych vám to měla psát. To ztratím už poslední zbytky autority... Mám ale já vůbec nějakou? Se svými neskutečnými průšvihy? Které se mi, pochopitelně že zcela nezaviněně, neustále dějou? Ale, důvodů k zasmání je většinou málo, takže vám to přeci jen všechno vypovím... Bydlím ve zvýšeném přízemí obyčejného panelového domu. Kousek před dveřmi do bytu, mám výtah.

 
PŘÍRODA TO TAK CHCE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2009

I když se prsařovi podaří ulovit barokní dekolt a zadkomilovi kvalitní držák na  tanga, pocit vítězství časem pomine. A může se docela dobře stát, že chlápek,  který přísahá na poprsí, začne šilhat po zadku sousedovy manželky. Může za to  tzv. Coolidgeův efekt, zábavný sexuologický jev, pojmenovaný po třicátém americkém prezidentovi Johnu Calvinu Coolidgeovi.

 
UŽ JSTE BYLI V POLÁRIU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2009

Zimu mám ráda, ovšem tu bílou, krásnou, nadýchanou... Zimu na horách, se sjezdovkami nebo běžkami na nohách, s blankytným nebem a třpytivým sněhem, který vás v tisících odlesků slunce nutí mhouřit oči, nebo za oknem u svařáčku či grogu, pozorujíc tichý tanec sněhových vloček. Hlavně, že je mi teplo, nikam mi netáhne, nefouká a nemrznou mi konečky prstů...

 
PTAČÍ MLÉKO PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2009

Jsem důchodkyně a potřebná peněz. Z toho důvodu jsem vzala „kšeft" učit angličtinu zaměstnance jednoho malého hotýlku. Můžu říci, že jsem nadšená. Mými žáky jsou recepční, kuchaři, číšníci a jedna pokojská, kteří se zoufale nutně potřebují domluvit s hosty, kteří ve valné většině česky nemluví. Jsou proto pilní, snaživí a dokonce tam každý vyučovací den dostanu báječné jídlo.

 
ROZMARNÉ LÁSKOVÁNÍ ANEB O SEXU PDF Tisk E-mail
Středa, 04 březen 2009

Jak jsem si četla o SPLNĚNÉM PŘÁNÍ jedné z kudlanek, tak jsem se rozhodla s vámi podělit o pár zážitků, které nejsou nijak mimořádné, nikterak k hanbě, ale jen takové laškovné, pro pousmání... Vzpomínám, jak když jsme, ve studentských letech, začínali kdysi se sexem, tak jsme mívali, ač se stálými partnery, občas hlavně problém, KDE ...

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1353 - 1365 z 1502
[CNW:Counter]