O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ZÁHADA ZŘÍCENINY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 únor 2011

Konečně je zima zpět... Sněží, sněží... A mrzne, až praskají stromy. Je příjemné posedět u krbu, v dosahu mít sklenku červeného a knihu. Stále mne okouzluje nesmrtelný příběh lásky v konfrontaci s hrůzou války - lásky Petra a Lucie od Rollanda. Dívám se do plamenů, knížku držím v ruce, ale myslím na příběh docela jiný...  

 
VZPOMÍNKA NA STARÉ TRAMVAJE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 únor 2011

Důležitou součástí pražské dopravy bývaly noční tramvaje, kterým se říkalo „plesové". V těchto tramvajích se dopíjelo, co se nastačilo vypít na zábavě, a lahve kolovaly po voze. Také se tam kouřilo, což v otevřených a nevytápěných tramvajích nevadilo. V „plesových" tramvajích se také běžně tančilo. Trychtýř na sypání písku vedle kontroléru na zadní plošině občas sloužil pánům jako toileta. 

 
STŘEDNÍ ČECHY AUTOBUSEM... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 leden 2011

Tak jsem si minule poplakala - a buch – další den mi volala kamarádka Květuše, že se podařilo velkou část  padlé skály odklidit a že se bude opět jezdit třistadevadesátkou normální trasou. No... zatím raději nic neriskuji a přespím v Praze u synka.  Ale píšu proto, že jsem díky dopravní kalamitě měla možnost shlédnout velkou část Středních Čech - a můžu vám je vřele doporučit k návštěvě.

 
SELÁTKO PDF Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2011

Nemám vždy takové štěstí, jak by se zdálo. Ale co povídat... Končilo babí léto, podědil jsem chalupu na krásných kopečkách a sousedi z okolních chalup a horských bud se dohodli, že mne  jak náleží přivítají a vezmou mezi sebe, kopečkáře.  

 
CO JÁ VÍM... TŘEBA ODLETÍM... PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 prosinec 2010

Je tu pondělí večer, tedy pondělí manhattanského času -  v Čechách se blíží k páté ranní. Celý den jsem nevěděla, jestli zítra poletím, nebo začnu zase vybalovat. Za okny jsou stále haldy sněhu, ale silnice už jsou docela velmi slušně sjízdné.

 
PÁR AMERICKÝCH ZAJÍMAVOSTÍ - III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 prosinec 2010

Tak vám zase přináším pár zajímavostí, tentokrát to budou především obrázky; snad se vám budou líbit. Nečekejte ovšem žádné snímky ze zdejších muzeí, ani snové záběry překrásné krajiny - nejsem tu jako tůůůrista, těch pár dnů jsem se víceméně potulovala jen v nejbližším okolí, párkrát jsme jeli do centra či trochu jinam.

 
POOBĚDOVÉ ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 prosinec 2010

Znáte to všichni - uvaříte, nacpete se (fakt to bylo dobrý - vepřové plátky na smetaně a na žampionech, knedlíčky), opláchnete nádobí, následuje gaučing a sledování televize. Původně jsem chtěla sledovat „Vraždy v zahradách" - můj oblíbený seriál - ale nějak mě to zmohlo a když jsem se probrala, dávali Prodanou nevěstu.

 
PÁR AMERICKÝCH ZAJÍMAVOSTÍ - II. PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 prosinec 2010

Tak vám tu zas napíšu pár klípků: byli jsme se projít trochu po městě, všude jsem pod nohama viděla drobounké bílé kuličky. Amíci, jak už jsem psala, se choulí zimou, a já se v duchu omlouvala, že asi to jen já jsem tak horkokrevná, když i ten sníh tu je tak zmrzlý, že se  proměnil do kuliček... Ještě jsem politovala chudáka Jíru, že asi mrzne a sdělila mu svůj postřeh...

 
HELE, LIDI, JÁ TO ZVLÁDLA... PDF Tisk E-mail
Středa, 15 prosinec 2010

Umíte si představit, jakou jsem z toho měla hrůzu? Výměna RAM, paměti, švába, dimu... co já vím, jak se té placičce říká. Jednoduše jsem - na rozdíl od toho pražského - měla místo počítače leklou rybu, chcíplou mrtvolu, totálního nefachčenka... A co já tu s tím? Jak bych dělala kudlanku???

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1327 - 1339 z 1635
[CNW:Counter]