O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KUDLANKA HLÁSÍ PŘÍLET PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 listopad 2009

Létání jsem se nikdy nebála - naopak. Ale jak vidno, krize a z ní vyplývající všudypřítomné šetření zasáhlo i součásti tohoto způsobu přepravy... Nemluvím o čím dál tím větším počtu pasažerů v jednom letadle a čím dál tím menším vybavení a "slabších" službách. Ale občas jsou některé "akce" až jednoznačným pohrdáním lidmi. Vždyť každý den, každý let jsou to jiní pasažéři, a ti jsou nakonec všichni rádi, že to jakž takž přežili, tak co se vzrušovat...

 
ZA TOU LOUŽÍ - III. PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 listopad 2009

Tak jsem zas tu, na pár slov z Manhattanu. Ještě než začnu s vyprávěním, chci všem, kterým dlužím nějakou tu soukromou korespondenci, se moc a moc omluvit, protože tu mám převelice mizerné připojení. Nemělo cenu platit nějaké kvalitní, protože to za to na tu krátkou dobu nestálo (v tom případě to nejde koupit na měsíc). Takže jsem ráda, že za dlouhých hodin zvládnu Kudlanku :-)).

 
VOLAVKA NA KOLE PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 listopad 2009

I když nám cyklistická sezóna končí a na cyklostezkách, silnicích a lesních cestách již potkáte cyklistu jen zřídka, rád bych se ještě poohlédl po jednom fenoménu - a tím je „volavka“.    

 
TRAPAS NA TŘETÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 18 listopad 2009

Takže svatební den už je za námi, a když už to tady Daniela tak hezky práskla, tak se můžu následně i já přiznat k něčemu zajímavému a prásknout to na sebe sama. Trapasy u druhých miluju, ráda se usměju, když o nich čtu, u své osoby mě vytáčejí k nepříčetnosti (pochopitelně). Nebo spíš je nesnáším, ovšem tenhle je z řady takových, které se dají publikovat i na Kudlance...

 
TANGO - ANEB KAŽDÝ MÁME NĚCO... PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2009

Každý prý má mít nějakého toho koníčka. Někdo sbírá známky, jiný (dříve, teď už asi ne) krabičky od zápalek, druhý sází na sbírku motýlů. Někdo leze po skalách, jiný miluje pochoďáky, další sbírá zbraně. A taky jsou tací, co se zbláznili do argentinského tanga. Abyste se nepletli, to není to známé tango, co se učí v tanečních, případně, co s ním závodí ve společenských tancích.

 
NEŠŤASTNÁ MALÁ VÍLA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2009

Vítr foukal ze strnišť, honil mraky po obloze a občas přihnal dešťové kapky. Zachumlená v křesle, popíjela jsem čaj a hleděla z okna. Hlavou mi problesknou vzpomínky na krásné letní dny, které jsou v nenávratnu, na letní ráno, v němž jsem potkala,  věřte nebo ne, vílu ... Jak to tenkrát bylo? Slunce pálilo do oken a mně se ještě vůbec nechtělo vstávat...

 
BYL JSEM KUNG-FU MASTER PDF Tisk E-mail
Středa, 11 listopad 2009

Na základce jsem chtěl být kung fu masterem. Věděl jsem úplně přesně, co to obnáší. Říkal mi to kámoš Dan. V kině jsme si nenechali ujít jedinej kung fu film. Lístky tenkrát stály do předních řad šest korun, do zadních osm. Vždycky jsme si koupili lístky za šest do osmý řady a když bylo volno, přelezli jsme do devátý, která už byla za osm. Takoví jsme byli koumáci.

 
ZÁVOD PRO 40 TISÍC BĚHAVEK - MARATHON NYC 2009 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2009

Přihlásilo se přes sto tisíc zájemců o účast v tomto obrovském závodě - a "jen" něco přes 40 tisíc jich nakonec získalo místo na startu. Dopadlo to tak, že se nakonec muselo losovat... Ano, to byl další ročník světově známého newyorského maratonu, který se běží každou první listopadovou neděli. Dnes tedy po čtyřicáté.

 
ZA TOU LOUŽÍ - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

 Halloween má fakt něco do sebe. Je to už skoro týden, co na každém kroku potkávám nějaká strašidýlka. Obdivuju báječnou bezprostřednost, s jakou tady namaškaření a rozesmátí lidé - všeho věku! - chodí po ulicích, jak se dovedou perfektně odvázat.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1327 - 1339 z 1533
[CNW:Counter]