O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

AU PAIR, AU AU - III. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 únor 2010

Problémy přišly pomalu. Když se paní přestala tak snažit vypadat přátelsky a normálně. Když na mě začla volat, ať jí jdu sundat boty, vynosím tašky z auta, když brutálně zmlátila čtyřletou dcerku, protože se chudák zapomněla a do talíře do jídla strčila špatnou, nečistou ruku.  

 
AU PAIR, AU AU - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2010

Byla jsem celkem nadšená, že bydlím s tak exotickou „rodinou", ale ostatní věci byly tragédie. Paní sice byla taková přátelská až odevzdaná, ale doma nebyla skoro vůbec. Ráno odcházela ještě dřív, než se malá Essi u mě v pokoji probudila, a večer přicházela tak v devět, v deset. Kromě studia si tato single mother ještě vydělávala, a kdesi jinde měla i přítele.

 
SYPEJTE PTÁČKŮM - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2010

Budeme mít s mužem výročí sňatku a tak jsem si usmyslela, že upeču dort. Rozhodla jsem se pro klasiku - kolik vajec - tolik všeho (tedy zvážíte vejce a stejnou váhu dáte i cukru, tuku a mouky, plus prášek do pečiva. Žloutky utřete s cukrem a tukem, bílky vyšleháte na sníh - a zbytek jako obvykle). Jelikož to měl být slavnostní dort, tak jsem tam dala oříšky, kakao, trošku kokosu... a třela a šlehala a pekla.

 
AU PAIR - AU, AU... - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 27 leden 2010

Tak, a nedostala jsem se na vysokou, jsem nahraná. Tak a rozešel se se mnou můj kluk, to je konec světa, už nikoho nepotkám. Tak a co bude dál, život je v troskách. Je mi už osmnáct, nemám kluka, nemám školu, nevím co dál. Tak a je konec léta, konec tepla, konec užívání si a cestování, tak a sranda končí, tak a.... začíná opravdový život.

 
JAK JSEM SI VYMALOVALA LOŽNICI PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2010

Včera jsem potkala na chodbě paní Olhu Novakovou (má všechny zuby zlatý), která už rok bydlí v mym bývalym bytě s Jurijem, který pořád nosí jednu smradlavou propocenou košili, takže kdykoliv ho potkám, nemůžu se zbavit představy, co bych dělala, kdyby tu košili ze sebe strhnul a hodil mi jí na obličej.

 
NEZBEDNÍCI DOMÁCNOSTNÍ II. PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2010

A je zase po Vánocích, po Silvestru, je za námi i novoroční rozjímání.... Čím jsem starší, tím rychleji mi ten rok uběhne. Nevím, čím to je, ale je to prostě tak. Děsně to letí... Kdysi dávno jsem vám slíbila další povídání o skřítcích naschválníčcích,  zdálo se mi to před pár dny, a ejhle, ono je to už hezky dlouho a já pořád nic nenapsala.

 
CHYBÍ MI CHLAP - II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2010

Tak jsem se v poslední době seznámila zase s několika dalšími muži. Pár jich bylo volných a toužili po vážném vztahu, pár jich bylo zadaných a toužilo po nevážném techtle mechtle. Sešla či scházela jsem se se všemi, ale jen ve vší počestnosti, drazí čtenáři a čtenářky, to podotýkám. Prostě kafe, sem tam nějaká večeře, společné zalyžování a každý za své. Říkala jsem si, že není nad to, pořádně se to s těmi mužskými už konečně naučit.

 
ARCHIV - SVATEBNÍ CESTA DO SRNÍ - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 leden 2010

Hloupé bylo, že ledva jsme slezli z viklanů a vstoupili mezi první stromy v lese, už se stmívalo. Ale trochu jsme se zorientovali a šli stále směrem východním, kde bychom tak po sto, dvě stě metrech měli z lesa vyjít na silnici, malý kousek před městečkem. Šli jsme a šli, až jsem najednou vkročila na kraj paseky, paseka nám řekla: „mlask, mlask" a já i Martina jsme řekly:

 
ARCHIV - SVATEBNÍ CESTA DO SRNÍ - I. PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 leden 2010

Bylo nebylo, kdysi dávno žila v královském městě princezna Lohonka I., která byla hezká, milá a chytrá, ale tak zakletá do pocitů o svých nedostatcích, že tomu vůbec nevěřila. Jednoho dne se setkala s chudým leč šikovným vandrovním Jiříkem, který ji ze zakletí vysvobodil a zakrátko se mohla pořádat svatba, po které by měli žít šťastně až do smrti. Jak to ovšem bylo dál, to už není pohádka, ale život reálný, který patří do jiného oddělení beletrie... 

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1314 - 1326 z 1533
[CNW:Counter]