O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

AUSTRALSKÉ NEUVĚŘITELNOSTI PDF Tisk E-mail
Středa, 23 září 2009

Sydney – Australské město Sydney dnes zahalila hustá oblaka červeného prachu navátého z vnitrozemí. Úřady kvůli špatné viditelnosti nechaly odklonit mezinárodní lety směřující do Sydney, narušen byl i provoz veřejné dopravy.

 
TANCOVÁNÍ BŘÍŠKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 září 2009

Krutiprdelkování, bříškovrtění, vrtichvostění, oficiálně břišní nebo orientální tance. Nechaly  jsme se (jen my, holky, proto tvrdý „y") dočista omámit nejenom cinkáním penízků a podmanivou orientální rytmickou hudbou, která člověčici brzo totálně dostane a už nepustí.  A kam chodíme? Máme takové příjemné pohybové  studio s rodinnou atmosférou. Věk, věřte mi, vůbec nerozhoduje! Tancuješ a děláš to pro sebe, pro radost a užíváš si to na plné pecky!

 

 
KUTĚNÍ, ZAVAŘOVÁNÍ A KUDLANKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2009

Jak se pomalu dávám dohromady, začínám víc cvičit, rozhejbávám se,  a tak, „rozpracovávám" i doma plno věcí. Chápejte, všechno to tu na mě už padalo; sice to nevypadalo tak strašně (na první a ještě přimhouřený pohled), ale to víte, když se dva roky nic moc doma nedělá... A tak teď zase propadám své velké lásce: kutění.

 
ZÁŽITKY DO POSLEDNÍ KUNY... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 srpen 2009

Jako mnozí z vás čtenářů, tak i moje sestra prožila pěknou dovolenou v Chorvatsku. Lidi, se kterými jela, už byli znalí případných cestovních potíží; takže se rozhodlo, že domů vyjedou co nejdřív, aby se nedostali do kolon, směřujících od moře do vnitrozemí.

 
VODNÍ POSTEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 srpen 2009

Znáte vodní postele? Na první pohled vypadají jako postele obyčejné a ani jejich cena se od běžné nabídky příliš neliší; mají prý celou řadu výhod, jež objevili už před třemi tisícovkami let staří Peršané, kteří si ke spánku vyráběli z kozích kůží vodní vaky. Podívejte se do jednoho obchodu, kde se prodávají - a posuďte sami, zda byste tu svou, co máte doma, vyměnili za postýlku vodní...

 
KLUB UMRZLÉHO PALCE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 srpen 2009

Bratři Likenové byli trapeři, občas rýžovali zlato a hlavně pašovali alkohol na Alasku. Měli srub poblíž hranic na řece Šedesátá míle. Psal se rok 1920, byla doba prohibice. Policie je dávno podezírala, ale nikdy se jí nepodařilo je chytit. Oba bratři používali vždy jinou cestu a obvykle počkali až přišel blizard, který skryl stopy dříve,  než se kdokoli odvážil k pronásledování v takovém marastu.

 
BABIČKY SE NEZAPOMÍNAJÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 31 červenec 2009
Daniela mi poslala pár témat na článek; nejvíc mě zaujalo téma návštěv u babičky, ale místo nějaké úvahy nad tímto námětem jsem si vybavila své vlastní vzpomínky a zážitky. Milosrdný čas ohladil všechny hrany a já zjistila, že i takové věci, které jsem od babiček tenkrát nemohla zkousnout a připadaly mi děsně nespravedlivé a přímo strašné, jsou najednou jakoby zamlžené a k pousmání.
 
TY VOLE, NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červenec 2009

Lákají vás adrenalinové sporty? Už máte za sebou bungee jumping, let stíhačkou, potápění mezi žraloky či střemhlavý skok do propasti? Tak zkuste něco opravdu nebezpečného - učit na základní škole! Pokud si myslíte, že učitelem může být každý, kdo 45 minut udrží křídu a moč, jste na omylu. V Anglii dnes verbují do školství důstojníky s výcvikem pro přežití v extrémních podmínkách.

 
MEDVĚDÍ HISTORKY Z TÁBORA - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červenec 2009

O Homolkových jsem psala minule. Z tábora se odmítali hnout a my se podle toho zařídili. Ti, co bydleli v chatkách na protější stráni, se sestěhovali tak, aby nikdo nezůstal sám, a kontakt s Homolkovými jsme omezili na minimum. Tedy s dospělými Homolkovými. Dětem jsme se začali hromadně vyhýbat až poté, co jsme zjistili, že jejich hlavičky jsou již po několik měsíců množírnou potvor vší.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1314 - 1326 z 1502
[CNW:Counter]