O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

BYL JSEM KUNG-FU MASTER PDF Tisk E-mail
Středa, 11 listopad 2009

Na základce jsem chtěl být kung fu masterem. Věděl jsem úplně přesně, co to obnáší. Říkal mi to kámoš Dan. V kině jsme si nenechali ujít jedinej kung fu film. Lístky tenkrát stály do předních řad šest korun, do zadních osm. Vždycky jsme si koupili lístky za šest do osmý řady a když bylo volno, přelezli jsme do devátý, která už byla za osm. Takoví jsme byli koumáci.

 
ZÁVOD PRO 40 TISÍC BĚHAVEK - MARATHON NYC 2009 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2009

Přihlásilo se přes sto tisíc zájemců o účast v tomto obrovském závodě - a "jen" něco přes 40 tisíc jich nakonec získalo místo na startu. Dopadlo to tak, že se nakonec muselo losovat... Ano, to byl další ročník světově známého newyorského maratonu, který se běží každou první listopadovou neděli. Dnes tedy po čtyřicáté.

 
ZA TOU LOUŽÍ - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

 Halloween má fakt něco do sebe. Je to už skoro týden, co na každém kroku potkávám nějaká strašidýlka. Obdivuju báječnou bezprostřednost, s jakou tady namaškaření a rozesmátí lidé - všeho věku! - chodí po ulicích, jak se dovedou perfektně odvázat.

 
ACH TA ZMÝLENÁ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

Občas přespávám u svého mladšího syna ve Zlatnické ulici. Tak jsem se rozhodla ho předem varovat a zavolat mu. I vytočila jsem číslo a ozvalo se mi obvyklé rozespalé zahuhlání. Tak mu říkám: "Ahoj, pusinko moje, jak se máš?" "Jo, dobře a co ty?" zněla odpověď. "Jo, jde to," pravila jsem, "ještě jsi pořád tak nastydlej?" "Už ne - už jsem v pořádku."

 
ZA TOU LOUŽÍ - I. PDF Tisk E-mail
Sobota, 24 říjen 2009

Cestu jsem přežila, to už ostatně víte. Ano, byla hodně dlouhá a přímo děsně únavná. Nemůžu si však ani trošku stěžovat na personál letadla: letušky byly fantastické a hodné, kapitál letěl s letadýlkem jak andělíček-strážníček. Škoda, že už s cestami sem ČSA končí...

 
U SOUDU PDF Tisk E-mail
Středa, 21 říjen 2009

Moje manželská anabáze spěje do finále, smutného, bohužel. Právě máme za sebou první soud, tedy úpravu poměrů ve věci našich dětí. Není to žádná velká legrace, kdo podobnou záležitost zažil, ví, o čem mluvím.  Na člověka, kterého jste si brali z lásky, se najednou díváte jako na protivníka. Nechci se tu vypisovat ze svých rozvodových patálií. Naopak, to je to poslední, co se mi v současnosti chce přemílat v hlavě.

 
THANKSGIVING NA KANADSKÉM SEVERU PDF Tisk E-mail
Středa, 21 říjen 2009

Historie severoamerického svátku Thanksgiving začala podle pověsti v roce 1621, kdy kolonie Plymouth, založena náboženskými Poutníky děkovala Bohu za první úspěšnou úrodu a hlavně za skutečnost, že už nebudou v nadcházející zimě hynouti hladem. Jako americký svátek byl však v USA den Díkůvzdání vyhlášen až v roce 1863 presidentským dekretem, kdy bylo také stanoveno, že se bude slavit každý čtvrtý čtvrtek v listopadu.

 
HAZARD S DOBROU POVĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 říjen 2009

Ještě nedávno jsem byla závislá jen na medu, ale to už je minulostí. Od doby, co jsem objevila, že svou milovanou hru můžu hrát i on-line, stává se ze mě těžký závislák. Tak jako jiní hazardují s city, já hazarduji se svojí pověstí. Jinak se to vážně nazvat nedá. 

 
DOVOLENÁ KATASTROFILA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 říjen 2009

Byli jsme - s manželem a dětmi - na dovolené na Šíravě na východním Slovensku - poblíž Vihorlatu. Cesta tam byla dlouhá a namáhavá, šílené parno. V podvečer jsme se zastavili v Branisku, kde jsou kopce,horské bystřiny a koliba, skrz kterou protéká potok a vy si tam můžete chytit pstruha a nechat si jej hned upravit na ohništi či na grilu.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1301 - 1313 z 1501
[CNW:Counter]