O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NEŠLO BY TO UDĚLAT AŽ PŘÍŠTĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 duben 2010

Je duben. Konečně se k nám dostalo jaro. Letos jsem už pomalu začala pochybovat a říkala si, jestli nás nepřepadla doba ledová. Ale ne, nakonec a naštěstí. Vyrašily petrklíče a sněženky, toto jaro snad zaráz. Pomalu se to zelení a krásně, kráááásně to všude voní - čerstvým novým, svěžím.

 
VELIKONOCE NA SNĚHU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 duben 2010

Ahoj Daní a všechny ostatní kudlanky a kudlánkové, dovolila jsem si poslat vám všem jeden pozdrav -  pozdně povelikonočně předvelikonoční. Povelikonočně proto, že jsem to dřív nestihla, a předvelikonoční  proto, že se ta naše výprava za sněhem konala o víkendu před velikonočním pondělím :-))).

 
POMLÁZKA, NÁDIVKA A PŘÁNÍČKO PDF Tisk E-mail
Sobota, 03 duben 2010

Tak tu zas máme Velikonoce.. Všude vlají fábory,  ze všech výloh obchodů na nás čuměj beránci a zajíčci v nejrůznějších provedeních, hospodyňky si vyměňují recepty na nádivky. Já mám taky jeden a hned vám ho sem píšu:

 
PERFEKTNÍ KAREL ŠÍP PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 březen 2010

Tak jsem si v sobotu řekl, že jen tak pro zajímavost si dám pár minut „týtý" a pak si pustím nějaký film... Ale - byl jsem příjemně překvapen - Týtý, v jasném kontrastu vůči nepochopitelnému přenosu Českých lvů, bylo jasným vítězem.

 
Z ODDÍLOVÉ KRONIKY III. - OTVÍRÁNÍ STUDÁNEK PDF Tisk E-mail
Středa, 17 březen 2010

Jaro již bušilo neodbytně a hlasitě na dveře, když přišel čas jako každoročně odemknout studánky a vpustit ho mezi nás. Tradice jsou pěkná věc, ale netřeba na nich lpět za každou cenu. Proto jsme letos nevyrazili směr Jince (jak vloni, předloni, předpředloni, předpředpřed…), ale do oblasti Českého krasu.

 
K JARU PATŘÍ KULIČKY - CO VY NA TO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2010

Vzpomínáte nostalgicky na cvrnkání kuliček v parku za školou? Nemusíte už jen snít, kuličky jsou totiž novým hitem, kterému propadají nejen školáci, ale stále starší a starší generace. V sobotu 20. 3. se bude u pražské petřínské rozhledny konat turnaj ve cvrnkání kuliček.

 
STAV TAK TROCHU JINÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 březen 2010

Tereza Boehmová napsala článek Co je na těhotenství hnusného. Ne že bych s Terezou nesouhlasila. Víceméně má pravdu. Jen trochu moc ocelovou na můj vkus. Zkrátka se snažím o zachování rovnováhy. První věc, která je na těhotenství úžasná je těhotenství samo. Představte si, že ono to funguje! To byla první věc, kterou jsem si pomyslela, když jsem otěhotněla poprvé.

 
VÁNOCE ZAS A ZNOVU PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 březen 2010

Tak jsem dělala pořádek ve fotkách, vymazávala je v zahlceném počítači, a našla jsem tyto… Nedávno se tu psalo o Vánocích v srpnu a tak jsem si vzpomněla, jak my jsme dělali Vánoce v červnu. Jsou to už čtyři roky...  

 
Z ODDÍLOVÉ KRONIKY II. - PODZIMNÍ VÝPRAVA PDF Tisk E-mail
Středa, 03 březen 2010

Letošní oslavy Dne za svobodu a de­mokracii připadly příhodně na pon­dělí, takže jsme měli před sebou tři dny volna, které jsme chtěli strávit daleko od světel velkoměsta. Téměř do poslední chvíle nebylo však známo, kde to bude. Nakonec v konkurzu zvítězila bývalá fara v Borku u Zdic (patřící spřátelené rodině).

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1301 - 1313 z 1533
[CNW:Counter]