O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JEZDĚTE TRAMVAJÍ, PŘÍPADNĚ ŠALINÓ PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2011

Už jsem slyšela spousty invektiv na MHD - ale já ji miluju. Podle mne je nenahraditelná - to, co zažijete tam, nezažijete nikde. Tak jsem jela čtrnáctkou ze Smíchova do Kobylis a někde na Palmovce přistoupila mladá maminka s kočárkem, ve kterém seděla holčička - asi tak dvouletá. Teda holčička - tohle byl zhmotnělý sen všech matek chlapečků.

 
JÁ TO ŘÍKALA!!! :-))) PDF Tisk E-mail
Pátek, 24 červen 2011

"Příští týden se oteplí o deset stupňů, tropické počasí doplní jasná obloha. Uvádí to předpověď Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ)."  No, a tady, v Emeryce, se zase podstatně ochladí, bude příjemné letní a vůbec ne vlhké počasí... Tak si nějak říkám, že není zrovna bezpečné být v mé blízkosti...

 
LOSI A LOSOSI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2011

Bylo to na samém konci rybářské sezóny. Kennedy a Misha jeli na noční prohlížení sítí. Úlovek byl tou dobou stále slabší, kolem půlnoci byla skoro tma a řídit loď nebylo tak jednoduché.

 
FUNUS? KDYŽ UŽ, TAK UŽ! PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2011

Říká se, že by každý správný muž měl zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Myslím si, že by se hodila ještě čtvrtá zásada: připravit si pohřeb. Jeden známý, samozřejmě ze Střekova, se této zásady držel a pojal to ve velkém stylu. Recesista to byl vždycky a zůstal jím i v ten jeho památný den...

 
AMERIKA JE „MADE IN CHINA“ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2011

Tak jsem zase jela domů od Smíchovského nádraží. Je tam takové podloubíčko, kde jsou různé krámky, kde Číňánkové či Vietnamci prodávají nejrůznější věci. Je tam ovoce a zelenina, různé cukrovinky a drobnosti, nápoje, kabelky,  botičky a v neposlední řadě šatičky.

 
KDYŽ HLOUPOST PŘESAHUJE LIDSKÉ MEZE... PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2011

Darwinova cena (Darwin Award) je ironické ocenění pro lidi, „kteří se zasloužili o zlepšení lidského genofondu tím, že se z něj sami odstranili hloupým způsobem". Cena je pojmenována po Charlesi Darwinovi, zakladateli evoluční biologie.

 
ZÁMKY LÁSKY NA MOSTECH ZAMILOVANÝCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červen 2011

Kdysi prý v daleké Číně byla na Velké čínské zdi natažená lana, na která čínští novomanželé připevňovali visací zámečky. Uzamknutím zámečku a následným přehozením klíče přes zeď, si manželé mají zajistit štěstí a věčnou lásku.

 
ZNÁTE ZÁMKY LÁSKY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červen 2011

Mám na svém počítači vyhledávač Bing.  Každý den má jako tapetu jinou fotografii. Někdy jsou neuvěřitelně zajímavé a nádherné na pohled. Minulý čtvrtek mne zaujala fotografie nesčíslného množství visacích zámků, připevněných k zábradlí jednoho mostu.

 
TORNADO OUTBREAK PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2011

Určitě jste slyšeli o značném množství lidských obětí a škod, které ve Spojených státech v posledních dnech způsobila tornáda, a bohužel,  tento "výbuch" tornád ještě není zdaleka u konce. Chtěla bych vám proto trochu přiblížit nejen přírodní hrůzy, ale i úžasnou lidskou statečnost.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1301 - 1313 z 1635
[CNW:Counter]