O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VYZNÁTE SE V TLAČENICI? PDF Tisk E-mail
Středa, 09 říjen 2019
Výsledek obrázku pro knihy pngTak nevím, možná má někdo doma to původní vydání (1967), ona tahle příjemná a nadčasová kniha vyšla už několikrát. Ani by jeden neřekl, že poprvé to bylo v šedesátých letech. Dobře a lehce se čte a přitom je plná zajímavých (a nadčasových) informací s praktickými, zábavně pojatými aplikacemi. Štikologie, kromě toho že je zábavná, je taky parádní učebnicí a návodem, jak být úspěšnou mrchou. ROZHODNĚ DOPORUČUJU VŠEM alespoň jednou přečíst...
 
TENKRÁT TO ZAČALO... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 říjen 2019

U Štefánikova mostu bývala kavárna Vltava, kde se scházeli převážně studenti konce 60. let. Kolem čtvrté páté odpoledne se tam začínaly takzvané čaje. Hrál tam báječný orchestr Karla Krautgartnera, pořádaly se tam různé talentové soutěže.  V roce 1957 v soutěži Hledáme nové talenty také zazpíval Karel Gott, sice nevyhrál, ale Krautgartnera zaujal a ten mu nabídl, aby u něj zpíval každou středu mezi hostujícími zpěváky. Ano, tam začal svou kariéru.

 
POŠTA POSKYTUJE NOVÉ SLUŽBY PDF Tisk E-mail
Středa, 02 říjen 2019
Tomáš HouškaČekání na poště bývalo nudnou protivnou věcí. Až do chvíle, kdy Česká pošta inovovala a spustila nové služby, Ještě jste je nezkusili? Nejdřív proběhlo několik pokusů o provoz občerstvení pro čekající ve frontě. Ale ukázalo se, že pouhé bistro, natož nudný a odlidštěný automat nemohou lidem poskytnout ten pravý komfort. Proto se na poštách začaly otevírat jídelny.
 
BABIČKA A DĚDEČEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 říjen 2019
Mám krásnou vzpomínku z dětství: můj dědeček byl ročník 1901, babička 1904. Když jsem se narodila já, měl děda za sebou šedesátku a babičce klepala na dveře. Často jsem k nim na Červený vrch jako malá jezdila, nejdřív na nejrůznější prázdniny a později alespoň v neděli na návštěvu. On si totiž děda čas od času brával našeho psa a chodil s ním na dlouhé procházky kamsi k šáreckému lesu.
 
VŠECHNO JE JINAK, JEN JÁ JSEM STEJNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 září 2019
Ale vlastně ani to není pravda, i to je jinak. Fotky, které jsem před delší dobou vymazávala, protože na nich jsem si připadala hnusná, a jak strašidlo, mi dneska se zdají docela fajn, ale zato dnes se netroufám podívat do mobilu, když se fotoaparát otočí směrem na mne. Ta hrůza, jakou tam uvidím! To ne, takhle přeci nemůžu mezi lidi!!! Jediný, co mne trochu uklidňuje, je fakt, že v tomhle sebemrskačství rozhodně nejsem sama.
 
JAK SI ZABEZPEČIT STOPROCENTNÍ ZDRAVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 září 2019
Je to nesmírně těžké... mnoho lidí dělá všechno možné, jen aby si zajistili životní pohodu, domácí štěstí, úspěchy v práci, neuhasitelný optimismus a také plné zdraví. Chodí od lékaře k lékaři, a když to nevypadá na extra úspěch, tak zkusí bylinkářky, ezoteriku, léčitele, šamany… No, je jich opravdu hodně. Takže, pokud ještě tápete, připojujeme vám seznam prověřených odborníků, na které se můžete s důvěrou obrátit. Co od nich můžete očekávat? Čtěte!
 
JAKOU MNE MÁ PÁNBŮH RÁD ... - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 září 2019
OK, zpátky na nuda pláž… No, dokonce jsem tam došla k poznání, že mnohem krásnější je ženská v letech, která je při těle, než ženská hubená, co jí na kostře visí povadlá kůže, a nakonec jsem byla velmi hrdá na své přiměřené a pak už i opálené proporce. Zvlášť když jsem nesvítila až na Slovinské pobřeží, co bylo naproti přes moře, A od té doby se mám moc ráda, a myslím si, že jsem krásná.
 
JAKOU MNE MÁ PÁNBŮH RÁD ... PDF Tisk E-mail
Středa, 18 září 2019
Tak jsem si z Kudlanky nadlouho někam odskočila, vlastně ani nevím proč, méně času, pohody, hromada práce, spousta zvratů v mém soukromém i pracovním životě (jak jinak! to bych ani nebyla já)… až mi tuhle zavolala Daniela a zase mě vrátila zpět. Zpět do časů, kdy jsem ráno dorazila brzo do práce, dala si kávičku a otevřela Kudlu … A tak jsem ji dnes po dlouhé době opět otevřela… a uviděla - nemohu říci známé tváře, neboť vás vlastně osobně neznám - spíš známé firmy, jako NČ, Mamča, Míša šíša, Mia… dokonce se mi podařilo bez většího úskalí se zaregistrovat a přečetla si titulek na Kudle „Kde se v září nejlépe seznámit“.
 
NEBEZPEČNÝ ZÁŽITEK – TEDY, JAK PRO KOHO PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 září 2019
Včera odpoledne, asi kolem páté, chlupatec prohlásil, že by jako rád ven. OK, tak jdem, protože on je jediný, komu se nesnažím jakkoli vymluvit, případně přímo vykecat. Jinak jsem superstár na výmluvy - když mne někdo někam pozve, když si já někoho pozvu, když se mám někam dostavit, něco vyřídit. Tak jak se blíží termín, chytne mne zmatek...a už vytáčím, už se vytáčím... Nojo, nejsem normální…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1126
[CNW:Counter]