O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

LETENSKÝ KOLOTOČ - PRACHY SE TOČÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
Související obrázekLetenský kolotoč v Letenských sadech naproti Národnímu technickému muzeu, je nejstarší dochovaný podlahový kolotoč v Evropě. V roce 2004 kolotoč v kritickém stavu získalo Národní technické muzeum (NTM), které provedlo nejnutnější záchranné práce k zakonzervování této jedinečné památky.
 
... A VŽDYCKY SI VZPOMENEŠ! PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
Jo, bylo to v minulém století. Zrovna jsme se čerstvě nastěhovali na čerstvé sídliště jihoměstské, do jednoho z těch dostavujících se paneláků, těch v širém binci na rozkopaných pláních stojícím, když jsem zjistila, že potřebuju zámek ke dveřím ve sklepě. Byla jsem na návštěvě u manželovy mámy. Ona šla do komory, vyndala jakousi škatuli, chvilku v ní hrabala a pak jeden zámeček, ke kterému byl mašličkou připevněn klíček, mi podala.
 
STARÝ, ALE DOBRÝ… PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2018
Výsledek obrázku pro SNĚHULÁCI PNGČesko se ponořilo v neděli ráno do husté mlhy, která místy velmi komplikovala dopravu. Kromě mlhy trápila ráno řidiče také ledovka. Situace na silnicích byla dnes - tj. v pondělí a bude zítra - tj. v úterý pravděpodobně ještě horší, meteorologové varují před novou sněhovou pokrývkou. TAK CO S TÍM SNĚHEM UDĚLÁME?
 
TAJEMNÁ ANIČKA DEGENOVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2018

Výsledek obrázku pro strašidlo staré prahyPraha je historické město a jako takové se k ní váže mnoho pověstí. Odedávna byla spojována s přívlastky, jako Praha magická, tajemná, kouzelná a někdy i strašidelně nebezpečná. Tajemnou atmosféru Prahy jste ještě před několika desítkami let mohli běžně najít na Starém Městě, kde staletá historie zanechala své stopy. Dnes za bílého dne se genius loci vytratilo, staré domy jsou necitelně opraveny a pomalovány a uličkami se valí masy řvoucích turistů.

 
ZAPOMENUTÝ NEJSILNĚJŠÍ MUŽ SVĚTA PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2018
Výsledek obrázku pro MILO BARUSPři oslavách stoletého výročí vzniku republiky se často zapomíná, že předválečné Československo proslavila po celé zeměkouli i řada rodáků německé národnosti. Jedním z nich byl i světově proslulý silák s pseudonymem Milo Barus. Tento rodák ze Staré Červené Vody na Jesenicku, s vlastní jménem Emil Bahr, zvítězil jako reprezentant Československa ve vůbec první světové soutěži o nejsilnějšího muže světa, kterou pořádala v roce 1930 Paříž.
 
PROFESIONÁLNÍ VENČIČ LIDÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2018
Chuck McCarthy, jeden z mnoha lidí v kalifornském Hollywoodu, kteří se snaží uspět jako herci, chtěl najít způsob, jak trochu doplnit svůj zatím nevelký příjem – byl to v podstatě nezaměstnaný herec. A tak, když jeho matka prodělala mozkovou mrtvici, a měla pak poněkud potíže s jistotou při chůzi, a bála se chodit ven sama, začal s ní pravidelně chodit na procházky, a později bral s nimi i její kamarádky.
 
JSEM NAŠTVANÁ! A STRAŠNĚ!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2018

Výsledek obrázku pro televize pngTaké jste se už připravili na nové terestriální vysílání? Já jo, a nejraději bych si nafackovala... Dokud jsem bydlela v Praze a přešlo se na DBVT, tak jsem si koupila set-top-box s vestavěným diskem. Stará TV, staré video a nový STB se skvělým ovládáním. Pomocí skartů jsem mohla natáčet programy na kazety u videa, na vestavěný disk a něco dalšího sledovat v TV. To všechno na dva fousy pokojové antény, za povinnou úlitbu 135,- Kč veřejné TV.

 
VYPNĚTE NA PÁR MINUT ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 listopad 2018
Výsledek obrázku pro smiley womanA ZACVIČTE SI... Jen trochu, jen na pár minut se zkuste ze všeho "vysvobodit" a uvolnit si tělo, chvilku dýchat tak, jak se správně má. Při práci na počítači mají lidé tendenci vysunovat bradu dopředu a tím deformují přirozené zakřivení krční páteře. Tím svaly v okolí krční páteře i šíjové svaly tuhnou a mohou pak způsobovat bolesti hlavy.. Kdykoliv během dne stačí pár úklonů do strany k ramenům, pak přitáhnout bradu šikmo k rameni a nakonec s rovnými zády pomocí rukou přiblížit bradu k hrudníku.
 
DÍKY TI, MÉ MILÉ PSO :-))) PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2018
"Je to cca tři roky, co ses narodil a posléze díky inzerátu někde na internetu se "vloudil" i do mého života. A hlavně do mého srdce. V životě bych neřekla, že budu mít tak ráda nějaké chlupaté stvoření, ale jsem ti nesmírně vděčná za moc..."  Tenkrát jsem měla všelijaká trápení a nějak jsem to všechno téměř vzdala, takže jsem si užívala příjemné chvilky jen při jídle sladkostí. Já na sladké byla celý život, ale ...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1029
[CNW:Counter]