O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

BAKTERIE, CHLAPEČEK,CHRYZANTÉMY A JEŠTĚ NĚCO... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 říjen 2017
Tak teď nejspíš nevíte, o čem to zase píšu... A docela určitě si říkáte, že už nevím, co roupama vymyslet. Ale všechno je jinak... Měla jsem totiž ve čtvrtek narozeniny.  To by zas nebylo něco tak extra, protože čím vícekrát se mi přihodí, tím jsou už fádnější, už je to jen taková síla zvyku a slabota v nadšení z té číslice.
 
НЕИЗВЕСТНЫЙ ТЕПЛООБМЕННИК PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKA„Jmenuj aspoň tři vynálezy, které nevznikly moudrostí ruských či sovětských vědců!“ Vzpomínáte? Na tohle prostě a jednoduše nebyla odpověď. Za mého útlého mládí existovala kniha - Vyprávění o ruských a sovětských vynálezcích a objevitelích. Vydání 1953, 636 stránek, 22 celobarevných příloh za neuvěřitelnou cenu 53 korunek československých (dnes v aukcích za 1500 a více korunek pouze českých, cenu docela chápu).
 
KDYŽ ČURBES, TAK SPRÁVNĚ POLITICKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKAZe zpravodajství mě zaujaly dvě zprávy. Obě se týkají vandalismu, ničení cizích věcí, zkráceně dělání čurbesu. Určitě si to pamatujete: skupina aktivistů vylila v Praze do Vltavy barvivo. Přitom ovšem polili barvou i fasádu Výstavní síně Mánes. Tenhle čurbes – neboli nalití barvy do řeky, si vyžádal zásah hasičů, kteří následně došli ke zjištění, že barva je neškodná...
 
BLBŠŮLE TŘETÍHO VĚKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 říjen 2017
Zase jsem se jednou nechala nachytat, ztráta tří stovek a minimálně dvě promarněné hodiny. Tak jsem o tom alespoň napsala. pro Kudlu. Povahově jsem spíše individualista, družit se v kolektivu mne nikdy moc nebralo. A tak, když za mnou přišli s tím, že u nás bude probíhat Univerzita třetího věku, tak jsem váhala, váhala, ale nakonec jsem se nechala ukecat.
 
RŮŽE ROZKVETLÉ V RUKÁCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 říjen 2017
Padají a padají, najednou jsou jejich barevné záplavy z výšin kolem nás na zemi… Ano, jedná se o malebné listy javorů. Některý  je ještě vytrvale zelený, ale mnohé z nich už svou nádheru poslaly po větru. Nemusí však zmizet v nenávratnu, některé mohou zůstat u nás doma a těšit nás ještě hodně dlouho...
 
DO KAUFLANDU UŽ NIKDY!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Konečně mám fáro. Takovej prťavec - Ford Fiesta, ale zdá se ve slušný kondici. Tak ji v sobotu pořádně potrápim... Jo, k tomu autu: Všim semsi totiž velmi zajímavý věci, že von nikdo nenapíče inzerát "prodám rozvrzanej bouranej šrot se stočenym tachometrem a padělanejma papírama". Divný, ale je to tak. No, tak ho mám, a hned sem se vodvezl do oblíbenýho Kauflandu, kam jezdim leta. Jen teď, pár měsíců, co jsem byl bez auta, jsem nejezdil.
 
20 NEJLEPŠÍCH POZIC - 1 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 říjen 2017
Trápí vás, že výsledek občas není podle vašich představ, podle vašeho přání? Existuje však množství perfektních způsobů, jak dokonale zabodovat -  a když zaujmete ten správný "postoj, posed či poleh“, výsledný efekt určitě bude stát za to a spokojeni budou všichni zúčastnění. Jen vědět jak na to, není-liž pravda...
 
OSTROVY UPROSTŘED CIVILIZACE PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 září 2017
Eva HauserováJak tak jezdíme po různých permakulturních projektech, navštívili jsme i jeden ostrovní systém. To je dům naprosto nezávislý na okolí, co se týče inženýrských sítí, na jaké jsme z civilizace zvyklí. Takové stavení je zásobováno vodou z vlastní studně, případně potůčku a z deště, odpady se zpracovávají vlastním septikem či kořenovou čistírnou, vnitřek se vytápí dřevem z okolního lesa (nejlíp vlastního), a hlavně je k dispozici vlastní zdroj elektřiny v podobě fotovoltaických panelů a akumulátorů.
 
KÁZEŇSKÝ PŘESTUPEK JAKO HROM! PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 září 2017
Výsledek obrázku pro ruka s drobnými mincemiÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě převzal neobvyklou hotovost. Pětikorunu a korunu, které se našly u pracujícího vězně. Mince objevila ostraha během osobní prohlídky, když se vězeň vracel z nestřeženého pracoviště. Protože tím porušil zákon, mince propadly státu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 910
[CNW:Counter]