O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

DON´T FORGET TO SHINE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 srpen 2019
Potrpím si na kvalitní prádlo. Prádlo je totiž něco jako podpatky. Instantní booster sebevědomí. A narozdíl od podpatků - prádlo nebolí. Jsem ochotná a schopná za něj utratit značnou sumu a to tedy i v případě, nebo snad zejména v případě, že jsem v životní etapě, kdy má možnost ho vidět jen můj pes a lékař. Kupovat si prádlo kvůli chlapovi je plýtvání kapitálem. Muži si prádla stejně nikdy nevšimou.
 
BUDU KRÁSNÁ, I KDYŽ K SMRTI HLADOVÁ PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 srpen 2019
Nepamatuju se, kolikrát za život jsem se už skálopevně, rozhodně, definitivně (a zbytečně) rozhodla, že tentokrát už ale opravdu zhubnu. To spíš věřím na lesní víly, bezhlavého jezdce a chytré policajty, než že se mi to jednou nejen povede, ale navíc ještě případnou sníženou váhu i udržím... Jaká je to nespravedlnost: když je člověk chudej a nemá na jídlo, vypadá (a je) štíhle. Sotva se trošku finančně postaví na nohy, tak aby jídlo odstrkoval, nevnímal, případně jen jedl semotamo nějaký ten zelenec s kousíčkem ovařené flákoty....
 
SVĚTLO JAKO VE DNE, RÁNY K OHLUCHNUTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 srpen 2019
Výsledek obrázku pro blesky pngTaké u vás bouřilo? V neděli byla obloha jak vymalovaná, bez jediného mráčku, s „teplotou“, která se (ve stínu) vyšplhala na 38,2 stupňů Celsia. Krásný večer, začala noc, a ani se moc neochladilo. A pak, po půlnoci, kolem jedné, to začalo! Nebe nad Prahou rozčísly blesky. Burácení hromu a rány byly slyšet rychle za sebou a některé byly tak intenzivní, že přímo ohlušovaly, blesky třaskaly jeden za druhým, oblohu rozzářily, jako by byl den.
 
CO ZVYŠUJE LIDSKOU INTELIGENCI? ALKOHOL A CIGARETY! PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 srpen 2019
Vážení, již dlouhá desetiletí panuje názor, že alkohol zabíjí mozkové buňky a snižuje lidskou inteligenci. Podle nové studie je však skutečnost úplně jiná. Studie, jejíž zdroj bohužel nelze dohledat, naprosto vyvrací zajeté názory o alkoholu a cigaretách!!!
 
ŠUMAVSKÝ OBR PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 srpen 2019
Související obrázekPři cestách Šumavou jsem u silnice v Horské Kvildě (Horská Kvilda není od obecného pojmu hory, ale protože spadala pod město Kašperské Hory, tím se odlišila od blízké jednoslovné Kvildy) uviděla dřevěnou sochu obrovských rozměrů. Socha znázorňuje mužskou postavu v životní velikosti a tím obrovitým člověkem byl Sepp Rankl, známý šumavský silák, o kterém píše spisovatel Karel Klostermann ve svém díle „V ráji šumavském“.
 
PODÍVEJTE A POTĚŠTE SE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 srpen 2019
Výsledek obrázku pro noty pngVíte, co je to „flash mob“? Podle wikipedie se tak nazývá blesková zábavná akce, při níž se náhle vyskytne vícero lidí v předem určený čas na předem určeném místě, udělají něco bizarního a zmizí. Já to bohužel zatím nezažila, ale ráda bych  – musí to být fantastické… Ráda se na videa, zachycující tyto chvilky, dívám. Mám ráda tváře překvapených lidí kolem, jejich rozjasňující se a potěšené obličeje. Všichni vypadají, jakoby dostali najednou nádherný a nečekaný dárek…
 
POKUTU! POKUTU!! PDF Tisk E-mail
Středa, 07 srpen 2019
Po té, co památkáři tvrdě zkritizovali Miloslava Černého za to, že za dvě hodiny udělal něco, co by památkářům trvalo čtvrt roku, se pustili do dalšího neodborného čističe Karlova mostu. Tentokrát se terčem kritiky stala řeka Vltava, která podle památkářů při svém protékání Prahou zároveň neodborně omývá Karlův most.
 
HOP DOLŮ, MAMI, NEKOUKEJ SE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 srpen 2019
Tak nevím, sotva je na světě maminka, která jásá, když její dítě se právě řítí nějakou téměř nadzvukovou rychlostí po silnici, jede úúúžasný závod, který "prostě musí vyhrát!" Nebo když jí syn oznámí, že se rozhodl si udělat ještě pilotní zkoušky. Nebo nadšená dcera jen tak mimochodem sdělí, že tuhle dovolenou jede s dvěma holkama do Kolumbie, a že to jasně bude super!
 
PANÍ KANE TANAKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 srpen 2019
Kane, holčička s úžasným genem dlouhověkosti, se narodila 2. ledna v roce 1903 ve vesnici Kazuki v japonské prefektuře Fukuoka, jako sedmé z osmi dětí. V témže roce založil Henry Ford společnost Ford Motor Co. s cílem vyrábět kvanta automobilů. Těch několik vozů, které v té době existovaly, byly individuálně vyrobené experimentální projekty. A bratří Wrightové jako první postavili a letěli motorovým letadlem. Jak jiný byl tehdejší svět…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1105
[CNW:Counter]