O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KTERAK JSEM SI ZNESVĚTILA PINĎULÍNU PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 květen 2022

Bylo to ráno, jako každé jiné. Ve 4:30 mě vzbudil neodbytný budík a já se v náměsíčnosti odebrala do koupelny. Padající kapky vlažné vody mě probouzely k životu, avšak bezúspěšně. Automaticky jsem si umyla vlasy, namydlila celé tělo a shodila zimní porost. Už ze zvyku jsem si namazala obličej meruňkovým olejem, tělo výživným krémem a nezapomínám ani na málo používané části těla. Po paměti jsem sáhla do přihrádky s intimní hygienou, a bezmyšlenkovitě,

 
MAMI, CO JSOU TO KOZY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 květen 2022

Markéta HrdouškováA to je tahle otázka z mírnějších... "Mami, co je to šukat?" Jsem celkem otevřený rodič. Takže ve svých sedmi letech už moc dobře ví, jak se dělají miminka. Nicméně celý repertoár názvů tohoto procesu jsem mu ještě neodtajnila. Měla jsem nejspíš tušit, že to za mě udělají spolužáci. Ale když on byl donedávna tak nevinné dítě! Nedělám si iluze o tom, že zahraniční dítka by byla slušnější než naše česká, ale…

 

 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 květen 2022
Druhý den v sedle motocyklu mne uvítalo poměrně chladné ráno, takže jsem mohl vyrazit v džínách a bundě. Což je při jízdě na motorce nakonec rozumné. Poprvé jsem také začal používat satelitní navigaci, která je na nepříliš dobře značených venkovských silnicích velice užitečná věc. Měl jsem na svém tabletu staženou mapu celé provincie Chiang Rai, takže stačilo kdykoliv zastavit a během minuty jsem přesně věděl, kde jsem.
 
NÁŠ DLOUHÝ ŽIVOT V KANADĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Říká se, že stáří by měl člověk prožít s lidmi, se kterými vyrůstal. V mém případě je to nesplnitelné. Když jsem ve třiceti sedmi letech zaměnil svou vlast za jinou, měl jsem již za sebou více než 20 míst, kde jsem v Čechách i na Slovensku pobýval - několik měsíců, někdy i déle. Letos na podzim to bude 40 let života v Kanadě a nikdy jsme neuvažovali o návratu.
 
HODNÍ LIDÉ OPRAVDU EXISTUJÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2022
Snažíte se poctivě recyklovat odpad? Zde je 15 recyklovatelných věcí, o  kterých jste pravděpodobně nevěděli! -

Syn přijel se žralokem na patě. Na botě, kterou nosil 1 měsíc. Koupených u Vietnamců. Vím, říká se, že ti Vietnamci mají nekvalitní zboží, ale také vím, že naše jediná místní nevietnamská prodejna obuvi má ve svém sortimentu kromě kožených poctivých, ale velmi drahých bot také ty vietnamské, ovšem za dvojnásobnou cenou. A také vím, že syn neumí boty nazouvat. Zásadně je nerozešněrovává, leze do nich násilně a krabatí opatky, jazyky jsou zmuchlané ve špičce, vnitřní stélka po týdnu chybí atd…

 
STŘELBA NA BONANZA CREEK PDF Tisk E-mail
Středa, 18 květen 2022
Bylo to někdy v 90. letech. Moje kamarádka Dawne žila ve staré zlatokopecké boudě v údolí slavného potoka Bonanza. Sousedů tam moc neměla, jen asi kilometr po proudu stála a dodnes stojí Dredge # 4. Tedy obrovský plovoucí bagr, který si před sebou v dobách své slávy vyhrabával jezero, ze získané zeminy vymýval zlato a jezero za sebou zase zasypával. Už dávno stojí na suchu a slouží jako turistická atrakce.
 
HLÍDÁTE SI VÍC ZADEK NEBO PŘEDEK? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2022
Tohle by mohla bejt nesmírně zajímavá studie psychologická, někdy až psychiatrická, popř. i diplomka na VŠ. Když můžou akademickýho titulu dosíci takový skvosty, jako např: "Kůň a jeho podíl na tvorbě hodnotové orientace současné společnosti?" "Osobnost papouška šedého (Psittacus erithacus) a její stabilita v čase." "Sexualita zakrslých králíků." Tak proč bych nemohl i já přispět se svou troškou do mlýna?
 
NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2022
K holiči jsem, coby děcko, chodil s tátou strašně nerad. Hrozný bylo to čekání, aspoň pět pánů před námi, všichni s novinama v rákosovejch rámech, který tam visely na věšácích, až konečně: "A další prosím". Pak deset minut utrpení, v zrcadle se místo mě pitvořil slušnej hoch, neboli volízanej vdolek. Styděl jsem se vylézt na ulici a první, co jsem rukama udělal, bylo totální rozcuchání mokrýho zbytku. Aspoň nějakej vzdor, i když plat prtnej.
 
ŽENSKÉ NA PŘECHODU? PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 květen 2022
Dneska taková drobnůstka. Seděla jsem během oběda u okna a pozorovala jsem přechod. Jakoby ne ten svůj, na ten se tvářím, že ho nevidím, ale ten namalovanej na silnici. O tom by se tyjo snad taky dala napsat kniha. Jak lidi přechází silnici. Myslím, že psycholog by z toho mohl udělat slušnej rozbor osobnosti. Někdo se rozhlíží, někdo to má na háku - však mě vidí, neeee?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1518
[CNW:Counter]