O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KRABI, KRABIČKY A KACHNY PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2018
Jakmile se na jaře přehoupnou teploty přes dvacítku, začnu nesnášet městskou hromadnou dopravu. Každoročně jsem totiž touto dobou nucena čelit všudypřítomným reklamám na plavky a minišortky visící na nezletilých Lolitách, o jejichž opálené gazelí nohy při čekání na autobus musím opírat svá dolíkovatá stehna barvy eidamu.
 
ZPRÁVY Z VIDLÁKOVA - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 květen 2018
Pamprlinda kam se podívám... Správný název je smetánka lékařská, ale lid obecný jí říká všelijak. Pampeliška, pamprlice, hadí mlíčí, husí kap, lví zub, mlíčňák, kašinec, pleška, lucerny, mléčný lupen, lucerničky, majíček, mléč, mlíč, mnišská hlava, odvančík, pampalíšek, pampelíček, pampelík, pampuška, plečka obecná, psí zub....
 
HLAVÁČKY, PSI A BOLAVÉ NOHY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2018

V sobotu jsem byla v Kovárech. Petrklíče i hlaváčky jsou v plném květu. Ale asi dlouho už nevydrží, jestli bude pokračovat to letní počasí. Mají pořád ještě dost poupat, ale dávám jim tak ještě deset dnů. Šla jsem tam se psy a dcerou, původní plán byl, že tam půjdeme pěšky a nazpátek z Okoře pojedeme autobusem.

 
MĚLA JSEM ZEMŘÍT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 duben 2018
Související obrázekAnita Moorjani, Indka, která vyrůstala v tradiční hinduistické rodině uprostřed převážně čínské a britské společnosti a kterou odmalička silně ovlivňovaly nejrůznější kulturní a náboženské zvyklosti, onemocněla rakovinou.
 
NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Tak jsem se definitivně rozhodl, že už s tím starým haj*zlem po dvaceti letech nechci mít nic společnýho! Zase začal protékat napouštěcí ventil, už asi po třetí měněnej, taky se přidal i vypouštěcí ventil ... a vůbec! Konec! V OBI jsem si z vystavenejch vybral krásnej, lesklej, chytrej, voňavej, jak Donaldovy rakety (to bude posezeníčko, mňam.
 
VENI VIDI VICI – ZEJTRA VÍC! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 duben 2018
Ano, stejně jako řekl Caesar v roce 47 před naším letopočtem, když velmi rychle vyhrál bitvu proti králi Farnakovi, tak i já jsem přišla, viděla, zvítězila. No, zas tak úplně stejný to není, já přiletěla, přišla a podepsala.
 
ZTRACENÝ SPIS PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 duben 2018
Čau, Kudlí. Po tom, co´s nevotiskla mý předchozí, zcela úžasný, pojednání o slově "reforma", posílám ještě jeden postřeh ze života. Naposledy! Slibuju, na mou duši, na psí uši, že to je naposled, co se se svejma blábolama pokouším vtírat do zdejších, neuvěřitelně vzrušenejch úvah o množství cukru do beránka, nebo o postupu štupování fuseklí.
 
OSUD KOCOURKA PANTHERA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
Kočky, jak všichni víme, jsou tvoří velice speciální. Samostatné, samolibé, a vždy a za každých okolností si dělají, pouze to, co chtějí ony. A někdy se i samostatně vydají za dobrodružstvím. Nguhi Muturi z Dallasu ve státě Texas, dostala malého černého kocourka když jí bylo pouhých devět let. Nguhi ho pojmenovala Panther, a jejich společný život byl dlouhou dobu krásný a šťastný.
 
MĚŘÍM, ŘEŽU, MĚŘÍM, ŘEŽU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
A občas u toho sakruju, ale to asi by dělal každej. Přiřezávám si totiž poličky do kuchyňskýho "ostrůvku". Kdysi jsem si ho nechala udělat, ale šikovní "pat-a-matové" to zprasili tak, že každý otvor má jiný rozměr. Tedy - cca plus minus půl centimetru až centimetrů pět. Byly v tom police, na nich nádobí a bylo to super. Jenže - čas nazrál a já, nemaje co jinýho co na práci (prosím, nesmějte se), rozhodla jsem se ostrůvek zkrášlit obkladem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1068
[CNW:Counter]