O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

MILUJTE SE A MNOŽTE SE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2016
"Množej se jak veverky," prohlásili známí na adresu kamarádky čekající čtvrté dítě. Zřejmě tím chtěli vyjádřit, že čtyři děti si dnes může pořídit jen někdo, kdo se domnívá, že kondom je jednotka měny na Pobřeží Slonoviny. Mít více než obecně přijatelné dva kusy dětí je často považováno za divné, snad až nezodpovědné. A to i přesto, že se jedná o nové daňové poplatníky.
 
STÁŘÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 říjen 2016
Výsledek obrázku pro twins pngOnyndo mi přišel takový žertovný mail, vám možná taky. Dva kojenci leží na lehátku a povídají si: "Tak za 80 let tu budeme ležet zas, opět bez zubů a bez vlasů,  a s plínkou pod zadkem!"  Doteď jsem nic neřešila, skoro všechny zuby svoje, vlasy taky ještě mám a inkontinenci neřeším.  Zatím.
 
VE STÍNU NUMISMATIKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
Sbírání historických mincí patří k ušlechtilým koníčkům, dostupným dnes širokým vrstvám sběratelů. Již v dávných časech patřilo k zálibám společenské smetánky z okruhu šlechty, buržoazie a vzdělanců. I v současnosti je hlavním předpokladem budování sbírky především zájem provázený celoživotním vzděláváním a samozřejmě dostatek finančních prostředků.
 
PROKLETÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 28 září 2016
Image result for friday the 13th pngProč zrovna pátek a zrovna třináctého? První a nejrozšířenější zdůvodnějí je, že na Velký pátek byl ukřižován Ježíš, kterého zradil za třicet stříbrných 13. účastník poslední večeře - Jidáš Iškariotský. Na špatné pověsti pátku 13. se ale podílí celá řada pátečních "katastrof": V pátek nabídla Eva Adamovi jablko ze stromu poznání, v pátek Kain zabil svého bratra Ábela a v pátek prý začala i velká potopa. A aby toho nebylo málo, v pátek došlo ke zmatení jazyků v Babylóně. Svou teorii mají i obyvatelé severských zemí.
 
BYDLETE SPRÁVNĚ I BEZ ČASOPISŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 září 2016
Jestli máte byt nebo dům, ještě to není domov. Aby se z něj stal útulňoučký domůvek , musíte ho nejprve tzv. zabydlet a s tzv. zabydlením vám poradí specializované časopisy jako Můj dům, Pěkné bydlení, Moderní byt, Rodinný dům, Domov nebo Bydlení. Tyto časopisy nečtěte. Jsou plné obrázků, reklam a rad, jak správně bydlet a pochopíte z nich akorát tak tři věci: 1) Vy nikdy správně bydlet nebudete. 2) Ke správnému bydlení potřebujete ze všeho nejvíc zkušeného fotografa a Photoshop. 3) Vy nikdy! Chápete? NIKDY!
 
JÁ SE JEN TAK NEDÁM ... - 2 PDF Tisk E-mail
Sobota, 17 září 2016
Tak jo, v pátek ráno jsem měla nástup na druhou šichtu. Doprava do Teplic na RP (randezvous point - military hantýrka - čili místo vyzvednutí - proběhla na rozdíl od pondělí bez větších zádrhelů, pokud nepočítám fakt, že jsme nabrali 20 minut zpoždění kvůli čekání na přípoj, a  ještě to, že v Teplicích na nádraží mají rozbitej automat na kafe. :-((
 
FOTŘÍK - 114 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2016
Prázdniny jsou za námi, tak se můžeme s úsměvem a písní na rtech poohlédnout na dobu, kdy školy a školky nefungují. Začínalo to ráno, v 6:00: Čeněk: "Taťko, už je ráno, vstávej. Já: "Co si ty za člověka proboha? Spi." Čeněk: "Taťko, venku svítí sluníčko, musíme na výlet." Já: "Je ještě brzo. Výlety mají ještě zavřeno." Čeněk už oblečenej (nevím, kdy to stihnul): "Taťko, musíme jet."
 
JAK JSEM MIMODĚK PŘISPĚL K NEZVOLENÍ HILLLARY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2016
Jako každej jinej den jsem i dneska ráno vyrazil do Tesca pro deset kozlů a pár rohlíků k snídani. Běžná rutina, nic zajímavýho. Ale dneska mě u východu oslovila jakási dáma: "Máte na mě pár minut čas?" Jasně že jsem měl čas. Coby důchodce se někdy nudim i celý dny, i když, na druhou stranu - já se nudím docela rád. Dáma měla v ruce tablet, mluvila česky, ale tak nějak nečesky měkce a začala se vyptávat: "Kolik je vám let?" Řekl jsem, že 68, ona si to beze slova poznačila.
 
JÁ SE JEN TAK NEDÁM ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2016
Lenka1 je mladá žena, která má za sebou dlouhý "pobyt" v armádě. To většina z vás už jistě ví. Bohužel, při jedné akci se zranila, pak se léčila, a i když je teď už napohled zcela v pořádku, pro výkon dosavadní činnosti je "OFF". A protože nechtěla skončit někde v kanceláři, odešla. Nyní mi poslala - pro nás pro všechny - dopis o tom, jak se se změnou vyrovnává...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 948
[CNW:Counter]