O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

MOJE PUTOVÁNÍ SE ZVÍŘATY - 3 PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 květen 2016
Život líně plynul, byla jsem normální vesnická „naplavenina“ (Jak se tu říkalo přistěhovaným lidem mezi normálními „domorodci“).. S kamarádkou jsme si užívaly život plný volnosti; například nakupování nanuků ve slevě (když byla venku zima a blížily se Vánoce - kus za krásné 2 Kč), zachraňování mrtvé rybičky pomocí umělého dýchání prováděného brčkem, a jiných příhod všedních dnů...
 
FOTŘÍK - 110 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2016
Je lidových šest hodin ráno a z mého slastného spánku v dětské posteli v pokojíčku mě probouzí přibližující se cupitání z chodby, která vede do ložnice. Dělám, že se nic neděje a snažím se urychleně znovu usnout. Cupitání náhle přehlušuje zvuk dutého nárazu. Chvilku je ticho. Pak přichází řev a celým bytem prostoupí dětský ryk: "Mamííí, mám bebíí... Ploč tady máte tu zeď?"
 
ROZMARNÉ VZPOMÍNKY HŘBITOVNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 duben 2016
Občas potkávám krásnou Helenu Trojanovou, zvanou onehdy Trojská. Přezdívka jí docela seděla, blbla tady hlavu (no hlavu, myslím, že něco úplně jinýho) hodně dost mužům a docela se jí to dařilo a zanechávala jich za sebou dost naprosto odrovnanejch fyzicky i psychicky. Je to dáma ode mě dost mladší (von už je skoro každej mladší), pomalu nebo spíše rychle se jí blíží padesátka, figuru furt docela pohlednou.
 
KDYBY BYLY DĚTI NA PÉRKO PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 duben 2016
"To by stejně bylo skvělý, kdyby děti byly natahovací. Byly by takhle roztomilý a pak by jim došlo pérko a jenom tak by zůstaly sedět a koukaly," zasnil se muž při pohledu na našeho nejmladšího, který zrovna hýřil dobrou náladou a rozdával své osmizubé úsměvy na všechny strany. Tak jsem si to představila: Ráno bych je natáhla nejdřív v sedm hodin. Už žádné buzení v pět třicet!
 
FOTŘÍK - 109 PDF Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2016

Víkend je dobrý. Víkend je super. O víkendu si totiž mladýho rozeberou babičky a pak se doma dějí velké věci. S Natašou na sebe hodíme něco hezkého, koupíme plato kondomů a pak do večera uklízíme celý byt a jdeme brzo spát. Plato kondomů končí ve skříni u dalších nerozbalených plat kondomů.

 
BEZVA VÍKEND SE ČTYŘMI DĚTMI PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2016
A měli jsme opět víkend. Protože venku nebylo zrovna nejlépe a obě děti si domů pozvaly na celý den kamarády, rozhodla jsem se, že z bezpečnostních důvodů (vůči domu a mě) děti vyvezu do blízkého sportovního centra, jehož jsme všichni členy. Napřed nějaký sport, pak můžou všichni hupsnout do bazénu. To by je mohlo dostatečně unavit… A já pak nebudu mít výčitky svědomí, že další dvě hodiny prosedí u televize.
 
TAK ON BYL NA EROTICKÉ MASÁŽI?!? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 březen 2016
Jednou takhle v pátek zde měl manžel pracovně několik lidí ze zahraničí a po pracovní době s nimi musel vyrazit na prohlídku večerní a noční Prahy. Měli rezervovaná místa na večeři v Kampa Parku - krásně umístěné restauraci na břehu Vltavy s výhledem na řeku, Karlův most a noční projíždějící parníky s turisty. Večer se náramně vydařil a manžel dorazil v před čtvrtou ráno v podroušeném stavu domů. Padl do postele a spal jako špalek.
 
ROZMARNÉ HRY DOSPÍVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 březen 2016

Je to už docela pěkná řádka let. (Takže se snad na mne má dcera drahá prvorozená nebude zlobit :-))). Jednou takhle odpoledne se  ocitla v rozpoložení, že by bylo vhodné se konečně osamostatnit a být definitivně plně svéprávná (tzn. uklízet, jíst, odcházet i přicházet – všechno tak, jak a kdy jen ona chce. Prostě nemuset respektovat žádná trapná rodinná pravidla). 

 
MÁM RÁDA SVOJE AUTO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Nemá ode mne jméno. Když do něj vstupuju, nepřezouvám se, nemá háčkovaný přehoz na volantě a dokonce mu nedávám ani pravidelnou hygienu, ale mám ho ráda. Je totiž velmi užitečné, zejména proto, že mě (třebas i pomalu) doveze tam, kam bych mohla jít (třeba i rychle).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 905
[CNW:Counter]