O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NESTÍHÁM, PŘIJDU ZA PŮL HODINY PDF Tisk E-mail
Sobota, 10 únor 2018
Asi každý podobnou sms, nebo přímo telefonický hovor už obdržel. Ve mě teda tyhle vzkazy vyvolávají přímo odpor a přednaštvání. Schůzku, zejména když má být někde venku na ulici, mám domluvenou po předchozí vzájemné dohodě, kdy snad znám své možnosti.
 
MOJE OSMINOHÁ FOBIE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 únor 2018
Související obrázekVymetala jsem bobky, horní polovinu těla vsunutou do králíkárny. Tak nějak nepatřičně se mi něco houpalo u levého oka. Asi bobek, řekla jsem si a otočila hlavu. Těsně u mého nosu seděl obrovský pavouk. Můj mozek, zaplavený stresovými hormony, vydal příkaz "útěk" (ještěže ne "útok", to by vzhledem k bezprostřední vzdálenosti od objektu znamenalo pavouka překousnout), díky čemuž jsem si rozrazila hlavu o kotec a zadělala si na celoživotní fobii.
 
SUPER BLUE BLOOD MOON PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 únor 2018
Výsledek obrázku pro blood moon pngBlue moon (modrý měsíc), je pokaždé, když v jednom měsíci dojde ke dvěma úplňkům. Blood Moon, čas kdy se měsíc" zalije krví", nastane tehdy, když se Země ocitne mezi Měsícem a Sluncem a sluneční paprsky musí procházet naší atmosférou. Naposledy se tyto dva jevy potkaly 31. března 1866, tedy asi před 150 lety.
 
TAKOVÉ TO NESLUŠNÉ SLOVÍČKO... PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 leden 2018
Neexistuje dítko, které by se nesetkalo s neslušnými výrazy, pro ně nevhodnými. Je ale až kupodivu, jak neskutečný cit některé děti mají, aby poznaly, že "zrovna tohle" je tak trochu ošajslich, že to se fakt neříká, že za to by měla možná být i "pokuta"... Ale abych všem plošně neubližovala - některé děti zas naopak těmto slovům přikládají význam zcela slušný, normální, pochopitelný - zvláště, pokud to říkají jejich rodiče...
 
S CHLAPEM JAKO SE PSEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 leden 2018

Výsledek obrázku pro loverŘíkávala mi moje maminka. A tak jsem se teď, kdy coby dáma v létech bych mohla obé posoudit, rozhodla porovnat návod na pesa s návodem na milovaného… Tak posuďte samy i sami... Spolehlivé přivolání znamená, že se pes bez rozmyslu „otočí na podpatku“ a rychle přiběhne ke svému páníčkovi. Stejně tak ten věrný a zamilovaný. 

 
TAK JO... KDYŽ TO MUSÍ BÝT... PDF Tisk E-mail
Středa, 24 leden 2018
Výsledek obrázku pro MIROSLAV MACEKNení nad to mít možnost dopřát si svobody volby a ignorovat duel Zeman vs. Drahoš, respektive Drahoš vs. Zeman. Využil jsem volného času k literárnímu večeru a autogramiádě v Šumperku. Po návratu domů jsem se dočetl, že Zeman rozdrtil Drahoše a Drahoš čestně obstál před vulgárním a agresivním prezidentem a davem jeho příznivců. Bylo mi to jedno.
 
ZPĚTNÁ VAZBA PDF Tisk E-mail
Středa, 24 leden 2018
Tak jsem včera obdržela zpětnou vazbu na můj „život“ na FB. Na tom „soukromém“, kde si občas dovolím ještě trošku víc, než tady. Prý se některým lidem zdá, že jsem divná a mám problémy. Asi bych to měla objasnit. Přátelé, ano, jsem divná. Z pohledu cizích lidí jsem bezpochyby hodně divná
 
DESET STUPŇŮ NA PREZIDENTSKOU ŽIDLI PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 leden 2018

Deset stupňů ke zlaté byl (kdysi dávno) soutěžní pořad, který ukázal, jak jsou na tom se svými vědomostmi soutěžící. Každý z nich dostal na začátku několik květinek, které měly ten význam, že při špatné odpovědi se květina odebrala. Po každém úspěšném kole, každý postupující si stoupl o schod výše k vrcholu pyramidy...

 
PONĚKUD JINÁ OLYMPIÁDA... PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 leden 2018
Výsledek obrázku pro Gay gamesBlíží se nám další Olympiáda, ale já teď nemám na mysli tu v Koreji, o té zcela jistě všichni víte… Olympijské hry jsou přitažlivé pro hodně z nás – ať už z pohledu sportu, který dejme tomu trénujeme i my, či dosažených světových rekordů, případně sledování dřiny, úspěchů i porážek našich oblíbenců. Jistě potěší naší duši sportovce i pohled na atlety zvedající kusy železa s válci na obou stranách, či na nebezpečné piruety na trampolíně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1045
[CNW:Counter]