O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NÁDHERNÝ OKAMŽIK ŠTĚSTÍ - 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červenec 2020
Ahoj Danielo, posílám do Kudlanky můj nejsilnější životní zážitek štěstí. Není o mně a mé bývalé partnerce, ačkoli v něm sehrála svou podstatnou roli. Naše cesty se totiž před časem rozešly a ačkoli zůstáváme přáteli, to, co na mne zapůsobilo tehdy tak silně, je vlastně jen vzpomínkou na to, jak na svět přišel můj syn. Psal se rok 1997 a očekávali jsme příchod našeho potomka na svět.
 
ZPRÁVY? LEDA JEN TY DOBRÉ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červenec 2020
Už jste někdy zkusili nechat televizi vypnutou, zapomenout na noviny a nechat všechno jen tak plynout? Vykašlat se na politiku, myšlenky na to, co bude, vášnivé debaty o politicích a politické situaci? Já jo. A je to neskutečně příjemné! Prostě ráno zapnu notebook, vyřídím maily a pracuju, jak je potřeba. V pauzách kouknu na posty svých známých na G+ - někdy se zasměju, jindy vrtím hlavou.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 14. PDF Tisk E-mail
Sobota, 25 červenec 2020
Vůbec se nám nedařilo jet podle plánu. Když jsme vyjížděli z Kairouanu, bylo už hodně navečer. Opatrný Alain chtěl zůstat na další noc, ale mně se už nechtělo. "A co když nedojedeme k žádnému hotelu?" ptal se zoufale. Vzpomněla jsem si na noci, prospané venku v zimě a mrazu... Ale tady bylo nádherně teploučko. "Vždyť je to kousek...a máme s sebou deku, nemáme?" "Máme, ale jenom jednu." "No tak budeme muset spát spolu pod jednou ... představ si tu hrůzu! Poslouchej, spal jsi vůbec někdy pod širým nebem?"
 
ZVONEK ZAZVONIL TŘIKRÁT PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2020
Noc. Asi se mi něco zdálo. Jenže hlasité zvonění do mého snu nějak nezapadalo. Otravný zvonek mne tedy probudil, vyzváněl na celé kolo. Hodím na sebe košili a kalhoty, vklouznu do pantoflí a špehýrkou zírám za dveře. Dvě uniformy se chystaly zase dopřát zvonku další „eldorádo“. Raději otvírám dveře. Dle toho, jak se kluci v uniformě lekli, otevřel jsem nečekaně razantně.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 13. PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2020
Po rozloučení s Warenem jsme si sedli do auta a vydali se do Kairouanu. Bylo to k večeru, ale horko bylo pořád.... Olivy se střídaly s pomerančovniky, citróníky a západ slunce byl nádherný... Kairouan je islámské poutní místo, hned čtvrté na světě po Mecce, Medíně a Jerusalemu. a prý, když si pravověrný muslim zajede 7x do Kairouanu, vyrovná se to jedné cestě do Meccy. My jsme ale teď především potřebovali najít hotel, osprchovat se a jít se najíst.
 
DNESKA VEČER POŠTOU RANNÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2020
Tak si tak plavu v té své depkové tůňce, když tu náhle mi přijde krásná fotka od kamarádky, za chvíli druhá - a já se musím chechtat na celé kolo. Jo, my Češky a Češi jsme usměvavé bestie... A tak mne pochopitelně nenapadlo nic jiného, než že vám ty rozmarně vtipný fotky sem musím dát taky. Co kdyby i vám nebylo zrovna právě do smíchu... Tak po následujících obrázcích určitě bude.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červenec 2020
Na dovolenou jsme se s Alainem ani moc nechystali, sbalili jsme si každý jen par kousků náhradního oblečení, nakonec - Tunisko je docela malý. Autíčko bylo připravené vždycky, jenom jsem požádala Christiana, aby mi krmil moje koťata, případně ještě nějaké adoptované kočky. Zaběhla jsem ještě na United Nation, řekli mi, že konzul přijede do Tunisu za tři týdny a mám se s ním sejít na kanadské ambasádě. Docela jsem se toho bála, co když mne Kanada nebude chtít přijmout?
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 11. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2020

Na pláži jsem ráno našla šest koťat, vyzáblých a opuštěných. Patrně jejich mámu něco zabilo. Několik z nich už nebylo možno zachránit, i když jsem je vzala domů a snažila se je nakrmit. Dala jsem do mističky mléko, namočila do něj malíček a po kapkách nechala každému skapávat mlíčko do těch minitlamiček, ale přesto mi umíraly přímo v rukou.

 
NÁDHERNÝ OKAMŽIK ŠTĚSTÍ - 3. PDF Tisk E-mail
Středa, 15 červenec 2020
Ahoj Kudlanko, konečně jsem se dostala k napsání svého okamžiku největšího štěstí…Bylo jich v mém životě víc, ale v paměti mi utkvěly dva. První se týká mých prvních prázdnin po revoluci, když jsme s rodiči jeli v červnu roku 1990 do Norska. Tam jsem si s pomocí jednoho spolužáka totiž zařídila brigádu na česání třešní a sbírání jahod. Moji rodiče řekli, že je to sice príma nápad, ale že mě tam musí dovézt sami (naší starou škodovkou).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1367
[CNW:Counter]