O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ÚTOK ÚPLNĚ MRŇAVÝCH GÉNIŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
Mám úplně pitomé děti. Dlouho jsem žil v přeludu, že jsou to úplně normální, zdravé, obyčejné děti, ale pak jsem se začal na Facebooku dovídat, co už umějí děti mých kamarádů a známých, a zjistil, že mé děti jsou přinejmenším mohutně zaostalé.
 
PSÍ BABYSITTING PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2016
„Julka je milá a hodná holka, pravda, občas trochu zmatlík, ale psa jí klidně můžu svěřit. Během víkendu se snad tak moc nestane, odjíždím v sobotu a vracím se v neděli. V podstatě jde o jednu noc. Navíc, vždyť už to párkrát zvládla, sice jenom přes noc, ale zvládla. A Amy ji zbožňuje,“ uklidňuji sama sebe.
 
KORPORÁTNÍ MLUVA - ZNÁTE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2016

V následujícím krátkém článečku vám chci nabídnout představu, jak se dnes běžně mluví ve firmách. Je to moje zkušenost. Pravá a nefalšovaná. Šla jsem na pracovní interview do jedné velké nejmenované firmy, která prodává kosmetiku. Snad všechny značky. 

 
MOBILEM ZE ZÁHROBÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 červen 2016
... nebyla to jen elektrika, kterou jsem slíbil dát do pořádku. Musel jsem ten kvartýr vzít zgruntu: Výměna WC, výměna sprcháře, osazení nové kuchyně, opravy stěn, podlah, nová malba, vydláždění balkonu. A čas začal tlačit, takže o natření asi dvanácti dveří s futry jsem se rozhodl požádat kamaráda Petra - lakýrníka, zatímco já se konečně budu věnovat té elektrice, kvůli které jediné jsem vlastně tuhle práci vzal.
 
PACIENTI JSOU TAKY LIDI PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 červen 2016
To by jeden nevěřil, jaká jsou někteří doktoři prasata; aneb jakým strašlivým trapasem může skončit jedno vyšetření. Oč se jedná? Když kolega Eda minulý týden musel absolvovat vyšetření konečníku, jal se mi hned druhý den v práci vyprávět, jakéže to bylo. „Člověče, oni mají novou ordinaci a já byl úplně první pacient. Ještě jsem musel čekat, než jim tam připojí počítač,“ pravil Eda.
 
POTKALA JSEM CASANOVU ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2016
S humorem každému připomínám, že jsem se dostala do poslední třetiny svého života, v sedmdesáti je to neoddiskutovatelný fakt, i když mnozí mě nabádají, že je to trochu morbidní. Není. Vím, ale oni nevědí. A tak se zabývám různými činnostmi, které mě napadají a tělo dovolí; protože co si budeme povídat, duch zůstává zaseknutý někde v postpubertálním věku, ale tělo zrazuje (jak u koho, že).
 
BYL PRVNÍ MÁJ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2016
Ahoj Kudlanky i jejich potencionální potravo! Hned po návratu z chaty a pln dojmů z prvomájové oslavy jsem chtěl tu srandu a kousek radosti zprostředkovat ostatním, ale vzhledem k použitým rekvizitám, které byly při oslavách použity, jsem si to tak trochu rozmyslel. Neměl jsem v té pohodě náladu na pindy, které ty kulisy vyvolají.
 
TO BYLA TAKY JEDNA DRAŽBA... PDF Tisk E-mail
Středa, 25 květen 2016
Někdy na počátku devadesátých let minulého století jsem dělal pomocníka likvidátora Restaurací a jídelen Česká Lípa se sídlem v Doksech. Lidi, na pár tehdejších dražeb fakt nezapomenu; v Jestřebí například prohlásil hospodskej, že na to, aby hospodu koupil, nemá; tak se mu na ten penízek složila celá vesnice. Jinak, jestli si někdo dneska myslí, že hospodští na privatizaci nějak zbohatli, tak ať na to zapomene.
 
ZÁBAVA AŽ DO VYČERPÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 květen 2016
Jsem vesměs introvertní bytost s nesmělým úsměvem, která si, když ji někdo náhodou osloví, vylije leknutím víno do výstřihu a při pokusu odpovědět se udusí jednohubkou. Vůbec nejsem ten typ, co si hledá kamarády snadno. Nedokážu vejít do neznámé společnosti, být přirozená, vtipná a okouzlující a získat si v mžiku srdce všech přítomných tak, aby mě pozvali na dalších osm párty.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 920
[CNW:Counter]