O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KDYŽ PRALA PRÁDLO BABIČKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 leden 2016
Zapnula jsem myčku, pračku a espresso. Sedím před televizí a vybírám si z nahraných filmů, co bych si pustila... Příjemné pohodlí na kanapíčku, a já si tak vzpomněla na své dětství, na maminčinu celodenní práci. Třeba na to, jak maminka právala. V suterénu domu jsme měli velkou prádelnu, kde byl kotel, který vyvářel prádlo... Myslím, že to bylo na plyn. Ale jednou se máma dost nadýchala unikajícího plynu a tak tak že to dopadlo dobře. Od té doby prala ze strachu doma.
 
VLAKEM PO NĚKOLIKA ZEMÍCH - V. PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
I doma je dobře + bonusové vyprávění o jednom sáňkování. V předcházejících částech svého vyprávění jsem vzpomínala, jak mne vlak svezl v Čechách, na Slovensku (kromě již popisovaných cest to byla prázdninová cesta za krásami Nízkých Tater), Ukrajinou, Anglií a také musím připočítat Holandsko, i když zde jsme využily s Luckou vlak pouze k dopravě z letiště do Amsterdamu a zase obdobně na letiště při odletu.
 
ÓDA NA ŠPÍNU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 prosinec 2015
Jsou okamžiky, kdy člověk pochopí, že je třeba začít novou práci s čistým stolem. Mně se to stalo včera večer, když se mi nepodařilo od pracovního stolu utrhnout šálek s kávou. Když jsem se pak od něj ještě marně pokusil oddělit zatuhlý krajíc s marmeládou, došlo mi, že dojde i na lámání chleba. Trávím u svého stolu velkou část života: pracuji u něj, jím, bavím se, čtu si, někdy na něm i usnu.
 
ZÁŽITKY VÁNOČNÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 prosinec 2015

Trochu si budu sypat popel na hlavu, ale nakonec - dnes, pár dnů poté, se tomu už jen smějem... Na čtvrteční večeři jsme se my dvounozí domluvili, ve správnou hodinu i sešli a vypadalo to na bezva večer. Slečna borderka Ireska se kupodivu už chovala ke Kayovi vlídně (minule ho dost rafla, neb si chránila tu "svou", právě hárající), takže pohoda, a já zatím před Boba postavila mísu se salátem a jala se smažit  "velkej říz".

 
VLAKEM PO NĚKOLIKA ZEMÍCH - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 prosinec 2015
Aneb zážitky z Anglie.  O studiích jsem si vlaku moc neužila. Nastoupila jsem do práce, na nejbližší železniční zastávku to bylo 8 km, takže logicky dostalo přednost autobusové spojení. V podstatě jsem, dokud jsme měli na starosti dojené krávy, měla s výlety skoro utrum. Jednou z výjimek byla cesta s holčičkami na výstavu do Lysé.
 
BLAZE TOMU, KDO NIC NEMÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 prosinec 2015

Tohle přísloví si říkám, když se dívám na svého pejská a sleduju, jestli je fit. K večeru trochu kašlal - tedy, jestli to byl kašel. Prostě jen tak u mne ležel, díval se na mne a "vydával zvuky". Strašné zvuky (pro moje hysterické "já") a škubalo mu to celým Kayou. A tak jsem si uvědomila, jak obrovský rozdíl je, když je něco vám, nebo když je něco vašemu zvířeti...

 
ZMATENI V TRADICÍCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2015
"A budu moct vypráskat fakt všechny holky, mami?" "No budeš, ale Velikonoce jsou až za půl roku," nechápala jsem synovu umanutost pomlázkou a kraslicemi na začátku zimy. Až když mi připomněl, že se přeci budeme učit ty koledy, a že jsem to já sama tvrdila, došlo mi, že moje vysvětlování českých lidových tradic má jisté nedostatky.
 
TOHLE BYLO VÁŽNĚ NAPOSLED! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2015
Prolítáváte si vztahy jako squashový míček, občas se odrazíte ode zdi ke zdi, odskočíte od rakety a jenom se zachechtáte. Ale čím víc se smějete, nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, že vaše nejlepší kamarádka se bláznivě zamilovala do ženáče, navíc kolegy a říkáte si to své ‚tohle se mi nikdy stát nemůže,‘ tím rychleji se blížíte okamžiku, kdy pochopíte, že nikdy se nemá říkat nikdy.
 
VLAKEM PO NĚKOLIKA ZEMÍCH - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 prosinec 2015
Aneb tu a tam jsem černým pasažérem… Po střední škole následovala vysoká, první ročník v Českých Budějovicích. Vlakem tedy docela slušná štreka – buď okolo přes Cheb, nebo příměji přes Mariánské lázně a Plzeň; ano, nakonec jsem tu „prokletou“ trasu přes Protivín jezdila tam a zpátky 2x za měsíc.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 875
[CNW:Counter]