O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ŠVÝCARSKÉ ZAJÍMAVOSTI - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 červenec 2021

Pěkný dnešní den vám všem přeji! Dneska vám dám vědět něco o švýcarských tradicích a o přístupu Švýcarů k oslavám. Přidávám fotky (stáhnuté z internetu), ať si to můžete alespoň představit. A pokud byste něco z toho chtěli vidět „v pohybu“, klikněte si na tento odkaz:   Mj. některé z popisovaných zajímavostí jsou známé, některé možná méně. Doufám, že se mi podaří alespoň některé z vás pobavit…

 
JAK JSEM BRÁNIL RODIČE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červenec 2021
Ti, kteří sledují mé životopisné článečky delší dobu, vědí, že jsem vždy byl poněkud větší postavy. Přesto jsem ale nikdy nebyl nějaký rváč a fyzickým střetnutím jsem se vždy vyhýbal. Byl jsem vždy takový umírněný a mírový. Jen na pár výjimek. Přiznávám ale sebekriticky, že jsem ve dvanácti letech ve dveřích pošty naproti Hotelu Pivovar v Kojetíně ztloukl mladýho Kozárka, staršího bratra toho pozdějšího cyklistického reprezentanta v Závodu míru, až měl krev rozmazanou po ksichtu a po košili.
 
KDYŽ ROZKVETE ŠTĚTKA NA LÁHVE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 červenec 2021
What Do Cardinals Eat? (How These Awesome Red Birds Survive)Já vím, nadpis je to legrační, ale fakt jsem nevěděla, jaký dát. Protože se jedná o větší a obsažnější odpovědi na ony tři otázky, co jsem vám minule dala. A v podstatě se jedná o regulérní název.  Jinak musím opravdu přiznat, že jsem se v minulých týdnech setkala s množstvím nádherných květin, keřů, stromů... A což teprve tamější ptactvo. Ta tichá nádherná rána, kdy jsem poslouchala ...., a pak .... a ještě tamtoho... No, to je přesně ono - pokud jsem byla venku sama, byl to zpěv překrásný, ale pro mne zcela anonymní - takže vám příště některé z nich také předvedu...
 
VEDRO, KYTIČKY, ALIGÁTOŘI PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červenec 2021

A small cup of coffee.JPGTak konečně to všechno funguje. Tedy kudli administrace. Můžu vám tedy naservírovat pár zelených hádanek, které jsem si přivezla v notebooku z té mokré a vařící Floridy. Jo, bylo tam fakt nádherně, vždy, když jsem slezla z prvního patra do přízemí a pak vešla na patio, bylo mi nádherně. Tedy, hned, jak jsem se zhroutila na vlhké křesílko a oddala se popíjení ranního kafe. Víc jsem totiž stejně nebyla schopná.

 
NEBEZPEČNÉ UKLÍZENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červenec 2021
Jsem já to ale ... představte si: mám doma jednu milovanou orchideu, kterou jsem asi před rokem dostala darem. Květy zatím nemá, ale během doby, co jsem byla pryč, jí narostly dva nové listy a přibyly vzdušné kořeny. Potřebovala však osvěžit. Orchideje se zalívá proléváním. Tak jsem ji vzala do kuchyně, posadila na půllitr a prolila. Pak ji vrátila do skleněné misky, ve které sedí obklopena různými kamínky, a trochu té prolité vody k ní ještě na chvíli přilila. A odnesla zpátky na její okno.
 
LIBO-LI ČAJ? A JAKÝ? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červenec 2021
gong fu cha | Čajový magazín
Kdo by neměl rád čaj… Máme rádi i bylinkové, ovocné - ale ten „fajnový“, ten s historií, je z čajových plantáží. Za kolébku čaje je považována Čína, kde se čaj popíjel již v 15. století. Od té doby se na jeho přípravu používá i speciální hrníček s pokličkou - zhong. Z něj se čaj rozlévá do menších šálků. Čaj se obřadně připravuje způsobem, který vznikl v provincii Fu-tien v 16. století za vlády dynastie Ming, konkrétně za vlády císaře Šen-cunga. Používalo se pouze kruhové čajové moře z keramiky nebo porcelánu.
 
WALLY FUNKOVÁ - ASTRONAUTKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2021

Dvaaosmdesátiletá průkopnice v letectví Wally Funková se za pár dnů, konkrétně 20. července,  stane nejstarším člověkem, který kdy cestoval do vesmíru. Zakladatel společnosti Blue Origin a nejbohatší muž světa Jeff Bezos si ji totiž vybral jako čestného hosta své první výpravy do vesmíru. Do kosmu Funková poletí ještě s Bezosovým bratrem Markem, a s vítězem aukce, který za místo na palubě zaplatil 28 milionů dolarů (603 milionů Kč) a jehož jméno dosud nebylo zveřejněno.

 
KACHÝNKY, NOVINÁŘI A HODNÍ LIDÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červenec 2021
NASA hledá gumové kachničky | Zajímavosti | Lidovky.czTřeba jste taky viděli nějaké to kouzelné video o tom, jak hasiči zachraňují malá káčátka. Dostala jsem ho, a pochopitelně byla celá blažená, že se zachraňují i tito malí šmrďolkové. A ejhle – když jsem hledala na youtube, zjistila jsem, že to je snad každoroční program některých kachních maminek, že svá batolata vodí kolem něčeho tak nebezpečného, jako jsou právě uliční kanály. Našla jsem těch videí tolik! Tak si říkám, že to je taky ta správná novinářská kachna. Nebo snad ne?
 
CHTĚLO BY TO UŽ ZMĚNU ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červenec 2021
Prší a prší. Všude. Tady samozřejmě taky, a já se jen na tu valící se vodu dívala. No, spíš z nebe teklo proudem, do toho fičel super divokou rychlostí vítr, a blesky se honily po nebi o sto šest… (jak jsem byla ráda, že jsem zavřená v celkem solidním pokoji), kolem lítaly věci, co normálně jsou napevno přidělané – například střechy, lámaly se větve i stromy a působily komplikace v dopravě. Vývoj jsme sledovali i on-line.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1518
[CNW:Counter]