O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NEPOLETUJE VÁM DOMA MOL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro tleskání pngZavíječe moučného, jemuž se říká také potravinový mol, si většinou přineseme domů v pytlíku mouky z obchodu, do spíže se vám ale může dostat i stoupačkami od sousedů. V brzké době se pak rozleze všude. Zanedlouho jsou ve všech uskladněných potravinách, nemusí to být jen mouka, ale také třeba strouhanka, sušenky, čokolády, sušené houby či ořechy. A co teď? Všechno vyklidit, přesít, přesypat, "zablešené" vyhodit. Vše důkladně vymýt. Důkladnou prohlídku potřebují i kuchyňské kouty. Všude mohou být schované zakuklené housenky.
 
VZPOMÍNKY... JO, UTEKLO TO... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro GIRL WITH GRANNY RETROJako holka křtěná Vltavou jsem snášela mnohá příkoří od staršího bratra, vychovaného na venkově. On, pod dohledem babičky „venkovské“, se směl plavit s koňmi v rybníku Kovářáku, trhal ovoce ze stromů v babiččině (i panské) zahradě, jezdil na traktoru a jednou i na praseti, zatímco já, vymydlená, v těsných bílých punčocháčích, pevně třímaná za ruku babičkou „pražskou“, cupkala v parku po cestičkách, kde se na trávu nesmělo ani šlápnout, a z dohledu zmizet nepřicházelo v úvahu.
 
ACH VY MUŽI! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 prosinec 2019

Je fakt těžký uspokojit všechny chlapy na světě. Zvláště pak proto, že každý z nich chce něco jinýho. Jsou muži, kteří zásadně a už předem odmítají, abych o nich cokoli psala. Kategoricky. Jestli o mně napíšeš, tak je mezi náma konec. No a já pak zvážím, jestli chci konec, a nebo ještě ne a podle toho se zařídím. A je to docela výhodný, protože víte přesně, co máte udělat, když chcete, aby už bylo konečně po všem.

 
NIC SE NEMÁ USPĚCHAT ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ucpaná dálnice d1Vědcům z Institutu pro zkoumání časoprostoru a nadpřirozena v Havířově se povedlo potvrdit teorii o tom, že na nejstarší české dálnici plyne čas pomaleji než ve zbytku světa. Provedli v posledních pěti letech sérii výpočtů, pokusů a měření, na základě kterých zjistili to, co si většina řidičů pravidelně jezdících na D1 myslí už dávno.
 
VYUŽÍT A ZPENĚŽIT SE DÁ VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro burlesqueShow zvaná burleska zažívala vrchol ve třicátých letech minulého století. Ve světě se její sláva obnovila v devadesátých letech a nyní začíná být opět populární. Co se pod názvem burleska skrývá? Kabaretní show plná tance, hudby, kostýmů, nadsázky a ironie. Hlavní roli v ní hraje ženské tělo. A ač si to mnozí myslí, nejedná se o klasický striptýz. Měla jsem možnost - ne "naživo", ale v televizi - pár burleskních a docela hezkých vystoupení vidět.
 
VÁNOČNÍ RADOVÁNKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2019

Výsledek obrázku pro NOČNÍ KOSTELChléb a hry… Už ze starověké kultury je známo, že za jídlo a hry je lehce získávána přízeň prostého lidu, kterou pak mohou mocní využít k vlastním cílům. Jak jednoduché... Veškeré svátky, oslavy, malé i velké hry, jsou tedy předurčené k lehké ovladatelnosti davů. Ještě že jsou stále nové a nové děti i noví zamilovaní, tedy ti, kteří to veškeré svátkování berou jen pozitivně.

 
CO SI NEDOKÁŽU NA VÁNOCE ODPUSTIT PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 prosinec 2019
Související obrázekNedokážu si odpustit svařené víno v množství, které je neslučitelné se slušným, natož adventním chováním. Nedokážu si odpustit štědrovečerní krmení divé zvěře, a to ani po tom loňském, kdy mě (pravděpodobně vzteklá) srna pronásledovala s jablkem v hubě až k hranicím naší zahrady.
 
BONANZA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2019
Život je plný zákrut, někdy veselých, jindy smutných. Příběh, který vám dnes vyprávím, se stal v naší trempské osadě. Jednoho červencového dne odcestovala má žena na pár dní navštívit sestru. Jako důvod uvedla, že sestře manžel Tonda zahýbá. Pomáhej mu pán Bůh, pomyslel jsem si, ale hned se mi Tondův malér vypařil z hlavy a já se těšil na mimořádné posezení s kamarády u piva, což se úspěšně splnilo.
 
STROMEČKOVÉ DILEMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro christmas pngVánoce jsou za dveřmi a už je nejvyšší čas shánět ten pravý stromeček, nebo se alespoň rozhodnout, jaký to bude letos. A kdy se instaluje. Někdo ho má v obýváku už od prvního adventu a někdo ten správný vánoční strom kupuje na poslední chvíli. Jiný ho má složený ve škatuli v komoře a během chvilky ho sešroubuje a během pár hodin ozdobí… Záleží tedy jen na vás a vašem letošním zvážení, jaká varianta bude ta  nejvhodnější.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1259
[CNW:Counter]