O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VZPOMÍNÁM NA DÁVNÉ ČASY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2021
Občas jsem donucena si uklidit došlou poštu. Dostávám denně haldu e-mailů a někdy se k tomu nedostanu i víc dnů. Čtu hlavně jen ty od přátel, nebo od úřadů. A tak jsem se dnes probírala došlou poštou, narazila na neodevřený dopis od Alenky-Polárky… Přílohou byla nádherná, nádherně zazpívaná následující píseň.
 
VERONIKA A MARK TWAIN WEG PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2021
Ahojte drazí, jsem teď trošku nemocná (trošku dost), ale napíšu vám vzpomínku na „příjemnou procházku“, při které se údajně Mark Twain nechal inspirovat k Huckelberry Finnovi, a proto se nyní jmenuje Mark Twain Weg. Když už jsem slezla nevímkolikátý prudký kopec, našla jsem si hezké místo, kde jsem se rozhodla zemřít a svým zbrusu novým Victorinox nožem  se jala vyrývat do kůry stromu svůj testament.
 
ŽLUTÉ KACHNIČKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 leden 2021
28,000 Rubber Ducks Teach Us About Our Ocean Systems - Costa Rica Star NewsTuto neděli 10.1., to bylo už 29 let, co se žluté gumové kachničky dostaly na svobodu a od té doby si pořád ještě některé z nich klidně brázdí světové oceány. Během obchodní cesty z Hongkongu do USA 10. ledna 1992, spadl přes palubu lodi jeden z přepravních kontejnerů a navždy zmizel ve vodách Tichého oceánu. Obsahoval přes 28 tisíc gumových kachniček.
 
VERONIČČINA KRATIČKÁ KARIÉRA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 leden 2021
Je to už pár let, kdy jsem musela nedobrovolně začít od nuly někde jinde a někde jinak. Opustit dosavadní práci, přátele, bydlení, a netušila jsem, co počít se svým životem. Protože moje maminka celý život dělala průvodčí, stejně jako babička, rozhodla jsem se vyzkoušet také na vlastní kůži tuto profesi. Poslala jsem si životopis na nejstarší horskou železnici ve Švýcarsku, ne-li v Evropě, a byla přijata.
 
ŽÁDNEJ HOUMOFIS... ŽÁDNÝ PRŮS-ŠVIHY... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 leden 2021

Pokaždé, když si na Youtube pustím takové pecky jako je třeba Jessie od Kadisona, tak jsem děsně šťastná. Fakt - upřímně, nefalšovaně. Čumím na toho nádherného třetinového indiána, jak paří uprostřed pustiny na klavír, hází hustým vlasem do dálky a jeho sedřené, kožené kalhoty a perfektně vypracované břišní svaly nemají chybu.

 
JO, KDYŽ JE S KÝM, NA ČEM, I KDE PDF Tisk E-mail
Středa, 06 leden 2021

"Tu tu tú tu du du du tú," rozdrnčel se telefon a vyrušil mě z polední siesty nad kávou. "Dobré ráno," ozval se hluboký hlas. "Tak co, koukla ses ven, jak je tam krásně? Co říkáš na to nebe a na to sluníčko?" Koukla jsem se. "Kráááásně," zívla jsem a potěšila oko pohledem na blankytné nebe a sluníčko, hřející přes okno jak někdy uprostřed července. "To je ale den, víš, jak musí být perfektně na horách?" zeptal se hlas na druhém konci.

 
MOJE PRVNÍ MENSTRUACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 leden 2021
Pánové prominou, dámy pochopí. Každá z nás zná to krásné období, kdy se z dívky stává žena. Některá dříve, jiná později, ale žádná z nás tomu neunikne. Měsíc co měsíc nás poctí návštěvou menstruační víla, která nás na pár dní obdaruje bolestí břicha, protivnou náladou, záchvaty žravosti a vzteku, a nadměrným krvácením z míst, kde slunce nesvítí… a to po dobu mnoha let. Pokud má některá dodatečné otázky k tomuto zázraku přírody, který nás předurčuje k tomu, abychom byly matkami, stačí zadat otázky do vyhledávače a je to.
 
TROCHA ŠÍLENSTVÍ NEZAŠKODÍ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 prosinec 2020
Říká se, že člověk by měl alespoň jednou za život navštívit nemocnici, vězení, blázinec, márnici a hřbitov, abych si uvědomil, jaké má štěstí. Doporučuji si nechat poslední dvě položky nakonec, protože v opačném případě je možné, že předchozí místa už nikdy nenavštívíte. Já na několika z těchto míst už byla. Taky jsem byla odjakživa trošku blázen. Medicínsky a úředně to mám potvrzeno ale teprve relativně nedávno.
 
VERONIČČIN SELEKTIVNÍ MASOCHISMUS PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2020
Že jste tento výraz ještě neslyšeli? Tak tímto jsem si téměř jistá, neboť jsem tento jev zaznamenala teprve včera. Než popíši tento významný psychologický objev, který mi zcela určitě zajistí nehynoucí slávu a nesmrtelnost, měla bych popsat dlouholetý výzkum, který tomuto odhalení předcházel. Již jako dítě jsem byla velmi aktivní a rekreačně jsem se věnovala mnoha zimním a letním sportům, kdy každá má aktivita byla završena nějakým úrazem. Maminka mě titulovala střelenou kozou, ale dnes se tomu vznešeně říká ADHD. Prý je to nějaká porucha, ale já si moc porouchaná nepřipadám, i přesto, že mnohočetné úrazy si s postupem věku vybírají svou daň.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1445
[CNW:Counter]