O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR - X. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, ráda čtu v poslední době seriál o prima táborech, a tak mi nedá nepodělit se o zážitek. Sice ne vlastní, posílal mi jej kdysi dávno kamarád mailem, ale myslím, že stojí za to. Jak se v jednom pokračováni psalo o různých nočních hrách a strašidelných pochodech, tak jsem si na něj vzpomněla. So, here's the story:

 
CESTY ZA HRANICE VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Já vám děsně nerada jezdím nakupovat - tady do obchoďáků, natož do ciziny - ale pokud už někam do jiné země vyrazím, tak se kochám přírodou, cizí kulturou, architekturou, jejich jídlem a pitím.  Ale „cest za hranice“ jsem si užila habaděj, jen v trochu jiném duchu... Můj exmanžel je totiž milovníkem techniky (asi jako každej chlap), motorek a hlavně aut, už od dob, co jsem ho poznala - a to mu bylo tehdy 17 let.

 
NČ - SLÍBENÉ FOTKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 květen 2007

Když jste před časem vyprovokovaly našeho žižkovského Pepíka k neuváženému slibu "zdokumentování současného stavu jeho kolen", nevěřila jsem, že se k něčemu podobnému odhodlá. Ovšem to, že přidá i přímo reklamní fotku produktu svého úhlavního dodavatele... (pozor, NČ je v zachyceném okamžiku s tímto produktem v nejužším spojení!!!!) Nu, je to na vaše vlastní nebezpečí, pokud budete přiložené fotografie zkoumat detailně... Hamba padniž na hlavu pachatele!

 
TAKOVÝ JEDEN VÍKEND... PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2007

 Páteční odpoledne a večer jsem strávila se svou bývalou láskou Foxem, přičemž jsem vesele zkonstatovala, že vypadá fakt hodně dobře, tetování na paži mu vysloveně sluší a jeho vysedlý lícní kosti mne v některejch momentech, obzvláště po dvou litráncích červeného, jo - ty mě dokážou dostat do stavu uchváceného vytržení, projevujícího se přiblblým úsměvem a fatálním otupením mého jinak dosti ostrého jazyka.

 
STRAŠIDELNÁ UDÁLOST PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2007

 Bojím se bouřky. Moc se bojím bouřky a stejně jako psa, také Zuzi bys nevyhnal do té sloty. Nepamatuji se, že bych někdy courala deštěm a tančila jako on a užívala si – byť! vzdálené bouřky. Ne, na mou duši že ne.      Přijdou ale chvíle, kdy musíš … musíš sebrat odvahu a udělat i to, na co sis myslela, že nemáš! Stalo se to loni 31.3.  na Noci s Andersenem. Znáte?

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR! - IX. PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 duben 2007

 Z nakupování i z tábora, respektive dětské rekreace, bych měla jeden kumulovaný zážitek. Tady je, přátelé: Parta nadšenců plus maličkost můj manžel pořádají každoročně pod patronací  Sokola zimní rekreaci. Mají rok dopředu rezervovaný nejmenovaný penzion v Nové Vsi u Jablonce n.Nisou. Děti se tam každý rok těší, protože je Sokolové umějí pobavit. 

 
HODINY KLAVÍRU PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 duben 2007

 Jako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat nelépe všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky.

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR! - VIII. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2007

 Jsem single. Pro ty, co tohle potřebují více rozvést, dodám, že jsem takový byl prakticky vždycky i když jsem o tom ještě nevěděl, ba ani o tom nepřemýšlel. Kromě více méně dobrovolného společného chození do školy s ostatními dětmi ze vsi, více méně nedobrovolného povinného chození alespoň občas na pionýrské schůzky se spolužáky ze třídy

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR! - VII. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 duben 2007

 Kluk měl jet do pionýrského tábora a manželka řádila jako pominutá. Prala a žehlila mu kapesníky, košile, trička. A celej týden mu s šíleným pohledem v očích na všechno vyšívala nezbytné jmenovky. Odjezd proběhl v pořádku, dopis jsme ani žádnej nečekali, známe přece svýho kluka. Znamenalo to - No problem, vo co gou? Nemohli jsme se ho dočkat, manželka už slzela steskem...

 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 Následující > Konec >>

Výsledky 1054 - 1066 z 1074
[CNW:Counter]