O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KOMU SE NELENÍ, TEN BRZO ZDECHNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017
Půlku svého života jsem se trápila, že nejsem dost dobrá a dokonalá, že mám takových nectností, že bych s nimi mohla vytapetovat katedrálu Svatého Víta. Druhou půlku života jsem se s nimi učila sžívat. Říkala jsem jim: „Dobrý den a jak se jmenuješ a proč se ti u mě tak líbí a víš, že díky tobě mám v kanceláři největší bordel z celé firmy a moje práce s šanonem je opravdu prachbídná?“
 
JE TO LIDSKÉ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for nahý topolánek u berlusconihoMimomanželské vztahy zkomplikovaly život mnoha vysoce postaveným politikům. Takoví Bill Clinton,či  hlava rakouského státu Thomas Klestil, italský expremiér Silvio Berlusconi... ti by mohli vyprávět...
 
POMOHL MI ERBEN PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaJaro již pootevřelo dveře. Horní louku opět pokryl nový sníh. Je to fakt na palici.. Koukám z okna. Z komína chalupy stoupá kouř. V krbu praská oheň. Chalupu prostupuje teploučko a vůně dřeva. Sedím v křesle, usrkávám zlatavý mok. Lojzovi z chalupy u lesa se medovina povedla. Nemá to chybu. V hlavě se mi honí myšlenky jako vítr v komíně. Ne, není to meluzína, ale jen vítr. Je mi dobře na těle i na duši a vzpomínám...
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Slíbila jsem minule, že se vrátím ke znamením zvěrokruhu, hlavně znamení Štíra. Tak tady je to, co jsem našla: V současné době je mnoho lidí, kteří se zajímají o astrologii. Po přečtení charakteristiky štíra, jací jsou štíři zrádné znamení, si na ně lidé dávají větší pozor.
 
MNOŽÍRNY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017
Image result for malý kníračPřed časem jsem četla alarmující článek o jednom z nejstrašnějších byznysů, jaký si lze vymyslet. Článek o množírně koček a psů. Tehdy se mi při čtení udělalo zle z nás „lidí“ a příště jsem prostě nebyla schopná takové články číst.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Někdy ve třetí třídě ZŠ jsme jeli na týdenní školní výlet. Jako dozor náš třídní učitel s přezdívkou Kalous a češtinářka, které nikdo neřekl jinak, než Luzna. Což byla zkratka její přesné charakteristiky „Luzná Buzna“. Ti se na výletě natolik sblížili, že se Kalous později rozvedl a pojal za manželku svou atraktivní kolegyni.
 
ARCHIV - VZPOMÍNKA NA TÁBOR - 4. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
Na mysl mi přišla doba před více jak desíti léty, kdy jsem jako čerstvě rozvedená, s dvěma malýma cácorkama, pomáhala v nově založeném oddílu. Bylo to velice prima, sešla se tam tlupa dětiček přibližně ve věku starší dcerky – okolo 10 let. Tenhle oddíl založil jeden ztřeštěný nadšenec s manželkou.
 
KDYŽ SE NĚCO PO... - TŘEBA MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017
Related imageMně se to stalo už před lety a byla jsem pěkně zničená, vlastně jsem byla dost dlouho paní Rozcupovaná, než mi tak nějak došlo, že život je krátký a škoda bycha honiti a nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem a další podobná rčení a přísloví mi chodila do cesty. Vdávala jsem se těsně po dvacítce z lásky jako hrom.
 
QUEER BALL BRNO - PRAHA PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017

Ples pro gaye, lesby, queer lidi a jejich přátele, Queer Ball, se bude konat 10. března tr.  v Brně už po páté. Nyní se tato událost, určená LGBT minoritě, dostává také do Prahy. Její konání zde podpořila svou záštitou primátorka metropole Adriana Krnáčová. Přáním organizátorů je, aby si ples vybudoval v Praze svou tradici a stal se jednou z hlavních společenských událostí v hlavním městě.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 961
[CNW:Counter]