O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VYUŽÍT A ZPENĚŽIT SE DÁ VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro burlesqueShow zvaná burleska zažívala vrchol ve třicátých letech minulého století. Ve světě se její sláva obnovila v devadesátých letech a nyní začíná být opět populární. Co se pod názvem burleska skrývá? Kabaretní show plná tance, hudby, kostýmů, nadsázky a ironie. Hlavní roli v ní hraje ženské tělo. A ač si to mnozí myslí, nejedná se o klasický striptýz. Měla jsem možnost - ne "naživo", ale v televizi - pár burleskních a docela hezkých vystoupení vidět.
 
VÁNOČNÍ RADOVÁNKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2019

Výsledek obrázku pro NOČNÍ KOSTELChléb a hry… Už ze starověké kultury je známo, že za jídlo a hry je lehce získávána přízeň prostého lidu, kterou pak mohou mocní využít k vlastním cílům. Jak jednoduché... Veškeré svátky, oslavy, malé i velké hry, jsou tedy předurčené k lehké ovladatelnosti davů. Ještě že jsou stále nové a nové děti i noví zamilovaní, tedy ti, kteří to veškeré svátkování berou jen pozitivně.

 
CO SI NEDOKÁŽU NA VÁNOCE ODPUSTIT PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 prosinec 2019
Související obrázekNedokážu si odpustit svařené víno v množství, které je neslučitelné se slušným, natož adventním chováním. Nedokážu si odpustit štědrovečerní krmení divé zvěře, a to ani po tom loňském, kdy mě (pravděpodobně vzteklá) srna pronásledovala s jablkem v hubě až k hranicím naší zahrady.
 
BONANZA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2019
Život je plný zákrut, někdy veselých, jindy smutných. Příběh, který vám dnes vyprávím, se stal v naší trempské osadě. Jednoho červencového dne odcestovala má žena na pár dní navštívit sestru. Jako důvod uvedla, že sestře manžel Tonda zahýbá. Pomáhej mu pán Bůh, pomyslel jsem si, ale hned se mi Tondův malér vypařil z hlavy a já se těšil na mimořádné posezení s kamarády u piva, což se úspěšně splnilo.
 
STROMEČKOVÉ DILEMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro christmas pngVánoce jsou za dveřmi a už je nejvyšší čas shánět ten pravý stromeček, nebo se alespoň rozhodnout, jaký to bude letos. A kdy se instaluje. Někdo ho má v obýváku už od prvního adventu a někdo ten správný vánoční strom kupuje na poslední chvíli. Jiný ho má složený ve škatuli v komoře a během chvilky ho sešroubuje a během pár hodin ozdobí… Záleží tedy jen na vás a vašem letošním zvážení, jaká varianta bude ta  nejvhodnější.
 
JÁ UŽ HO VIDÍM! PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 prosinec 2019
Když se řeknou Vánoce, snad každému v Česku se vybaví oblíbená reklama na Kofolu. Legendární hlášku si pamatujeme všichni. Otce s dcerou, které za drobné pytlačení ve spotu vytrestá setkání se živým „zlatým“ prasátkem, na televizních obrazovkách vídáme již od roku 2003 „A když to vydržíš až do večera, nepapat, tak uvidíš zlatý prasátko.“ „A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru?“ „Musíš vydržet a budou i zuby!“ „Ne, ne, já nemusim, já už ho vidim! Jééé…“
 
TRAPAS V CIZINĚ - ANEB ČEŠI VŠUDE JSOU PDF Tisk E-mail
Sobota, 30 listopad 2019
Rychle jsem se vyléčil z domněnky, že potkat rodilého Čecha v severní Americe, je málo pravděpodobné. Při jedné z procházek krásným městem Vancouver, jsem si nemohl nevšimnout ženy, která boj s časem již prohrávala. Ale nehodlala tuto válku vzdát. Neuváženě v minisukni, přestože již nebylo čím se pochlubit.
 
LETEM SVĚTEM A ZASE ZPÁTKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2019
Lidi si prej zvyknou i na šibenici. To já si zvyknul na občasnej pobyt v mrňavý černý tašce, do který mne panička jednoho dne narve a pak následuje delší nezáživná cesta, která je však pokaždé zpříjemňována všema možnejma neuvěřitelnejma pochoutkama. Nojo, znáte to, tyhle letištní salónky, tam vám dávají věci... a já pokaždé něco báječného taky ulovím. Respektive - dostanu odpustek. Tentokrát to bylo něco z móře, moc fajn.
 
LETMÁ LETNÍ VZPOMÍNKA PDF Tisk E-mail
Sobota, 23 listopad 2019
Blíží se Advent a počasí je takové, jaké je. Pořád ještě není pod nulou a Martin, místo aby přijel na bílém koni, tak se někde zasekl. Když neprší, tak alespoň poprchává, nebo padá mlha. Během noci z pátku na sobotu, začalo pěkně foukat, obloha se zatáhla těžkými šedými mraky a nakonec se spustil lijavec. Stromům, které byly doposud obaleny strakatou podzimní nádherou, vítr serval listy a větve zůstaly holé.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1242
[CNW:Counter]