O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PRO KRISTOVY DRAHÉ ROKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 březen 2016
Bylo mi trošku přes třicet, byla jsem ošklivá, tlustá a cítila jsem se na umření. Každé ráno cestou do práce jsem byla připravena vrhnout se pod první rozjetý vlak. Jediným problémem na této skutečnosti bylo jen to, že v širokém okolí se nenašly jediné vlakové koleje.
 
BENDŽÍ, KSAKRU, BENDŽÍÍÍÍÍÍÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2016
Bylo kolem půl šesté odpoledne, když mne oslovil můj chlupatec s prosbou, abychom "šli ven". Umí to velmi přesvědčivě. Tak jsem nandala šatičky jemu, vzala si džíny, bundu, čepici a boty, připla si ho na vodítko a už jsme zahájili kropící procházku. Na dlouhé štrece vedoucí Centrálním jihoměstským parkem jsme potkali paničku s roztomilým šedivým pejskem Kayovy velikosti i stáří.
 
KAJÍNEK JE VENKU! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 březen 2016
Jsem venku, je tma, je nechutně časné ráno, je úplně prázdná ulice. Přede mnou, kousek od vchodu, je halda ulámaných a uřezaných březových větví, tak, jak je tam naházeli pánové s motorovou pilou. Už jsou haldy sněhu pryč, jen semo tamo je pozůstalá hromádka - sněhu, aby nebyla mýlka - která připomíná tu předchozí bílou nádheru. Ano, nikde nikdo, ani jeden opuštěný živáček.
 
TELEFONÁT PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2016

Dnes jsem se snažila objednat k lékaři. Specialistovi, velice dobrému a známému, který ordinuje dokonce na několika místech (má soukromou ordinaci a pracuje i v nemocnici). Následující rozhovor mě ovšem málem odradil:

 
PADÁ A PADÁ A PADÁ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2016
Tentokrát už si dávám setsakra pozor a taky jsem si pokaždé vzala boty s neošmajdanou podrážkou :-))). Zatím se tedy na ranních i večerních procházkách statečně držím ve svislé poloze. Snažím se taky fotografovat všechno, co se mi namane - protože tak krásné to tu už hodně dlouho nebylo... 
 
FOTŘÍK - 108 PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 únor 2016
Všechno krásné jednou skončí. Ačkoliv mi stát to pětikilo měsíčně ještě párkrát smrkne, dalo by se říci, že má rodičovská dovolená je u konce. Čeněk chodí do školky, takže tím pádem to beru jako konec jedné životní etapy. Sice po obědě pro něj jezdím, protože tam odmítá spinkat, ale aspoň něco. Období školky není však takové, jak jsem si ho představoval. V první řadě je třeba upozornit na fakt, že od té doby, co Čeněk chodí do školky, tam byl všeho všudy tak desetkrát.
 
TRAPAS V CIZINĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 17 únor 2016
Rychle jsem se vyléčil z jistoty, že potkat rodilého Čecha v severní Americe je málo pravděpodobné. Při jedné z procházek krásným městem Vancouver, jsem si nemohl nevšimnout ženy, která boj s časem již prohrávala, ale nehodlala ten marný zápas snadno vzdát. Její výstřední oblečení postrádalo jakoukoliv soudnost. Neuváženě v minisukni, přestože již nebylo čím se pochlubit.
 
ROZHOVOR U SNÍDANĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 17 únor 2016
Taky jste si občas psali, když se vašemu potomkovi podařilo říct něco velice legračního? U nás doma jsme tomu říkávali „vejšplechty“. Většinou se to dařilo mému bratrovi, já mu sice občas nahrávala, ale byl to hlavně on, kdo tomu „nasadil korunu“. A tak s touhle tradicí úspěšně pokračuji i v mé současné rodině. Naše děti jsou ekvivalentně vtipné, i když s jejich přibývajícím věkem legračních situací poněkud ubývá.
 
ELLINO STRAŠNÉ RÁNO PDF Tisk E-mail
Středa, 10 únor 2016
Zaspali jsme. Teda já. Děti ještě nebudím, ale čas, který je vyměřen na klidně vypití kafíčka s plynulou přípravou rozmanité snídaně je pryč. Letím do kuchyně, kde jednou rukou beru hrnky, druhou nalévám mléko, třetí beru chleba a čtvrtou rukou ho krájím. Mlíko v mikrovlnce se bude hřát, chleba se e toustovat a já si konečně budu moci odskočit na ranní návštěvu toalety.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 883
[CNW:Counter]