O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

DOMÁCÍ A HOSTÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2021
Image result
Host do domu, bůh do domu. Host do domu, hůl do ruky. Nebo ještě Ryba a host třetí den smrdí? Co si o tom myslíte vy? Velice by mne zajímal váš názor a nápady na jednání s hosty. Proč se ptám? Já vím, že teď to není tak akutní, ale ... Ještě před covidem jsme měli u nás dvě návštěvy. Kamarádka a dcera, a pak jiná kamarádka, dcera a navíc jejich pes. Vždy se jednalo o týdenní pobyt. Máme naštěstí volný pokoj, takže ohledně prostoru bylo vše v pohodě.
 
NOČNÍ DRAMA V HOTELU NA JAMAJCE PDF Tisk E-mail
Středa, 27 leden 2021
Než vám povím další dramatický příběh z mého cestování po Jamajce, podělím se o několik zajímavostí. Možná víte, možná nevíte, že Jamajka se stala nezávislou v roce 1962, ale přesto je nadále konstituční monarchií, byť nezávislou na Velké Británii. Takže se toho v podstatě moc nezměnilo. Pořád jim šéfuje královna Alžběta II. Původními obyvateli byli indiáni Aravakové, ale díky anglickým kolonistům a otroctví byli skoro vyhubeni, proto si UK na pomoc přivezla africké otroky, jejichž potomci jsou současní obyvatelé Jamajky.
 
ZÁBAVA JE KDYŽ - MÁTE DCERU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 leden 2021
Jednou takhle odpoledne se má dcera drahá prvorozená ocitla v rozpoložení, že by bylo vhodné se osamostatnit a být definitivně plně svéprávná (tzn. uklízet, jíst, přicházet – všechno tak, jak a kdy jen ona chce. Prostě nemuset respektovat žádná trapná rodinná pravidla). Vybrala si tedy v annonci několik zajímavě znějících nabídek: kde inzerovali byt na pronájem, respektive hledali někoho, kdo by jim za možnost bydlení v jejich nadpočetném bytečku vylepšil životní úroveň. Ceny a možnosti různé až hrůzné.
 
DOPIS Z RAKVE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2021
Ghost-buster says he mixes science and spirituality - The Economic TimesMá drahá! Znáš mě. Nikdy jsem nenechával nic náhodě. Myslel jsem vždy na zadní kolečka. Na naše blaho. V rozhodování jsem býval vždy o krok dopředu a často jsem i předvídal. Nesnášel jsem drby, živelnost, nedochvilnost, neověřené pravdy, spěch na poslední chvíli a tzv. žití ze dne na den. To Ty ale víš. Prožili jsme spolu velkou úsečku ze dvou století. Spoustu krásných chvil, ale - to naše usmiřování po sporadické Itálii, opětné dobývání, bylo pro mne vždy nejkrásnější...
 
PODRUHÝ A NAPOSLEDY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2021
KDO NEUVIDÍ, NEUVĚŘÍ ...   Náš drahej "Neuvěřitelnej čtenář"  se nechal znovu zlákat vidinou nádherného voňavého daru božího, jinak řečeno chleba. Ani se mu nedivím, protože jak dobře vím - nejvíc chlebových kutilů se nalézá právě mezi muži. To oni vymýšlejí všechny možné kvásky, směsi, postupy...  A tak tedy i Pepa NČ se s vervou sobě vlastní pustil do boje s moukou a dalšími přídavnými surovinami, aby si "udělal dobře":
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 leden 2021
Tak tedy, máte to mít. Zde je závěrečné pokračování mé mexické telenovely. Ponížení, stud, zloba, neštěstí, zoufalství, bezmoc, roztříštěnost a spousta jiných negativních emocí se mnou cloumaly, když jsem se vracela do svého přechodného bydliště. Rozhodnuta, že odjedu okamžitě a opustím to neorganizované a špinavé město, horečnatě jsem začala balit kufry a všechny serepetičky, které jsem za rok v Mexiku nastřádala.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2021
Ano, byla to láska!! Od té doby, co jsem poznala Sergia, trávili jsme spolu veškerý volný čas. Ukázal mi nejtajnější zákoutí toho milionového města a tak jsem se dostala i na místa, kam se běžný turista nedostane. Krom Garibaldi, kde se setkávají „mariachis“ ze všech koutů Mexika, mě obeznámil i s bohatou kulturou Mexičanů. Navštívila jsem vesničku Lidice, kterou tak pojmenovali na počest vypálení Lidic, navštívila jsem českou kolonii, kde žila řada významných lidí, kteří do Mexika emigrovali za druhé světové války.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2021
Bylo mi sedm let, u moci byli rudoarmějci a chybělo pár měsíců do revoluce. Má milovaná babička mi k narozeninám zakoupila za ušetřené bony v Tuzexu ilustrovanou knížku o Mexiku, která byla napsána v němčině. Ačkoliv jsem čerstvě navštěvovala kurzy němčiny u paní učitelky Irmy, kterou u nás Němci zapomněli po válce, moje slovní zásoba nebyla dostatečně rozvinutá na to, abych porozuměla tomu, co se tam píše. I přesto jsem už tehdy věděla, že se jednou do Mexika podívám.
 
PUBERTÁLNÍ STRASTI OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2021
Každý z nás měl na základní škole obor, ve kterém vynikal. Někdo exceloval ve sportu, někdo v matematice, někteří se našli v přírodních vědách a já se našla v jazyku českém, jakožto v recitaci. Navštěvovala jsem sice gymnastiku a hudební školu, coby zájmové kroužky, ale v těchto oborech jsem nijak nevynikala. Jen jsem udržovala svoje mnohostranné zaměření. Díky naší třídní učitelce, která byla zároveň češtinářkou, jsem se zamilovala do literatury, do tajů gramatiky a přednesu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1445
[CNW:Counter]