O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KDYŽ LIDÉ NEJSOU LIDÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 únor 2022

Když chodím parkem se svým milovaným chlupatým soupostelníkem, občas si povídám s jinými pejskaři. Hodně jich má pejska z útulku, jsou o to víc milováni, oč hůř se k nim svět před tím choval. Svým pánům jsou bezvýhradně oddáni, mnohdy ani netouží po "svobodě" bez vodítka. Chtějí mít naopak jistotu, že mají svého nejdražšího co nejblíž, že je k němu poutá právě ta šňůra. Kolikrát jsem vyslechla otřesné osudy...

Nejhorší je ale to, co mi na tohle jednou řekla má drahá dcera: "Mami, to jsou psi, ale uvědomuješ si, že někteří lidé se stejně tak chovají ke svým vlastním dětem?"

 
BEZESNÉ NOCI VERONIČINY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 únor 2022
Minulý týden mí drazí sousedé opět řádili tak, jako by měl přijít konec světa, a tak jsem zkontaktovala příslušné orgány, aby udělali pořádek. Na nouzové lince se ozvalo: "Dobrý večer, tísňová linka, jak vám můžeme pomoci?" Já: "Dobrý večer nebo spíš noc, chtěla bych nahlásit rušení nočního klidu." Policie: "Ano a o co se jedná?" Já: "Mno, jak bych vám to řekla.. Moji sousedé provozují příliš hlasitý sex."
 
DALŠÍ EXTRA ZÁBAVA NA VÍKEND: PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 únor 2022
Jak jsem vám před týdnem slíbila, mám pro vás na víkend další zábavu - tentokrát nebudete hledat různé varianty jednoho kousku slova, ale něco PODSTATNĚ NAROČNĚJŠÍHO! Jen počkejte, moji drazí a milovaní zajíci, až já to tu na vás vybalím!!  Tentokrát budete namáhat své smysly.


 
ÚNOROVÉ ZAJÍMAVOSTI: REVIZOŘI MNE NECHTĚJÍ A JÁ ZAVAŘUJU PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 únor 2022
Jela jsem onehdy něco vyřídit. Metrem a pak ještě autobusem. Sedím si pohodlně a koukám z okna na dlouho nevídané ulice, když do uličky vstoupili dva mladí v uniformě. Jak jsem později zjistila, byla to uniforma revizorská. Tiše si prohlíželi legitky tam sedících, takže já zašmátrala také v kapse, abych omluvila svou bezjízdenkovost nějakou legitkou, na které je mé dávné datum narození.
 
VERONIKA - MIGRÉNY JSOU SVIŇA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 únor 2022
Začalo to úplně nenápadně. Neutuchající bolest hlavy, která se mě držela zuby nehty celých šest týdnů. Růžové, žluté, zelené, modré ani žádné jiné tabletky nezabíraly a já nemusela hledat výmluvu, když jsem náhodou neměla chuť na sexuální hrátky, nebo když jsem chtěla vypoklonkovat nezvanou návštěvu. Po šesti týdnech už ta bolest byla otravná… později se přidalo škubání v levé straně obličeje, bolest očí, nemotornost, závratě a jednoho krásného večera jsem na chvíli oslepla na levé oko.
 
VERONIKA A FITNESS PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2022
Už čtvrtý týden, kdy jsem doma, pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán.
 
ZÁKOUTÍ, KAM SE RÁDA VRACÍM - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 leden 2022
Moje máma se narodila ve Stachách a jako dcera řídícího a učitelky cestovala s rodiči po školách v západních Čechách. Stěhovali se podle toho, kam dostali rodiče umístění, až se nakonec usídlili ve vesničce poblíž Klatov. No a táta pocházel z Pardubicka. Spolu se setkali při studiích na vysoké škole v Praze, a jelikož se pak společně odstěhovali na Pardubicko, pro nás děti znamenalo jezdit na letní prázdniny ke klatovské babičce.
 
JAK MUŽI VIDÍ ŽENY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 leden 2022
Portrait of a beautiful young laughing woman 868891646To jsem opravdu nemohla odolat... Ti naši dva drazí pánové, se vskutku velmi zajímavě vyjádřili o svém vztahu a názoru na opačné pohlaví, tak bezva, že si to opravdu nezaslouží zapadnout mezi ostatní komentáře. Pochopitelně, že oba to byli za mlada - a duší nejspíš stále - velcí větroplaši, tedy spíše "ženoplaši", a jejich životní zkušenosti jistě nejsou přehlédnutelné. Pevně doufám, že se k nim přidají - a také svůj názor na "křehké pohlaví" také napíšou. Čte se to moc hezky....
 
DÁREK, CO MNE TAK MOC POTĚŠIL - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2022
Zobrazit zdrojový obrázekZnáte ty bonboniéry, které putují od oslavence k oslavenci tak dlouho, až je jednoho dne jeden oslavený nebožák otevře a zjistí, že čokoláda je jaksi jetá plísní? Nebudu tady mluvit o tomto klasickém putovním dárku, ale o dárečku jiném, opravdovém. Ne, že by krabice čokolády nebyla dobrým dárkem, jistě je – pro toho, kdo miluje čokoládu. Nicméně bonboniéry moc ráda nemám, za prvé proto, že vím, že 50% těch, které dostanu, jsou „putovní“ a druhých 50% jsou takové, které nejím (nugát či oříškové). A přiznám se bez mučení, že konkrétně i nějakou bonboniérku předám dál, pokud podle data výroby a stavu obalu zjistím, že je čerstvá a u mě doma se neohřeje déle, než pár dnů…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1575
[CNW:Counter]