O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PTAKOBIJEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2018
Už 12. dubna přiletěly vlaštovky, dlouho se ale nezdržely, byly to Polandy a brzy odtáhly dál na sever. Za tři dny přiletěly naše a pustily se do díla. Začaly lepit hnízda na baráku a náš pes Frigo si mohl hlavu vykroutit. Brzy na to si začali v okapech dělat svoje nepořádná hnízda i vrabci.
 
ŽÁDOST O RUKU PDF Tisk E-mail
Středa, 16 květen 2018
Před nějakým časem jsem pod tíhou zážitku napsala na FB, že jsem právě obdržela žádost o ruku a budu se teda asi vdávat. Tato zpráva strhla lavinu gratulací směrem k mému tehdejšímu partnerovi a několik kondolencí a zpráv „hele neukvapuj se, probereme to“, od skalních kamarádek, směrem ke mně.
 
JSOU TADY A VŠUDE! PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 květen 2018
Kdo? NO PŘECI EMZÁCI!!! Začalo to minulý týden, to jsem se courala ve Voděradských bučinách a nad Vyžlovským rybníkem jsem narazila na mloka. Vlastně velemloka, měl alespoň metr a nikdo mně nenamluví, že to byl nějaký zástupce naší fauny. Čapek už v 35. roce věděl, co jsou zač. Určitě mimozemšťani, a tady ta fotka je jako důkaz:
 
ZPRÁVY Z VIDLÁKOVA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 květen 2018

Ne, nepropadla jsem spisovatelské pýše. A nemyslím si, že by někoho nějak zvlášť zajímaly zprávy z našeho Šmoulova. Jenže šéfredaktorka můj předchozí článeček schválně označila číslem jedna, v domnění, že ze mne vyrazí rovnou seriál. Bez obav, tady je dvojka, a ta je úplně poslední.

 
KRABI, KRABIČKY A KACHNY PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2018
Jakmile se na jaře přehoupnou teploty přes dvacítku, začnu nesnášet městskou hromadnou dopravu. Každoročně jsem totiž touto dobou nucena čelit všudypřítomným reklamám na plavky a minišortky visící na nezletilých Lolitách, o jejichž opálené gazelí nohy při čekání na autobus musím opírat svá dolíkovatá stehna barvy eidamu.
 
ZPRÁVY Z VIDLÁKOVA - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 květen 2018
Pamprlinda kam se podívám... Správný název je smetánka lékařská, ale lid obecný jí říká všelijak. Pampeliška, pamprlice, hadí mlíčí, husí kap, lví zub, mlíčňák, kašinec, pleška, lucerny, mléčný lupen, lucerničky, majíček, mléč, mlíč, mnišská hlava, odvančík, pampalíšek, pampelíček, pampelík, pampuška, plečka obecná, psí zub....
 
HLAVÁČKY, PSI A BOLAVÉ NOHY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2018

V sobotu jsem byla v Kovárech. Petrklíče i hlaváčky jsou v plném květu. Ale asi dlouho už nevydrží, jestli bude pokračovat to letní počasí. Mají pořád ještě dost poupat, ale dávám jim tak ještě deset dnů. Šla jsem tam se psy a dcerou, původní plán byl, že tam půjdeme pěšky a nazpátek z Okoře pojedeme autobusem.

 
MĚLA JSEM ZEMŘÍT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 duben 2018
Související obrázekAnita Moorjani, Indka, která vyrůstala v tradiční hinduistické rodině uprostřed převážně čínské a britské společnosti a kterou odmalička silně ovlivňovaly nejrůznější kulturní a náboženské zvyklosti, onemocněla rakovinou.
 
NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Tak jsem se definitivně rozhodl, že už s tím starým haj*zlem po dvaceti letech nechci mít nic společnýho! Zase začal protékat napouštěcí ventil, už asi po třetí měněnej, taky se přidal i vypouštěcí ventil ... a vůbec! Konec! V OBI jsem si z vystavenejch vybral krásnej, lesklej, chytrej, voňavej, jak Donaldovy rakety (to bude posezeníčko, mňam.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1059
[CNW:Counter]