O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PÍŠU TI, PÍŠU ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2018
Dávno, dávno tomu, co jsem dostávala milostná psaníčka… Občas, když přerovnávám „papírové“ šuplíky, tak nějaký z nich najdu a s tichou nostalgií si přečtu. Je to takové to „vstoupení do vody už dávno odplynulé“. Dokonce jsem si kdysi dávno psala deník s jedním ctitelem. Oba jsme chodili na střední, bylo to rok před maturou, seděli jsme spolu v lavici – a psali si jeden deník. Myslím, že ten také někde zahrabaný odpočívá. (Mám tam od něj plno překrásných básniček.)
 
SPLNĚNÉ PŘÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 červenec 2018
Je to opravdu bizarní příběh. Když mladá Američanka nemohla dlouho otěhotnět, vzal to na sebe Chris. Ten se totiž narodil jako žena, vždy se ale cítil být mužem. Nakonec poslední část proměny ještě odložil, aby si s manželkou splnili sen o dítěti. Když se na něj někdo podíval, uviděl statnou postavu, mužné rysy tváře, ale také rostoucí těhotenské břicho..
 
"BOUŠKOVINY" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červenec 2018
Před pár lety jsem vlastnil (nebo spíše on mě) samovyvenčovacího psa Kubu, mimo jiné strašnýho kurevníka, kolem dokola s ním jenom maléry. Furt nějaký ženský u mě a chtěly peníze na potrat své fenky. Já na ně měl systém – „Držela? Držela! Držela dobrovolně, držela ráda, tak co! Máte si jí hlídat!“ Pak Kuba někde zmizel a mě to fakt bylo hodně líto.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DÝCHÁM VODU... PDF Tisk E-mail
Středa, 25 červenec 2018
Ještě asi měsíc. A pak už budu dýchat stejný vzduch jako vy a ne vzduch mokrý, vlhký, skoro tekoucí. Nejsem technický tvor, takže nevím, jak je možné, že když je vzdušná vlhkost kolem osmdesáti - devadesáti procent, že neteče :-))). Ano, zrovna teď je 96%. Je to takové, že když vylezete zpod sprchy, osušíte se, tak po sebemenším dalším pohybu z vás začne zase všemi póry prýštit pot. Fuj.
 
JEN POČKEJ, HOLOMKU! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 červenec 2018
Říká se, že jedna máma se dokáže postarat o několik dětí, ale děti se leckdy nedokáží postarat o jednu mámu. Tak o tom je následující historka, kterou jsem vyslechla, a snad vás pobaví stejně, jako mne. Mamina, která je zde hlavní postavou, je matkou několika dospělých dětí, které se rozprchly do světa, a v její blízkosti zůstal jen nejmladší syn, pohledný "pětadvacetník".
 
Z NOČNÍKU NEOHROŽENÉ ŽENY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 červenec 2018
Vlastně nevím, proč se tenhle můj vtipnej blog jmenuje Nočník, když v noci mě obvykle veškerej humor přejde. V noci totiž vylejzaj bubáci, který jsou přes den zalezlí v úklidovejch kumbálech mezi škatulema od bot a smetákama. U vás taky? U mě pravidelně, když včas neusnu, jako třeba dneska, posedaj si mi na pelest postele, děsně se šklebí a maj blbý kecy. Nejvyžranější strašák se jmenuje “Ten, který zemřel opuštěný a ohlodali ho čokli”.
 
DRŽÍME PALCE THAJSKÝM KLUKŮM PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 červenec 2018
Výsledek obrázku pro malí thajci v jeskyniDvanáct chlapců ve věku 11 až 16 let a jejich pětadvacetiletý fotbalový trenér šli na výlet do jeskyně Tcham Luang Nang Non v sobotu 23. června. Překvapila je tam však povodeň, která vstup jeskyně zaplavila nejen vodou, ale i pískem a bahnem. Jeskynní komplex je dlouhý zhruba deset kilometrů a Velká síň, kde jsou, je asi čtyři kilometry od vstupu do jeskyně. Podle BBC znali chlapci jeskyni už z dřívějška. Jejich trenér je tam vzal na výlet před dvěma lety.
 
TA POTVORA, JE TAK PŘEKRÁSNÁ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 červenec 2018
Související obrázekPřejete si chovat nějaké zvíře, ale máte málo místa? Seznamte se s kudlankami. Jsou jedněmi z mála tvorů, kteří mohou být opravdu spokojení i v láhvi od okurek. Pohyb, to není nic pro ně, což ale neznamená, že kudlanky nejsou ohromně zajímavé! Dnes jsou taje jejich života víceméně odhaleny a jsou dokonce oblíbenými obyvatelkami domácích insektárií. Jejich vzhled je vskutku zajímavý, zrovna tak jako chování.
 
CESTOU NECESTOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 červenec 2018
Tak jsem vlastně nastoupila do práce... Alespoň mi to tak trochu připadá. Jednoznačně mi přibyly další "povinnostě k vlastě" - nejen chodit pravidelně sepesem, ale teď i pravidelně, každý pracovní den, jezdit na tři hodiny do školy na angličtinu. Což obnáší cestu jednu hodinu tam, jednu zpět, tam,  když už tedy jsem "tam", neboli v centru, tak se kouknout co kde lítá, co kde mají zajímavého.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1076
[CNW:Counter]