O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PRVNÍ OPRAVDOVÝ BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2020
Chtěla bych vás trochu rozptýlit, psát o něčem jiném, než o tom všudypřítomném strachu. Dnes ráno, když jsem z procházky sepesem mířila domů na kafe, jsem se zastavila na dvoumetrovej pokec. Kousek před domem, s jednou sousedkou. Na trávníku hned před okny je na pařezu po košaté jeřabině postaven zatím prázdný velký květináč. A vzpomněla jsem si, proč ten nádhernej strom uhynul.
 
KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2020
Následující text mi přišel mejlem jako spousta další "internetové poezie". Většinou takové věci mažu a dál nerozesílám, ale tuhletu lahůdku jsem si nemohla nechat pro sebe. Vzpomněla jsem si na svou babičku, která mě vyškolila stejným způsobem, jako je uvedeno v článku. A, milé dámy, jistě se něco podobného stalo každé z vás, a dokonce bych si dovolila říct, že ne jen jednou...
 
ZAČÍNÁM BÝT FAKT VADNÁ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 březen 2020
Protože česká televize - myslím tím všechny programy v češtině - se už moc sledovat nedají, protože mi z koronaviru už solidně hrabe, nahrávám si všechny možný detektivky, dokumenty, vaření, atd., a to si pak "dle libosti" pouštím. Hraju s sebou takovou hru: teď dám mejt nádobí a vytřu podlahu v kuchyni, a pak si pustím další půlhodinku... Zatím to docela obstojně fungovalo, jsem na tohle zvyklá už docela dlouhou dobu, protože jinak nad sebou žádnou knůtu nemám. A já jsem, prosím, velmistr prokrastinace!
 
JAK JSEM UTEKLA HROBNÍKOVI Z LOPATY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2020
Ne, nebojte, žádný virus na mě aktuálně nezaútočil. Tahle historka je z doby, kdy mi bylo necelých třiatřicet a je důkazem toho, že neštěstí nechodí po horách, ale i občas po lidech a většinou jde víc událostí ruku v ruce, aby to ten človíček neměl až tak jednoduché. Roku 2012, pamatujete si, jak tenkrát byla tak trochu krize, tak trochu podniky propouštěly, tak trochu hodně lidí panikařilo? Pracovala jsem tenkrát jinde než dnes, a už jsem se tu zmínila, že jsme tehdy převychovali našeho šéfa.
 
TĚŽKEJ FRAJER NORRIS PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2020
Image result for chuck norris
Ovšem on neslavil narozeniny, ale narozeniny slavili Chucka Norrise. Ano, 10. března mu bylo úžasných osmdesát... Mezi hollywoodskými kolegy patří tento představitel tvrdých chlapíků, kterého čeští diváci znají hlavně jako nesmlouvavého muže zákona ze seriálu Walker Texas Ranger, mezi hvězdy. A právě tento seriál, natáčený v letech 1993 až 2001 – byl příčinou, která vyvolala záplavu vtipů na téma jeho smyšlené dokonalosti.
 
JAK NOUZE NAUČILA PAVLÍNU VAŘIT PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 březen 2020
Já, skalní fanoušek školního a závodního stravování, všech restaurací, barů, jídelen, vývařoven a dalších zařízení, kde vám předhodí na talíř cokoliv, co se dá sníst, jsem na stará kolena začala pravidelně vařit. Moje kuchyň a trouba se diví. Vzhledem k tomu, že mám ráda výzvy, pustila jsem se do takové laskominy jako je Mousaka.
 
MY DO PODZIMU VYDRŽÍME ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2020
Plachý písničkář, takřka proslulý svým zodpovědným přístupem k práci a mravenčí pílí, která spolu s jeho talentem přínáší vždy uchu (i duchu) lahodící plody.  Karel Plíhal, kytarista, zpěvák, skladatel, textař, hudební režisér a aranžér. Valčíky, blues, latinskoamerické rytmy, swing i jeho typické náladovky hrané nezaměnitelnými zvětšenými a zmenšenými durovými akordy – vše zvládá s lehkostí a bravurou. Plíhal – to je silná, pozitivní „energie sbalená ne do cukru“, nýbrž do zpěvu, recitování a hry.
 
NO, NEBERTE TO... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2020
Jak to vypadá, asi vás úplně všechny pozvu na nějakej velkej mejdan.... Protože já na to mám! No, tedy ještě nemám, ale koukněte se, co mi přišlo... Mj. určitě tento přepychový e-mail přišel i několika dalším z vás, a tak bych se chtěla zeptat, co jste s těma prachama udělali?  - Jen mi neleze do hlavy, kdo jim na to opravdu odpoví a co pak následuje. Protože snad jen trochu "smart lidi", co mají nějaké ty prachy na účtech, ti neodpoví. A naopak "inteligentní exekuční králové" mají kulové, a na nich si přeci nic nevezmou...
 
TAK, A MÁME VŠICHNI HAUSAREST PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2020
Když jsem jako malá zlobila, tak jsem neklečela v koutě, ani jsem nedostala pohrůžku řemenem, ani jiný příšerný trest (kterým mi občas hrozila moje německá babička), ale byl mi přislíben tvrdý hausarest. A to bylo to nejhorší, co se mi mohlo přihodit. Protože volnost a svoboda pohybu, bylo pro mne to nejcennější. Škola mi nějaké extra potíže nečinila, nějak jsem to všechno zvládala jen poslechem a pobytem ve třídě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1182
[CNW:Counter]