O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

KAMNA NA KOLEČKÁCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2019

Minulé pondělí mne v jednu v noci vzbudilo cinkání lednice, jak si stěžovala, že je bez proudu. Bez proudu byla celá obec až do rána, dokud neodstranili z vedení spadlý strom. Celkem by mi to nevadilo. Jenomže přestal fungovat i kotel a do rána jsem doma měla celých 14°C. Máme sice pro tyto případy náhradní agregát, ale živě si dovedu představit, co by asi řekl správce, kdybych mu po půlnoci zavolala, aby přijel a agregát zprovoznil.


 
NEVÁŽNĚ O VÁŽNÉM PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2018
Prý je to dva tisíce a ještě osmnáct let, co se někde v nějakym chlívě narodilo miminko. Ta slečna Marie byla svobodná maminka, otec dítěte byl jaksi mimo, ale zas měla s sebou velmi hodného kamaráda Josefa. Nebo to byl její manžel? Každopádně děťátko toho Josefa nebylo. Asi i z toho důvodu se sebrali, ještě před jeho narozením, a jeli někam, kde je nebudou znát. Jenže, co se nestalo, miminko přišlo na svět. Prý snad byl nějaký divný tlak, nebo co, taky byla na nebi nějaká kometa...
 
VÁNOCE S PŘÍCHUTÍ ZLÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Když tak poslouchám televizi, čtu noviny, bavím se s lidmi, tak si říkám, jak je to fajn, že jsem Češka a že žiju v Čechách, té malé zemičce ve středu Evropy. Že o nás se nikdo nepere, že nejsme na prvním místě jako cílová stanice pro lidi, kterí se rozhodli jít "někam jinam".

 

 
PŘEDVÁNOČNÍ ROZJÍMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Související obrázekMilé děti. Už se vám to blíží. Teď je ten správný čas udělat pořádek v těch vašich malých kebulkách. Na trhu máme dva chlapy s pytlem, kteří roznáší dárky. Ježíška tentokrát vynecháme, protože stejně nikdo z vás neví, jak vlastně vypadá. (Mimomochodem, už někdo někdy viděl mimino roznášet dárky? Aha.) Takže: Kdo ví, jakej je rozdíl mezi Mikulášem a Santa Clausem? Nikdo? Tak jo. A popořádku.
 
HOME OFFICE PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro HOME OFFICE PNGTak si po ránu zapnu rádio a tam slyším, že z ciziny sem přišla další novota. Zaměstnavatelé prý nyní lákají nové zaměstnance na benefity. A už to nejsou jenom roční prémie, stravenky, šatenky, ale teď nově i práce z domova.  Může to být jeden den, nebo tři a někdy i celý týden. Nedostane to každý, jenom ti, co dosahují nejlepších výsledků, ti to mají jako odměnu. Ale někdy prý k získání stačí jenom ďolíčky ve tváři...

 
ZACHTĚLO SE VÁM VEVEREK! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2018
Související obrázekTak jo, máte to mít! Kromě vážných informací můžete najít na internetu i ty nedávno požadované veverčí vtipy. A tak jsem jich pár pro zdejší zájemce obšlehla... Tedy, nejen vtipy, ale i docela zajímavé podrobnosti, které stopro nevíte. Třeba, že taková veverka může mít zrzavou, černou nebo hnědou -
 
TO JE PEKLO!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro ROBERT BOYLE(Pán Temnot, nejvyšší strůjce a šiřitel všeho proklatého, hanebného a zlovolného, osobně odsoudil následující článek. Anonymní autor tohoto článku na Necyklopedii a všichni, kdo jej následně upravovali a doplňovali a šířili, jsou prokleti a odsouzeni k věčným mukám v ohni pekelném.) Robert Boyle byl irský přírodovědec, chemik, fyzik a vynálezce, jenž psal i na téma teologie. Nejvíc je znám pro formulaci tzv. Boyleova zákona, který definuje, že součin tlaku a objemu plynu je stálý.
 
MEZI NEBEM A ZEMÍ - NOCH EINMAL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
Výsledek obrázku pro PILOT png
Po každém letu vyplňují piloti formulář, tzv. grip. Tam zmiňují všechny technické problémy a závady na letadle, které zpozorovali během letu a které je potřeba opravit. Mechanici si to přečtou, zjednají nápravu a pak do formuláře napíšou, co a jak bylo opraveno. Letecká společnost Quantas největší perly zveřejnila:
 
UMĚLOHMOTNÝ SEX PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
Související obrázekZměna je život - změna je zajímavá ve všem a všude. Proč tedy ne i v lásce za peníze? Pokrok nezastavíš, a čas je drahý - takže i v bordelu se musí šetřit. Jak? Už žádná zbytečná nezávazná konverzace, kupování předražených drinků děvčatům u baru. Zvláště, když se dá jít na věc hned v první minutě. A tak v těchto dnech začíná nabízet své služby nejnovější pražský nevěstinec s erotickými „pannami“. Jako první svého druhu v České republice.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 731
[CNW:Counter]