O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 103 PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2016
„Máš sílu jako býk“, se někdy říká. Ale také „máš sílu jako ...“. Místo několika teček doplňte jméno muže, ukryté v dnešní hádance. Starší ročníky nebudou asi dlouho váhat, ovšem mladším už dá hádanka zřejmě trochu přemýšlení. Náš známý-neznámý se narodil 18. května 1879 v obci Kajhamek (dnes součást Křečhoře u Kolína).
 
JAK MOC UMÍTE POČÍTAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 květen 2016
Trochu mi to připomíná ten televizní pořad, ve kterém dospělí soutěží s dětmi do páté třídy... Tak - zas až tak bych vás nepodceňovala... (I když pokud se jedná konkrétně o počty, stěží bych asi absolvovala druhou obecnou). Tentokrát jsem "zavadila" o příklady, které se řeší sice na základce, ale také už stojí za to... Uvidíme, jak se s tím poperete vy. Klidně to pište do komentářů - osobně si nemyslím, že tam bude tolik příspěvků, jak pod tématy jinými. :-)))
 
AUTÍČKA - AUTA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2016
Policista staví: „Pane řidiči, jak mi vysvětlíte, že vám nesvítí zadní světla?” Řidič vyběhne, klekne na zem a začne tlouct hlavou o zem a naříkat. Policista ho uklidňuje: „Přece se nebudete rozčilovat pro takovou maličkost.” „Maličkost? Přívěs, žena, děti, tchýně - a vy řeknete - maličkost!”
 
KDO JE TU NEJCHYTŘEJŠÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2016
No, jistě pes, alespoň dnes... Určitě se mnou všichni opsovaní lidé budou souhlasit, že pes je to nejlepší, co je v životě potkalo. Nehádá se, nevyčítá, ať přijdete, kdy přijdete, vždy vás láskyplně vítá. Jemu nesmrdíte, nevyčítá vám těch pár kileček nadváhy, vezme zavděk vším, co mu předložíte (tedy, pokud vytrváte, až bude pořádně hladovej), má vás rád bezvýhrad.
 
JSEM SVŮJ DĚDEČEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Než vám dám dnešní hádanku, tak nejprve takové malé naladění jedním hezkým vtípkem... Jeden doktor na stáži navštívil místo zvané honosně mentální institut a ptá se jednoho pacienta: "Jak jste se sem dostal? Jaká je povaha vaší nemoci?"  "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru."  
 
KDYŽ SI SMUTÍM, ŘÍKÁM VTIPY... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2016

Pozdě večer stojí generální ředitel bezradně u skartovačky, když tu jde kolem mladý dynamický zaměstnanec. Ředitel povídá: „Prosím vás, mám tu velmi citlivý a důležitý dokument a moje sekretářka už šla domů. Můžete mi pomoci s tímhle přístrojem?” „Samozřejmě, pane řediteli!” odpoví mladík, hbitě zapne skartovačku, popadne papír a vsune ho dovnitř. „Mockrát děkuji, to víte, já a technika... ty kopie bych prosil tři...”

 
POČETNÍ HÁDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2016
Zrovínka jsem si říkala, že by to chtělo zas nějakou hádanku. A ejhle - wendulka mi zrovna jednu poslala... Myslím, že sice v historii kudlanky už někdy něco podobného bylo, ale pokud by se jednalo o moje schopnosti matematické, tak musím sebekriticky přiznat, že zvládnu tak do pěti a ostatní už věřím. Tedy, věřím, že kdokoliv cokoliv spočítá, jen já ne.... Ale teď už tedy ta hádanka:
 
TOALETNÍ HUMOR PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2016
O někom se říká, že je splachovací. Znáte to - ať mu řeknete, co chcete, vždycky se to po něm sveze a nic se ho nedotkne. Tak - o tomhle psát nebudu, tohle téma v plánu nemám, tentokrát se budu věnovat humoru splachovacímu... Například: Sedí si tak jeden pán na restaurační toaletě a marně se snaží vytlačit včerejší večeři. Nejde to a nejde... Vtom slyší z kabinky odvedle takové dlouhé známé zabrrrrručení, následované pleskem, jak cosi pláclo do mísy.
 
KDYBY TO BYLO TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016
Dostala jsem od jedné kamarádky z dalekých zasněžených hor následující "lítací e-mail". Ano, je to věc, která se hromadně přeposílá, ale snad jste to ještě nečetli - a snad vás svým obsahem zaujme. Fakt je, že má má pravdu - je to zajímavé shrnutí "výdobytků civilizace" :-)))
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 649
[CNW:Counter]