O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

KDYBY TO BYLO TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016
Dostala jsem od jedné kamarádky z dalekých zasněžených hor následující "lítací e-mail". Ano, je to věc, která se hromadně přeposílá, ale snad jste to ještě nečetli - a snad vás svým obsahem zaujme. Fakt je, že má má pravdu - je to zajímavé shrnutí "výdobytků civilizace" :-)))
 
Z DÁVNOVĚKU KUDLANČÍHO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2016
Byl tenkrát červenec roku 2008 a mne napadlo dát na Kudlanku různá slovní nedopatření, přeřeky apod. Dnes, dá se říct "po tolika létech", když jsem hledala jeden obrázek, jsem na tenhle článeček narazila. A rozhodla se ho zopakovat. Hlavně kvůli komentářům!!! Jen abyste se i ve vzpomínce znovu pobavili. Začalo to tím, že jsem odmítla věřit na jakákoliv strašidla - snad že znám je jediné" "Ducha Cáta"... A - pak už to jelo... Mj. taky jsem si vzpomněla i na slavného „Lemroucha". Jen nevím, ze které básně je. Vy ano?
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 102 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2016
Myslím, že nebude hodně lidí, kteří by neznali tak trochu ponurou pohádku dánského autora H. Ch. Andersena o Sněhové královně. Hlavními hrdiny příběhu jsou dívka Gerda a chlapec Kaj, dva sirotci. Stalo se, že Zlý čaroděj stvořil kouzelné zrcadlo, která mělo moc pokřivit obraz toho, kdo se do něj dívá. Nezobrazovalo to dobré a krásné v lidech a věcech, ale naopak zveličovalo ošklivost. Když se čaroděj zrcadlo pokoušel přenést do nebe, prasklo a jeho střípky se rozlétly po celé zemi.
 
PÁR BÁJEČNÝCH ŽIDOVSKÝCH PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2016
Novinář zpovídá rabína u Zdi nářků: “Rabi, jak často se sem ke Zdi chodíte modlit?” Rabín: “Dvakrát denně.” Novinář: “A za co se modlíte?” Rabín: “Aby se lidé přestali nenávidět, aby nebyly války, aby si lidé pomáhali a měli se rádi.” Novinář: “To jsou samé krásné věci. Jak dlouho už se takhle každodenně u Zdi modlíte?” Rabín: “Padesát let.” Novinář: “Padesát let!!! To je neuvěřitelné. A jaký máte pocit, když vidíte svět kolem sebe?” Rabín: “Mám pocit, jako bych mluvil do zdi.”
 
LOGICKÉ LOMIHLAVY PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 leden 2016
Zase zkusíme olámat artrózu a jiné výrůstky ze svých mozkových závitků ... Dost možná, že to po Silvestru půjde ztěžka, ale - kdož ví? Ochladilo se, obláčky bíle pelichají, sníh panensky kryje všechnu špínu, a díky zimě vychcípala převážná většina bakterií a virečků. Je krásno, velebno, zdrávo. Tož to by v tom byl čert, aby vám hlavy nesloužily :-))).
 
LENOŠI CELÉHO SVĚTA - SPOJTE SE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 leden 2016
„...práce matka pokroku...“ tak jsme to kdysi s nadšením zpívali. Byli jsme děti a netušili jsme, že je všechno jinak, že neporučíme větru, dešti, ani že práce rozhodně není matkou pokroku! Pravý opak je pravdou, lenost je matkou pokroku. Hned vám to vysvětlím. Lenost, nikoli ovšem toho Honzy za pecí, ale lenost tvořivá, která člověka žene k tomu, aby vymýšlel, jak udělat totéž, ale s menším vydáním energie - snáze, eventuálně rychleji, a pak si mohl na tu pec lehnout. Nebo na kanape. Nebo jinam, to už záleží na tom kterém líném.
 
DEN HOJNOSTI A ŠTĚDROSTI 2015 PDF Tisk E-mail
Středa, 23 prosinec 2015
Jdu zdejšími ulicemi, tmou, s Kayem, který se mi blaženě motá kolem nohou. Snažím se nezakopnout a současně se dívat do okolních oken ... Svítí za nimi hodně stromečků. Není jich sice tolik, jako dejme tomu před deseti léty, ale stále dost, aby mne obklopila vánoční nálada. Vzpomínám na dobu dávno minulou, kdy jsme se přistěhovali na nedostavěné sídliště. Jak jiná byla tehdy vánoční atmosféra...
 
TAK JAK TO VLASTNĚ JE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Máte rádi hádanky. (Já vím, že také hádanice, ale dnes zůstaneme raději u hádanek.) Jedna je docela rafinovaná, druhá je lehčí a to třetí - to vlastně ani hádanka není. To je jen takový bonus a spíš pobídka, abyste také něco přidali - vzpomenete-li si... A závěrem - dvě logické. Ty jsou ale lehounké jak sněhová pusinka - abych zůstala u Vánoc.
 
O ČERVENÉ KARKULCE (TROŠKU JINAK..) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Je konec týdne, milé děti, a protože jste byly hodné, hezky klikaly, zas tak moc sprostě se nahádaly, takže vše proběhlo téměř předpisově, dávám vám sem pro zvýšení kulturní úrovně jednu půvabnou pohádku. Nevím sice, kdo ji tak zprznil, ale pevně doufám, že něco vyloudí: váš úsměv na rtech, příšerný komentář, blokování rubriky... A nebo přeposlání dál?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 641
[CNW:Counter]