O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ... SMĚJTE SE, PŘÁTELÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016

Image result for vánoce png„Pane šéf, můžete mi dát zítra volno?” ptá se v práci pan Urbánek. „Manželka chce, abych jí pomohl s vánočním úklidem.” „Z takového důvodu vám přece nebudu dávat volno!” rezolutně to odmítne ředitel. „Děkuji, jste nesmírně laskav”, oddechne si zaměstnanec. „Věděl jsem, že je na vás spolehnutí.”

 
NENÍ NAD KRÁSNOU BLONDÝNKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 prosinec 2016
Image result for blonde young womanJednou v noci, po čtyřiceti letech manželství, byl jeden pár v posteli, když žena ucítila, jak ji její manžel počal hladit tak, jak to již dlouhá léta neudělal. Začal hladit její vlasy, pak sjel dolů podél páteře ke kříži. Potom přišla na řadu ramena, pak krk a prsa a zastavil se na břiše. Pak jeho ruka pokračovala na vnitřní straně levé paže, dotýkala se lehce kyčle a posléze se spustila kolem hýždí a okolo levé nohy až po lýtko.
 
KUŘÁTKO TROCHU JINÁČ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2016
Výsledek obrázku pro SEDĚT U POČÍTAČE PNGTak následující recept je fakt super... I když, dost možná, že jste ho už někdy taky dělali, nebo ho někde u někoho zaznamenali... Je fakt,  že je to poměrně náročné. Ale nepochybuju, že tím všechny ohromíte a vaše schopnosti vařit vejdou do rodinných dějin!
 
DĚTI JSOU OBČAS VELMI NEBEZPEČNÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 listopad 2016

Výsledek obrázku pro KID PNG

Znáte to - sedíte v čekárně u zubaře, tiše a sklíčeně... a tak se jednou přihodilo, že přišla i maminka s bolavým zubem, co měla s sebou malého synka. Nejspíš ho nešlo kam "odložit". Ticho najednou přerušil jeho hlásek: „Mami, já už vím, proč holky nemají čůrátko.“ „Neříkej, a proč myslíš?“
 
NÁKUPY, POLITIKA, LÁSKOVÁNÍ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
Jde takhle bezdomovec po milionářské čtvrti a vidí překrásnou vilu se zahradou. Říká si, že v tak krásné vile ještě nikdy nebyl a že by se tam mohl podívat. Přijde na terasu, tam sedí rodinka - manželka s manželem a jejich mladá, asi tak 20letá dcera. Bezdomovec pozdraví, přisedne si, nikdo nic... Ticho jak u hluchoněmých. Tak se osmělí a zeptá se:
 
PÁNOVÉ TROPÍ HLOUPOSTI... PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2016
3.9.2016 byla vyslána hlídka městské policie prověřit telefonické oznámení do ulice V Alejích, kde měl být v zastávce MHD za lavičkou zaklíněný muž. Na místě se strážníci skutečně přesvědčili, že oznámení se zakládá na pravdě. Starší, poměrně opilý muž, uvízl za lavičkou a vlastními silami se nedokázal vyprostit.
 
JAK SNADNO A RYCHLE UDĚLAT Z CHLAPA TOTÁLNÍHO DEBILA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
Některé dámy k tomu mají přímo talent od Boha. Na jejich obranu ovšem musím říct, že si to mnohdy ani neuvědomují... Uvedu pár příkladů. Tak třeba takhle jednou mě jedna Janička, když zase byl její manžel na služební cestě, ukecala, že půjdeme na večeři do blízké italské hospody "přeci nebudeme pořád vařit doma".
 
SUPER MOUDRA PRO VŠECHNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016

Image result for profesor gifČlověk nesmí umřít hloupý a proto pořád něco studuje, učí se a zkoumá. Svoje životní zkušenosti se potom snaží předávat dál, aby jiní nemuseli tolik bádat. I já přispěji svojí troškou do mlýna a dávám do pléna sebraná moudra kolující po Internetu.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 104 PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 září 2016
Noční výherní pořad Sexy šance na televizi Pětka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávyOnyndo, když jsem nějak nemohla zabrat, jsem si pustila televizi a chvilku sledovala jeden z těch zlodějských pořadů - jedna mladice se tam snažila z ještě nespících vyloudit peníze. Za ní na tabuli bylo šestnáct písmen a z nich se mělo sestavit vždy nějaké jméno. Mohou se použít všechna písmena, případně jen několik, ale nesmí se měnit diakritika. Na vedlejší tabuli psala ta jména, která jí diktovali volající.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 668
[CNW:Counter]