O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

O POČASÍ A JMENINÁCH 26. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 červen 2007
 Na jihovýchodě Evropy stoupá počet obětí veder. Kvůli vysokým teplotám zemřelo už padesát lidí, zejména v Rumunsku. Řecko k tomu trápí rozsáhlé lesní požáry. Problémy má také Itálie, kde se už projevuje nedostatek vody. V Řecku panují nejhorší vedra za posledních 110 let, vyžádaly si už nejméně devět životů. Teploměry tam několik dní ukazovaly až 46 stupňů Celsia. 
 
O POČASÍ A JMENINÁCH 25. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červen 2007

Venku je vedro k padnutí a vzduch by se dal krájet. Naštěstí není vlhko, jen dusno k zalknutí. Takovéhle teploty jsou běžné v místech přímořských, jako je například New York. Tedy minimálně čtyři měsíce. Už jsem tam dvě léta prožila, nebo tři? Každopádně už po prvním kroku z letiště „na vzduch“ dostáváte tvrdou vlhkou rozpálenou pěstí mezi oči,

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 24. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červen 2007

 Lidi, jak snášíte tahle vedra, dusna, horka, prach, smog, pyl... a ostatní podobné libůstky začínajícího léta? Kolik stupňů máte tam, kde pracujete? Kolik doma? Sluní na vás svítíčko skrz zavřená okna do klimatizované prostory, temperované na "chladno", nebo otvíráte dveře, okna (pokud to možností a vedení dovolí), pouštíte ventilátory a současně zapíjíte prášky proti "bolestem z ofouknutí a průvanu"?

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 23. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červen 2007

 Současná situace je z meteorologického hlediska velice zajímavá. Je vysoký tlak a máme i pošmourno a deštivo, objevují se i bouřky. Co se vlastně děje? Vysvětlení je v zásadě banální a jednoduché, byť skutečnost bývá někdy složitější. Jde o to, že v přízemní vrstvě se sem nasouvá výběžek tlakové výše, se středem nad Skandinávií, kolem ní k nám proudí relativně chladný a vlhký vzduch od východu až severovýchodu.

 
VÍTE, KOLIK MÁTE JEŠTĚ ČASU? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červen 2007

 Také někdy přemýšlíte nad tím, jestli se dožijete vysokého nebo nízkého věku, jestli ještě uvidíte svoje vnoučata, jestli se dožijete jejich maturity apod.? Kladete si podobné otázky často? Potom si zkuste následující test! Pevně doufám, že vám vyjde k vaší spokojenosti – a kdyby ne, tak přeci ještě je čas něco vylepšit, co vy na to?

 
MUŽI JSOU PROSTĚ DOKONALÍ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2007

 Tak, kudlanky a kudlánci, tohle jsem buď dostala poštou, nebo někde vyhrabala  z internetu - nepamatuji se už. Ale rozhodně je to fajn a absolutně to vystihuje naše předrahé muže. Nu, jen si to přečtěte, posuďte a řekněte: není to (nejsou) perfektní? Jsem přesvědčená, že tyhle zážitky by mohla mnohá z vás "podepsat"...

 
POSKYTOVATELÉ ROZKOŠÍ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2007

 Jsme, MY - muži, vaši poskytovatelé rozkoší, odlišní od vás? Ano! Jsme od vás rozhodně VELMI odlišní! Neboť, zatímco vy nám největší rozkoše poskytujete tím, čím vás pánbůh zdarma obdařil, my, když se vám snažíme poskytnout ony z největších rozkoší, potřebujeme k tomu především velmi naditou šrajtofli a ještě naditější kreditku. 

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 22. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2007

 Od zítřka se začne oteplovat a na Den dětí – v pátek 1. června - se odpolední teploty mají pohybovat mezi 22 až 26 °C. Bude polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. V sobotu (pro změnu) polojasno, během dne oblačno, přeháňky, místy bouřky. Denní teploty 20 až 24 °C.. a od neděle do středy nejspíš bude stejně; místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 21 až 27 °C. Ano, to nás -doufejme - čeká příští týden v Čechách…

 
LÁSKA JE KRÁSNÁ.... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 květen 2007

 U manželů Novákových to už delší dobu neklape.  nastalo u obou ochlazení v citové oblasti. Co dělat, jak to řešit? Jednoho dne přijde Pepa domů a praví ženě: "Miláčku, sama víš, že oba si předstíráme city i vzrušení. Měli bysme se pokusit třebas o něco novýho, co bys řekla tomu, že -  jen na krátký čas - takhle zkusit uvažovat o nějakym milenci?

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 Následující > Konec >>

Výsledky 651 - 663 z 668
[CNW:Counter]