O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ŽIVOT JE TĚŽKEJ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016

Dnes ráno, když jsem venčil našeho psa, jsem chvíli seděl na lavičce vedle bezdomovce. Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil. On řekl: "Představ si, člověče, do minulého týdne jsem měl ještě všechno…  Měl jsem střechu nad hlavou, kuchaře, moje šaty byly prané a žehlené, měl jsem TV, internet, chodil jsem do posilovny, bazénu, knihovny, mohl jsem chodit do školy, pokud jsem chtěl..."  Zeptal jsem se ho: "Proboha, co se ti stalo? Drogy? Alkohol? Rozvod???

 
TĚŽCE ZPRACOVANÉ KRAVÍ TÉMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2016
"Z Palachova náměstí v Praze zmizela kráva. Zvíře za 95 tisíc hledá policie." Nojo, u nás se ztratí leccos... Při letmém pohledu na krávu možná nabudete dojmu, že se o nic nestará a nic ji nezajímá. Život krávy však v sobě skrývá mnohem více, než si dovedete představit. Jsou to inteligentní zvířata s bohatým sociálním životem. Zajímavý je i vztah lidí k nim…
 
TOALETNĚ-RYCHLOSTNÍ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červenec 2016
Krásný den, neděle dopoledne, výborná nálada a vyklizená Praha. Já jedu od Letenskýho tunelu do Holešovic a jelikož jsem byl na nábřeží takřka sám a ani lidi se tam nepotulovali - nějak mě to vzalo a já za to zatáhnul... A fest. Podjel jsem poslední most a před Hlávkovým mostem jsem tam měl už okolo 130.
 
PÁR SPRÁVNEJCH FÓRŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2016
Kohn přijde do synagogy bez klobouku. Přiběhne k němu rabín a nemilosrdně ho napomene: "Kohne, jak můžeš něco takového udělat? Nevíš snad, že je to velký hřích, přijít do chrámu bez klobouku? To je to samé, jako kdybys souložil s manželkou přítele." Kohn se zasměje: "Není to totéž, rabíne. Z osobní zkušenosti vám to mohu potvrdit - vyzkoušel jsem to."
 
TOHLE URČITĚ UHODNETE... DOUFÁM :-))) PDF Tisk E-mail
Středa, 08 červen 2016
V Shakespearově Benátském kupci vystupuje dívka Porcie a ta má tři skříňky - zlatou, stříbrnou a olověnou. V jedné z nich je Porciina podobizna. Kdo se uchází o její ruku, musí určit, ve které skříňce podobizna je. Pokud má štěstí (nebo je tak chytrý), a uhodne, smí se s ní oženit. Na víku každé skříňky je nápis, který má nápadníkovi při volbě pomoci.
 
PŘÍSLOVÍ - 2, TENTOKRÁT O NÁS PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016
Tím o nás, myslím tentokrát výhradně nás, maminky, tedy ty člověky, kteří stoprocentně vědí, že dotyčné dítko je jejich. Nojo, no... Je to nesmírně zajímavé a složité, ten přerod, jak se z nějaké divoké střapatky najednou stane zodpovědná maminka. Ano, uznávám, že ne každá je zodpovědná, však o tom by mohly vypovídat děti v dětských domovech, děti opuštěné, i děti z diagnosťáků.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 103 PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2016
„Máš sílu jako býk“, se někdy říká. Ale také „máš sílu jako ...“. Místo několika teček doplňte jméno muže, ukryté v dnešní hádance. Starší ročníky nebudou asi dlouho váhat, ovšem mladším už dá hádanka zřejmě trochu přemýšlení. Náš známý-neznámý se narodil 18. května 1879 v obci Kajhamek (dnes součást Křečhoře u Kolína).
 
JAK MOC UMÍTE POČÍTAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 květen 2016
Trochu mi to připomíná ten televizní pořad, ve kterém dospělí soutěží s dětmi do páté třídy... Tak - zas až tak bych vás nepodceňovala... (I když pokud se jedná konkrétně o počty, stěží bych asi absolvovala druhou obecnou). Tentokrát jsem "zavadila" o příklady, které se řeší sice na základce, ale také už stojí za to... Uvidíme, jak se s tím poperete vy. Klidně to pište do komentářů - osobně si nemyslím, že tam bude tolik příspěvků, jak pod tématy jinými. :-)))
 
AUTÍČKA - AUTA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2016
Policista staví: „Pane řidiči, jak mi vysvětlíte, že vám nesvítí zadní světla?” Řidič vyběhne, klekne na zem a začne tlouct hlavou o zem a naříkat. Policista ho uklidňuje: „Přece se nebudete rozčilovat pro takovou maličkost.” „Maličkost? Přívěs, žena, děti, tchýně - a vy řeknete - maličkost!”
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 629
[CNW:Counter]