O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

JAK SNADNO A RYCHLE UDĚLAT Z CHLAPA TOTÁLNÍHO DEBILA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
Některé dámy k tomu mají přímo talent od Boha. Na jejich obranu ovšem musím říct, že si to mnohdy ani neuvědomují... Uvedu pár příkladů. Tak třeba takhle jednou mě jedna Janička, když zase byl její manžel na služební cestě, ukecala, že půjdeme na večeři do blízké italské hospody "přeci nebudeme pořád vařit doma".
 
SUPER MOUDRA PRO VŠECHNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016

Image result for profesor gifČlověk nesmí umřít hloupý a proto pořád něco studuje, učí se a zkoumá. Svoje životní zkušenosti se potom snaží předávat dál, aby jiní nemuseli tolik bádat. I já přispěji svojí troškou do mlýna a dávám do pléna sebraná moudra kolující po Internetu.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 104 PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 září 2016
Noční výherní pořad Sexy šance na televizi Pětka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávyOnyndo, když jsem nějak nemohla zabrat, jsem si pustila televizi a chvilku sledovala jeden z těch zlodějských pořadů - jedna mladice se tam snažila z ještě nespících vyloudit peníze. Za ní na tabuli bylo šestnáct písmen a z nich se mělo sestavit vždy nějaké jméno. Mohou se použít všechna písmena, případně jen několik, ale nesmí se měnit diakritika. Na vedlejší tabuli psala ta jména, která jí diktovali volající.
 
CO ZNAMENÁ TOHLE SLOVO? - 1 PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2016
Je pravda, že přejímáme hodně výrazů, hlavně z angličtiny. Naši řeč velmi inspirovala například řečtina, latina, němčina, francouzština. Pokud byste chtěli mluvit jen česky, tak byste třeba na sobě nemohli mít košili nebo chodit do školy, protože škola a košile jsou slova latinského původu.
 
PSI A MY - MY A PSI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 srpen 2016
Někdy mám pocit, hlavně když se ráno probudím, že já jsem pes a můj pes je má panička. Když se mi povede na štěrbinu rozlepit jedno oko a vidím na budík, který ukazuje chabých půl šesté, zapadnou mi oči ještě hlouběji. Ovšem o minutu později se přihlásí příroda a já se potácím směrem koupelna. Po návratu mne čeká blaženej pes, v hubě nějakou hračku, kterou mi rve do ruky a "Hraj si se mnou, budem se přetahovat, jo???"
 
DEN PRO PSY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 srpen 2016
Dante!, Dante!!, Danteee!!!", ozývá se zleva. "Meggi, Meggino, k noze - tak Magdaleno!!!", křičí další pejskařka kus dál. A slunce vypaluje trávu, listy stromů i kůži všech, co doprovázejí v časném ranním vedru své čubáky na jejich toaletní procházku. Ploužím se širokou cestou mezi dvěma stanicemi metra, je na pohled nádherně, na pocit ještě snesitelně. Ale minimálně třicítka nás dnes zase nemine...
 
LÁÁÁÁÁÁÁÁSKA JE LÁSKA ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červenec 2016
Dva starší pánové si spolu sepíši dohodu, že až jeden z nich zemře, vrátí se na zem říci tomu druhému, jak to vypadá na onom světě. O pár let složil Jindru infarkt. Za týden slyší Karel v noci známý hlas: "Karle vstávej!" "To seš ty, Jindro?" "Jo, jsem to já. Přišel jsem ti říct, že posmrtný život je super věc. Pořád si sexuálně užívám, úžasná spousta fajn partnerek a vůbec mě to neunavuje a nevysiluje!" "Sakra, to zní dobře. Nikdy bych si nemyslel, že Nebe je takové!" "Ale já nejsem v Nebi, Karle..."
 
ŽIVOT JE TĚŽKEJ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2016

Dnes ráno, když jsem venčil našeho psa, jsem chvíli seděl na lavičce vedle bezdomovce. Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil. On řekl: "Představ si, člověče, do minulého týdne jsem měl ještě všechno…  Měl jsem střechu nad hlavou, kuchaře, moje šaty byly prané a žehlené, měl jsem TV, internet, chodil jsem do posilovny, bazénu, knihovny, mohl jsem chodit do školy, pokud jsem chtěl..."  Zeptal jsem se ho: "Proboha, co se ti stalo? Drogy? Alkohol? Rozvod???

 
TĚŽCE ZPRACOVANÉ KRAVÍ TÉMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2016
"Z Palachova náměstí v Praze zmizela kráva. Zvíře za 95 tisíc hledá policie." Nojo, u nás se ztratí leccos... Při letmém pohledu na krávu možná nabudete dojmu, že se o nic nestará a nic ji nezajímá. Život krávy však v sobě skrývá mnohem více, než si dovedete představit. Jsou to inteligentní zvířata s bohatým sociálním životem. Zajímavý je i vztah lidí k nim…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 623
[CNW:Counter]