O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

KDO VĚŘÍ VŠEMU, ŠPATNĚ DOPADÁ :-))) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horoskopyVětšina lidi naštěstí nebere horoskopy vážně. Ale mnoho lidí se k nim uchyluje právě v době, kdy se ocitají v nesnázích. O to je to nebezpečnější. Astrologie tak může mít i skutečné ekonomické, emocionální a společenské dopady. Lidé mají navíc obrovskou tendenci si astrologii idealizovat. Vybíráme si z ní to, co se nám právě hodí. Postupně z těchto věcí sami (nebo s pomocí šarlatánů) vytváříme příběh.
 
HÁDANKY A HNED I ODPOVĚDI - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 30 srpen 2017
Výsledek obrázku pro WOW PNGNedávno jsem v jednom filmu viděla vlak. Jednoduše, kamera jen švenkla krajinou a v dáli jel vlak. A kamera se dívala, a vlak jel, a jel.... a vůbec to nemělo konce. Tedy, hodně dlouho trvalo, než všechny vagony přejely... Tak mne napadlo: jestlipak víte, jak dlouhý může být vlak? Nevěděla jsem, podívala se, a žasla: U nás mohou mít nákladní vlaky až 400 metrů.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2017
Tentokrát volám do zbraně všechny, kteří se vyznají v našich "zelených kamarádech" - čímž samozřejmě nemyslím nějaké ty politické hotentoty, ale kytičky a všechno, co kolem nás roste. Odmala mám ráda květiny, v jakýchsi periodách jich mám kolem sebe plno, a příště zase jen pár. Ono je to ale spojené s tím mým touláním po světě... Teď snad na to vyzraju - nakoupím si samozavlažovací květináče a truhlíky. A to by bylo.... Ale - dnes mám pro vás pár hádanek:
 
PÁR KOUSKŮ ČERNÉHO HUMORU PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngPán s manželkou a tchyní, všechno Američani, jeli na dovolenou do Izraele. Tam ale chudák tchyně zemřela. Manželé zašli do pohřebního ústavu, kde jim vysvětlili, že převezení těla zpět do Ameriky bude stát pět tisíc dolarů. Jestli ovšem tchyni pohřbí ve Svaté zemi, bude to stát pouze dvě stovky.
 
PÁR VTIPŮ O POČASÍ I O POLITICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2017

Výsledek obrázku pro small emoticon png

Počasí je letní, i když to občas malinko přežene, ale asi se mi bude po těch dnech, kdy "včera pršelo a dnes je vzduch překrásně čistý", bude za pár týdnů stýskat. On totiž člověk nikdy s ničím není spokojen. Minimálně ne dlouho. (Teď, kdy tohle publikuju, jsem se vrátila z delší prochajdy sepesem. Lilo dvě hodiny v kuse. Tady, v Praze) :-)))
 
CO ZNAMENÁ TOHLE SLOVO? - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2017
Tak po delší době jsem se zase rozhodla potrápit vaše mozkové závitečky. Musím si ovšem pospíšit, než zase vypuknou ta obrovská vedra - protože v počasí, které připomíná místo, kde se budou jednou (podle křesťanů) ze svých hříchů zpovídat zlotřilci, neumožňuje zas nějaké náročné myšlení. Ale dost řečí, pojďme na to:
 
ŽE BY ZASE O ZLATOU MŘÍŽ? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2017

Výsledek obrázku pro small emoticon png

Arabský muslim nastoupí v Praze do taxíku a důrazně požádá taxikáře, aby vypnul rádio, protože jeho víra mu zakazuje poslouchat západní hudbu a navíc v čase Mohameda neexistovalo rádio. Taxikář vypne rádio, vystoupí a otevře Arabovi dveře. – „Co se stalo?“, ptá se Arab.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 5 ROZDÍLŮ PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2017
TO JE DĚS... Tak se ještě párkrát vykoupeme (venku, pod širým nebem), nějakou, už ne tak dlouhou dobu budeme chodit co nejvíc nalehko - a ty naše ratolesti zase zapadnou do školních lavic. Případně do nich teprve poprvé vejdou, nebo naopak půjdou poprvé do práce - či školy vysoké, převysoké... A začnou kolem nás lítat reklamy typu "...já už ho vidííííím!!!" Ale na to myslet nemůžeme, protože to bychom stárli ještě rychleji :-)))
 
POSLEDNÍ ZÁVAN ŠKOLY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 červen 2017
Výsledek obrázku pro OTISKY RTŮ NA ZRCADLEJedna střední ekonomická škola se potýkala s velmi unikátním problémem. Mnoho dívek začalo používat novou rtěnku a chodilo si malovat ústa na WC. To bylo v pořádku, ale po nanesení rtěnky přitiskávaly dívky ústa na zrcadla, nechávajíce tak na něm desítky otisků rtů. Nakonec se ředitelka školy odhodlala s tím něco udělat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 625
[CNW:Counter]