O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

БОЛЬШАЯ ШИРОКАЯ РУСЬ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 prosinec 2020
TV pořad) (2013) | ČSFD.czV ruské vesnici v Jakutsku -  v Tomtoru - zemřelo po soukromém alkoholickém večírku devět lidí. Tři skonali přímo na místě, dalších pět osob zemřelo na jednotce intenzivní péče. Bylo poté zjištěno, že si oběti v jednom z místních obchodů zakoupily pětilitrový kanystr s látkou obsahující dezinfekci, konkrétně kožní antiseptikum na ruce, a celý jej vypily. Podle "vůně" tekutinu považovali za alkoholický nápoj a vzhledem k jeho nízké ceně ho ihned zkonzumovali ...
 
HÁDANKY PRO LIDI S PŘIBLIŽOVADLEM PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2020
Docela se mi líbí zjišťovat, že nejsem sama, která se nevyzná. Ovšem na rozdíl od většiny z vás, kteří mají velký výběr z toho, co neznají, já se mohu šmahem přiznat skoro ke všemu. V současné době už dost dlouho neřídím, ba dokonce ani žádné autíčko nevlastním. To první, milované, byl překrásný bílý bakeliťák, který jako jediný na světě (pevně tomu věřím) měl přední kapotu neskutečně kanárkově žlutou.
 
HÁDANKA - JE TO JEDLÉ PRO NÁS, NEBO JEN PRO PTACTVO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2020
Velká papírová kytka, 50cm. #papirovakytka #kytkazpapiru #kyticka #kvetiny  #paperflowers #kvetinovastena #brandwall #event #pragueflowers #… | Rose,  Flowers, PlantsTak zas tu je sloupek nevzdělané šéfredaktorky... Stejně jako ty houby, tak podobně rozlišuju kytky. Respektive, jo, rozlišuju: stromy, keře, kytky darovací, aneb do vázy, kytky zvadlé, les... a konečně kytky jedlé jednou a úplně nakonec kytky jedlé pokaždé. Tímpadem vám určitě všem došlo, že já se v přírodě moc nenajím... Kam se hrabu na dobrodružnou botaničku DEERES, která pozná jakýkoliv zelený cancour, co vyleze ze země, případně nám cestou visí nad hlavou... Jo, ještě znám kytky z pouti a pak ty na hrob.
 
HÁDANKA - JSOU NEBO NEJSOU TOHLE PRAŠIVKY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 říjen 2020
Auta většinou rozeznávám na osobní, nákladní, červená a vraky. Podobně jsem na tom i s houbama. Vzpomínám si, jak jsem kdysi, v minulém století, byla s dětmi někde na Vysočině na prázdninách, a při takovém delším couru lesem jsme našli plnou košili hub. No, znáte to, to se z košile udělá batoh... Sbírali jsme poctivně všechno, protože jsem, jako moudrá maminka, dětem pravila, že se pak zeptáme nějakých znalců, a to by v tom byl čert, abychom neměli večeři...
 
SNAD TO SPOČÍTÁTE, NEBO SE ASPOŇ ZASMĚJETE PDF Tisk E-mail
Středa, 21 říjen 2020
Jeden bankéř potkal svého přítele, osmdesátiletého farmáře Toma. Seděli nad pivem a vyprávěli. Tomovi před rokem zemřela žena a říkalo se, že si bude brát někoho na inzerát. Bankéř se tedy zeptal a Tom mu to potvrdil. Řekl, že jí za pár měsíců bude jedenadvacet. Bankéř, zkušený a vzdělaný to muž, věděl, že sexuální chutě jedenadvacetileté ženy těžko takový stařík uspokojí. Proto Tomovi poradil, aby najal někoho na výpomoc na ranči, neboť bylo jasné, že nevěsta se podle toho zařídí a tělesným záležitostem bude učiněno zadost.
 
LOGICKÉ UVAŽOVÁNÍ? TAK O TOM MOC NEVÍM ... PDF Tisk E-mail
Středa, 14 říjen 2020
Nesmírně mne baví dávat vám hádanky. Protože jen díky vám se většinou dozvím výsledek. No, tedy, pokud si ho raději rovnou ještě předem nepřečtu. Začnu rovnou jednou, přímo "životu nebezpečnou": Vězeň odsouzený k smrti, dostane šanci ovlivnit způsob vykonání trestu, když mu král řekne: „Budeš-li mít zítra řeč, která bude pravdivá, setneme ti hlavu, budeš-li mít lživou řeč, utopíme tě v řece.“ Vězeň si svou řečí zachránil život, uhodnete, co řekl?(Trochu logiky...)

 
MATĚJI, VÍTÁME TĚ MEZI NÁMI! PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 říjen 2020
10. 10. 2020 - 17:03 hod.; 3448 g; 48 cm. MATĚJ. Pár slov, pár čísel - a co to všechno znamená ... Přišel na svět další muž. Zatím velice malý muž, mužíček. Co všechno ho tu čeká? „Jsem tu dobře? Narodil jsem se u slušných lidí? Ve slušném století? Nevedu náhodou válku? Je tady zrušeno otroctví? Mám správnou barvu kůže? Vhodný původ? Smím dýchat? Tak děkuji.“ (L. Aškenazy)
 
KULVA SE NEŽÍKÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 říjen 2020

Related imagePaní v důchodovém věku si doma stěžuje manželovi, že už ji úplně ignoruje jako ženu: „Dřív jsi mě pořád držel za ruku...” Manžel ji tedy chytne za ruku. A ona zas: „Kdys mi dal naposled pusu?” Manžel ji něžně políbí a při tom pořádně obejme. V ženě se probudí vzpomínky: „Pamatuješ, jak jsi mě vždy jemně kousal do krku a ramen?” Manžel ji pustí a odchází. Ona naštvaně: „Kam jdeš?”

 
TAK SCHVÁLNĚ, KDO PŮJDE DO KOUTA NA HRÁCH? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2020
Vzhledem k tomu, že jsem už "dávno, dávno tomu" nabyla dojmu, že úchvané čtenářky a slovutní čtenáři Kudlanky jsou lidé nadmíru vzdělaní, moudří a prostě vědí vše, tak přidávám navíc ještě pár drobných, jen tak malých oddechových hádaneček, tentokrát z našeho vlastního jazyka. No, vzhledem k tomu, že češtinu mrší většina novinářů (tedy lidí, co si tak říkají i vydělávají), tak doufám, že vy, moji milovaní, to zvládnete i během vypití jednoho svačinového kafete...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 731
[CNW:Counter]