O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VÁNOCE S PŘÍCHUTÍ ZLÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Když tak poslouchám televizi, čtu noviny, bavím se s lidmi, tak si říkám, jak je to fajn, že jsem Češka a že žiju v Čechách, té malé zemičce ve středu Evropy. Že o nás se nikdo nepere, že nejsme na prvním místě jako cílová stanice pro lidi, kterí se rozhodli jít "někam jinam".

 

 
PŘEDVÁNOČNÍ ROZJÍMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Související obrázekMilé děti. Už se vám to blíží. Teď je ten správný čas udělat pořádek v těch vašich malých kebulkách. Na trhu máme dva chlapy s pytlem, kteří roznáší dárky. Ježíška tentokrát vynecháme, protože stejně nikdo z vás neví, jak vlastně vypadá. (Mimomochodem, už někdo někdy viděl mimino roznášet dárky? Aha.) Takže: Kdo ví, jakej je rozdíl mezi Mikulášem a Santa Clausem? Nikdo? Tak jo. A popořádku.
 
HOME OFFICE PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro HOME OFFICE PNGTak si po ránu zapnu rádio a tam slyším, že z ciziny sem přišla další novota. Zaměstnavatelé prý nyní lákají nové zaměstnance na benefity. A už to nejsou jenom roční prémie, stravenky, šatenky, ale teď nově i práce z domova.  Může to být jeden den, nebo tři a někdy i celý týden. Nedostane to každý, jenom ti, co dosahují nejlepších výsledků, ti to mají jako odměnu. Ale někdy prý k získání stačí jenom ďolíčky ve tváři...

 
ZACHTĚLO SE VÁM VEVEREK! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2018
Související obrázekTak jo, máte to mít! Kromě vážných informací můžete najít na internetu i ty nedávno požadované veverčí vtipy. A tak jsem jich pár pro zdejší zájemce obšlehla... Tedy, nejen vtipy, ale i docela zajímavé podrobnosti, které stopro nevíte. Třeba, že taková veverka může mít zrzavou, černou nebo hnědou -
 
TO JE PEKLO!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro ROBERT BOYLE(Pán Temnot, nejvyšší strůjce a šiřitel všeho proklatého, hanebného a zlovolného, osobně odsoudil následující článek. Anonymní autor tohoto článku na Necyklopedii a všichni, kdo jej následně upravovali a doplňovali a šířili, jsou prokleti a odsouzeni k věčným mukám v ohni pekelném.) Robert Boyle byl irský přírodovědec, chemik, fyzik a vynálezce, jenž psal i na téma teologie. Nejvíc je znám pro formulaci tzv. Boyleova zákona, který definuje, že součin tlaku a objemu plynu je stálý.
 
MEZI NEBEM A ZEMÍ - NOCH EINMAL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
Výsledek obrázku pro PILOT png
Po každém letu vyplňují piloti formulář, tzv. grip. Tam zmiňují všechny technické problémy a závady na letadle, které zpozorovali během letu a které je potřeba opravit. Mechanici si to přečtou, zjednají nápravu a pak do formuláře napíšou, co a jak bylo opraveno. Letecká společnost Quantas největší perly zveřejnila:
 
UMĚLOHMOTNÝ SEX PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
Související obrázekZměna je život - změna je zajímavá ve všem a všude. Proč tedy ne i v lásce za peníze? Pokrok nezastavíš, a čas je drahý - takže i v bordelu se musí šetřit. Jak? Už žádná zbytečná nezávazná konverzace, kupování předražených drinků děvčatům u baru. Zvláště, když se dá jít na věc hned v první minutě. A tak v těchto dnech začíná nabízet své služby nejnovější pražský nevěstinec s erotickými „pannami“. Jako první svého druhu v České republice.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - ČESKÁ PŘÍSLOVÍ - 3. PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 listopad 2018
Už dvakrát jsem vás "potrápila" testem, jak jste na tom s vědomostmi o českých příslovích... A tak dnes ještě jednou. Mj. proto, protože jsem si ráno přečetla, že pokud člověk neluští, nehledá, nevymejšlí, tak zákonitě dementní... Přestává si pamatovat, přestává mu to v hlavě fungovat... Chápu, že ohledně některých záležitostí by opravdu bylo nejlépe na všechno zapomenout, jenže - když nevíte, co jste to právě teď hledali... Nojo, co jsem vám to vlastně chtěla napsat???

 
NĚCO O POLITICÍCH, I PÁR JINÝCH PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngRozmlouvají spolu dva současní politici. „Já se ti důvěrně přiznám, kolego, že vůbec nerozumím naší ekonomické situaci,“ svěřuje se jeden. Druhý bohorovně odpovídá: „Ale to já ti ji rád vysvětlím.“ „Moment,“ ozve se ten první, „vysvětlit ji umím taky. Ale nerozumím jí...“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 652
[CNW:Counter]