O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

PRÝ NEPŘÍSTUPNÉ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 28 březen 2014
Jeden chlap má vdanou milenku. Když se opět spolu vášnivě milují, uvidí chlap, jak u postele leze šváb. Už se ho chystá zabít, když tu šváb promluví lidským hlasem: "Nezabíjej mě, ještě ti budu užitečný!" Tak ho teda nezabil a pokračoval v "díle". V tom zazvoní zvonek! "Proboha, to je manžel! Kde se schováš?", říká jeho milenka.
 
... S DUCHEM DOBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 březen 2014
Napoleon odpočívá ve svém stanu, když tu náhle vrazí dovnitř sluha a volá: “Pane, Angličani! Přicházejí! Je jich milión!!“ "Dobře, Jeane, přineste mi moji červenou košili.“ Pak Napoleon odejde a po pár hodinách se vrátí z vítězné bitvy. Sluha se ho ptá, k čemu byla ta červená košile, a Napoleon odpovídá:  “Milý Jeane, to je psychologická záležitost:
 
VÍCEMÉNĚ PRO DOSPĚLÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 únor 2014

V pondělí večer cca v jedenáct jsme se dívali s mužem na televizi a pomalu jsme chtěli spát. Já ještě nakrmila kočky, vyčistila si zuby a hurá do pelechu. Najednou zvonek. Nejdřív jen malé trr... "ježišmarjá, kdo to může bejt takhle na noc?" rozčílil se manžel a protože spí v zimě v takové směšné noční košili, požádal mne, abych šla otevřít já.

 
DŮLEŽITÉ PRO PERSONALISTU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2014

Výkladový slovník personalisty aneb "Jak číst a psát hodnocení" je nesmírně důležitá věc... Protože "jedním z úkolů personalistiky je výběr nových pracovníků, případně vypracovávání hodnocení znalostí a zkušeností v porovnání s ostatními pracovníky." Ufff, to je ale ouředničina.... Ale koukněte, pokud to už neznáte :-)))

 
O NICH DVOU UŽ GOETHE PSAL... PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2014

Starší muž se oženil s mladou dámou a měli se hodně rádi. Avšak nezávisle na tom, jak se starý pan snažil, jeho manželka nedosáhla orgasmu. Ale manželka má přeci nárok na sexuální uspokojení, a tak se po jistém váhání obrátili o radu do poradny. Psycholog si vyslechl jejich trápení a navrhl:

 
JE VAŠE HLAVA V POŘÁDKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2014

Jestlipak byste uhodli, jaké je nejběžnější ženské jméno čtenářek Kudlanky? Je to ALENA. Ano, je vás tu opravdu hodně a díkybohu za přezdívky, jinak bychom se ve vás neustále pletli/y. Ale k věci: od jedné z těchto Alenek jsem dostala následující e-mail (dost možná, že ho znáte, je v něm mj. jen jedna věta). A proč ho zveřejňuju? Protože bych moc ráda, abyste se přesvědčili/y o tomtéž, o čem já:  

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 92. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2014

Hádanky, jako duševní zábava, byly oblíbeny už v nejstarších dobách – u Egypťanů, Řeků, Římanů a ostatních starověkých národů. Jedna převelice zajímavá je hádanka – řetězovka, která prý pochází od piaristů (piaristé = vzdělávací mnišský řád - řeholníci z Řádu zbožných škol jinak Ordo Piarum Scholarum, kteří svoji činnost soustředili takřka výhradně na školství). Hádankou je domnělý nápis, vzkaz Hannibala Římanům:

 
NEJEN O PEJSKOVI PDF Tisk E-mail
Pátek, 10 leden 2014

Starý, velmi unaveně vypadající pes se mi nedávno zatoulal do dvora.  Byl dobře živený a podle pěkného obojku a čistoty kožichu bylo zřejmé, že o něj bylo dobře postaráno. Kývajíc přátelsky ocasem a s hloupým úsměvem, jaký umí jenom psi, přišel pokorně za mnou a nechal se pohladit po hlavě. 

 
PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 leden 2014

Dostala jsem hezké přání od Pepy Kouby, který - jak si jistě všichni vzpomínáte, v několika pokračováních popisoval své rozverné zážitky z horské chaty - a že stály za to... Nyní žije už dlouhou dobu  v Kanadě, ale věřím, že částí svého srdce je stále Čechem. Tak se spolu s ním zasmějte...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 611
[CNW:Counter]