O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VÁNOCE VESELE I DRSNĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 prosinec 2013

Malý, pětiletý chlapeček se ptá maminky: „Mami, mami, co dostanu letos na Vánoce?”  „No, to máš tak,” odvětí matka, „zlobil jsi a nedostaneš vůbec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý příští rok hodný.”    Chlapeček se tedy zavře do pokoje, vezme papír a pero a začne psát: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští rok hodný...” Chvíli na to kouká, pak to roztrhá a začne znovu: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští měsíc hodný...”

 
POZAPOMENUTÁ SLOVA PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 prosinec 2013

Přestože se objevuje stále více moderních pohádek, které obracejí dětskou fantazii k současnému světu, těší se starší klasické pohádky stále velké oblibě. To však nese i některé problémy pro rodiče a prarodiče - musí dětem vysvětlovat význam některých pozapomenutých slov... Tak schválně - jak byste obstáli vy?

 
DĚSNÁ KRAVINA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 prosinec 2013

Občas, jako všichni, dostanu mezi všemi těmi spamy i nějakou bláznivinu. Tohle, co vám tu taky předložím, respektive jen odkaz na to, si snad ani neotevírejte :-)))))))))) Jo, pokud počítadlo máte beze zvuku, tak byste byli namydlený, u toho musí být zvuk... A - nekamenujte mne, prosím :-)))))))) Já vám to fakt nevnucuju :-))))))))

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 16. - 22. 12. PDF Tisk E-mail
Středa, 18 prosinec 2013

Dny nabité shonem, emocemi, dny, které jsou už dlouhé věky plné pověr, kouzel, tajemných předpovědí. Dny plné sváteční atmosféry, nákupů, pečení cukroví a návštěvy Vánočních trhů. A - bohužel, v tom chladném, vlhkém, klouzavě nebezpečném počasí i dny velice nebezpečné... Zamrazí mě, když slyším o všech těch silničních nehodách, které svým smutkem tvoří protiváhu šťastným dnům. Lidi, spěchejte pomaleji...

 
VÍTE, PROČ SE ŘÍKÁ...? 6 PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 prosinec 2013

Dnešní téma je opravdu příznačné - venku je kosa, že by psa nevyhnal... O té kose, a proč je spojována se zimou, případně s daleko nepříjemnějšími záležitostmi, si povíme dneska.  V minulosti tento domácí nástroj  bčas sloužil také coby drsná sečná zbraň, zejména v době selských bouří nebo za husitských válek.

 
HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2013

OK, tak minulá hádanka byla pro vás prkotinou, dobře, chytrolíni :-))) Tak dnes trošku přitvrdím. Uvidíme, jak se vám povede... I když - Kudlanku chodí číst velmi chytří lidé, to jsem se už přesvědčila podle komentářů, takže je možné, že i tady jsem nasadila laťku ještě nízko....

 
VŠEHOCHUŤ NA VÍKEND PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2013

Dvě irské jeptišky přistály v Americe po dlouhé cestě lodí a jedna povídá druhé: „Slyšela jsem, že v téhle zemi jedí lidé psy.“ A ta druhá říká: „Je to sice divné, ale když jsme se rozhodly žít v této zemi, tak musíme jíst to, co jedí Američané.“ Jen co opustily přístav, šly k prvnímu pouličnímu prodavači, který měl na vozíku napsáno: HOT DOGS.

 
BUĎTE KOČKAMI, MILÉ DÁMY! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2013

Jsou krásné a inteligentní. Své by o tom jistě mohla povídat Můra. Mj. pevně doufám, že její malej jaguár je už fit... Nedávno jsem (jsouc nyní těžce postižená snahou o zhubnutí) objevila na internetu skvostnou dietu - dietu kočičí. Je sice určena pro velice otrlé žaludky, ale rozhodně je zajímavá. Dávám kočko-matkám k posouzení, nakolik je pravdivá:

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 2. 12. - 8. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 prosinec 2013

Začíná velice hektický měsíc. Nakupování dárků na Mikuláše, sehnat vhodného Mikuláše, uklidnit děti po Mikuláši, uklidit všechny čokolády, aby je hned nesnědly, uklidnit tatínky i prarodiče...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 601
[CNW:Counter]