O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

SPAM PRO ZASMÁNÍ - NEMUSÍTE POSÍLAT DÁL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 listopad 2013

Tak, a zase spam ... Ale tentokrát - jak pevně doufám - to snad všichni neznáte; a i kdyby, tak rozhodně kvůli tomu nebudete muset googlovat statistický úřad ani jiné inštytuce. I když to nejspíš na žádné zdejší dámy neplatí, protože jsou zajisté kultivovanější, třeba se najde někdo, kdo s tím bude souhlasit. Každopádně, mám jeden článek hotovej...

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 25. 11. - 1. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2013

Ono má prý mrznout! A snad i padat sníh! Rozhodně se bude už na horách foukat umělý sníh; vlekaři, hospodští a vůbec všichni, co se těší na návštěvníky v lyžarském, se dívají na teploměr a přivolávají ochlazení (a penízky). Ale teď ještě to bude jen předpremiérové, ta opravdová sezóna přijde o Vánocích.

 
VIVAT HANTEC!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 listopad 2013

To hezké město kdesi na Moravě se prý vyznačuje m.j. i ojedinělým a jedinečným nářečím, slangem, známým jako brněnsky hantec... Porozumět brněnskému hantecu bez patřičných znalostí a zkušeností je téměř nemožné, podobně jako např.ostravštině (suprové hlášky edituje např.Ostravak Ostravski ) nebo pražáčtině, například.

 
KDOPAK COPAK VYMYSLÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 20 listopad 2013

Předem říkám (bojím se totiž  vašich záporných reakcí), že si následujícím návrhem neosobuju žádná práva - ani ta sebemenší - na to, abych/om nějak zasáhli do dění v našem "velkosvětě".  Ale teď už konkrétně:

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 18. - 24. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 listopad 2013

Každý jistě zažil situaci, kdy po rychlejší procházce či sportování v chladu a zimě, posléze doma zjistil, na kolika místech má doslova ledovou a mrazem zarudlou pokožku a přitom to ani během pohybu neregistroval.

 
HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 listopad 2013

V jednom království žijí král a jeho dvorní šašek. Šašek nenávidí krále, král nenávidí šaška. Dohodnou se, že se jednoho dne otráví. V celém království existuje jen dvanáct flakónků jedů a tyto jsou zamčeny v komnatě v zámku. Jedy jsou očíslovány čísly od 1 do 12, se vzrůstajícím číslem roste i síla jedu. Funkce na lidský organismus je prostá – vypiješ jed, umřeš.

 
NĚCO VESELEJŠÍHO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 13 listopad 2013

Dvě staré dámy byly dlouhá léta velmi blízkými přítelkyněmi. Ale protože byly obě věřící, ale každá v někoho jiného, šla taky každá do jiného domova důchodců - podle náboženství, které vyznávala. Za nějakou dobu se ale paní Tomáškové začalo po paní Cohenové stýskat, a tak se jednoho dne nechala odvézt do židovského domova, aby mohla svou přítelkyni navštívit.

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 11. - 17. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2013

Je to už sedm let, co jsem se dohodla s Puntíkatou, že bude psát pro Kudlanku "Význam jmen"...  A protože jsem občas dostala připomínku, že nějaké to jméno v našem kudlančím kalendáři chybí  (nebyla to její chyba,  stalo se to při změně systému, na kterém Kudlanka jede - nevím jak, ale je to tak) - tak jsem se rozhodla to hezké a velmi zajímavé psaní "oprášit, doplnit, a znovu publikovat". Snad budete spokojeni...

 
BUDETE VOLIT? S CHUTÍ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 říjen 2013

Prarodiče volí komunisty. Rodiče volí socdemáky. A dál? Děti zvolí emigraci ... Ptá se otec syna: „Víš, jaký je rozdíl mezi politikem a blbcem?” „Tak to nevím, tatínku.” „Chlapče, chlapče, ty raději ani nechoď k volbám!”

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 590
[CNW:Counter]