O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

TROCHU HUMORU - ŽE BY ČERNÉHO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2015
Přijde člověk do baru v nejvyšším patře mrakodrapu. Vypadá to tam slušně, tak si přisedne k pultu, objedná si a dá se do řeči s chlapíkem vedle. "Jsem tu poprvé, stojí to tu za to?" "Jo, já jsem tu furt. Je to tu vážně mimořádné místo." "V čem?" "Vidíš tamhleto okno? To třetí zleva? Vítr tu naráží na stěnu budovy tak zvláštním způsobem, že když vyskočíš ven, uletíš jenom pár metrů a hodí tě to zpátky."
 
NA CO ASI HRÁL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červenec 2015
Motýlí křídla internetu ke mně zavála nádherně horrorovou příhodu. Dost možná, že jste ji už četli, pokud ne „boj se boj, kdo můžeš...“ To prý takhle jedna paní byla nakupovat v Hypernově v Průhonicích (vida, historka je dokonce lokalizována), a bylo asi v devět večer. Když skládala věci do auta, přišel za ní chlápek – co chlápek, přímo seriózní pán kolem padesátky, ve slušném obleku, s diplomatkou.
 
KDYŽ DĚTI POZNÁVAJÍ PRAHU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2015
Je příjemné sledovat, jak se má dcera snaží za relativně málo dní předvést svoje Čechy dětem. Občas si říkám, že to, co už všechno proběhli, viděli, zažili, zkusili, ochutnali... atd., by stačilo na náplň dvou měsíců pro tadyzemšťany. A to jsou tu teprve čtrnáct dní... S jedním jejich zážitkem se vám však musím pochlubit, protože to FAKT stojí za to. 
 
KDYŽ JE NĚKDO CHYTREJ JAK RÁDIJO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2015
Princ jel na lov a ztratil se. Po dvou hodinách potká žábu a ta povídá: "Polib mě, princi." A princ na to: "Nepolíbím, žabičko." Ale žába se nedá tak snadno odbýt: "Polib mě princi... nenech se tak dlouho prosit... pak něco ode mne dostaneš." Princ si po myslí, že je to zakletá princezna a políbí ji. Když se nic neděje, tak se zeptá: "A co dostanu?" A žába na to: "Ekzéééém!"
 
VĚDA A TECHNIKA ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2015
Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosferický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosferický tlak. Nakonec vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosferických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku a přivázal k němu barometr. Pak ho spouštěl ze střechy až na úroveň terénu.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 99 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 duben 2015
Vážené a milé ježibaby, čarodějnice, sůvy, holky na koštěti, luxu či na flešce - tedy, ať lítáte či ulítáváte na čemkoli - připravila jsem pro vás dnes jedno rozverné hádáníčko. A protože je dnešní noc jedině naše, svátek, kdy jsme my ty skutečně "IN" - i když nás ti mužští pacholci upalují a upalují už staletí - tak my se nedáme!!! Jo - a proto žádnej obrázek nějaké ženské s hadími vlasy, atd.... Dávám sem jednoho pěkného chlapáka - a vy už jen luštěte, co je na tom druhém obrázku jinak - resp. co tam chybí... :-)))
 
ČERNÉ VTÍPKY NEJEN O VAŘENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2015
Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa. “Vypadni” zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta. Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká: “uvařila jsem výborný gulášek, jen pro tebe,” a nabere mu plný talíř.
 
TAK ZAS PÁR VTÍPKŮ NA VÍKEND... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2015
Mladá krásná žena najde zálibu v zahradničení. Na své zahradě tráví celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam roste a všemu se pod jejíma starostlivýma rukama daří, jen rajčata stále stávkují a žena neví, jak to udělat, aby se plody konečně začervenaly. Vyrazí proto pro radu k sousedovi, jehož rajčata jsou nejčervenější, největší a nejhezčí v celém širokém okolí.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 98 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 březen 2015
Už dlouho jsme tu neměli hádanky typu "Najdi pět rozdílů", tak jsem, coby čerstvý člen světového sdružení KNPNČ (Kdo nemá psa, není člověkem), honem jednu vyrobila. Musím se pochlubit několika úspěchy, tedy ne mými: Kayo už dokonce jednou zvedl úspěšně nožičku u stromu, nebojí se psů desetkrát velkých - na rozdíl ode mne, a dokonce byl dnes asi půl hodiny "puštěn ze řetězu". Potkali jsme totiž paní s pidijozefčíkem, který byl na volno, stár 6 měsíců, a velmi, velmi se družili. A protože jsem se nechtěla neustále rozmotávat z vodítka, riskla jsem to. Lidi - tohle by se mělo ordinovat místo antidepresiv...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 639
[CNW:Counter]