O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

KDO JE TU NEJCHYTŘEJŠÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2016
No, jistě pes, alespoň dnes... Určitě se mnou všichni opsovaní lidé budou souhlasit, že pes je to nejlepší, co je v životě potkalo. Nehádá se, nevyčítá, ať přijdete, kdy přijdete, vždy vás láskyplně vítá. Jemu nesmrdíte, nevyčítá vám těch pár kileček nadváhy, vezme zavděk vším, co mu předložíte (tedy, pokud vytrváte, až bude pořádně hladovej), má vás rád bezvýhrad.
 
JSEM SVŮJ DĚDEČEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Než vám dám dnešní hádanku, tak nejprve takové malé naladění jedním hezkým vtípkem... Jeden doktor na stáži navštívil místo zvané honosně mentální institut a ptá se jednoho pacienta: "Jak jste se sem dostal? Jaká je povaha vaší nemoci?"  "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru."  
 
KDYŽ SI SMUTÍM, ŘÍKÁM VTIPY... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2016

Pozdě večer stojí generální ředitel bezradně u skartovačky, když tu jde kolem mladý dynamický zaměstnanec. Ředitel povídá: „Prosím vás, mám tu velmi citlivý a důležitý dokument a moje sekretářka už šla domů. Můžete mi pomoci s tímhle přístrojem?” „Samozřejmě, pane řediteli!” odpoví mladík, hbitě zapne skartovačku, popadne papír a vsune ho dovnitř. „Mockrát děkuji, to víte, já a technika... ty kopie bych prosil tři...”

 
POČETNÍ HÁDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2016
Zrovínka jsem si říkala, že by to chtělo zas nějakou hádanku. A ejhle - wendulka mi zrovna jednu poslala... Myslím, že sice v historii kudlanky už někdy něco podobného bylo, ale pokud by se jednalo o moje schopnosti matematické, tak musím sebekriticky přiznat, že zvládnu tak do pěti a ostatní už věřím. Tedy, věřím, že kdokoliv cokoliv spočítá, jen já ne.... Ale teď už tedy ta hádanka:
 
TOALETNÍ HUMOR PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2016
O někom se říká, že je splachovací. Znáte to - ať mu řeknete, co chcete, vždycky se to po něm sveze a nic se ho nedotkne. Tak - o tomhle psát nebudu, tohle téma v plánu nemám, tentokrát se budu věnovat humoru splachovacímu... Například: Sedí si tak jeden pán na restaurační toaletě a marně se snaží vytlačit včerejší večeři. Nejde to a nejde... Vtom slyší z kabinky odvedle takové dlouhé známé zabrrrrručení, následované pleskem, jak cosi pláclo do mísy.
 
KDYBY TO BYLO TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016
Dostala jsem od jedné kamarádky z dalekých zasněžených hor následující "lítací e-mail". Ano, je to věc, která se hromadně přeposílá, ale snad jste to ještě nečetli - a snad vás svým obsahem zaujme. Fakt je, že má má pravdu - je to zajímavé shrnutí "výdobytků civilizace" :-)))
 
Z DÁVNOVĚKU KUDLANČÍHO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2016
Byl tenkrát červenec roku 2008 a mne napadlo dát na Kudlanku různá slovní nedopatření, přeřeky apod. Dnes, dá se říct "po tolika létech", když jsem hledala jeden obrázek, jsem na tenhle článeček narazila. A rozhodla se ho zopakovat. Hlavně kvůli komentářům!!! Jen abyste se i ve vzpomínce znovu pobavili. Začalo to tím, že jsem odmítla věřit na jakákoliv strašidla - snad že znám je jediné" "Ducha Cáta"... A - pak už to jelo... Mj. taky jsem si vzpomněla i na slavného „Lemroucha". Jen nevím, ze které básně je. Vy ano?
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 102 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2016
Myslím, že nebude hodně lidí, kteří by neznali tak trochu ponurou pohádku dánského autora H. Ch. Andersena o Sněhové královně. Hlavními hrdiny příběhu jsou dívka Gerda a chlapec Kaj, dva sirotci. Stalo se, že Zlý čaroděj stvořil kouzelné zrcadlo, která mělo moc pokřivit obraz toho, kdo se do něj dívá. Nezobrazovalo to dobré a krásné v lidech a věcech, ale naopak zveličovalo ošklivost. Když se čaroděj zrcadlo pokoušel přenést do nebe, prasklo a jeho střípky se rozlétly po celé zemi.
 
PÁR BÁJEČNÝCH ŽIDOVSKÝCH PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2016
Novinář zpovídá rabína u Zdi nářků: “Rabi, jak často se sem ke Zdi chodíte modlit?” Rabín: “Dvakrát denně.” Novinář: “A za co se modlíte?” Rabín: “Aby se lidé přestali nenávidět, aby nebyly války, aby si lidé pomáhali a měli se rádi.” Novinář: “To jsou samé krásné věci. Jak dlouho už se takhle každodenně u Zdi modlíte?” Rabín: “Padesát let.” Novinář: “Padesát let!!! To je neuvěřitelné. A jaký máte pocit, když vidíte svět kolem sebe?” Rabín: “Mám pocit, jako bych mluvil do zdi.”
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 672
[CNW:Counter]