O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

O NICH DVOU UŽ GOETHE PSAL... PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2014

Starší muž se oženil s mladou dámou a měli se hodně rádi. Avšak nezávisle na tom, jak se starý pan snažil, jeho manželka nedosáhla orgasmu. Ale manželka má přeci nárok na sexuální uspokojení, a tak se po jistém váhání obrátili o radu do poradny. Psycholog si vyslechl jejich trápení a navrhl:

 
JE VAŠE HLAVA V POŘÁDKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2014

Jestlipak byste uhodli, jaké je nejběžnější ženské jméno čtenářek Kudlanky? Je to ALENA. Ano, je vás tu opravdu hodně a díkybohu za přezdívky, jinak bychom se ve vás neustále pletli/y. Ale k věci: od jedné z těchto Alenek jsem dostala následující e-mail (dost možná, že ho znáte, je v něm mj. jen jedna věta). A proč ho zveřejňuju? Protože bych moc ráda, abyste se přesvědčili/y o tomtéž, o čem já:  

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 92. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2014

Hádanky, jako duševní zábava, byly oblíbeny už v nejstarších dobách – u Egypťanů, Řeků, Římanů a ostatních starověkých národů. Jedna převelice zajímavá je hádanka – řetězovka, která prý pochází od piaristů (piaristé = vzdělávací mnišský řád - řeholníci z Řádu zbožných škol jinak Ordo Piarum Scholarum, kteří svoji činnost soustředili takřka výhradně na školství). Hádankou je domnělý nápis, vzkaz Hannibala Římanům:

 
NEJEN O PEJSKOVI PDF Tisk E-mail
Pátek, 10 leden 2014

Starý, velmi unaveně vypadající pes se mi nedávno zatoulal do dvora.  Byl dobře živený a podle pěkného obojku a čistoty kožichu bylo zřejmé, že o něj bylo dobře postaráno. Kývajíc přátelsky ocasem a s hloupým úsměvem, jaký umí jenom psi, přišel pokorně za mnou a nechal se pohladit po hlavě. 

 
PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 leden 2014

Dostala jsem hezké přání od Pepy Kouby, který - jak si jistě všichni vzpomínáte, v několika pokračováních popisoval své rozverné zážitky z horské chaty - a že stály za to... Nyní žije už dlouhou dobu  v Kanadě, ale věřím, že částí svého srdce je stále Čechem. Tak se spolu s ním zasmějte...

 
HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2013

Je to stále těžší a těžší – hledat hádanky vtipné, milé a přeci zas ne moc lehké… (To, co já neuhodnu, pro vás je hračka, ach jo...) Nejprve se tedy přeneseme do velkého světa. Jste majiteli zcela nového, obrovského hotelu na jednom nádherném ostrově v Tichomoří. V hotelu je rovných sto pokojů. Jejich dveře je potřeba označit čísly. Rozhodli jste se, že čísla budou namalována vlastnoručně panem písmomalířem.

 
VÁNOCE VESELE I DRSNĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 prosinec 2013

Malý, pětiletý chlapeček se ptá maminky: „Mami, mami, co dostanu letos na Vánoce?”  „No, to máš tak,” odvětí matka, „zlobil jsi a nedostaneš vůbec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý příští rok hodný.”    Chlapeček se tedy zavře do pokoje, vezme papír a pero a začne psát: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští rok hodný...” Chvíli na to kouká, pak to roztrhá a začne znovu: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští měsíc hodný...”

 
POZAPOMENUTÁ SLOVA PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 prosinec 2013

Přestože se objevuje stále více moderních pohádek, které obracejí dětskou fantazii k současnému světu, těší se starší klasické pohádky stále velké oblibě. To však nese i některé problémy pro rodiče a prarodiče - musí dětem vysvětlovat význam některých pozapomenutých slov... Tak schválně - jak byste obstáli vy?

 
DĚSNÁ KRAVINA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 prosinec 2013

Občas, jako všichni, dostanu mezi všemi těmi spamy i nějakou bláznivinu. Tohle, co vám tu taky předložím, respektive jen odkaz na to, si snad ani neotevírejte :-)))))))))) Jo, pokud počítadlo máte beze zvuku, tak byste byli namydlený, u toho musí být zvuk... A - nekamenujte mne, prosím :-)))))))) Já vám to fakt nevnucuju :-))))))))

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 607
[CNW:Counter]