O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 97 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 leden 2015
Dnes si v hádankách nepřipomeneme žádné výročí. Muž, kterého jsem dnes zařadila, je mému srdci milý, už dlouho se chystám dát ho do hádanek. Tento vitální pán se narodil 30. listopadu 1925 v Kelči na Vsetínsku do učitelské rodiny. Už jako malý čtyřletý klučina „přičichl“ zásluhou tatínka k filmu. Jeho otec, činovník Sokola, totiž na vlastní náklady zakoupil promítací přístroj a promítal filmy v tamní sokolovně.
 
VYZKOUŠEJTE SI SVOU ŠIKOVNOST A ZNALOSTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 prosinec 2014
První testík je v podstatě "sportovní" - musíte se při něm trošku hýbat. A - pokud to, co bude níže psáno, opravdu dokážete - jste génius! Protože takových je vás málo, nebo spíše nikdo… Úkol je to zdánlivě jednoduchý, ale ač ho budete zkoušet deset, dvacet i vícekrát, s největší pravděpodobností se vám to nepovede. Nebo že by přece jen? Potřebujete k němu jen židli, svoji pravou ruku, pravou nohu…
 
ČEŠTINA JE JAZYK VTIPNÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 prosinec 2014

Objevila jsem rozkošný web - Čeština 2.0 - což je slangový slovník, který vytvářejí sami uživatelé. Přidávají neotřelá, nová či prostě jen zajímavá slova ze všech zákoutí mateřského jazyka. Čeština 2.0 vznikla v roce 2008, abyste se dozvěděli, jak se v Česku také mluví... Vybrala jsem namátkou deset z nich - zkuste si, zda uhodnete, co které znamená. Pro jistotu správná vysvětlení najdete zde.
 
PROBLÉM TAK TROCHU CHLUPATÝ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 listopad 2014
V irském Dublinu pláče na kostelních schodech malý chlapec. Uvidí ho kostelník a ptá se ho: "Co se ti stalo, chlapečku?" "Umřela mi máma," odpovídá chlapec plačtivě. "Ale to je mi líto," říká kostelník, "nechceš jít dovnitř, za otcem O'Reillym?"
 
NENÍ NAD ŠIKOVNÝHO PLYŠÁKA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 listopad 2014
Následující video jsem dostala od "deeres", a stejně jako ona jsem se rozhodla "poslat to dál". Pevně věřím, že vás roztomilé video rozesměje, pobaví - nebo minimálně trošku vylepší náladu. Nápad se mi nesmírně líbil a ještě víc rozpaky těch živých účastníků...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 96 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 říjen 2014
Dnešní hádanky budou v něčem podobné s těmi, které jsem vám dávala v létě. Vzpomínate? Tenkrát se týkaly rostlin. Ne, tentokrát to nebude nic, co má kořeny, tentokrát to bude něco, co má čtyři nožičky.
 
ZAJÍMAVOSTI NEJEN O ČLOVĚKU - 5 PDF Tisk E-mail
Středa, 15 říjen 2014

Lidi jsou pro každou špatnost :-))). To už je tak asi od začátku světa... Takže, když se vás zeptám, jestli byste chtěli vidět příšerný fotky lidských hlav v lednici, co byste udělali? Koukli byste se? No, vidíte to... Pokud byste se o nich chtěli dozvědět víc, tak si přečtěte toto:

 
LAŠKUJÍCÍ DŮCHODCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 září 2014
Od jednoho dlouholetého virtuálního kamaráda z daleké Kanady jsem dostala následující velmi zajímavý text: "Českými médii proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci, kterému už v supermarketech i dalších obchodech zakazují vstup. Proč? Posuďte sami - ve zprávě je dále uveden seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami. Své jednání provinilec zdůvodnil takto: 
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 95 PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 srpen 2014

Do dnešní hádanky jsem vybrala jednoho z našich nejlepších televizních scénáristů, který by se na sklonku srpna dožil 85 let. Náš neznámý se narodil v Praze 27. 8.1929. Původně konstruktér, později redaktor technického časopisu, a protože se ze zdravotních důvodů nemohl věnovat své dosavadní profesi, rozhodl se stát dramaturgem ČST.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 629
[CNW:Counter]