O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

JEN PÁR MINUT ... A UŽ TO VÍTE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 říjen 2015
Hádanka stejně jako křížovka má dlouhou historii a tradici. I když každý národ má ve své lidové slovesnosti různé žertovné či vtipné hádanky, Češi a Slováci jsou v oblasti hádanek ve světě naprosto výjimeční. Hádanka není u nás jen zábavou, ale i zdrojem poučení, duševním sportem a v Česku a na Slovensku opravdovým uměním. Tak - a teď tedy pár lehooooounkých...
 
JE TO RELATIVNÍ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Večer jdou dva kamarádi z divadla. Na ulici dojdou velmi přitažlivou dívku, krásně oblečenou. Jeden se otočí k druhému a řekne "Za noc s ní bych byl ochoten dát 500 dolarů". K jejich překvapení dívka poznámku zaslechne a řekne: "Tak to beru". Muž ji doprovodí domů a stráví s ní noc. Ráno jí dá 250 dolarů. Ona žádá zbytek a vyhrožuje, že to dá k soudu. On se jí vysměje: "To jsem zvědav jak to u soudu podáš".

 
V SOBOTU ŠATY DOLŮ, DÁMY! PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Vážené přítelkyně, ženy, dívky - máte nyní možnost projevit svou odhodlanost a prokázat - že jste statečné Češky,  ochotné se pro naši vlast i svléknout... Jedině díky vašemu statečnému činu se hned a nejednou podaří poznat, chytit a z naší společnosti eliminovat  - všechny nebezpečné vražedné teroristy:

 
NA KONEC TÝDNE NĚCO LEHKÉHO PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 říjen 2015

Ano, po té celotýdenní "fušce" patří  trochu odlehčení. Jednak tu tedy máte docela zajímavou početní hádanku - a heč, žádné vyřešení vám tu nedám, zkuste si poradit sami, protože jak vím, tak jste chytřejší než leckteré příslovečné opice - a pak nádavkem jednu logickou. Ale ta je taky moooc lehká, takže vás nebudu urážet správnou odpovědí. Závěrem pak pár fórků. Pokud vy nějaký hezký znáte, tak sem s ním!!! Případně, znáte nějakou hádanku? Tak sem s ní!

 
VYHRAZENO PRO PEJSKAŘE A PEJSKOFILY PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 říjen 2015
Pejsek je radost. Kromě toho, že je to nejlepší přítel člověka, existuje spousta neuvěřitelně praktických důvodů, proč mít doma čtyřnohého chlupáče. Když nikoho jiného nemáte, pes skvěle zastane funkci mazliče. Umí vycítit vaši náladu a přitulit se k vám ve chvíli, kdy to fakt potřebujete nejvíc.  Pokud máte jen pěkného psíka, pravděpodobně na něj budete snadno balit lidi. „A co to je za rasu?“ „A jak se jmenuje?“ „A můžu vás pozvat na drink?“
 
STOPRO SPAM - ALE KRÁÁÁSNEJ... PDF Tisk E-mail
Středa, 14 říjen 2015
Jo, někdy mne zprávy z luhů a hájů domovských dost děsí. V teple babího léta si tu lebedím, všude se všechno bouřlivě připravuje na bláznivej Halloween, nic jiného, žádná strašidýlka - jen ty, které si tu vymýšlejí pro pobavení dětiček. To jen já se občas kouknu do českých novin a zpráv, a zdá se mi, že tam je jich nějak víc. I když - český národ si vždy a ze všeho uměl dělat legraci. Čehož důkazem je i nádhernej text, který mi poslal Michal...
 
STRČ PRST SKRZ TŘISTA TŘIATŘICET PDF Tisk E-mail
Středa, 14 říjen 2015
Jazykolamy mají za úkol polámat vám jazyk :-) Ovšem nepoužívají k tomu žádné nástroje, prostě jej nechají, aby se jazyk polámal sám. Zde prezentované jazykolamy patří mezi ty nejlepší a nejdrsnější… Aby měly jazykolamy smysl, musí se říkat co nejrychleji je to možné a zároveň musejí být slova zřetelná a srozumitelná. Teprve potom poznáte, jak obtížné to může být.
 
HÁDEJ, HÁDEJ HADAČI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 říjen 2015
Řídíte autobus. Na první zastávce naberete 28 lidí a z toho dva mají modrou čepici. Na druhé zastávce 19 z těchto lidí vystoupí a zároveň 11 lidí nastoupí a z toho jeden má červenou čepici. Když přijíždíte na třetí zastávku, jsou v autobuse pouze dva lidi s čepicí. Na této zastávce vystoupí 3 lidé z těch, co nastoupili jako první a 5 lidí z těch, kteří nastoupili jako druzí.
 
POLITICI, POLITIKA A NAVRCH JEDEN DOMÁCÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2015
Přijde Pepíček za maminkou a povídá: "Mami, já chci psa." Maminka na to: "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic nebude." Pepíček začne naříkat: "Já chci psaaaa." Maminka: "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne." "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka."
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 652
[CNW:Counter]