O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ZAJÍMAVOSTI NEJEN O ČLOVĚKU - 5 PDF Tisk E-mail
Středa, 15 říjen 2014

Lidi jsou pro každou špatnost :-))). To už je tak asi od začátku světa... Takže, když se vás zeptám, jestli byste chtěli vidět příšerný fotky lidských hlav v lednici, co byste udělali? Koukli byste se? No, vidíte to... Pokud byste se o nich chtěli dozvědět víc, tak si přečtěte toto:

 
LAŠKUJÍCÍ DŮCHODCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 září 2014
Od jednoho dlouholetého virtuálního kamaráda z daleké Kanady jsem dostala následující velmi zajímavý text: "Českými médii proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci, kterému už v supermarketech i dalších obchodech zakazují vstup. Proč? Posuďte sami - ve zprávě je dále uveden seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami. Své jednání provinilec zdůvodnil takto: 
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 95 PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 srpen 2014

Do dnešní hádanky jsem vybrala jednoho z našich nejlepších televizních scénáristů, který by se na sklonku srpna dožil 85 let. Náš neznámý se narodil v Praze 27. 8.1929. Původně konstruktér, později redaktor technického časopisu, a protože se ze zdravotních důvodů nemohl věnovat své dosavadní profesi, rozhodl se stát dramaturgem ČST.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 94 PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 srpen 2014
Při loňských toulkách Prahou jsem na úpatí Petřína, ve Vlašské ulici, narazila na krásný domek ukrytý uprostřed zahrady. Žil v něm jeden z našich známých malířů, od jehož smrti uplyne v těchto dnech rovných třicet let. Náš neznámý se narodil 14. 11.1901 v Kladně do umělecky založené rodiny. Otec byl profesorem kreslení na reálném gymnáziu a maminka pocházela z rodiny řezbářů a sochařů. 
 
TAK TROCHU ČERNÝ HUMOR PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2014

Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž. Jdou dál a opět kolem nich profrčí bezhlavý chlap na motorce. Když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říká tomu druhému: Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
 
BONMOTY Z VIRTUÁLNÍ SFÉRY PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2014
Wikipedie nám říká, že bonmot  lze vyložit jako vtipné slovo, vtip, rčení nebo také úsloví. U nás je svými bonmoty nejznámější prezident Zeman (ale věřím, že je plno dalších vtipných lidí, kteří pouze nejsou tak známi). Jinak současný Zeman je stále ten stejný, který v 90. letech objížděl zem, sliboval akci Čisté ruce a 150 tisíc zavřených tunelářů a jeho Zemák mu řídil Šlouf...
 
PÁR VETCHÝCH "4" O MILOVÁNÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014
Půvabná mladičká Francouzka navštívila New York. Právě v den, kdy jí vypršelo vízum, zjistila, že je bez peněz. Byla v zoufalém postavení, protože neměla peníze na zpáteční cestu, a tu potkala statného námořníka, který ji učinil lákavou nabídku: "Moje loď odjíždí dnes večer. Já vás propašuji na loď, ukryji vás, seženu matraci, deky a budu vás zásobovat potravinami. Nebude vás to stát nic jiného, než trochu lásky."
 
FOTŘÍK - 31 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 květen 2014
Od doby, co se Čeněk narodil, uběhla již nějaká doba, a tedy je více než pravděpodobné, že za tu dobu, co je na světě a co ho provázím životem já (coby mentor, učitel, otec a parťák těsně před selháním organismu vlivem spánkového deficitu), umí již víc věcí než jenom řvát, nespat, řvát, deklasovat plínky, opět řvát a sem tam něco bezcílně sníst. Jeho vývoj po všech stránkách je patrný a každým dnem své dovednosti zlepšuje.
 
PRACUJ PILNĚ, MILUJ CTNOST... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 květen 2014

Pracuje pokrývač linolea v jednom větším domě. Pokrývá podlahu vstupní haly. Když práci po několika hodinách dokončí, chce si po dobře odvedené práci zapálit, ale ne a ne najít cigarety.  Najednou uvidí uprostřed místnosti na linu malou vybouleninku. Říká si: "Přece to nebudu kvůli cigaretám celý předělávat..." A tak vezme kladivo, zatluče vybouleninku a vše je, jak má být.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 623
[CNW:Counter]