O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

LENOŠI CELÉHO SVĚTA - SPOJTE SE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 leden 2016
„...práce matka pokroku...“ tak jsme to kdysi s nadšením zpívali. Byli jsme děti a netušili jsme, že je všechno jinak, že neporučíme větru, dešti, ani že práce rozhodně není matkou pokroku! Pravý opak je pravdou, lenost je matkou pokroku. Hned vám to vysvětlím. Lenost, nikoli ovšem toho Honzy za pecí, ale lenost tvořivá, která člověka žene k tomu, aby vymýšlel, jak udělat totéž, ale s menším vydáním energie - snáze, eventuálně rychleji, a pak si mohl na tu pec lehnout. Nebo na kanape. Nebo jinam, to už záleží na tom kterém líném.
 
DEN HOJNOSTI A ŠTĚDROSTI 2015 PDF Tisk E-mail
Středa, 23 prosinec 2015
Jdu zdejšími ulicemi, tmou, s Kayem, který se mi blaženě motá kolem nohou. Snažím se nezakopnout a současně se dívat do okolních oken ... Svítí za nimi hodně stromečků. Není jich sice tolik, jako dejme tomu před deseti léty, ale stále dost, aby mne obklopila vánoční nálada. Vzpomínám na dobu dávno minulou, kdy jsme se přistěhovali na nedostavěné sídliště. Jak jiná byla tehdy vánoční atmosféra...
 
TAK JAK TO VLASTNĚ JE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Máte rádi hádanky. (Já vím, že také hádanice, ale dnes zůstaneme raději u hádanek.) Jedna je docela rafinovaná, druhá je lehčí a to třetí - to vlastně ani hádanka není. To je jen takový bonus a spíš pobídka, abyste také něco přidali - vzpomenete-li si... A závěrem - dvě logické. Ty jsou ale lehounké jak sněhová pusinka - abych zůstala u Vánoc.
 
O ČERVENÉ KARKULCE (TROŠKU JINAK..) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Je konec týdne, milé děti, a protože jste byly hodné, hezky klikaly, zas tak moc sprostě se nahádaly, takže vše proběhlo téměř předpisově, dávám vám sem pro zvýšení kulturní úrovně jednu půvabnou pohádku. Nevím sice, kdo ji tak zprznil, ale pevně doufám, že něco vyloudí: váš úsměv na rtech, příšerný komentář, blokování rubriky... A nebo přeposlání dál?
 
VÁNOČNÍ CUKROVÍ (TROCHU JINAK) PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 prosinec 2015
Chtěl bych vám všem - tedy všem ženám - předat recept na báječné vánoční cukroví, který jsem dostal e-mailem. Dost možná, že některá to znáte, že něco podobného, jako se v návodu popisuje, máte také zažité. Nebo snad všechny kmitáte jako vánky a za vámi zůstavají mísy vonného lahodného cukroví, aniž byste se sebeméně unavily?
 
SE SMÍCHEM JDE VŠECHNO LÍP PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2015
Jde pán po ulici takovým pomalým, poměrně širokým krokem, a za ním vzrušeně diskutuji dva jiní pánové. Po chvíli ho předejdou a jeden z těch dvou se ptá: "Promiňte pane, sledujeme vás už chvíli a nemůžeme se s kolegou shodnout. Kolega je ortoped a tvrdí, že vaše chůze je způsobena artrózou kyčelního kloubu. Já jsem neurolog a domnívám se, že vaši chůzi ovlivňuje zánět sedacího nervu.
 
KDYŽ SE DĚLAJÍ MIMINKA A JINÉ VĚCI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 listopad 2015
Avram vleze do kostela s jarmulkou na hlavě, vytáhne talit a začne se chystat k modlitbě. Kněz ho zpozoruje a pronese u oltáře:"Prosím všechny nekřesťany, aby opustili kostel." Avram nic, začíná se modlit. Kněz už poněkud zvýšeným tónem zopakuje svou prosbu.  Avram opět nic. Kněz už se naštve, dojde k Avramovi a velmi hlasitě pronese:"Všichni Židé prosím opustí kostel!!"
 
DĚTIČKY JSOU POKLAD ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2015
Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má napsáno od paní učitelky: "Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty, mohla byste s ním o tom promluvit?" Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede ho po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: „Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu. "Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji. "Teď sundej moji sukni."
 
HÁDEJ, HÁDEJ HADAČI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2015
Zas něco pro fajnšmekry - mj. jak já vás, kteří to zkoušíte, luštíte a vyluštíte, obdivuju... Jestli něco mi v životě vadilo, tak to bylo právě cokoliv s čísly. Ať to byla matika, fyzika, zeměpis, dějepis... Vzpomínám si, že než jsem se dokázala naučit v dějáku nějaké to datum, tak už v příští hodině bylo všechno jinak - válka, kterou jsem si zapamatovala, mezitím skončila, v literatuře jsem nevěděla ani jedno narození či úmrtí... Nic. Zhola nic mi do hlavy nelezlo. Jak jsem dokázala odmaturovat, to dodnes nechápu :-))) 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 662
[CNW:Counter]