O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

SE SMÍCHEM JDE VŠECHNO LÍP PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2015
Jde pán po ulici takovým pomalým, poměrně širokým krokem, a za ním vzrušeně diskutuji dva jiní pánové. Po chvíli ho předejdou a jeden z těch dvou se ptá: "Promiňte pane, sledujeme vás už chvíli a nemůžeme se s kolegou shodnout. Kolega je ortoped a tvrdí, že vaše chůze je způsobena artrózou kyčelního kloubu. Já jsem neurolog a domnívám se, že vaši chůzi ovlivňuje zánět sedacího nervu.
 
KDYŽ SE DĚLAJÍ MIMINKA A JINÉ VĚCI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 listopad 2015
Avram vleze do kostela s jarmulkou na hlavě, vytáhne talit a začne se chystat k modlitbě. Kněz ho zpozoruje a pronese u oltáře:"Prosím všechny nekřesťany, aby opustili kostel." Avram nic, začíná se modlit. Kněz už poněkud zvýšeným tónem zopakuje svou prosbu.  Avram opět nic. Kněz už se naštve, dojde k Avramovi a velmi hlasitě pronese:"Všichni Židé prosím opustí kostel!!"
 
DĚTIČKY JSOU POKLAD ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2015
Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má napsáno od paní učitelky: "Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty, mohla byste s ním o tom promluvit?" Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede ho po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: „Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu. "Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji. "Teď sundej moji sukni."
 
HÁDEJ, HÁDEJ HADAČI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2015
Zas něco pro fajnšmekry - mj. jak já vás, kteří to zkoušíte, luštíte a vyluštíte, obdivuju... Jestli něco mi v životě vadilo, tak to bylo právě cokoliv s čísly. Ať to byla matika, fyzika, zeměpis, dějepis... Vzpomínám si, že než jsem se dokázala naučit v dějáku nějaké to datum, tak už v příští hodině bylo všechno jinak - válka, kterou jsem si zapamatovala, mezitím skončila, v literatuře jsem nevěděla ani jedno narození či úmrtí... Nic. Zhola nic mi do hlavy nelezlo. Jak jsem dokázala odmaturovat, to dodnes nechápu :-))) 
 
HÁDANKA Z VYŠŠÍ DÍVČÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 listopad 2015

Ahoj Dani, ahoj kudlanky a kudlani - k těm hádankám - nabízím vám MontyHalluv problém, možná by to mohlo rozpoutat docela slušnej debatní rachot. Jeho správné řešení totiž zdánlivě tolik odporuje selskému rozumu, že vždycky lidí rozčílí :-). Dokonce ani po zaznění správného řešení spousta lidí nebude věřit tomu, že to tak skutečně je. Zadání přepisuju raději zcela přesně, protože záleží na každém slovíčku (není to jen taková obyčejná hádanka, souvisí to s teorií rozhodování).


 

 
JEN PÁR MINUT ... A UŽ TO VÍTE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 říjen 2015
Hádanka stejně jako křížovka má dlouhou historii a tradici. I když každý národ má ve své lidové slovesnosti různé žertovné či vtipné hádanky, Češi a Slováci jsou v oblasti hádanek ve světě naprosto výjimeční. Hádanka není u nás jen zábavou, ale i zdrojem poučení, duševním sportem a v Česku a na Slovensku opravdovým uměním. Tak - a teď tedy pár lehooooounkých...
 
JE TO RELATIVNÍ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Večer jdou dva kamarádi z divadla. Na ulici dojdou velmi přitažlivou dívku, krásně oblečenou. Jeden se otočí k druhému a řekne "Za noc s ní bych byl ochoten dát 500 dolarů". K jejich překvapení dívka poznámku zaslechne a řekne: "Tak to beru". Muž ji doprovodí domů a stráví s ní noc. Ráno jí dá 250 dolarů. Ona žádá zbytek a vyhrožuje, že to dá k soudu. On se jí vysměje: "To jsem zvědav jak to u soudu podáš".

 
V SOBOTU ŠATY DOLŮ, DÁMY! PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Vážené přítelkyně, ženy, dívky - máte nyní možnost projevit svou odhodlanost a prokázat - že jste statečné Češky,  ochotné se pro naši vlast i svléknout... Jedině díky vašemu statečnému činu se hned a nejednou podaří poznat, chytit a z naší společnosti eliminovat  - všechny nebezpečné vražedné teroristy:

 
NA KONEC TÝDNE NĚCO LEHKÉHO PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 říjen 2015

Ano, po té celotýdenní "fušce" patří  trochu odlehčení. Jednak tu tedy máte docela zajímavou početní hádanku - a heč, žádné vyřešení vám tu nedám, zkuste si poradit sami, protože jak vím, tak jste chytřejší než leckteré příslovečné opice - a pak nádavkem jednu logickou. Ale ta je taky moooc lehká, takže vás nebudu urážet správnou odpovědí. Závěrem pak pár fórků. Pokud vy nějaký hezký znáte, tak sem s ním!!! Případně, znáte nějakou hádanku? Tak sem s ní!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 657
[CNW:Counter]