O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

TOALETNĚ-RYCHLOSTNÍ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červenec 2016
Krásný den, neděle dopoledne, výborná nálada a vyklizená Praha. Já jedu od Letenskýho tunelu do Holešovic a jelikož jsem byl na nábřeží takřka sám a ani lidi se tam nepotulovali - nějak mě to vzalo a já za to zatáhnul... A fest. Podjel jsem poslední most a před Hlávkovým mostem jsem tam měl už okolo 130.
 
PÁR SPRÁVNEJCH FÓRŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2016
Kohn přijde do synagogy bez klobouku. Přiběhne k němu rabín a nemilosrdně ho napomene: "Kohne, jak můžeš něco takového udělat? Nevíš snad, že je to velký hřích, přijít do chrámu bez klobouku? To je to samé, jako kdybys souložil s manželkou přítele." Kohn se zasměje: "Není to totéž, rabíne. Z osobní zkušenosti vám to mohu potvrdit - vyzkoušel jsem to."
 
TOHLE URČITĚ UHODNETE... DOUFÁM :-))) PDF Tisk E-mail
Středa, 08 červen 2016
V Shakespearově Benátském kupci vystupuje dívka Porcie a ta má tři skříňky - zlatou, stříbrnou a olověnou. V jedné z nich je Porciina podobizna. Kdo se uchází o její ruku, musí určit, ve které skříňce podobizna je. Pokud má štěstí (nebo je tak chytrý), a uhodne, smí se s ní oženit. Na víku každé skříňky je nápis, který má nápadníkovi při volbě pomoci.
 
PŘÍSLOVÍ - 2, TENTOKRÁT O NÁS PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016
Tím o nás, myslím tentokrát výhradně nás, maminky, tedy ty člověky, kteří stoprocentně vědí, že dotyčné dítko je jejich. Nojo, no... Je to nesmírně zajímavé a složité, ten přerod, jak se z nějaké divoké střapatky najednou stane zodpovědná maminka. Ano, uznávám, že ne každá je zodpovědná, však o tom by mohly vypovídat děti v dětských domovech, děti opuštěné, i děti z diagnosťáků.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 103 PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2016
„Máš sílu jako býk“, se někdy říká. Ale také „máš sílu jako ...“. Místo několika teček doplňte jméno muže, ukryté v dnešní hádance. Starší ročníky nebudou asi dlouho váhat, ovšem mladším už dá hádanka zřejmě trochu přemýšlení. Náš známý-neznámý se narodil 18. května 1879 v obci Kajhamek (dnes součást Křečhoře u Kolína).
 
JAK MOC UMÍTE POČÍTAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 květen 2016
Trochu mi to připomíná ten televizní pořad, ve kterém dospělí soutěží s dětmi do páté třídy... Tak - zas až tak bych vás nepodceňovala... (I když pokud se jedná konkrétně o počty, stěží bych asi absolvovala druhou obecnou). Tentokrát jsem "zavadila" o příklady, které se řeší sice na základce, ale také už stojí za to... Uvidíme, jak se s tím poperete vy. Klidně to pište do komentářů - osobně si nemyslím, že tam bude tolik příspěvků, jak pod tématy jinými. :-)))
 
AUTÍČKA - AUTA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2016
Policista staví: „Pane řidiči, jak mi vysvětlíte, že vám nesvítí zadní světla?” Řidič vyběhne, klekne na zem a začne tlouct hlavou o zem a naříkat. Policista ho uklidňuje: „Přece se nebudete rozčilovat pro takovou maličkost.” „Maličkost? Přívěs, žena, děti, tchýně - a vy řeknete - maličkost!”
 
KDO JE TU NEJCHYTŘEJŠÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2016
No, jistě pes, alespoň dnes... Určitě se mnou všichni opsovaní lidé budou souhlasit, že pes je to nejlepší, co je v životě potkalo. Nehádá se, nevyčítá, ať přijdete, kdy přijdete, vždy vás láskyplně vítá. Jemu nesmrdíte, nevyčítá vám těch pár kileček nadváhy, vezme zavděk vším, co mu předložíte (tedy, pokud vytrváte, až bude pořádně hladovej), má vás rád bezvýhrad.
 
JSEM SVŮJ DĚDEČEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Než vám dám dnešní hádanku, tak nejprve takové malé naladění jedním hezkým vtípkem... Jeden doktor na stáži navštívil místo zvané honosně mentální institut a ptá se jednoho pacienta: "Jak jste se sem dostal? Jaká je povaha vaší nemoci?"  "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru."  
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 666
[CNW:Counter]