O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

TAK JAK TO VLASTNĚ JE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Máte rádi hádanky. (Já vím, že také hádanice, ale dnes zůstaneme raději u hádanek.) Jedna je docela rafinovaná, druhá je lehčí a to třetí - to vlastně ani hádanka není. To je jen takový bonus a spíš pobídka, abyste také něco přidali - vzpomenete-li si... A závěrem - dvě logické. Ty jsou ale lehounké jak sněhová pusinka - abych zůstala u Vánoc.
 
O ČERVENÉ KARKULCE (TROŠKU JINAK..) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Je konec týdne, milé děti, a protože jste byly hodné, hezky klikaly, zas tak moc sprostě se nahádaly, takže vše proběhlo téměř předpisově, dávám vám sem pro zvýšení kulturní úrovně jednu půvabnou pohádku. Nevím sice, kdo ji tak zprznil, ale pevně doufám, že něco vyloudí: váš úsměv na rtech, příšerný komentář, blokování rubriky... A nebo přeposlání dál?
 
VÁNOČNÍ CUKROVÍ (TROCHU JINAK) PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 prosinec 2015
Chtěl bych vám všem - tedy všem ženám - předat recept na báječné vánoční cukroví, který jsem dostal e-mailem. Dost možná, že některá to znáte, že něco podobného, jako se v návodu popisuje, máte také zažité. Nebo snad všechny kmitáte jako vánky a za vámi zůstavají mísy vonného lahodného cukroví, aniž byste se sebeméně unavily?
 
SE SMÍCHEM JDE VŠECHNO LÍP PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2015
Jde pán po ulici takovým pomalým, poměrně širokým krokem, a za ním vzrušeně diskutuji dva jiní pánové. Po chvíli ho předejdou a jeden z těch dvou se ptá: "Promiňte pane, sledujeme vás už chvíli a nemůžeme se s kolegou shodnout. Kolega je ortoped a tvrdí, že vaše chůze je způsobena artrózou kyčelního kloubu. Já jsem neurolog a domnívám se, že vaši chůzi ovlivňuje zánět sedacího nervu.
 
KDYŽ SE DĚLAJÍ MIMINKA A JINÉ VĚCI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 listopad 2015
Avram vleze do kostela s jarmulkou na hlavě, vytáhne talit a začne se chystat k modlitbě. Kněz ho zpozoruje a pronese u oltáře:"Prosím všechny nekřesťany, aby opustili kostel." Avram nic, začíná se modlit. Kněz už poněkud zvýšeným tónem zopakuje svou prosbu.  Avram opět nic. Kněz už se naštve, dojde k Avramovi a velmi hlasitě pronese:"Všichni Židé prosím opustí kostel!!"
 
DĚTIČKY JSOU POKLAD ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2015
Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má napsáno od paní učitelky: "Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty, mohla byste s ním o tom promluvit?" Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede ho po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: „Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu. "Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji. "Teď sundej moji sukni."
 
HÁDEJ, HÁDEJ HADAČI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2015
Zas něco pro fajnšmekry - mj. jak já vás, kteří to zkoušíte, luštíte a vyluštíte, obdivuju... Jestli něco mi v životě vadilo, tak to bylo právě cokoliv s čísly. Ať to byla matika, fyzika, zeměpis, dějepis... Vzpomínám si, že než jsem se dokázala naučit v dějáku nějaké to datum, tak už v příští hodině bylo všechno jinak - válka, kterou jsem si zapamatovala, mezitím skončila, v literatuře jsem nevěděla ani jedno narození či úmrtí... Nic. Zhola nic mi do hlavy nelezlo. Jak jsem dokázala odmaturovat, to dodnes nechápu :-))) 
 
HÁDANKA Z VYŠŠÍ DÍVČÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 listopad 2015

Ahoj Dani, ahoj kudlanky a kudlani - k těm hádankám - nabízím vám MontyHalluv problém, možná by to mohlo rozpoutat docela slušnej debatní rachot. Jeho správné řešení totiž zdánlivě tolik odporuje selskému rozumu, že vždycky lidí rozčílí :-). Dokonce ani po zaznění správného řešení spousta lidí nebude věřit tomu, že to tak skutečně je. Zadání přepisuju raději zcela přesně, protože záleží na každém slovíčku (není to jen taková obyčejná hádanka, souvisí to s teorií rozhodování).


 

 
JEN PÁR MINUT ... A UŽ TO VÍTE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 říjen 2015
Hádanka stejně jako křížovka má dlouhou historii a tradici. I když každý národ má ve své lidové slovesnosti různé žertovné či vtipné hádanky, Češi a Slováci jsou v oblasti hádanek ve světě naprosto výjimeční. Hádanka není u nás jen zábavou, ale i zdrojem poučení, duševním sportem a v Česku a na Slovensku opravdovým uměním. Tak - a teď tedy pár lehooooounkých...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 647
[CNW:Counter]