O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 94 PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 srpen 2014
Při loňských toulkách Prahou jsem na úpatí Petřína, ve Vlašské ulici, narazila na krásný domek ukrytý uprostřed zahrady. Žil v něm jeden z našich známých malířů, od jehož smrti uplyne v těchto dnech rovných třicet let. Náš neznámý se narodil 14. 11.1901 v Kladně do umělecky založené rodiny. Otec byl profesorem kreslení na reálném gymnáziu a maminka pocházela z rodiny řezbářů a sochařů. 
 
TAK TROCHU ČERNÝ HUMOR PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2014

Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž. Jdou dál a opět kolem nich profrčí bezhlavý chlap na motorce. Když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říká tomu druhému: Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
 
BONMOTY Z VIRTUÁLNÍ SFÉRY PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2014
Wikipedie nám říká, že bonmot  lze vyložit jako vtipné slovo, vtip, rčení nebo také úsloví. U nás je svými bonmoty nejznámější prezident Zeman (ale věřím, že je plno dalších vtipných lidí, kteří pouze nejsou tak známi). Jinak současný Zeman je stále ten stejný, který v 90. letech objížděl zem, sliboval akci Čisté ruce a 150 tisíc zavřených tunelářů a jeho Zemák mu řídil Šlouf...
 
PÁR VETCHÝCH "4" O MILOVÁNÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014
Půvabná mladičká Francouzka navštívila New York. Právě v den, kdy jí vypršelo vízum, zjistila, že je bez peněz. Byla v zoufalém postavení, protože neměla peníze na zpáteční cestu, a tu potkala statného námořníka, který ji učinil lákavou nabídku: "Moje loď odjíždí dnes večer. Já vás propašuji na loď, ukryji vás, seženu matraci, deky a budu vás zásobovat potravinami. Nebude vás to stát nic jiného, než trochu lásky."
 
FOTŘÍK - 31 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 květen 2014
Od doby, co se Čeněk narodil, uběhla již nějaká doba, a tedy je více než pravděpodobné, že za tu dobu, co je na světě a co ho provázím životem já (coby mentor, učitel, otec a parťák těsně před selháním organismu vlivem spánkového deficitu), umí již víc věcí než jenom řvát, nespat, řvát, deklasovat plínky, opět řvát a sem tam něco bezcílně sníst. Jeho vývoj po všech stránkách je patrný a každým dnem své dovednosti zlepšuje.
 
PRACUJ PILNĚ, MILUJ CTNOST... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 květen 2014

Pracuje pokrývač linolea v jednom větším domě. Pokrývá podlahu vstupní haly. Když práci po několika hodinách dokončí, chce si po dobře odvedené práci zapálit, ale ne a ne najít cigarety.  Najednou uvidí uprostřed místnosti na linu malou vybouleninku. Říká si: "Přece to nebudu kvůli cigaretám celý předělávat..." A tak vezme kladivo, zatluče vybouleninku a vše je, jak má být.

 

 
STARÝ DOBRÝ ŘETĚZOVÝ E-MAIL PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 květen 2014
(Ještě dostáváte někdo řetzové e-maily? Já už ne, heč. Ale tenhle se mi docela líbil!)  Můžeš jenom získat!!! Jednoduše pošli kopii tohoto textu svým sedmi nejlepším kamaradům, kteří jsou zrovna takoví "vostří hoši" jako ty. Před odesláním připiš svoje jméno na poslední místo seznamu na konci tohoto mailu a první jméno škrtni.
 
ZDRAVÍČKO ZDRAVÍ... TO PŘEDEVŠÍM PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 duben 2014
Dnes si dáme pár vtípků o zdraví... Jjestlipak tedy víte, jaký je rozdíl mezi internistou, chirurgem, psychiatrem a patologem? Internista něco ví, ale nic neumí. Chirurg nic neví, ale umí všechno. Psychiatr nic neví a nic neumí, ale má pro všechno pochopení. No, a patolog ví všechno, umí všechno, ale přichází vždycky až poslední....
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 93 PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 duben 2014
Pomalu se blíží doba závěru studia maturantů a do ulic vyrazí horda studentů, více či méně vtipně žebrajících na svůj rozlučkový alkoholický dýchánek. Někdo jim dá, někdo je pošle dál - podle toho, jak se rozjařená mládež chová a jakou má "přepadený" zrovna náladu. Je to tradice poměrně nová, a snad ta letošní bude nejméně tak vkusná, jako to loňská, kdy mi zahráli i zazpívali pod okýnkem... 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 607
[CNW:Counter]