O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 99 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 duben 2015
Vážené a milé ježibaby, čarodějnice, sůvy, holky na koštěti, luxu či na flešce - tedy, ať lítáte či ulítáváte na čemkoli - připravila jsem pro vás dnes jedno rozverné hádáníčko. A protože je dnešní noc jedině naše, svátek, kdy jsme my ty skutečně "IN" - i když nás ti mužští pacholci upalují a upalují už staletí - tak my se nedáme!!! Jo - a proto žádnej obrázek nějaké ženské s hadími vlasy, atd.... Dávám sem jednoho pěkného chlapáka - a vy už jen luštěte, co je na tom druhém obrázku jinak - resp. co tam chybí... :-)))
 
ČERNÉ VTÍPKY NEJEN O VAŘENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2015
Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa. “Vypadni” zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta. Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká: “uvařila jsem výborný gulášek, jen pro tebe,” a nabere mu plný talíř.
 
TAK ZAS PÁR VTÍPKŮ NA VÍKEND... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2015
Mladá krásná žena najde zálibu v zahradničení. Na své zahradě tráví celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam roste a všemu se pod jejíma starostlivýma rukama daří, jen rajčata stále stávkují a žena neví, jak to udělat, aby se plody konečně začervenaly. Vyrazí proto pro radu k sousedovi, jehož rajčata jsou nejčervenější, největší a nejhezčí v celém širokém okolí.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 98 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 březen 2015
Už dlouho jsme tu neměli hádanky typu "Najdi pět rozdílů", tak jsem, coby čerstvý člen světového sdružení KNPNČ (Kdo nemá psa, není člověkem), honem jednu vyrobila. Musím se pochlubit několika úspěchy, tedy ne mými: Kayo už dokonce jednou zvedl úspěšně nožičku u stromu, nebojí se psů desetkrát velkých - na rozdíl ode mne, a dokonce byl dnes asi půl hodiny "puštěn ze řetězu". Potkali jsme totiž paní s pidijozefčíkem, který byl na volno, stár 6 měsíců, a velmi, velmi se družili. A protože jsem se nechtěla neustále rozmotávat z vodítka, riskla jsem to. Lidi - tohle by se mělo ordinovat místo antidepresiv...
 
TY ZATRACENÝ KUKAČKY ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 únor 2015
Následující textík jsem dostala od Pepy Kouby z Kanady. Mám takový pocit, že jsem něco podobného před léty už četla ( je to opravdu vtipné), jenže - tenkrát se nejednalo v hlavní roli o naše něžné pohlaví, ale o muže, tedy o "šikovného manžela".
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 97 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 leden 2015
Dnes si v hádankách nepřipomeneme žádné výročí. Muž, kterého jsem dnes zařadila, je mému srdci milý, už dlouho se chystám dát ho do hádanek. Tento vitální pán se narodil 30. listopadu 1925 v Kelči na Vsetínsku do učitelské rodiny. Už jako malý čtyřletý klučina „přičichl“ zásluhou tatínka k filmu. Jeho otec, činovník Sokola, totiž na vlastní náklady zakoupil promítací přístroj a promítal filmy v tamní sokolovně.
 
VYZKOUŠEJTE SI SVOU ŠIKOVNOST A ZNALOSTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 prosinec 2014
První testík je v podstatě "sportovní" - musíte se při něm trošku hýbat. A - pokud to, co bude níže psáno, opravdu dokážete - jste génius! Protože takových je vás málo, nebo spíše nikdo… Úkol je to zdánlivě jednoduchý, ale ač ho budete zkoušet deset, dvacet i vícekrát, s největší pravděpodobností se vám to nepovede. Nebo že by přece jen? Potřebujete k němu jen židli, svoji pravou ruku, pravou nohu…
 
ČEŠTINA JE JAZYK VTIPNÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 prosinec 2014

Objevila jsem rozkošný web - Čeština 2.0 - což je slangový slovník, který vytvářejí sami uživatelé. Přidávají neotřelá, nová či prostě jen zajímavá slova ze všech zákoutí mateřského jazyka. Čeština 2.0 vznikla v roce 2008, abyste se dozvěděli, jak se v Česku také mluví... Vybrala jsem namátkou deset z nich - zkuste si, zda uhodnete, co které znamená. Pro jistotu správná vysvětlení najdete zde.
 
PROBLÉM TAK TROCHU CHLUPATÝ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 listopad 2014
V irském Dublinu pláče na kostelních schodech malý chlapec. Uvidí ho kostelník a ptá se ho: "Co se ti stalo, chlapečku?" "Umřela mi máma," odpovídá chlapec plačtivě. "Ale to je mi líto," říká kostelník, "nechceš jít dovnitř, za otcem O'Reillym?"
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 621
[CNW:Counter]