O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 leden 2014

Dostala jsem hezké přání od Pepy Kouby, který - jak si jistě všichni vzpomínáte, v několika pokračováních popisoval své rozverné zážitky z horské chaty - a že stály za to... Nyní žije už dlouhou dobu  v Kanadě, ale věřím, že částí svého srdce je stále Čechem. Tak se spolu s ním zasmějte...

 
HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2013

Je to stále těžší a těžší – hledat hádanky vtipné, milé a přeci zas ne moc lehké… (To, co já neuhodnu, pro vás je hračka, ach jo...) Nejprve se tedy přeneseme do velkého světa. Jste majiteli zcela nového, obrovského hotelu na jednom nádherném ostrově v Tichomoří. V hotelu je rovných sto pokojů. Jejich dveře je potřeba označit čísly. Rozhodli jste se, že čísla budou namalována vlastnoručně panem písmomalířem.

 
VÁNOCE VESELE I DRSNĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 prosinec 2013

Malý, pětiletý chlapeček se ptá maminky: „Mami, mami, co dostanu letos na Vánoce?”  „No, to máš tak,” odvětí matka, „zlobil jsi a nedostaneš vůbec nic. Leda že bys napsal Ježíškovi, že budeš celý příští rok hodný.”    Chlapeček se tedy zavře do pokoje, vezme papír a pero a začne psát: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští rok hodný...” Chvíli na to kouká, pak to roztrhá a začne znovu: „Milý Ježíšku, slibuji ti, že budu celý příští měsíc hodný...”

 
POZAPOMENUTÁ SLOVA PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 prosinec 2013

Přestože se objevuje stále více moderních pohádek, které obracejí dětskou fantazii k současnému světu, těší se starší klasické pohádky stále velké oblibě. To však nese i některé problémy pro rodiče a prarodiče - musí dětem vysvětlovat význam některých pozapomenutých slov... Tak schválně - jak byste obstáli vy?

 
DĚSNÁ KRAVINA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 prosinec 2013

Občas, jako všichni, dostanu mezi všemi těmi spamy i nějakou bláznivinu. Tohle, co vám tu taky předložím, respektive jen odkaz na to, si snad ani neotevírejte :-)))))))))) Jo, pokud počítadlo máte beze zvuku, tak byste byli namydlený, u toho musí být zvuk... A - nekamenujte mne, prosím :-)))))))) Já vám to fakt nevnucuju :-))))))))

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM - 16. - 22. 12. PDF Tisk E-mail
Středa, 18 prosinec 2013

Dny nabité shonem, emocemi, dny, které jsou už dlouhé věky plné pověr, kouzel, tajemných předpovědí. Dny plné sváteční atmosféry, nákupů, pečení cukroví a návštěvy Vánočních trhů. A - bohužel, v tom chladném, vlhkém, klouzavě nebezpečném počasí i dny velice nebezpečné... Zamrazí mě, když slyším o všech těch silničních nehodách, které svým smutkem tvoří protiváhu šťastným dnům. Lidi, spěchejte pomaleji...

 
VÍTE, PROČ SE ŘÍKÁ...? 6 PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 prosinec 2013

Dnešní téma je opravdu příznačné - venku je kosa, že by psa nevyhnal... O té kose, a proč je spojována se zimou, případně s daleko nepříjemnějšími záležitostmi, si povíme dneska.  V minulosti tento domácí nástroj  bčas sloužil také coby drsná sečná zbraň, zejména v době selských bouří nebo za husitských válek.

 
HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2013

OK, tak minulá hádanka byla pro vás prkotinou, dobře, chytrolíni :-))) Tak dnes trošku přitvrdím. Uvidíme, jak se vám povede... I když - Kudlanku chodí číst velmi chytří lidé, to jsem se už přesvědčila podle komentářů, takže je možné, že i tady jsem nasadila laťku ještě nízko....

 
VŠEHOCHUŤ NA VÍKEND PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2013

Dvě irské jeptišky přistály v Americe po dlouhé cestě lodí a jedna povídá druhé: „Slyšela jsem, že v téhle zemi jedí lidé psy.“ A ta druhá říká: „Je to sice divné, ale když jsme se rozhodly žít v této zemi, tak musíme jíst to, co jedí Američané.“ Jen co opustily přístav, šly k prvnímu pouličnímu prodavači, který měl na vozíku napsáno: HOT DOGS.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 590
[CNW:Counter]