O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

NĚCO NA ZUB PRO MALÉ KOLEDNÍKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Velikonoce za rohem, všechny pečlivé hospodyňky zdobí domácnost rozkvetlými nebo zelenými proutky (což tedy letos nejsou moc poslové jara, když zuřivě raší už od ledna) a rychle chystají něco na zub. Pokud jde o sladké pečení, klasikou jsou beránci a zajíci z třeného těsta s rozinkami, sladké kynuté mazance, jidáše, případně zaplétané věnce...
 
GULÁŠEK PODLE VLADIMÍRA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2016
Vladimír KroupaJá snad neznám chlapa, co by neměl rád guláš. Znám plno chlapů, co ho umí vařit. Znám jich ale i plno, co ho uvařit neumí. Guláš, jak známo, patří, takříkajíc k „rodinnému stříbru" a tak se recepty na něj dědí z generace na generaci. Zdědil jsem ho po babičce a dělám ho docela jednoduše - žádné extrabuřty... Uznávám obecně známý fakt, že nejlepší je ten z hovězí kližky.
 
VYNIKAJÍCÍ TVAROHOVÉ ROHLÍČKY PDF Tisk E-mail
Středa, 09 březen 2016
Tyhle rohlíčky dost možná znáte, já se je rozhodla upéci právě dnes. Recept koluje internetem a po kamarádkách, já ho dostala nezávisle od jedné kamarádky a současně i od dcery - obě mi ho vřele doporučovaly. 
 
VŠECHNO O ZAPÉKÁNÍ OD FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 březen 2016
Dáte si s chutí jídlo, které je zapečené se sýrem? Jídlo, které na povrchu ještě bublá pod tíhou posledních horkých dojmů z trouby? Které má tu nejkrásnější zlatavou zapečenou barvu a které voní po celé kuchyni? Které, když do něj konečně zakrojíte, dělá ta krásná tahavá sýrová vlákna? Troufale budu předpokládat, že ano.
 
NEMUSÍ BÝT MALOVANÝ, STAČÍ BÍLÝ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 únor 2016
Kolik se může sníst vajec „na posezení“? Dříve panoval názor, že by se mělo sníst jedno vejce denně. Od toho ale už výživoví poradci upustili. Vajíčka totiž patří mezi alergeny, především u dětí. Jsou ale zdrojem vitamínů A, celého komplexu B, D, E a K. Vejce zároveň obsahují fosfor, železo, síru a vápník.
 
ZÁKLADNÍ NÁVOD NA DUŠENOU RÝŽI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Vím, že spousta lidí dávno ví, jak uvařit rýži. Ale další spousta lidí to vůbec neví. Vím to, protože mi to svěřujete ve svých e-mailech. Dnešní článek je tu tedy na pomoc té druhé jmenované spoustě lidí. Mým cílem je naučit vás uvařit dokonalou, nadýchanou, voňavou rýži. Takovou, na kterou se budete moci kdykoli spolehnout a se kterou se budete moci kdykoli pochlubit.
 
FLORENTÝNKA S CHŘIPKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Už pár dní se mi honí hlavou všechno možné, jen ne myšlenky na jídlo a na vaření. Někde jsem potkala chřipku a od té doby si děláme společnost. Jako společník je tahle chřipka dost vyčerpávající, nenechá mě ani chvíli odskočit si k něčemu důležitějšímu, užitečnějšímu, přínosnějšímu. Nutí mě věnovat se jen jí, rýmě, kašli, teploměru a vaření čaje. Pohlcuje veškerou mou fyzickou i duševní kapacitu. (pozn. red.: Já fakt nevím, jak je to možné, ale asi se to od Florentýnky přeneslo na Jižní Město. Jsem na tom totiž stejně…)
 
PŘÍRODNÍ ŘÍZEK PODLE FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2016
Přírodní řízek rozhodně patří k základním kuchařským dovednostem. Sám o sobě potěší všechny strávníky, kteří holdují masu, a pro kuchaře je východiskem k dušeným plátkům masa s nejrůzněji ochucenými omáčkami. Dobrý přírodní řízek je zlatavý, měkký, radost pohledět, a podává se s omáčkou, která je též zlatavá a zahuštěná tak akorát, tedy též radost pohledět.
 
JE LIBO OVÁREK? PDF Tisk E-mail
Středa, 27 leden 2016
Leden se blíží ke svému konci, dozněly poslední petardy, z oken a zahrad zmizela světýlka vánoční výzdoby a u kontejnerů smutně postávají opadané kostry stromečků, které nám dělaly v pokojích radost o vánočních časech. Blíží se únor a jsou tu oslavy Masopustu. Název Masopust je zavádějící, oslavy začínají na Tři krále a končí Popeleční středou a v té době se můžete nacpat masa až k prasknutí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 428
[CNW:Counter]