O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

FLORENTÝNA DĚLÁ DOBRÉ MOJITO PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 srpen 2016
Asi znáte ty letní večerní chvilky, kdy si sednete na terasu, na balkon nebo aspoň otevřete všechna okna, odhodíte mikiny a svetry, nohy umístíte do zvýšené polohy, chytnete za ruku osobu vám blízkou a sborově si řeknete, že by to chtělo něco chladivého do sklenky. Srkání brčkem nikdy nezní tak dobře, jako při pohledu na řvoucí západ slunce (ok, možná ještě v Karibiku u bazénu, jehož zadní stěna plynule splývá s mořem).
 
MASO PEČENÉ V JÁMĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 srpen 2016
Možná jste se i vy zúčastnili párty, kdy se nad ohněm na špízu opéká pořádný kus masa. Vypadá to lákavě, ale výsledkem občas bývá spálený povrch a polosyrový vnitřek. Ono mít stále na starosti oheň, případně hlídat několik hodin rošt, není zrovna činnost přinášející nepřeberné množství zábavy. Co tedy s velkým kusem masa, které se skoro nevejde do trouby?
 
KOMPOT Z MERUNĚK A CIBULEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 srpen 2016
Dámy, kamarádky, kuchařky a kuchařinky, mám k vám prosbu. Napsal mi kamarád, že by nesmírně rád - kompot z meruněk a cibulek, ana partes aequales, co do velikosti i množství. Mana nebeská. Že to jednou jedl, ale od té doby jsem to neviděl, nejed a nedostal, přestože nejedna pravila, že mu to z lásky udělá. Jenže - skutek utek. Jsa si vědom těkavosti této substance, nechtěl to z lásky, ale z oněch cibulek a meruněk. Ale prozatimní výsledek - Marnost, nic než marnost a trápení ducha.
 
KOMPOT Z VLAŠSKÝCH OŘECHŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2016
Vlašské ořechy jsou sice nejlepší čerstvé, respektive nedávno ve stavu zralém sesbírané a vyloupané, ale můžeme je také zavářet, a to buď vyloupaná vlašská jádra - tedy zralá, čímž se zamezí jejich červivění, plesnivění a jakémukoli jinému možnému poškození,  nebo ještě zelené nedozrálé plody.  Ze těchto ořechů, ještě pod zelenou slupkou, s nevyvinutou měkkou skořápkou, kterou lze snadno propíchat silnější jehlou, můžeme připravit vynikající kompot.
 
OŘECHOVICE - SVATOJÁNSKÝ LIKÉR PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2016
Podlehla jsem "alkoholovému mámení". No, spíš jsem jen chtěla vyzkoušet, co se všechno dá s vlašskými ořechy podniknout. Tedy mimo toho, že je vyloupeme a sníme, případně přidáme do štrůdlu, či do nějakého jiného vaření či pečení. Po listování internetem jsem se rozhodla vyzkoušet "liguére" i kompot...
 
ČOČKOVÉ CURRY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2016
Čočka, známá a dobrá luštěnina,  je velmi zdravá a dokáže zasytit bez přemíry kalorií. A protože obsahuje mnoho bílkovin a esenciálních aminokyselin, je i dobrou alternativou masa. Má vysoký obsah vitaminů skupiny B, fosforu, hořčíku, vápníku, síry, železa, draslíku a selenu. Obsahuje také enzymy, organické kyseliny a lecitin. A mohla bych pokračovat :-)))
 
DOMÁCÍ ZMRZLINA PODLE FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2016
Abychom se pohybovali na stejné myšlenkové vlně, prozradím vám, co považuju za dobrou zmrzlinu. Když zmrzlina při výrobě postupně tuhne pod bodem mrazu, potřebuje, aby s ní bylo neustále promícháváno, protože jen tak se neutvoří velké krystalky vody. Čím lépe a častěji se míchá, tím menší krystalky a tím hebčí a hladší pocit budete mít v ústech.
 
GRILOVANÁ ZELENINA PODLE FLO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červen 2016
Kdo chce být jen trochu moderní, už je hrdým majitelem grilu. Ti největší borci z něj každý rok na jaře ometou pavučiny, pořádně ho rozpálí, usuší si na něm pár plátků kuřecího masa, opečou dočerna dvě klobásky nebo Pepu v alobalu a po zbytek sezóny na něj ochotně zapomenou – tedy pokud není v dosahu někdo, komu by bylo záhodno demonstrovat míru moderní vybavenosti této domácnosti a zběhlost pána domu v disciplíně grilování.
 
PŘÍRODNÍ LÉKY - 1 PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 červen 2016
Dnes vám nabídnu přírodní antibiotikum, které vám může pomoci od nepříjemných bakterií, které občas nepříjemně trápí vaši tělesnou schránku. Ano, za zdravého stavu vám nevadí, ale pokud se přemnoží, dovedou pěkně potrápit. Takže od některých infekcí si můžete pomoci následujícím lektvarem...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 429
[CNW:Counter]