O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

MEXICKÁ RÝŽE A TRIKY SE SEKANOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 srpen 2007

To jsem si jednou, už je to mnoho let, objednal na truckstopu sekanou s bramborovou kaší, tedy americký „meatloaf". Servírka, stará půvabná dáma v černých a přímo elegantních šatech, s krajkovou zástěrkou a krajkou ve vlasech (oblečení to na americkou servírku v podřadné restauraci dost neobvyklém), mne vzala kolem ramen, naklonila se a do ucha mi zašeptala:

 
SPAGHETTI ALLA PUTTANESCA PDF Tisk E-mail
Středa, 22 srpen 2007

Jsem líný a mlsný (báječná kombinace). Dnes vám nabízím recept na špagety, které dokáže kdokoli spáchat za 20 min. Existuje X receptů tohoto názvu, ale držme se toho, co je vyzkoušené. Tenhle opravdu ověřený (Jamie Olivier + italské zkušenosti) recept dokáže uspokojit i milovníka Itálie.

 
ALENKOMÁNIE A PEČENÍ NA SLANO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 srpen 2007

Jo, je to tak, myslím, že  nejvíc je na Kudlance Alenek. Alenek všeho druhu, stáří, rozměrů, států. Nevzpomenu si na všechny, tak mě nekamenujte... Aličko, štíhlounká, co máš už dvě velký děti, Alenko-studentko, co máš mimi, Alenko yukonská... tři holky, všechno kanadské Alenky.      

 
KUŘE NA ZELENINĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 srpen 2007

U kuřete pečeného na zelenině platí v podstatě ono okřídlené „kuře stokrát jinak", protože i obyčejné pečené kuře se dá v pekáči podložit nepřeberným množstvím kombinací různé zeleniny. Ze všech možných druhů běžné zeleniny bych si pod kuře netroufala šoupnout snad jenom rebarboru, ale nedivila bych se, kdyby někdo uměl upéct dobré kuře i na té rebarboře :o).

 
VIŠŇOVÁ BUBLANINA S CUKETOU A TVAROHEM PDF Tisk E-mail
Středa, 01 srpen 2007

Na zahradě jsem posbírala poslední zbytky krásně zralých a šťavnatých višní, cukety už zas rostou jako blázen neb je zrovna jejich sezóna… no a doma jsem pak dumala, co z těch višní spáchat dobrého (a pokud možno se zároveň taky nenápadně zbavit co největšího kusu cukety). Probrala jsem svou kuchařskou literaturu, nenašla nic, co by se mi zrovna hodilo -

 
VĚRUŠČINY SUŠENKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červenec 2007

Před časem se manžel stavoval pro nějakou drobnost u svého dobrého kamaráda. Jeho manželka Věrka zrovna pekla sušenky, tak mu jich pár zabalila, aby taky donesl ochutnat rodince o). Sušenky byly bezva, na můj vkus by mohly být malinko míň mastné, ale to je otázka názoru… Takže jsem nelenila a recept obratem z Věrky vyloudila a teď ho posílám i na Kudlu.

 
TĚSTOVINY S.... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červenec 2007

Asi každá domácnost má svoje osvědčené recepty a omáčky na těstoviny. U nás doma jsou už pár let trvalkou těstoviny s tuňákem. Je to recept manžela, někdy někde si ho přečetl nebo snad možná sám vymyslel, kdo ví. Já si vařím svoje recepty po svém, ale když v kuchyni kraluje manžel, tak jsou k večeři těstoviny s tuňákem nebo pizza, tu dělá taky bezvadnou o-))).

 
KACHNÍ PRSA PREZIDENT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 červenec 2007

Proč zrovna Prezident? Protože v Intersparu měli v akci máslíčka Président, á 8g, á 1,90 Kč - no nekupte to :-). (Když jsem tak četla pokračování receptu, který nám jak slíbila posílá "bb", vzpomněla jsem si bezděky na starou známou pohádku o tom, jak voják vařil polévku ze sekery. Znáte?

 
JIŽANSKÝ RENDLÍK PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 červenec 2007

Víte že máme chuťovou paměť? Tedy - nevím jak vy, ale já ji rozhodně mám. Stačí si vzpomenout a přímo cítím na jazyku chuť povidlových buchet a švestkových koláčů se žmolenkou, co je kdysi moje maminka pekávala k sobotním obědům. Vždycky mi připadá, že maminka mnohem lépe pekla než vařila; i když - její rajská je pro mne nezapomenutelná.

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 Následující > Konec >>

Výsledky 443 - 455 z 474
[CNW:Counter]