O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

LÁSKA Z ŘECKA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 říjen 2007

Zamilovala jsem se, joj lidičky, zamilovala jsem se na ostrově Thassos.  Řekové jsou srdeční, milí, temperamentní, jsou také známí tím, že rádi oslavují, což se neobejde bez spousty jídla, hudby a tance. A teď mám obrovský problém. Dá se to, co je řecké, nahradit českým? Musím se smířit s tím, že těžko...

 
O VAŘENÍ, MAĎARSKÉM PAK ZVLÁŠTĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2007

Jak si tak jezdím, a věřte mi že je to někdy (většinou) strašlivá nuda, snažím se myslet si na věci příjemné. No a co je příjemnějšího, než něco dobrého na zub. Někdy to dopadne tak, že honem volám Aničce, co má uvařit až přijedu, jindy, jako zrovna teď, je vaření spíš moje doména a - ne že by to nedokázala, ale nepustím ji k tomu...

 
CUKETY ZAS A ZNOVA PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

Dostala jsem od Kamilky dvě cukety a slavnostně prohlašuji, že to, co se mi z nich povedlo, bylo víc než super. Dokonce jsem přesvědčila i svého manžela-masožravce, abych ochutnal. A pak jsem jen bránila a bránila, aby mi kousek nechal :-))). Vřele doporučuju, kdo nemá svou "Kamilku", jistě je sežene někde v na trhu nebo v nějakém obchodě se zeleninou...

 
CUKETOVÁ HOŘČICE PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 září 2007

Cuketa, stejně jako ostatní tykve, má nízkou energetickou hodnotu; obsahuje 91% vody, vlákninu, něco málo sacharidů a dalších složek. Má bohatou skladbu minerálních látek. Obsahuje zvláště draslík, který vyplavuje z těla nadbytečnou vodu a soli. Má velmi málo sodíku,naopak mnoho fosforu, vápníku, hořčíku, obsahuje také železo, měď, fluor, zinek aj.

 
KEDLUBNOVÉ ZELÍ A DALŠÍ LAHŮDKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 září 2007

Jestliže máte problémy s trávením a díky tomu si nemůžete dopřát k pečenému masu a knedlíkům oblíbené nakládané zelí, máme pro Vás jinou variantu:   Kedlubny se nastrouhají na hrubším struhadle. Nastruhané kedlubny zalijeme horkou vodou, přidáme kmín a nezakryté za míchání vaříme do měkka.

 
PODZIMNÍ KOLÁČE - LINIE ZAPLÁČE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Prázdniny už za sebou zaklapávají dveře, papírnictví je mají naopak dokořán... Ano, je tu podzim, čas jablek a tady v Americe i čas tradičního jablečného koláče (Apple pie).  Podle všeho jich je zase úroda, tedy těch jablíček. Stejně tak se na zahrádkách vybarvují obrovské hlavy dýní, které čekají na čas Halloweenu a svou krátkou dobu slávy.  

 
MEXICKÁ RÝŽE A TRIKY SE SEKANOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 srpen 2007

To jsem si jednou, už je to mnoho let, objednal na truckstopu sekanou s bramborovou kaší, tedy americký „meatloaf". Servírka, stará půvabná dáma v černých a přímo elegantních šatech, s krajkovou zástěrkou a krajkou ve vlasech (oblečení to na americkou servírku v podřadné restauraci dost neobvyklém), mne vzala kolem ramen, naklonila se a do ucha mi zašeptala:

 
SPAGHETTI ALLA PUTTANESCA PDF Tisk E-mail
Středa, 22 srpen 2007

Jsem líný a mlsný (báječná kombinace). Dnes vám nabízím recept na špagety, které dokáže kdokoli spáchat za 20 min. Existuje X receptů tohoto názvu, ale držme se toho, co je vyzkoušené. Tenhle opravdu ověřený (Jamie Olivier + italské zkušenosti) recept dokáže uspokojit i milovníka Itálie.

 
ALENKOMÁNIE A PEČENÍ NA SLANO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 srpen 2007

Jo, je to tak, myslím, že  nejvíc je na Kudlance Alenek. Alenek všeho druhu, stáří, rozměrů, států. Nevzpomenu si na všechny, tak mě nekamenujte... Aličko, štíhlounká, co máš už dvě velký děti, Alenko-studentko, co máš mimi, Alenko yukonská... tři holky, všechno kanadské Alenky.      

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 Následující > Konec >>

Výsledky 391 - 403 z 428
[CNW:Counter]