O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

ARCHIV - DVOJNÁSOB NADÍVANÝ PES PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 září 2017

(Tenhle "recept" je deset let starý, a protože má i kouzelné komentáře z té doby, počtěte si, pobavte se, "vkročte do té dávné doby!") Znáte to všichni... Dítě nedá pokoj, dokud si na rodičích nevymrčí morče. Potom následuje koťátko a nakonec štěňátko. Dítě i zvířata rostou, dítě přichází do puberty a přestává se o ně starat. A tak zoufalý rodič shání morčeti zrní, kočičce ryby a psa chodí venčit - zatímco jeho zpovykaná šestnáctileté dcera tiše hlasitě souloží ve společných prostorách paneláku, konkrétně v kočárkárně.

 
ZELŇÁKY, ZELNÍKY A ZELENÉ PLACKY PDF Tisk E-mail
Středa, 13 září 2017
Taky patříte mezi tu větší skupinu lidí, kteří milují zelné placky, zelňáky a zelníky ve všech podobách? Ani mé city nebyly této náklonnosti ušetřeny. Co se dá dělat; takovému nutkání je třeba občas podlehnout, stoupnout si do kuchyně a příslušnou vášeň náležitě zkonzumovat. Možná si říkáte, proč píšu o zelí už teď, když je na krouhání a nakládání ještě čas. Inu, jak se to vezme.
 
ZÁZRAČNÍ DROBEČCI PDF Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2017
Související obrázekTahle malá semínka patří mezi nejstarší plodiny na světě. Jejich domovinou je Barma, Indie, Čína a především západní Afrika. Lidé dělají velkou chybu, že si je loupu, proto se připravují o cenné složky. Sladká ořechová aromatická chuť může být kombinovaná v různých potravinách. Žádná skála před ním nezůstane celá. U nás se jím zdobí pečivo. Ano, řeč je o sezamu, dvoumilimetrovém semínku, nejstarším koření na světě, ve kterém se ukrývá velká léčivá síla.
 
SUPER DŽEM Z BANÁNŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 srpen 2017

Výsledek obrázku pro banány pngJak jsem slíbila, tak udělám. Džem jsem udělala, postup nafotila, a protože mně i mým známým super chutnal a je super levný (! - v našich krajích dříve neuvěřitelné), nabízím vám ho všem ke zhotovení. Jo, ještě jsem zapomněla - je i super jednoduchý :-))), to se povede snad lautr každému...

 

 

 
QUESADILLA OD FLO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 srpen 2017
Jestliže jsem minule psala, že mexickou kuchyni znám jen z doslechu, budu v tom dnes s dovolením pokračovat. Před týdnem jsem rozebrala chilli con carne do posledního kousíčku masa a dnes vám taky dopřeju dobrý důvod křičet: to pálí! Jenomže tentokrát nebudou popáleniny jazyka způsobeny pálivými papričkami, nýbrž samou nedočkavostí. Jen málokdo dokáže počkat, až jídlo trochu vychladne.
 
RECEPT NA CHILLI OD FLO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Tento recept na Chilli con carne je pro 6-8 osob (čili pro 4 osoby nadvakrát, jednou zapečené, jednou třeba zabalené do tortilových placek s dalšími přísadami nebo jen tak s chlebem). Ostatně, ono záleží taky na tom, kdo jaký má hlad, věřím, že by se to dalo sníst i ve dvou :-)))
 
FLORENTÝNA - CHILLI CON CARNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Já vím, moji milí, že si u vás koleduju o upadnutí v nemilost, ale risknu to. Psát o jídle, které se podává teplé, klidně i zapečené pod grilem, a ještě navíc obsahuje pálivé chilli papričky, je ode mě o prázdninách troufalost nejvyššího stupně. Ale považte - jak dlouho jsem nenapsala nic o mase? Už je to hezká řádka týdnů. 
 
FLORENTÝNA - SVÍČKOVÁ KROK ZA KROKEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2017
Tak. doděláno, dotvořeno. Je tu sice už zase slušný horko, ale zatím opravdu jen slušný. Jen 32°C. Bude za pár jedna hodina, mám "celkom slušne zasvinená kamna", ale ambrosie s ambrosií jsou hotovy. Jen pro náhodou slova toho neznalé: Ambrosií jest zván pokrm bohů, jinak řečeno - povedla se mi fakt dobrá svíčková a tentokrát, poučena minulými zážitky, mám omáčky kotel. Tuhle omajdu vařím už léta, ale tentokrát jsem si vzala k srdci rady FLORENTÝNKY...
 
TĚSTOVINOVÝ SALÁT PODLE FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 červenec 2017
Moje děti zrovna prožívají bazénovou sezónu. Já ji s nimi sdílím zhruba do té míry, co mi stačí knížky na čtení. A jen do chvíle, než mě přepadne nejbližší malý hlad nebo chuť jet na výlet. Když však přede mnou někdo vysloví slovo bazén, první asociace, která mě ihned napadne, nejsou ani plavky, ani ručník, ani slunečník, ani lehátko, ani opalovací krém, ani zásoba knih na čtení, nýbrž těstovinový salát. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 424
[CNW:Counter]