O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

BRAMBORY PEČENÝ, BYLY SKVĚLE MAŠTĚNÝ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 březen 2008

Dostávám brambory od rodičů z Vysočiny - je jich stále dost, doma po ruce a hlavně zadarmo, takže v hubenějších časech před výplatou mnohdy přijdou vhod ;-) Tedy ne že bych proti nim jinak něco měla - některé úpravy jsou vynikající a když se nemusí ani loupat, nenajdete chybu. A to i v případech, kdy si je náhodou musíte kupovat.

 
PÓREK JE ZDRAVÝ (V KAŽDÉ PODOBĚ) PDF Tisk E-mail
Středa, 05 březen 2008

Ani byste nevěřili, jak roztodivné dotazy do poradny dostávám... Například nedávno mi přišel následující - a máte-li kdo nějaké další vysvětlení, prosím, abyste přispěli svou "troškou do mlýna". "Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu: vsadili jsem se s kamarádem, jak se správně kráji pórek. On tvrdí, že od konce, já zase že od kořínků. Rozsoudíte nás?"

 
SALÁT S ROZPEČENÝM HERMELÍNEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2008

Chuťové účinky sýru s ovocem jsou známy už několik desetiletí. Možná vám maminka občas doma připravila jednohubky z eidamu s kuličkami hroznového vína, možná jste už někdy ochutnali chlebíček s nivou, jablky a vlašskými ořechy. Určitě vás napadne ještě další vražedně návyková kombinace měkkého sýru s křupavými šťavnatými plody.

 
KOBLÍŽKY - OD Á DO Ž PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2008

Kromě mouky, dvou zapadlých vajíček a předem preventivně zmražené a v mrazáku zapomenuté kostičky droždí na ně téměř nic jiného nepotřebujete. Ať už máte svůj vlastní a jedinečný recept po babičce, na který jste si doposud netroufli, anebo hodláte zkusit štěstí s tímto návodem, úspěch vám přinese hlavně důkladné propracování těsta a neošizená olejová lázeň pro smažení.

 
ŽABÍ STEHÝNKA PDF Tisk E-mail
Středa, 30 leden 2008

Žabí stehýnka jsou v naší rodině velmi oblíbená. Dokonce i moje maminka, která nejí třeba králíka nebo jehněčí, je má ráda. A to už je co říct! V mrazáku máme vždy nějaký ten balíček stehýnek a není problém je připravit kdykoliv během roku. Jak na ně? Velmi jednoduše. Stehýnka necháme rozmrznout v lednici nebo je zmrzlá vložíme do směsi vody a mléka.

 
PLNĚNÉ PAPRIKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 leden 2008

Jak vysoko hodnotíte své šance, že se vám hned napoprvé podaří uvařit něco tak obávaného, jako jsou plněné papriky? Slyšela jsem na jejich adresu mnoho nevybíravých slov, zejména pak cosi o tom, že umí pomstychtivě popraskat a vydat svoji náplň napospas omáčce. Pojďme se na to ale podívat z druhé strany. Plněné papriky chutnají jedinečně.

 
KUŘÁTKO PODLE COLONELA SANDERSE PDF Tisk E-mail
Středa, 09 leden 2008

Jedním z nejslavnějších jídel vzniklých v Americe jsou beze sporu kousky kuřete smažené po jižansku - známé KFC. Tento předpis, obsahující tajnou směs dvanácti koření, je založen na tradiční přípravě kuřat černošskými kuchařkami na jižanských plantážích.

 
ERWTENSOEP - ANEB HRACHOVKA OD BÁRY PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2008

Ahoj lidičky a lidičkové, tak me napadlo, ze bychom si mohly/i uvarit neco dobreho, zdraveho a jednoducheho. Nejsem si jista, jestli jsme uz tento recept "nepublikovaly". Koukala jsem nazpatek, ale nic jsem nenasla. Pokud mate pocit, ze by se vam do jidelnicku hodil, snad by prisel vhod i tem vasim ostatnim ....

 
VYMĚNÍM: "ZN. VEJCE ZA OŘECHY" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2007

Velevážené Kudlanky, jdu na vás s otázkou. A i když tuším, že hlavu byste mi asi neukously, pro jistotu nejdu s prázdnou. Tak nejprve to moje: nedávno (no nedávno, koncem října) jsem čirou náhodou zabloudil na Ovocný trh a doslova tam zakopnul o právě tam probíhající International Chefs Day, tedy česky řečeno Mezinárodní den kuchařů.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 365 - 377 z 417
[CNW:Counter]