O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

VŠECHNO O SMAŽENÍ - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 prosinec 2014
Jak to vaří Florentýna: Dospělý člověk je často schopen svým chuťovým buňkám racionálně odůvodnit, že smažená jídla, ač tak dobrá, jsou pro jeho organismus vlastně nezdravá. Zkuste však někdy pozorovat dítě, kterak se láskyplně cpe hranolkami a smaženým řízkem. Znám mnoho rodičů, kteří smažené jídlo nenávidí, ale neznám jediné dítě, které by projevovalo stejnou antipatii.
 
JABKANCE PDF Tisk E-mail
Středa, 26 listopad 2014
Každý rok se v polovině listopadu koná tradiční Jabkancová pouť v České Třebové, před chalupou U kostelíčka. Jabkancová pouť dostala svůj název podle místní kulinářské speciality "jabkanců", které se vyrábějí z brambor. Těm se v kraji dříve říkalo jablka, lidovým pojmem také zemáky, snad přeneseně z francouzského pomme de terre.
 
PALAČINKA PDF Tisk E-mail
Středa, 05 listopad 2014

Nejspíš to znáte – někdy se palačinky prostě hned tak nepovedou, špatně se smaží, trhají se a jsou dost mastné... Možná při jejich přípravě děláte několik chyb, které vám brání tento snadný a rychlý pokrm dělat častěji. Mám pro vás pár vychytávek, jak je zvládnout perfektně.


 

 
KUSKUS KROK ZA KROKEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2014
Jak to vaří Florentýna: Receptů na kuskus je poměrně dost, ale stejně se všechny dobré kuskusové recepty upínají k jedné a té samé základní přípravě. S čím potom uvařený kuskus smícháte, je samozřejmě věc docela jiná. Okolnosti dobrého základního postupu vypadají asi takhle:
 
POHÁDKA PRO VELKOU HOLKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 říjen 2014
Velcí kluci si hrajou s mašinkama - respektive občas dovolej synkovi, aby se díval, když to táta dává dohromady. Pro nás, velký holky, je toho ke hraní málo. Vzpomínám, jak - když ještě byla dcera malá - jsme vždy před Vánoci "uklízely" panenky.
 
ČAROVÁNÍ S BRAMBOROU A CIBULÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 říjen 2014
Když je člověk líný vyjít ven, tak musí nastartovat fantazii na plné obrátky. To byste nevěřili, co všechno se dá dobrého uvařit, když doma "skoro nic" není... Rozhodla jsem se pro jednoduchý lehký bramborový salát. Pár brambor jsem tu měla ještě z minulého většího nákupu, cibuli, zbytek majolky, konzervičku sladké kukuřice... Tak co víc? Hodila jsem brambory vařit a vzpomněla si na dva super triky - se kterými se musím podělit...
 
TRESKA FOFREM A LAHODNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 září 2014

Jak to vaří Florentýna: Řekla bych, že je vám velmi dobře známo, jak je důležité pravidelně na jídelníček zařazovat ryby. Jenomže co když nemáte možnost kupovat čerstvé ryby? Co když je pro vás jediné řešení používat ryby mražené? Abyste si pochutnali i na nich, stačí se naučit dvě věci:

 
LÍVANCE TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Středa, 24 září 2014
Že lívanečky z brambor a s bryndzovým krémem ještě neznáte? Připravila jsem pro vás podrobný fotopostup, tak se seznamte :-))) (mj. s tímto receptem Daniela Svobodová soutěžila ve "Velké sýrové soutěži", kterou spolu s iReceptářem vyhlásilo litoměřické výstaviště. A báječně zabodovala - je třetí z několika stovek účastníků!
 
BOLOŇSKÁ OMÁČKA PODLE FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 září 2014
Hezké pondělí, Kudlanky, musím se vám svěřit se svým čerstvým zážitkem. Byla jsem členkou poroty na festivalu Foodparade. V soutěži se devět amatérských kuchařů pokoušelo uvařit to nejlepší houbové jídlo. Soutěžící byli originální, šikovní, plní fantazie, jejich jídla byla promyšlená a dobře připravená. Já i zbytek poroty jsme z nich měli opravdu radost. Abychom určili toho jediného, kdo vyhraje, museli jsme na jejich výtvorech hledat chyby.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 400
[CNW:Counter]