O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

HONZÍK PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 červenec 2015
Kdysi dávno, velice dávno jsem pracoval na horském hotelu. Řev motorů se začal v horách rozléhat až o pár let později. Dovážel jsem s párem těžkých koní zavazadla hostů a proviant. Občas mě pomáhal domovník Honzík. Drobný chlapík, neurčitého věku, snad padesát, pracovitý, ale výplatu stačil lehce propít.
 
ABNORMÁLNÍ HIC PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 červenec 2015
Když je v Praze abnormální hic, tak já určitě do Měchenic nejedu. Ve skutečnosti tam už desítky let žádný bazén není. Plovárna v Měchenicích je jenom název hospody; původní plovárnu, která vznikla na ústí Bojovského potoka v roce 1935 po vybudování Vranovské přehrady, si já vůbec nevybavuji. Možná, že Mládek se v ní kdysi koupal, ale já ne.
 
JEDEN ODSTÍN ŠEDI ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červenec 2015
Z horské roubené chaloupky Honza, Pepa a Martin šli bouřkou provoněným podvečerem k blízkému hotelu, kde již týden pravidelně snídali a večeřeli. Každé ráno pohodlně usazeni v Honzovo mercedesu vyjížděli k blízkým skalám a až do pozdního odpoledne zdolávali jednu pískovcovou věž za druhou. Občas se skalami nesl popěvek písně:
 
PEDAGOGICKÉ DOVEDNOSTI BOURACÍHO KLADIVA PDF Tisk E-mail
Středa, 17 červen 2015
Přestavujeme dům. Díky tomu víme, že „přestavovat dům“ znamená „udělat celou řadu úplně chybných rozhodnutí, které stojí spousty peněz, a pak v nich až do smrti bydlet“. Napravit svá chybná rozhodnutí totiž zpravidla neznamená nic jiného než je nahradit nějakými jinými, ještě pitomějšími rozhodnutími. A protože chybami se člověk učí, tak se toho díky novým a novým hloupým rozhodnutím strašně moc naučí a na sklonku života se pak z něj stává svrasklý mudřec.
 
STRAŠIDELNÁ PANNA STŘEKOVSKÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 červen 2015
Koukám z okna. Obloha bez mráčku, jasno, slunečno. Vidím hrad Střekov. Dominanta čnící na skále nad řekou Labem. Hrad Střekov je Ústečanů srdeční záležitost. Pyšní se tím, že je nejlépe dochovanou zříceninou v Čechách, jak svou historií, tak i pověstmi. V době mého působení v novinách, při studování regionální žurnalistiky 19. a 20.století, mi do oka padl článek o legendách a pověstech hradu Střekova.
 
ZA VŠECHNO MŮŽE TECHNIKA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2015
Následující vzpomínání je už pár let staré. Jo, to to letí.... Tak tedy: "Po přečtení mnoha kudlančích stesků, ve kterých hrál hlavní roli nevinný vynález zvaný mobil, jsem si uvědomil, o jak nebezpečnou věc se jedná.
 
NA BŘEHU ŘEKY PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2015
Chalupa, veranda, slunce, pohoda. Veranda, křeslo a na něm já. Sedím a pozoruji barometr. Ukazuje „schön“. Bude hezky. Barometr je dědictví po našich. Svatební dar. Brát se museli. Čekali dítě. Dívám se na jejich svatební foto máma - Mona Lisa, táta.. jo, táta byl voják. A náramně jim to slušelo. Na fotu je datum květen 1921.
 
PSYCHOTERAPIE KLADIVEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 květen 2015
Nevím, jestli jste se někdy pokoušeli opravit nějaký domácí přístroj. Není to úplně snadné. Pokaždé, když nějaký rozeberete, vyhřezne na vás z jeho útrob blemcající chumel svinstva a vaším úkolem je roztřídit přístrojové vnitřnosti na ty, co je potřeba zahodit, a na ty, co je potřeba vrátit na původní místo.
 
NENÁPADNÁ HRDINKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 květen 2015
Tak máme další víkend pryč, ten příští se ponese v duchu oslav 70. výročí osvobození. V televizi v sobotu a v nedělní reprize  na ČT 1  nabídli veselohru se Sašou Rašilovem, „Přijdu hned“, režiséra Otakara Vávry. Zahrála si v něm i méně známá herečka Anna Letenská, jejíž jméno nese i jedna z ulic poblíž Vinohradského divadla v Praze.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 502
[CNW:Counter]