O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

ZA VŠECHNO MŮŽE TECHNIKA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2015
Následující vzpomínání je už pár let staré. Jo, to to letí.... Tak tedy: "Po přečtení mnoha kudlančích stesků, ve kterých hrál hlavní roli nevinný vynález zvaný mobil, jsem si uvědomil, o jak nebezpečnou věc se jedná.
 
NA BŘEHU ŘEKY PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2015
Chalupa, veranda, slunce, pohoda. Veranda, křeslo a na něm já. Sedím a pozoruji barometr. Ukazuje „schön“. Bude hezky. Barometr je dědictví po našich. Svatební dar. Brát se museli. Čekali dítě. Dívám se na jejich svatební foto máma - Mona Lisa, táta.. jo, táta byl voják. A náramně jim to slušelo. Na fotu je datum květen 1921.
 
PSYCHOTERAPIE KLADIVEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 květen 2015
Nevím, jestli jste se někdy pokoušeli opravit nějaký domácí přístroj. Není to úplně snadné. Pokaždé, když nějaký rozeberete, vyhřezne na vás z jeho útrob blemcající chumel svinstva a vaším úkolem je roztřídit přístrojové vnitřnosti na ty, co je potřeba zahodit, a na ty, co je potřeba vrátit na původní místo.
 
NENÁPADNÁ HRDINKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 květen 2015
Tak máme další víkend pryč, ten příští se ponese v duchu oslav 70. výročí osvobození. V televizi v sobotu a v nedělní reprize  na ČT 1  nabídli veselohru se Sašou Rašilovem, „Přijdu hned“, režiséra Otakara Vávry. Zahrála si v něm i méně známá herečka Anna Letenská, jejíž jméno nese i jedna z ulic poblíž Vinohradského divadla v Praze.
 
I JINDE PTÁCI ZPÍVAJ´ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2015

První, co ráno udělám, než se úplně probudím, tak pustím rádio ČR2, poslechnu si zprávy a jaké bude počasí a pak teprve vstanu. Mám ráda neděle, to asi každý, ale já ne proto, že nemusím do práce, ale proto, že v neděli ráno je vysílání zadáno pro „nedělňáky“. Mám tam svoje oblíbence a jenom jednoho, kterého vůbec nemusím pro jeho přehnaně nadnesený projev, tehdy rádio vypínám. 

 
VZPOMÍNKA NA VELIKONOCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 duben 2015

    Velikonoční pondělí. Už pár týdnů před Velikonocemi tříletá Viki v obchoďáku koupila pomlázku, aniž by ještě tušila, co s ní. Nakonec jsme se domluvili s pár rodiči a šli si vzájemně koledovat. Jen taková zajímavost: když pečlivě obarvíte vajíčka a pak na ně chcete přilepit okrasnou igelitovou sukýnku, která se přidělává ponořením na 3 vteřiny do vařící vody, všechny barva z nich zase sleze. Takže jsme prvně v životě měli úplně bílá vejce hrající všemi barvami. Zejména bílou.

 
CHCI CHLAPA! PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 duben 2015
Zuzka Součková"Ale mladýho!“ jakoby nic pronesla Kamila. Z tónu hlasu by přesto poznal i hluchý, jak moc chce, abych jí to schválila. Zalapala jsem po dechu, několikrát naprázdno polkla, nadechla se, vydechla, v duchu přemýšlela, jak zachovat glanc, a co na to říct. Přece jí neřeknu natvrdo, co si o ní myslím. Tedy, že je úplně pitomá. Vzala jsem si oddechový čas. Napila se vína, a přitom šroubovala mozkové závity do nejvyšších obrátek.
 
JSEM KONEČNĚ SPOKOJENÝ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015
Našel jsem anglický text, který mne tak zaujal, že jsem ho pro vás, přátelé moji, přeložil. Naprosto zcela vyjadřuje mé současné pocity. Jen je mi líto, že jsem ho nenapsal sám. Tak - pokud můžete (nejste-li v práci) - nalijte si sklenku vína a čtěte. Je to opravdu napsané od srdce.  Hezký den vám všem, Pepa Kouba.
 
INTIMNOSTI, KTERÉ BY MĚLY ZŮSTAT SKRYTY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 březen 2015
Zuzka SoučkováNěkteré součásti lidského těla si dělají, co chtějí. Vůbec neberou ohled na situaci, vhodnost nebo prostředí, ve kterém se právě jejich majitel nachází. Vezměme si třeba pohlavní znaky. V létě se mi zřejmě zásahem nějaké vyšší moci stalo, že jsem vyhrála triatlon. Stála jsem na nejvyšším stupni vítězů, cítila se prima a ten pocit si užívala. Aby nedošlo k omylu, vyhrála jsem pouze svoji veteránskou kategorii.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 497
[CNW:Counter]