O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

CO MUSÍTE VĚDĚT, NEŽ UMŘU PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2016
Občas se v noci vzbudím zpocený hrůzou, dívám se před sebe do tmy a přemýšlím: „Ach Bože, vždyť já stárnu! Mládí je v nenávratnu, co mě teď asi čeká? Jaké to bude, až mi bude čtyřicet?“ Pak si uvědomím, že už mi čtyřicet bylo. Zase si lehnu a doufám, že se mi zase nebudou zdát ty strašlivé sny o tom, jak maturuju a jsem přitom nahý.
 
PAN POUSTKA, KOMISAŘ - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 prosinec 2016
Image result for souboj na kordyPan komisař Poustka přiložil do kamen, na plotýnku přisunul hrnek s cukrem a míchal, až zavoněl karamel. Temně žlutou hmotu zalil vodou, nad horkou tekutinou zlomil slupku z citrónu a základ pravého grogu byl na světě. Chvíli se hmoždil se zátkou láhve, přivoněl k hrdlu a opatrně si přihnul, protože pravý jamajský rum je pochoutka, co se nepije jako voda, jen po kapkách vychutnává.
 
ČOKOLÁDIČKOVÁ PSYCHOLOGIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2016
Nemám moc dobrý odhad na lidi. Tedy ne že bych si zrovna pletl uprchlíky s kominíky, ale jakmile se třeba objeví v televizi někdo se zářivým úsměvem nebo s dostatečným počtem prstenů, jsem okamžitě ochoten mu dát hlas ve volbách nebo si od něj alespoň koupit libovolné množství zázračných hrnců.
 
VÁNOCE LET PADESÁTÝCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2016
Image result for vánoce pngNarodila jsem se krátce po únorovém převratu, do republiky vyžrané okupanty, vykradené osvoboditeli z východu, vybombardované osvoboditeli ze západu a se železnou oponou kolem. Předpubertální věk jsem prožila v padesátých letech. Přes veškeré budovatelské úsilí ve dvouletce a první pětiletce, byl přídělový systém zrušen až v roce 1953.
 
ASERTIVITA - ANEB JAK SE BRÁNIT PITOMCŮM PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2016
Také se vám stává, že když vás nějaký mizera naštve, ať již na úřadě, v obchodě, v práci víte tu správnou odpověď na jeho hulvátství, až když už jste venku na schodech nebo doma, když to pokoření líčíte rodině nebo přátelům ? Na tohle jsem byla dlouho expert, stojíc už za dveřmi jsem se ptala sama sebe : „Proč jsi sakra neřekla, že ..
 
ŠKOLA VČERA, DNES A ZÍTRA ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 listopad 2016
Po pěti hodinách, jednom neurolu, naučení látky o pět kapitol zpět a jedné dobře mířené facce, jsem naučila svého vnuka rovnice o jedné neznámé, jako když bičem mrská. Po zkušenostech s učením mých dětí (dokopaných terorem k vyššímu vzdělání) a následně mých vnuků, je mi líto, že jsem se nenarodila v nějaké hodně zapadlé vesnici, kdesi v Tichomoří, kde jedinou starostí je sehnat si kus žvance a spokojeně žít zcela negramotná.
 
JAK NÁDHERNÉ JE POŘÍDIT SI ŠTĚNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 listopad 2016
Snad v nedalekém budoucnu bude možné vzít kreditní kartu, nákupní košík a k běžnému nákupu – chleba, máslo, mléko, sýr – prostě jen tak navrch přihodit jedno štěně (není míněn pivní sud, to lze již dnes). U pokladny zaplatíme, nákup hodíme do auťáku a tradá domů.
 
DOMÁCÍ VYCHYTÁVKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 říjen 2016
Víte, co všechno se dá dělat s obyčejným kolíčkem na prádlo? Taky mi tahle otázka léta vrtala hlavou, ale pak se mi naštěstí dostala do ruky báječná kniha chytrých rad do domácnosti. Teď už vím, že (cituji z knihy) „kolíčky na prádlo mají spoustu využití – lze jimi například uzavřít otevřený sáček nebo sepnout papírky s poznámkami“. Díky knize rad do domácnosti jsem taky začal skladovat v ledničce svíčky a těšit se, až přestane jít proud. Protože mám svíčky v ledničce, budu vždycky vědět, kde mám svíčky, až přestane jít proud.
 
O DOCENTU "H", JEHO UTRPENÍ A VŮBEC O ŽIVOTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2016
Zdravím vás, milé kudlanky, letos v únoru a březnu jsem vám sem poslal pár ukázek z připravované knihy od spisovatelky Marcelly Marboe. Koncem října 2016 bude na pultech českých knihkupců první díl - Utrpení docenta H. Posílám tedy k nahlédnutí zase jedno povídání a vyjádření nakladatelství. Tato kniha na pultech určitě dlouho nepobude a jako dárek k Vánocům by to byl dobrý nápad, co vy na to?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 546
[CNW:Counter]