O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

VÁNOČNÍ VZPOMÍNÁNÍ - 3 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Dokud ještě žila moje máma, tak celá naše rodina se scházela na štědrovečerní večeři u ní na Vinohradech. Vlastně to nebyla večeře, máma měla cukrovku, musela jíst pravidelně, menší dávky a tak se nakonec z večeře stal oběd. Po obědě, aby nám slehlo, jsme se chvíli dívali na pohádku, tehdy ještě černobílou, a teprve když začala videa, stal se tradicí vánoční Pan Tau.
 
RADA STARŠÍCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 prosinec 2015
V tomhle pokoji jsem spala před třiceti lety. Teď už nemám dudlík, zato mám zánět dutin. „Nezapomeň smrkat!“ probudila mě před chvílí babička stojící u mé postele s přídělem antibiotik, kakaem a strašně tlustým chlebem s medem. Nezapomeň smrkat? To je jako „nezapomeň dýchat“, „než půjdeš spát, tak zavři oči a zhasni světlomet“ nebo „jeď vpravo“.
 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNÁNÍ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 prosinec 2015

Vánoce v naší rodině se slavily většinou o den dva dříve, protože náš tatínek na Štědrý den pracoval - jezdil s lokomotivami u Českých drah a většinou o Štědrém dni byl ve službě. Ale to mé sestře a mně nevadilo, protože jsme měly Ježíška dříve než ostatní děti - a to bylo NĚCO...

 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNÁNÍ - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 prosinec 2015
Je to šest let, co jsem napsala jsem několika z vás, aby si vzpomněli na své Vánoce.Své dětské, případně z dětství svých dětí... Co se komu povedlo vylovit ze vzpomínek na těch několik vypjatých svátkových dní. A pak mi chodily jeden za druhým, plno velmi hezkých textů. Vánoce veselé i smutnější...  Teď, kdy jsem i já smutná, protože neschopná, protože nemocná, dostala jsem od vás už také pár hezkých vzpomínek. Ani nevíte, jakou mi to dělá radost...
 
KOLIK DRUHŮ CHLAPŮ ZNÁŠ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2015
Kromě dávky cynismu a realističtějšího pohledu na vztahy jsem si do života přinesla i jedno základní pravidlo, které mi rodiče zapomněli sdělit. Nejdřív si užij ty, chlap to zvládne vždycky. (Nevěnováno nikomu, pokud si někdo snad najde osobní narážku, jedná se o narážku čistě náhodnou. Snad nedostanu přes tlamičku..)
 
MÓDA A CO S NÍ NADĚLÁME PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 listopad 2015
Lidé, kteří mě někdy viděli oblečeného, vědí, že pokud o něčem vůbec nic nevím, pak je to móda. Ale protože jsem moderní člověk, tak vždycky, když o něčem vůbec nic nevím, kouknu na Wikipedii a pak s tím machruju na Facebooku. Tentokrát jsem si tedy vyhledal slovo „móda“ a vám doporučuji udělat totéž, zejména pokud chcete vidět fotografie velmi pěkně tvarovaných nahých dívčích zadečků, tlustého chlapa bez obličeje v tangách, jiného chlapa v tangách, pána v klobouku a dva velmi detailní penisy v obrovském rozlišení – a to nemluvím o fotografiích Tádž Mahálu a o obrazu od Pieta Mondriana. No fakt, schválně si to zkuste.
 
AMERICKÝ SEN PDF Tisk E-mail
Středa, 18 listopad 2015
Sním o domě s kamennou zídkou vzadu, s bílým plotem do ulice, popínavými růžemi nad vchodem, o houpačce, kde mě bude za ruku držet milující manžel a o velké zahradě, na které si budou hrát naše děti s milým a poslušným labradorem...
 
JAK JSEM NAŠLA DOMOV BEZDOMOVCI PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2015
Lidi, to snad není možný! Spáchala jsem dobrý skutek zcela proti své vůli. Představte si typický pražský panelák, dvanáct pater, čtyřiadvacet králičích doupat o rozloze 60 m2, v každém jedna rodina, společné schodiště, výtah s nosností pěti panáčků, nástěnka s domovním řádem na které je puberťáckou rukou dopsáno „domovník řádí“ a domovník . Doneslo se ke mně, že obyvatelé nedaleké vilové čtvrti nám říkají termiti. Buržousti.
 
VZPOMÍNÁNÍ NA PUNTÍKATOU ÁLU PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2015
Blíží se začátek listopadu a to je čas, kdy už je brzy tma a na hřbitovech se rozsvěcují světýlka, jako vzpomínky na ty, co už nejsou mezi námi. Kdybych věřila na bytí po nebytí, tak bych si představovala Álu, jak sedí někde nahoře na obláčku, na uších sluchátka, je připojená na net a pusa jí jede, jak komentuje dění na Kudlance, kam právě nahlíží. Ale protože na něco takového věřit nedokážu, tak píšu alespoň malou vzpomínku na ni.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 509
[CNW:Counter]