O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

O DOCENTU "H", JEHO UTRPENÍ A VŮBEC O ŽIVOTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2016
Zdravím vás, milé kudlanky, letos v únoru a březnu jsem vám sem poslal pár ukázek z připravované knihy od spisovatelky Marcelly Marboe. Koncem října 2016 bude na pultech českých knihkupců první díl - Utrpení docenta H. Posílám tedy k nahlédnutí zase jedno povídání a vyjádření nakladatelství. Tato kniha na pultech určitě dlouho nepobude a jako dárek k Vánocům by to byl dobrý nápad, co vy na to?
 
THEREMIN - ZPĚV ELEKTŘINY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2016
Image result for theremin jimmy pagePokaždé, když jsem slyšel hudbu "Tenkrát na Západě" od Ennio Morricone, vždy jsem věřil, že to byl ženský hlas. Jaký omyl! V této skladbě slyšíme "theremin". Je to jediný hudební nástroj, na který se dá hrát, aniž by se ho sólista musel dotýkat, opravdu! Je poměrně snadné naučit se ho ovládat, ale extrémně těžké na něj hrát.
 
FOTOGRAF S POETICKÝM OKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2016
Umělec či fotograf? Co na tom záleží? Prostě kumštýř, co maluje fotoaparátem... Chlapík, co chtěl původně točit filmy, jenže pak jednou zaspal na zkoušky, a to se mu stalo osudným v následujícím studiu a v dalším celoživotním zaměření. Tomu paradoxně vděčíme za  jeho dnešní dílo. LADISLAV FIŠER, ročník 1958, rodák a patriot z Hradce Králové.
 
NĚŽNÁ SÁRA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2016
Macek v botáchSarah Teasdaleová (1884 - 1933), americká lyrická básnířka. První sbírku básní publikovala již v roce 1907 a dostalo se jí vlídného přijetí od kritiky, stejně tak jako sbírce další. V roce 1914 se provdala za svého obdivovatele Ernsta Filsingera a přestěhovala se s ním do New Yorku. Její další sbírky básní se staly bestsellery a v roce 1918 získala Pullitzerovu cenu za sbírku básní Love Songs.
 
STATISTIKA NUDA JE? PDF Tisk E-mail
Středa, 17 srpen 2016
Naopak. Člověk by ani neřekl, jak je statistika zábavná disciplína. Věděli jste například, že nejčastěji mají intimní styk se svými pacientkami zubaři, po nich ortopedi a teprve na třetím místě jsou gynekologové? Jako manželka lékaře doufám, že obor krční, nosní, ušní odpuzuje atraktivní pacientky přímo odstředivou silou.
 
LEA VIVOT ZE ŠUMPERKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 srpen 2016
Už před  lety vystavila Lea Vivot v nákupním centru uprostřed kanadského Toronta Lavičku lásky. Na ní se k sobě tulí v nadživotní velikosti dva nazí bronzoví milenci, ona má ruku v jeho klíně. Od nich se s němým výkřikem odvrací třetí žena. Pro prudérní obyvatele to bylo příliš. Pohoršení občané začali nemravné dílo bojkotovat a demonstrativně nakupovali jinde. 
 
ONA A ON ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 srpen 2016

Začali si na internetové seznamce. Nikdy předtím to nezažila, sex přes písmenka. Zpočátku z toho byla nesvá, ale pak se pomalu do toho dostala a začalo se jí to chvílema  i líbit. Muž byl v tomhle směru zkušený, stačilo se nechat vést a podle pravidel, která si sama určila, odpovídat nebo nahrávat. Byla to hra.

 
MÉ MILÉ DÁMY, PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2016
když mi bylo 20, měl jsem oči jen pro své vrstevnice. Třicátnice pro mne byly vykopávky, čtyřicátnice jako by neexistovaly. I dnes po letech mne mladá dívka potěší svým svěžím vzhledem, energií a (občas i) sympatickou nevinností. Jenže stejně tak dovedu ocenit ženy mého věku a starší. Život mne naučil, že každá z nich má své osobité kouzlo, krásu a přitažlivost. A jak stárnu, začínám si čím dál více vážit vás, žen nad 40 let. A zde je pár důvodů, proč.
 
KRAKONOŠŮV BRÁCHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2016
Obr se probouzíU nás v Krkonoších se traduje, že Krakonoš je všude kolem nás, na horách i v podhůří. My zasvěcenější víme, že ho lze potkat i v jiných horách staré dobré střední Evropy. Jeho přítomnost v pohoří Harz je historicky známá a doložená sérií kouzelných pohlednic malíře Franze Heinricha Rowlanda. Mnohokrát byl spatřen i v Alpách nejen v Tyrolsku. Navíc má ledaskde své početné sourozence.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 538
[CNW:Counter]