O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

ČÍM TO DÍTĚ BUDE?? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2016
Rodiče si představují pro své děti vždycky něco lepšího, počínaje dobrým zaměstnáním a konče fajnovějším kouskem masa k obědu. Existují i výjimky. Vzpomínám, jak jsem jednou přinesla do rodiny se dvěma malými dětmi velkoryse vyhlížející čokoládu velikosti velké dopisní obálky s bujným oříškovým pohořím, aby si sourozenci zamlsali.
 
ŽIVOT A LÁSKY JEDNÉ ĎÁBLICE PDF Tisk E-mail
Středa, 23 březen 2016
Původně jsem měla připraveno povídání o děsně inspirativní  knize, kterak ze sebe udělat divošku a nepřijít přitom o dobrou pověst a k tomu ještě pohladit dušičku, leč technika selhala a článek, ač pečlivě uložený, pohltily útroby netové sítě. Jako zálohu jsem si vybrala stařičký titul, leč se současným tématem - manželskou nevěrou aneb jak se domácí pipinka přemiklíkovala na ženu vampa aneb pomsta je sladká!
 
BRÁNA DO PEKLA PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 březen 2016
Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily.
 
PRINCEZNA "SAMURAJ" PDF Tisk E-mail
Středa, 16 březen 2016
Large PNG Cute Cat Picture: Toho jste si už, milí čtenáři, všimli, jakým způsobem dáváme jména zvířatům? Často podle situace, ve které jsme mazlíčka získali, nebo podle dárce, podle vzhledu či povahy zvířete, podle toho, jestli jste na něj právě šlápli, nebo se posadili do toho, co udělal na židli, někdy i podle podobnosti s našimi známými.
 
KDYŽ SE BŮH ZEPTAL FRANTIŠKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 březen 2016
Jednoho dne se Bůh zeptal sv. Františka: Františku, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším rostlinkám, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbový zahradní plán.
 
ZESTÁRL JSEM A JE MI FAJN... PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 březen 2016
Nikdy bych nevyměnil moje úžasné přátele, můj krásný život, moji milující rodinu za méně šedých vlasů, nebo za plošší břicho. Jak jsem zestárl, stal jsem se k sobě laskavější a méně kritický. Stal jsem se svým vlastním přítelem.
 
DÍTĚ ŠKOLKOU POVINNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 březen 2016
Přestože máte dceru, musíte s ní na pánské záchodky, protože žádný normální muž by se na dámy nikdy neodvážil, jelikož jakékoli dítě bude vždycky vypadat jen jako záminka, abyste se mohli juknout. Na záchod přilítneme vždy na poslední chvíli, protože malé dítě to nikdy neví předem, to zareaguje až ve chvíli, kdy si uprostřed hry chytí půlky a začne ječet. Jenže jakmile usedne, nastane doba meditační a vyprávěcí.
 
PO STOPÁCH LUXUSU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 únor 2016
Taky se vám někdy stalo, že jste dostali věc tak nádhernou a luxusní, že jste se až báli ji začít používat? Mně tedy ne, ale odjakživa patřím k lidem, kteří se snaží dopřávat luxus ostatním. Například už jako devítiletý chlapec jsem babičce zakoupil toaletní mýdlo Šeřík (1. jakost), které bylo v papírové krabičce a tím pádem tak luxusní, že se jím babička nikdy nezačala mýt. Raději ho uložila na bezpečné místo.
 
PES LAMSÁK A DOCENT H. - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2016
Minule jste tu četli o životě s poněkud víc než velkým pejskem - o Mufánkovi. Paní autorka souhlasila s publikováním úvodní kapitoly, ve které se můžete dozvědět, jak vlastně k tomu jejich „drobečkovi“ přišli…. Co nevidět tato knížka vyjde a budete si moci o „Utrpení docenta H.“ přečíst víc…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 509
[CNW:Counter]