O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

PO STOPÁCH LUXUSU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 únor 2016
Taky se vám někdy stalo, že jste dostali věc tak nádhernou a luxusní, že jste se až báli ji začít používat? Mně tedy ne, ale odjakživa patřím k lidem, kteří se snaží dopřávat luxus ostatním. Například už jako devítiletý chlapec jsem babičce zakoupil toaletní mýdlo Šeřík (1. jakost), které bylo v papírové krabičce a tím pádem tak luxusní, že se jím babička nikdy nezačala mýt. Raději ho uložila na bezpečné místo.
 
PES LAMSÁK A DOCENT H. - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2016
Minule jste tu četli o životě s poněkud víc než velkým pejskem - o Mufánkovi. Paní autorka souhlasila s publikováním úvodní kapitoly, ve které se můžete dozvědět, jak vlastně k tomu jejich „drobečkovi“ přišli…. Co nevidět tato knížka vyjde a budete si moci o „Utrpení docenta H.“ přečíst víc…
 
PES LAMSÁK A DOCENT H. PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 únor 2016
Když nás jednou oba, tedy mne i docenta H., na jedné podzimní procházce protáhl náš milovaný Mufánek oranicí, až jsme oba vypadali jako podzimní sněhuláci, pardon, blátiváci, (Muf měl totiž právě zcela sobeckou chuť polaškovat s roztomilým zajíčkem), prohlásil docent H. nekompromisně: Tak – a dost! Musíme ho začít cvičit!
 
VÁNOČNÍ CÍSAŘ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 leden 2016

V následujícím velmi poutavém povídání Tomáše Houšky se tak trochu dostanete do středověku... Konkrétně do první poloviny třináctého století. Dozvíte se zajímavosti ze života muže, který byl válečníkem i literátem, zákonodárcem i přiznivcem filozofie a magie, křižákem i velkým obdivovatelem arabské kultury. Ještě za svého života se stal záhadnou legendou - stupor mundi, divem světa..
 
... JAKO KDYBY TO PSALA DNESKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
Tak právě sloužím druhou noční v jednom hotelu v Praze - a domů se dostanu až zítra. Autobusové spojení je o víkendech skutečně mizerné a tak jsem spala v Praze u svého syna. Takže mohu sdělit pouze to, že v hlavním městě se ochladilo - a to dost citelně. Venku střídavě svítilo sluníčko, nebo lilo, fučelo a dokonce byly i bouřky.
 
PAN POUSTKA, KOMISAŘ - 1 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 prosinec 2015
„Haló, pane Poustka. Jste doma? Pošta!“ Kdyby si oslovený právě nedával dvacet po vydatné snídani, mohl by zaslechnout brumlání listonoše o tom, kde courá starý policajt, když nemusí do práce a za chvíli má být oběd. Ono těch dvacet minut není vždycky stejná doba a někdy se protáhne na dvě hodiny.
 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNÁNÍ - 3 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2015
Dokud ještě žila moje máma, tak celá naše rodina se scházela na štědrovečerní večeři u ní na Vinohradech. Vlastně to nebyla večeře, máma měla cukrovku, musela jíst pravidelně, menší dávky a tak se nakonec z večeře stal oběd. Po obědě, aby nám slehlo, jsme se chvíli dívali na pohádku, tehdy ještě černobílou, a teprve když začala videa, stal se tradicí vánoční Pan Tau.
 
RADA STARŠÍCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 prosinec 2015
V tomhle pokoji jsem spala před třiceti lety. Teď už nemám dudlík, zato mám zánět dutin. „Nezapomeň smrkat!“ probudila mě před chvílí babička stojící u mé postele s přídělem antibiotik, kakaem a strašně tlustým chlebem s medem. Nezapomeň smrkat? To je jako „nezapomeň dýchat“, „než půjdeš spát, tak zavři oči a zhasni světlomet“ nebo „jeď vpravo“.
 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNÁNÍ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 prosinec 2015

Vánoce v naší rodině se slavily většinou o den dva dříve, protože náš tatínek na Štědrý den pracoval - jezdil s lokomotivami u Českých drah a většinou o Štědrém dni byl ve službě. Ale to mé sestře a mně nevadilo, protože jsme měly Ježíška dříve než ostatní děti - a to bylo NĚCO...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 502
[CNW:Counter]