O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

VÉRONIQUE GENEST - „LESKOTKA" PDF Tisk E-mail
Středa, 18 červen 2008

Šestadvacátého tohoto měsíce bude půvabné zrzce, kterou máme tak rádi, dvaapadesát. Ano, i herečkám léta přibývají... Nedávno byl v televizi její tři roky starý film „Un transat pour huit" - Lehátko pro osm. Hrála v něm Florence, mámu vychovávající tři děti, která je v nepříjemné finanční krizi, ale snaží se dětem zabezpečit hezké prázdniny.

 
TAKY MILUJETE HERRIOTA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 červen 2008

Odjakživa jsem ráda četla. Četla jsem cokoliv, co bylo po ruce, co jsem našla v babiččině knihovně, v matčině kufru s detektivkama, v obecní knihovně a hlavně i to, co jsem si půjčila od kamarádek výměnou za jiné moje knihy, co jsem půjčila jim. Některé se mi dodnes nevrátily. I to se stává.

 
ARCHIV - S ÚSMĚVEM YDIOTA - III. PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 květen 2008

Minule jsem se zamyslel nad tím, jak si ženy asi představují ideálního muže (shrnutí pro ty, co článek nečetli: divně) a teď navážu elaborátem na téma, jaký by měl takový ideální muž být ve skutečnosti. Shrnutí si udělejte sami. Nebo samy. A to ať už jste samy nebo jste ho už našly.

 
LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2008

Když se jednou zamiluju, je to napořád a nedokáže mě odradit vůbec nic. Ani hulvátské chování, promiskuitní povaha, zdemolovaný hotelový pokoj, hrátky s měkkými či tvrdými drogami,  prostě nic. Zkrátka a dobře, pokud mi můj vyvolený padne do noty, máme to spolu sečtené až do smrti. O tom jsem přesvědčená...

 
ARCHIV - O LIŠTIČCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 duben 2008

Před několika léty jsem četl v Neviditelném Psu v kočičí rubrice moc hezké povídání jakési paní o „Nalezeninách jejich kočičky". Ty nalezeniny se mi zalíbily, protože být kočičkou nalezen a posléze i adoptován, to je opravdu velice krásná chvíle. Přinést si kočičku z útulku je krásné a ušlechtilé, svědčí to o vašem dobrém srdci.

 
ARCHIV - ANEB ŠKODA HEZKÝCH TEXTŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 duben 2008

 Nedávno jsem hledala nějaký článek, bloumala jsem minulou Kudlankou, a přitom jsem našla plno velice zajímavých textů. Bylo to docela příjemné zavzpomínání. Já vím, ono se říká "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky", ale přesto se mi vybavilo mnoho z tehdejších osudů, tehdejších zážitků. Proč ty hezké nepřipomenout?

 
DOPISY - SKUPINA STOMP PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 duben 2008

Milá Danielo, ne, neboj se, to oslovení neznamená, že se jedná o milostný dopis. Jen jsem tě chtěl upozornit (možná že nosím dříví do lesa), že v Praze budou vystupovat STOMPs.  Našel jsem to malými písmenky dnes na IDNES a proto Ti píšu, jestli jsi to náhodou nepřehlédla. STOMP rozvibrují Prahu ode dneška až do 13. dubna v Kongresovém centru.

 
Z VALAŠSKA PRO OSCARA PDF Tisk E-mail
Středa, 27 únor 2008

Když jsem jako zarputilý ogar z nedalého Hovězí byl častým návštěvníkem M-klubu ve Valašském Meziříčí, umístěném ve sklepení Žerotínova zámku, sedávali jsme s jeho šéfem Milanem Kuchyňkou, dnes už kralujícímu nebeským klubovým zařízením, u „borora", jak se na Valašsku říká jedinému konkurence schopnému truňku hned po slivovici.

 
KDYŽ MUŽ A ŽENA HOVOŘÍ VERŠI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2008

Šeherezáda je klasický případ ženy, která se zachránila hlavu tím, že ji používala. X Neexistují nebezpečné ženy, jsou jen slabí muži. V životě ženy poznáme sedm období: batole, dívenka, slečna, mladá žena, mladá žena, mladá žena, mladá žena.Kdyby nebylo lidské závisti, tak by stačila jedna ženská pro celou ulici.  X

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 Následující > Konec >>

Výsledky 547 - 559 z 604
[CNW:Counter]