O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

AŽ MOC VELKÉ VEDRO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 srpen 2007

Bylo vedro k zalknutí. Vypila jsem už druhou láhev citronády. Monotónní drkot stolního větráku mi šel pěkně na nervy, navíc jsem měla pocit, že mi z něho začíná bolet hlava. Na práci se nedalo soustředit. Prostě nejlépe by bylo natáhnout se na gauč a usnout, ale předtím hezky pod sprchu. Bohužel jsem se rozhodovala moc dlouho.

 
MŮRINEK - ANEB HORROR V SALOONU PDF Tisk E-mail
Středa, 08 srpen 2007

 Byla jsem toho názoru, že správnej pes se musí občas proběhnout po trávníku, něco ulovit, vyhrabat, roztrhnout, prostě mít taky trochu fraj. Jednou je to potomek divokých lovců, budoucí hrdinný vůdce smečky. Potřebuje to pro rozvoj své psychiky i fyzické zdatnosti, ne?  Z toho důvodu jsme jeli na zahrádku.

 
KDYŽ SE JEPTIŠKA ZAMILUJE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2007

Jednoho dne roku 1961 zastavil před bruselskou kanceláří nahrávací společnosti Philips citroen, z něhož vystoupily dvě jeptišky. Ta starší v rozhovoru s vedením studia naznačila, že jedna ze sester z kláštera ve Fichermontu skládá a zpívá pěkné písničky a ještě se sama doprovází na kytaru.

 
ARQOVOVÁ SHERRY A JEJÍ KNIHY PDF Tisk E-mail
Středa, 01 srpen 2007

...ona pro něj dělá první poslední, vaří večeři o třech chodech, nic si neplánuje, dokud jí nezavolá, ve všem ho chápe... A ON SI PŘESTO NAJDE JINOU - potvoru, která ho komanduje, stará se jen o sebe, nic neumí a navíc není ani moc hezká!  Sherry Arqovová ve svých knihách dává odpověď na otázky, která trápí už celé generace žen:

 
MŮRINEK - ANEB ODPOLEDNE S REKLAMOU PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 červenec 2007

 "...Jste opravdu spokojeni se svým prostředkem na mytí nádobí?", linulo se vábivě ze smyslných rtíků televizní krásky. "Ano, prozatím jo, naše máma meje docela dobře a mé ruce proto zůstávají stále hebké a jemné..." odpovídá jí hebce a jemně z gauče  mé starší dítě.

 
MŮRINEK - ANEB TROJÍ KŇUČÁNKY PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2007

 Můra, jinak  „Pan Mooray Goldwein“, náš pidičokl, má "osobního" pana doktora. Dostává od něj psaníčka, adresovaná jemu konkrétně, na obálce má vždy nějaký líbivý obrázek - nu, je jednoznačné, že pan veterinář umí. Můrova nevlastní maminka (a má vlastní dcera Lenka) nyje, div že i nevrká - a platí a platí.

 
POVĚZ, CO TĚ RMOUTÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2007

 Když mi bylo náct a možná i lehce přes cet, smála jsem se  mámě, jaké se jí líbí písničky. Podle mě "z roku raz dva". Byla jsem přesvědčená, že já určitě budu pořád držet krok s dobou a po písničkách, které jsem poslouchala tenkrát, za pár let ani nevzdychnu.

 
AGNUS DEI PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2007

 "Pojď se mnou na dýzu," vyzvala mě ségra. "Ses zbláznila? Nejsem zvědavej na odrhovačky od ABBY," odbyl jsem ji. "Pojď, někoho ti ukážu, nebudeš litovat," lákala mě. "Na ty tvoje splašený kámošky jsem zvědavej ještě míň než na ABBU," odpověděl jsem. "Brácha pojď, tohle jsi ještě neviděl!" A tak jsem šel. Poblázněné kámošky švitořily a hity od skupiny ABBA mi rvaly uši.

 
BRÁNA DO PEKLA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2007

 Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily. 

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Následující > Konec >>

Výsledky 482 - 494 z 502
[CNW:Counter]