O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

MÓDA A CO S NÍ NADĚLÁME PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 listopad 2015
Lidé, kteří mě někdy viděli oblečeného, vědí, že pokud o něčem vůbec nic nevím, pak je to móda. Ale protože jsem moderní člověk, tak vždycky, když o něčem vůbec nic nevím, kouknu na Wikipedii a pak s tím machruju na Facebooku. Tentokrát jsem si tedy vyhledal slovo „móda“ a vám doporučuji udělat totéž, zejména pokud chcete vidět fotografie velmi pěkně tvarovaných nahých dívčích zadečků, tlustého chlapa bez obličeje v tangách, jiného chlapa v tangách, pána v klobouku a dva velmi detailní penisy v obrovském rozlišení – a to nemluvím o fotografiích Tádž Mahálu a o obrazu od Pieta Mondriana. No fakt, schválně si to zkuste.
 
AMERICKÝ SEN PDF Tisk E-mail
Středa, 18 listopad 2015
Sním o domě s kamennou zídkou vzadu, s bílým plotem do ulice, popínavými růžemi nad vchodem, o houpačce, kde mě bude za ruku držet milující manžel a o velké zahradě, na které si budou hrát naše děti s milým a poslušným labradorem...
 
JAK JSEM NAŠLA DOMOV BEZDOMOVCI PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 listopad 2015
Lidi, to snad není možný! Spáchala jsem dobrý skutek zcela proti své vůli. Představte si typický pražský panelák, dvanáct pater, čtyřiadvacet králičích doupat o rozloze 60 m2, v každém jedna rodina, společné schodiště, výtah s nosností pěti panáčků, nástěnka s domovním řádem na které je puberťáckou rukou dopsáno „domovník řádí“ a domovník . Doneslo se ke mně, že obyvatelé nedaleké vilové čtvrti nám říkají termiti. Buržousti.
 
VZPOMÍNÁNÍ NA PUNTÍKATOU ÁLU PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2015
Blíží se začátek listopadu a to je čas, kdy už je brzy tma a na hřbitovech se rozsvěcují světýlka, jako vzpomínky na ty, co už nejsou mezi námi. Kdybych věřila na bytí po nebytí, tak bych si představovala Álu, jak sedí někde nahoře na obláčku, na uších sluchátka, je připojená na net a pusa jí jede, jak komentuje dění na Kudlance, kam právě nahlíží. Ale protože na něco takového věřit nedokážu, tak píšu alespoň malou vzpomínku na ni.
 
JAK SE ŽILO KOČKÁM U PUNTÍKATÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 říjen 2015
Mám kočičího nalezence, Původně ten kocour patřil někomu jinému - není to zas až tak divoké zvíře. Ale z nějakého důvodu se domníval, že u nás je daleko větší sranda a rozhodl se, že bude žít s námi. Tak mě to hodně potěšilo. Protože, když si vás kočka dobrovolně vybere, mělo by to dokazovat, že vaše morálně volní vlastnosti jsou přinejmenším příkladné. 
 
KTERAK SE ŠTUDÝROVALO PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2015
za dávných časů, když ještě nebylo freevideo.cz (z vyprávění starce). Pokaždé, když s nástupem nového akademického roku zaplaví ulice naší jihočeské metropole mladí, krásní, dosud nevzdělaní lidé, upadnu do jakéhosi kómatu vzpomínek na vlastní studentská léta. Ty obrazy jsou zahaleny růžovým oparem; ne snad proto, že bych si chtěl něco přikrášlovat, to ne, ale studoval jsem v Ústí nad Labem a čert ví, co tam ty chemičky vypouštěly do vzduchu.
 
ZVUK SLUNEČNÍCH HODIN PDF Tisk E-mail
Středa, 30 září 2015

Rozhodla jsem se zapátrat v archivu po milých článcích. Někteří už je zapomněli, jiní je ještě nečetli a samozřejmě, že databázistkám se připomenou. Ovšem - myslím, že v dnešní době potěší každého. Tak dnes vybírám ten první. Je dokonce o knížce - takže pokud jste ji nečetli, máte důvod si zajít do knihovny...

 
FIALKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 září 2015
Bezem provoněné květnové odpoledne přerušilo řinčení zvonku. Byl pátek. Netrvalo dlouho a školu studenti opouštěli jako při leteckém náletu. Chodbami doklepaly podpatky dívek, které již měly plnou hlavu starostí, co si obléct na sobotní tancovačku. Rád bych také vyběhl, ale domů to bylo trochu z ruky. 
 
O HRÁDKU VĚTRUŠI A TAMĚJŠÍM PÁNOVI PDF Tisk E-mail
Středa, 02 září 2015
Sedím na terase výletní restaurace na Větruši. Obdivuji z terasy výhled na město a soutok říčky Bílina a řeky Labe. Sedím, popijím kávu a píši pověst o hrádku Větruše. V dobách dávných, kam paměť bývalých osadníku sahá, se stal následující příběh. Vrch, o kterém bude řeč, byl původně vrchem šibeničním.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 543
[CNW:Counter]