O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

DEN PO ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016

Motto: Jak se chovat k člověku, se kterým jste strávili noc, ale nejste si jistí svým vztahem k němu?  Ještě chvíli jen tak nehnutě leželi. Co se to mezi nimi stalo? Jak se k ní má po tomhle ráno chovat? Moc dobře si uvědomoval, že to on začal, ale ona se také nebránila. Byla tak blízko a její pokožka, po létě ještě karamelová, jeho ruce přímo vyzývala k tomu, aby se jí dotýkal. Už dlouho po ní pokukoval, ale nikdy ho nenapadlo, že by se mohlo stát tohle...
 
KAREL PLÍHAL PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2016
Známý český kytarista, zpěvák, skladatel, textař, básník, hudební režisér a aranžér. Autor neopakovatelných textů plných poetiky, hledá a nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí doplňuje příjemnými melodiemi, a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí, než nakopnou. Čtyřnásobný držitel ceny soutěžního hudebního festivalu Porta.
 
HAPPY BIRTHDAY DO NEBÍČKA, PUNTÍKU! PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2016
Tak se prý demonstrovalo, hádalo, procházelo, slavilo, debatovalo - ale za moc to nestálo... Policie čekala nějaké manévry, jenže to byla bída s nouzí. V Praze před Úřadem vlády měly být uzavírány ulice, těžkooděnci byli nachystáni na domácí bitky, antikonflitní týmy nasávaly pozitivní energii, ale „skutek utek“. Naštěstí.
 
UČENÍ – MUČENÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 13 duben 2016
Po pěti hodinách, jednom neurolu, učení látky o pět kapitol nazpět, a jedné dobře mířené facce, jsem naučila svého vnuka rovnice o jedné neznámé, jako když bičem mrská. Po zkušenostech s učením mých dětí (dokopaných terorem k vyššímu vzdělání), a následně mých vnuků, je mi líto, že jsem se nenarodila na malém ostrově, kdesi v Tichomoří.
 
ČÍM TO DÍTĚ BUDE?? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2016
Rodiče si představují pro své děti vždycky něco lepšího, počínaje dobrým zaměstnáním a konče fajnovějším kouskem masa k obědu. Existují i výjimky. Vzpomínám, jak jsem jednou přinesla do rodiny se dvěma malými dětmi velkoryse vyhlížející čokoládu velikosti velké dopisní obálky s bujným oříškovým pohořím, aby si sourozenci zamlsali.
 
ŽIVOT A LÁSKY JEDNÉ ĎÁBLICE PDF Tisk E-mail
Středa, 23 březen 2016
Původně jsem měla připraveno povídání o děsně inspirativní  knize, kterak ze sebe udělat divošku a nepřijít přitom o dobrou pověst a k tomu ještě pohladit dušičku, leč technika selhala a článek, ač pečlivě uložený, pohltily útroby netové sítě. Jako zálohu jsem si vybrala stařičký titul, leč se současným tématem - manželskou nevěrou aneb jak se domácí pipinka přemiklíkovala na ženu vampa aneb pomsta je sladká!
 
BRÁNA DO PEKLA PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 březen 2016
Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily.
 
PRINCEZNA "SAMURAJ" PDF Tisk E-mail
Středa, 16 březen 2016
Large PNG Cute Cat Picture: Toho jste si už, milí čtenáři, všimli, jakým způsobem dáváme jména zvířatům? Často podle situace, ve které jsme mazlíčka získali, nebo podle dárce, podle vzhledu či povahy zvířete, podle toho, jestli jste na něj právě šlápli, nebo se posadili do toho, co udělal na židli, někdy i podle podobnosti s našimi známými.
 
KDYŽ SE BŮH ZEPTAL FRANTIŠKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 březen 2016
Jednoho dne se Bůh zeptal sv. Františka: Františku, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším rostlinkám, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbový zahradní plán.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 564
[CNW:Counter]