O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

O ŽENÁCH NAD ČTYŘICET PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 listopad 2014
Následující text pro Kudlanku vyhledal náš dlouholetý kamarád David. Víc čtenář, než komentátor...  O článku samotném se tvrdí, že autorem anglického originálu je rozhlasový komentátor Andy Rooney, nicméně on sám to popírá. Skutečný autor je neznámý, což nic nemění na tom, že to jsou geniální a hluboce pravdivé postřehy.

 

 
HUDEBNÍ KOUTEK – LITERATURA V NOTOVÝCH LINKÁCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 listopad 2014

Za výběr písní do letošního adventního hudebního koutku může Zebřička.  Jako každý druhý rodič jsem vstupovala do mateřství s ideály, jakože dítě musí navštěvovat jeden jazykový, jeden sportovní a jeden hudební kroužek. Jsem to zřejmě zdědila po své matce. V mém případě jí to teda tak úplně neklaplo.

 
PÍSNIČKY JAKO STROJ ČASU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014
Jarka SedláčkováVím, nic nového pod sluncem. Slyšíte nějaký song… a BÁC! Přenesete se v čase a prostoru a skoro stejně intenzívně prožijete situaci, v níž tenhle song zazněl, anebo vám ji připomene text. A záleží na vašem momentálním rozpoložení, jak si to užijete. Dneska jsem čistila počítač a externí hadr, a stalo se mi to. Tak mi dovolte malou exkurzi do dávné i blízké minulosti.
 
JAK PUNTÍKATÁ HLEDALA PRÁCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 listopad 2014
Vzpomínám si, jak jsem jednou chodila za Alenkou do její práce - bylo to v jednom velkém moderním a vyhlášeném mezinárodním hotelu, kde seděla v takové špelunce bez oken, vrčela tam klimatizace, obrovská kopírka, která navíc i šíleně páchla, a za velkým pultem plným světýlek a čudlíků seděla ona. Celé to mělo asi 1,5 x 2,5 metru. Alena tam brala telefony a v podstatě fungovala jako taková telefonní recepční.
 
TEPLO KRBU - ANEB NAKRMTE TY BESTIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 listopad 2014

Žena je typickou představitelkou  slabého silnějšího pohlaví, jež má na starosti péči o oheň v našem domácím krbu. Oheň skoro věčný, neuhasínající, potřebný k životu všech, hlavně všech ostatních, tj. mužů a dítek. Udržet oheň v krbu je prý nesmírně důležité pro fungování rodiny, ale dnes, v době, kdy stále ještě většina z nás je odkázána na útulný panelákový byt, je to docela hloupost.
 
ÓDA NA MLÉKO PDF Tisk E-mail
Pátek, 31 říjen 2014
Jarka SedláčkováJo. Chápu, že kořalkomilci a odpůrci laktózy tohle minou, případně směrem k monitoru utrousí něco jako „no na tebe, ty blbko, jsme čekali…“ Jenže netuší, že mi láska k mléku zachránila věneček!  Miluju mléko. Kravské. Kozí do mě cpal táta každé prázdniny u strýců a tet na kopci Velíz v Kublově a od té doby nepozřu kozího nic. Miluju mléko studené i teplé. Samotné nebo s kakaem, ovomaltinou, čokoládou či medem. A podmáslí, kefír, acidofilní, ochucené či neochucené.
 
MILENKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 říjen 2014

Večer nezavolal. Kontroluji poštu. Žádný mail. Telefon nebere. Na smsky neodpovídá. Zřejmě nějaká viróza? Ochladilo se, po ránu je už zima, asi se nachladil, chudáček, a není mu dobře... No jo, i tady to je taky tak. Všude kolem lidi pokašlávají a smrkají a kýchají, bacily se jen hemží. Další den. Stále se neozývá. Telefon nebere, pevná vyzvání a vyzvání bez odezvy.

 
SUE GRAFTON PDF Tisk E-mail
Středa, 15 říjen 2014
Sue Grafton je uznávanou autorkou detektivních příběhů. Narodila se roku 1940 v Kentucky, vystudovala na místní univerzitě anglickou literaturu, a než stvořila "soukromé očko\ Kinsey Millhone, psala scénáře pro televize a mimo jiné i několik adaptací detektivek Agathy Christie. Skutečný zlom v kariéře znamenala její první kniha z řady "zločinů podle abecedy" - A jako alibi.
 
Z DENÍKU ČERSTVÉ BABIČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 srpen 2014
Narození vnoučátka je úžasná nová zkušenost. Překvapíte sami sebe, jak rychle se mohou změnit vaše herodesovské postoje... V roce 2009 píšu blog nazvaný Babičky proti vnoučatům. Volně z něj cituju: „Mrňata mají nakažlivý vliv i na dospělé, kteří v jejich přítomnosti také vydávají hlasité neartikulované pištění, šišlání a skřeky... Ani nevím, jak jsem tohle ukřičené kojenecké období dokázala přežít u vlastních dětí – myslím, že jen tak tak – ale jsem si jistá, že teď, když odrostly (na což jsem dychtivě čekala), mám nárok na trochu zaslouženého klídku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 499
[CNW:Counter]